NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dermatolog - pilne, potrzebna pomoc.
Posty: 23
Dołączył: 21 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 18:32  
Cytuj
Mam pytanie gdzie jest najlepszy w okolicy dermatolog ? im wiecej informacji tym lepiej dzieki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 18:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 8 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 19:19  
Cytuj
Polecam pania Pilat przyjmuje w Medicum...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie gdzie jest najlepszy w okolicy dermatolog ? im wiecej informacji tym lepiej dzieki.



NA BIAŁYCH DOMACH , JEST WSPANIALA PORADNIA DERMATOLOGICZNA - WIESŁAW KOWSKI , DOBRY JEST
Moderowano przez: Kamil
Nie piszemy wielkimi literami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 11:00  
Cytuj
tarze polecam Kowskiego miałam problem z włosami i trafił w dignoze dzięki temu teraz mam bujna czuprynęsmiech2

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 11:08  
Cytuj
Pan Wiesław Kowski, w moim przypadku zawsze dobra diagnoza za pierwszym podejściem.goodok

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 11:10  
Cytuj
Tylko L. Kałdan. Prywatnie przyjmuje we wtorki i czwartki, ale możesz zadzwonić i umówić się na inny dzień, skoro to pilna sprawa.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 17:30  
Cytuj
Witam, wie ktoś gdzie przyjmuje teraz Irena Serówka? kiedyś przyjmowałam w pawilonach przy cechu rzemieślinka w okolicach hali ale już tam jej nie ma, podany numer w google nieaktualny........ a jeśli nie Serówka to może jakiś inny dermatolog, chciałam iść na nfz, a ile w ogóle kosztuje wizyta u dermatologa prywatnie? mam problem z odciskami na palcach, chciałabym je jakoś zniwelować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 18:07  
Cytuj
Dr. Serówka przyjmuje teraz u Goli w Poradni Leczenia Osteoporozy przy Wojska Polskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 17:28  
Cytuj
Ok , dzięki za info

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 15:39  
Cytuj
A leczył się ktoś u Pani Hereckiej-Solarz? Jak ją oceniacie? Ja poniedziałek mam wizytę i szczerze mówiąc trochę się stresuję, że trafię na jakąś pijawkę, której zależy tlko na pieniądzach, a pacjeta ma w czterech literach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 20:00  
Cytuj
a ja myślę że najlepszy dermatolog to Maciąg ( jest ordynatorem w szpitalu) przyjmuje prywatnie jak i państwowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 7 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 17:10  
Cytuj
Ma ktos kontakt do Maciaga?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
A leczył się ktoś u Pani Hereckiej-Solarz? Jak ją oceniacie? Ja poniedziałek mam wizytę i szczerze mówiąc trochę się stresuję, że trafię na jakąś pijawkę, której zależy tlko na pieniądzach, a pacjeta ma w czterech literach...


w moim przypadku Panie Boże uchowaj

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 23:20  
Cytuj
W Stalowej nie ma dobrych dermatologow. Bylam juz u wszystkich i niestety mi nie pomogli :(

Kowski jest o tyle przyzwoity, ze nie jest ignorantem i nie zachowuje sie jakby pozjadal wszystkie rozumy. Z nim rzeczywiscie moglam porozmawiac o problemie, ale tez za wiele nie zdzialal. Dopiero w USA trafilam na (polskiego) lekarza, ktory postawil prawidlowa diagnoze i w ciagu miesiaca pozbylam sie dolegliwosci z ktorym stalowowolscy lekarze walczyli kilka dobrych lat.

Tak czy owak, powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 12:15  
Cytuj
Maciag 605 930 321

polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 21:46  
Cytuj
kowski
uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 23:25  
Cytuj
Ja od dawna chodze do Serowki. zawsze trafia z diagnoza a po za tym jak sie z nia rozmawia to widac ze zalezy jej na tym zeby pomoc pacjentowi, polecam. przyjmuje w przychodnii u Goli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 20 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2012r. 20:23  
Cytuj
Wedlug mnie jesli cos poważnego to unikaj lekarzy ze stalowej nie pomogą a raczej zaszkodza mówie to na własnym i mojego dziecka przykładzie spróbój dostać sie do lublina do doktor Pietrzak Aldona przyjmuje w szpitalu klinicznym w Lublinie albo Luxmed lublin mi pomogła albo gdzies w rzeszowie, stalowa to straszna lipa pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 01:05  
Cytuj
Zdecydowana wiekszość jest za Panem Kowskim, owszem miałam z nim do czynienia ale niestety mój problem powrócił stąd dla porównania diagnozy i leczenia chciałabym się wybrać do kogoś innego...
I teraz stawiam sobie pytanie Pani Serówka czy też Pani Hanna Pieprzny? Zależy mi na czasie więc wybiorę sie prywatnie...
Opinia na temat Pani Serówki już sie pojawiła a co myslicie o Pani Pieprzny?
Z góry dziękuje za jakiekolwiek informacjegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 11:05  
Cytuj
Stanowczo polecam Leokadię Kałdan. Może nie zawsze jest "przyłóż do rany" dla pacjentów, ale ma wiedzę jak mało który lekarz w Stalowej Woli. Wizyty też nie są najtańsze, ale zawsze trafia z diagnozą, nawet w przypadku najrzadszych i najdziwniejszych chorób. Co ważne, często prowadzi leczenie przy użyciu niedrogich, ale skutecznych leków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Stanowczo polecam Leokadię Kałdan. Może nie zawsze jest \"przyłóż do rany\" dla pacjentów, ale ma wiedzę jak mało który lekarz w Stalowej Woli. Wizyty też nie są najtańsze, ale zawsze trafia z diagnozą, nawet w przypadku najrzadszych i najdziwniejszych chorób. Co ważne, często prowadzi leczenie przy użyciu niedrogich, ale skutecznych leków.


Przestraszyłam się bo po przeczytaniu tego co wyzej zacytowałam wyobraziłam sobie Panią, która naskoczy na mnie zaraz po odebraniu telefonu...A tu taka miła niespodzianka, właśnie umówiłam się na wizytę;)
Tylko mam pytanie w związku z tym cennikiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2017r. 14:09  
Cytuj
moze ktos polecic dermatologa dzieciecego takiego co sie zajmuje maluszkami po 7m zycia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »