NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Lorkowska - spirala, Lorkowska - spirala
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 14:51  
Cytuj
Cześć. Mam pytanko do dziewczyn. czy może któraś z was zakładała sobie spirale u doktor lorkowskiej oczywiście na prywatnej wizycie. Jaką spirale wam przepisała i jakie są koszty jej założenia. Mam zamiar niedługo przestać karmić synka i metodą najmniej hormonalną wydaje mi się właśnie spirala. Dzieki za podpowiedzi, pozdrowionka Agaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 14:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 15:26  
Cytuj
NovaT- koszt ok 250 zł z założeniem, uważaj bo zaraz mirek- zacietrzewieony forumowicz zacznie Cię moralizować i uświadamiać;)

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 17:12  
Cytuj
Oj, ale Lorkowskiej bym się wystrzegała, jest niekompetentna.. Jeśli chcesz więcej inf to zapraszam na priv ok

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 17:28  
Cytuj
NIestety, zgadzam się z Nessie.Mam złe "wspomnienie" o Lek.med.Lorkowskiej,a nawet bardzo złe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 18:00  
Cytuj
No Lorkowska słaba jest, chyba też ma spirale ale w głowie. Córeczka jej też chyba ginem została bo mamusi wpływy pomogły. ja też bym się wystrzegała Pani Lorkowskiej :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 18:22  
Cytuj
kiedyś będąc w towarzystwie kilku dziewczyn "podsłuchałem" niepochlebne opinie o tej Pani doktor. Ja oczywiście jako facet nie miałem do czynienia, ale skoro tyle osób "nie poleca" wizyt u niej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 19:16  
Cytuj
rowniez dolaczam do grona "na nie" jesli chodzi o ta Pania doktor:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 22:00  
Cytuj
ech skoro macie tyle niezbyt fajnych opini o pani Lorkowskiej to może jest jakiś inny dobry ginekolog który zakładał wam spirale. bo w sumie bardziej interesuje mnie to niż kompetencje pani doktor. ja chodze do niej juz troszke i widze ze pacjentek raczej jej przybywa niż ubywa. ciąża moja przebiegła jakoś bezboleśnie choć pewnie miałabym kilka zastrzeżeń - czułam się m.in. jak jedna z wielu. troszke inaczej sobie wyobrażałam prowadzenie przez lekarza pierwszej ciąży. no ale mniejsza z tym. mam nadzieje że jest was choc kilka rzeby mi pomóc w doborze spirali i lekarza. miłej nockiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 22:53  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 23:10  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 09:46  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 11:03  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 11:11  
Cytuj
"Działanie spirali polega głównie na zmianie śluzu szyjkowego i niedopuszczaniu plemników do macicy. Powoduje ona bowiem jałowy odczyn zapalny, który nie jest szkodliwy dla organizmu kobiety, ale utrudnia zapłodnienie, uniemożliwiając zagnieżdżenie się jajeczka. Jeśli spirala zawiera hormony to ich działanie podobne jest do działania tych, które stosowane są do produkcji tabletek antykoncepcyjnych.

Przeciwnicy uważają spiralę za środek wczesnoporonny, ale nie ma na to żadnych dowodów medycznych. Specjaliści uważają, iż nie ma tu mowy o poronieniu ze względu na fakt, iż spirala nie dopuszcza do ciąży – która zaczyna się dopiero w momencie zagnieżdżenia zapłodnionej komórki, a spirala do tego właśnie nie dopuszcza"

Widzicie? Wystarczy stwierdzić, że Embrion, nie jest nowym życiem dopóki się nie zagnieździ. Oto cała wasza argumentacja.

Na szczęście skutki uboczne są adekwatne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 13:13  
Cytuj
Moja siostra cioteczna była na kilku wizytach u Pani doktor. Oczywiście nie zdiagnozowała prawidłowo doległości pacjentki (to nie było nic wielkiego, bo pierwszy lepszy ginekolog rozpoznał co jej dolegało). Nie polecam Pani doktor tak samo jak moi przedmówcy.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 13:49  
Cytuj
Według moich doświadczeń (w zasadzie żony głównie, bądź naszych) również zastanowiłbym się nad wizytą u p. Lorkowskiej.

CYTAT
Widzicie? Wystarczy stwierdzić, że Embrion, nie jest nowym życiem dopóki się nie zagnieździ. Oto cała wasza argumentacja.
Na szczęście skutki uboczne są adekwatne.


Cóż, wystarczy tak jak Wam stwierdzić, że plemnik to pół człowieka, a jajeczko to drugie pół człwieka i już nie wolno nawet wyjąć za wcześnie, bo się zostaje mordercą. Człowieku, jak Ci piszą naukowcy, że ciąża zaczyna się w momencie zagnieżdzenia zapłodnionej komórki jajowej w macicy, to się tego słuchaj i nie wyrywaj. Gdyby nie Ci naukowcy, katolicy nadal by wierzyli, że w ciążę się zachodzi, bo "Bóg tak chce". Polemizować z Tobą nie będę. Piszesz nie na temat. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 13:25  
Cytuj
hmmm.... "widze" że jednak spirala nie jest popularną metodą antykoncepcyjną wśród forumowiczek:( szkoda bo myślałam że znajde tu jakieś ciekawe opinie... pozdrawiam i mam nadzieje ze jeszcze ktoś się odezwie...Agaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 13:37  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 21:15  
Cytuj
wszyscy piszą ze nie polecają jej ale nikomu się nie chce napisac dlaczego? Nie polecacie bo?? konkretnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 21:22  
Cytuj
Dlaczego? U mnie np. stwierdziła "na oko", że mam gruczolaka przysadki i wysłała mnie na tomograf. Mało na zawał nie zeszłam. To było ponad 10 lat temu, o tomograf nie było łatwo i badanie tanie nie było. Oczywiście nic badanie nie wykazało. Do baby więcej nie poszłam. Poza tym była opryskliwa, bezczelna i zbyt na luzie podchodziła do pacjentek. Być może teraz się to zmieniło.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
wszyscy piszą ze nie polecają jej ale nikomu się nie chce napisac dlaczego? Nie polecacie bo?? konkretnie.


Nie polecają,bo zbyt zimne wzierniki,niezbyt delikatne "szperanie" w otworze,wczesnowykryty pseudo rak,poroniona ciąza,niezainteresowanie jajnikiem wędrującym,ciąza pozamaciczna zbyt późno zdiagnozowana, olewka przy porodzie,,wypadająca macica za późno złapana,kasa skrojona-brak zainteresowania jakimkolwiek w/w tematem,niechęć do założenia spirali z powodów czysto PiS owskich...i w chu***j wymieniac można.
Powodów może być wiele,pamiętnika nikt tu nie pisze, a tłumaczył się Edymowi też nikt,rzecz jasna, nie zamierza.
Jeśli konkretne osoby nie polecają i jest tu ich zdecydowana większość, a konta nie powstały 26 Marca 2012 r., to chyba jasne,że Pani lek.med. nie jest istotą godną uwagi.
EaDym , idź w dym i bądź pozdrowiona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 22:50  
Cytuj
Dziękuję bardzo wszystkim za chęć pomocy - troszke nie na temat ale cóż. Chyba musze zapodać nowe pytanie na forum na którym nie będzie nazwiska żadnego lekarza. Pozdrawiamumiech A może coś napiszecie o Adamczyku, Zemanie, Zymruzie, Orłowskiej, Sarzyńskim i innych. Może przypadkiem odezwie sie jakaś kobietka która zakładała u nich spirale.A może znowu wywiąże się jakiś spór....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 07:30  
Cytuj
CYTAT

Nie polecają,bo zbyt zimne wzierniki,niezbyt delikatne \"szperanie\" w otworze,wczesnowykryty pseudo rak,poroniona ciąza,niezainteresowanie jajnikiem wędrującym,ciąza pozamaciczna zbyt późno zdiagnozowana, olewka przy porodzie,,wypadająca macica za późno złapana,kasa skrojona-brak zainteresowania jakimkolwiek w/w tematem,niechęć do założenia spirali z powodów czysto PiS owskich...i w chu***j wymieniac można.
Powodów może być wiele,pamiętnika nikt tu nie pisze, a tłumaczył się Edymowi też nikt,rzecz jasna, nie zamierza.
Jeśli konkretne osoby nie polecają i jest tu ich zdecydowana większość, a konta nie powstały 26 Marca 2012 r., to chyba jasne,że Pani lek.med. nie jest istotą godną uwagi.


Mimo tego nie narzeka na brak klientek. I nie proszę kogoś o zwierzanie ani pisanie pamietników tylko o konkretne powody.Co do Pisu to niema raczej róznicy jaka partia i nic nie poradzisz za nasz kraj jest tak bosko katolicki.

CYTAT
EaDym , idź w dym i bądź pozdrowiona.


Trochę nie na temat.Żebyś sama nie poszła z dymem umiech Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
Dziękuję bardzo wszystkim za chęć pomocy - troszke nie na temat ale cóż. Chyba musze zapodać nowe pytanie na forum na którym nie będzie nazwiska żadnego lekarza. Pozdrawiamumiech A może coś napiszecie o Adamczyku, Zemanie, Zymruzie, Orłowskiej, Sarzyńskim i innych. Może przypadkiem odezwie sie jakaś kobietka która zakładała u nich spirale.A może znowu wywiąże się jakiś spór....


Witam, w nawiązaniu do Twojego pytania, powiem Ci że moja znajoma od wielu lat chodzi do Zymróza i jest zadowolona. on też oczywiście zakłada jej spiralę, chodzi do przychodni, nie prywatnie (nawet nie wiem czy Zymróz ma prywatny gabinet co ). spiralę kupuje za 100zł (przynajmniej ostatnio tyle płaciła, a spiralę ma na 5 lat).
jest zadowolona i nawet mi polecała. i szczerze się nad tym zastanawiam, bo mając dwójkę dzieci , więcej mi nie trzeba, bo w tej kwestii czuję się całkowicie spełniona umiech
pozdrawiam i życzę dobrego wyboru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 11:49  
Cytuj
Nie polecam, bo nie potrafiła odczytać mojej siostrze ciotecznej zwykłego USG.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 20:57  
Cytuj
konkrety:nie polecam również dr.lorkowskiej .w czasie 3-mca ciaży miałam operację, po wypisaniu ze szpitala do domu dr przepisała mi antybiotyk ,po którym fatalnie się czułam ,gdy na pogotowiu zobaczyli co brałam to mnie opieprzyli że tak silny antybiotyk biorę w czasie ciąży, a drugi lekarz ,którego nie polecam to dr.Libera ,polecam zymróza lub sarzyńskiego (może jest drogi,ale konkretny)trochę zeszłam z tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »