NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Lekarz stomatolog, młody, dokładny - kogo polecacie
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
A ja jestem ciekawa ile przeciętnie płacicie za plomby. Ja byłam w zeszłym tygodniu u dentysty i zostawiłam 110 zł za plombę bez znieczulenia. Dodam, że nie był to znaczny ubytek. Czy taka cena to standard?


Ja płacę 60-70 zł za plombe, 20 zł za znieczulenie, wizyty na nfz.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 21:21  
Cytuj

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 28 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 11:42  
Cytuj
Do wyrwania ósemek polecam Piotra Trafidłę, w ubiegłym roku miałam wyrwane wszystkie cztery zęby mądrości, bałam się strasznie, a okazało się to fraszką... ludzie mnie straszyli, powikłaniami, ogromnym bólem, gdy znieczulenie zejdzie, no cuda na kiju, okazało się, że było dobrze. Wiadomo to nie wesołe miasteczko, ale dało się przeżyć i normalnie funkcjonować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
polecam dr Lorkowskiego. Bardzo dokładny i doświadczony dentysta i chirurg dentystyczny.

Mistrz świata dosłownie. Dobrze, że mnie po nim dwóch innych stomatologów odratowało, bo myślałem, że mnie szlag trafi po jego dokładności i zaangażowaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 15:58  
Cytuj
Dr Lorkowski ? Nie zapomnę o nim bo robił mi kanałowe leczenie bez znieczulenia mimo, że prosiłam o nie płacząc na fotelu. Skończyło się na tym, że musiałam wyrwać zęba.... Od dwóch lat chodzę do DentiMedica na Al. Jana Pawła II 35. Tam cię wysłuchają, poradzą i pomogą. Z przyjemnością tam chodzę i mimo, że nie mają podpisanej umowy z NFZ to warto się tam wybrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »