NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep-zdrowa żywność, apteka-szukam;),
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 22:10  
Cytuj
Tak jak w temacie: w której aptece w stw bez probemu kupię kosmetyki z serii ziaja med? Dostepnosc produktów na rynku jest marna i już kilka razy musiałam kupowac "na zamówienie".

Druga sprawa: mamy gdzieś sklepy ze zdrową/ ekologiczną żywnością? Interesuje mnie olej/ tłuszcz kokosowy;)

Dziekuje za odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 22:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 22:22  
Cytuj
witamumiech poszukaj na siedlanowskiego koło apteki aspirynka o ile dobrze pamiętam,jest tam sklep ze zdrową żywnością a jak czegoś potrzebujesz to pan który jest włascicielem,nie posiada tego na sklepie jest w stanie sprowadzićumiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 01:18  
Cytuj
a ja polecam apteke w galeri Prima
maja cala serie zieji med i bardzo korzystne ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 01:18  
Cytuj
a ja polecam apteke w galeri Prima
maja cala serie ziaji med i bardzo korzystne ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 08:02  
Cytuj
na ulicy Siedlanowskiego jest sklep ze zdrową zywnością., dla diabetyków, alergików itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 09:02  
Cytuj
Kupiłem w takim zdrowym sklepie fasole z ekologicznej uprawy, zapłaciłem dwa razy drożej jak na rynku, w domu czytam dokładnie opis na opakowaniu - " wyprodukowano z matriału genetycznie modyfikowango " Niezły kanał umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 11:20  
Cytuj
dołączm się do tematu- gdzie jest duży wybór kosmetyków ziaja? apteka w primie-wybrakowana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 12:35  
Cytuj
co do zdrowego jedzonka. Ekożarełko w hali targowej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 23:01  
Cytuj
Eko Azyl nowy sklep z naturalnymi kosmetykami w centrum stalowa wola zdaje mi się, że tam widziałam tłuszcz kokosowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 07:29  
Cytuj
Herbapex na Poniatowskiego./pare krokow od dawnej mostowej/Duzy wybor towarow,wspaniala,profesjonalna obsluga. Goraco polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 08:05  
Cytuj
Jak wy nic nie wiecie...
Każdy roślinny tłuszcz MUSI przejść przez wątrobę - KAŻDY!!! - więc nie ma to nic wspólnego ze zdrową żywnoscią - zrobiono ludziskom wodę z mózgów.
Tłuszcze nasycone wysyłają wątrobą na urlop. Krwioobieg pobiera to co powinien bezposrednio z przewodu pokarmowego. Gdy "zje" wszystko - jesteś znowu głodna/y. Chyba , ze dowalisz wraz z tłuszczem węglowodany , ale to nie tłuszcz szkodzi , a węgiel i woda , czyli węglowodan.
Wiecej na stronach optymalnych

...tłuszcz kokosowyzapytaniemlotekmloteksciana...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 09:30  
Cytuj
Swietnie... rzucilas nam tutaj caly swoj elaborat tylko jedno ale... ja uzywam tluszczu kokosowego jako... ODZYWKI DO WLOSOW.

Nie wypowiadaj sie na temat tluszczow szczegolowo bo sama nie masz pojecia o niczym. Zapraszam na pw mozemy podyskutować o tluszczach jako o estrach wyzszych kwasow tluszcowych (oleinowego, laurynowego, stearynowego... wiecej nazw nie bede podawac bo nie bedziesz umiala przeczytać) i gliceryny ewentualnie zwaną glicerolem lub naukowo propano-1,2,3-triol. Chętnie porozmawiam takze o tluszczach utwardzanych katalitycznie takich jak np margaryna i dostrzezesz pewne roznice o ktorych nie masz bladego pojecia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 10:18  
Cytuj
Warto wiedziec:
z (biochemi-mowa o tłuszczach nasyconych wodorem-smalec,slonina,łój,masłouśmiech)
" Tłuszcz pokarmowy jest trawiony przez enzymy wydzielane przez wątrobę w żółci, a sam nie przechodzi przez wątrobę. Im więcej spożywa się tłuszczów tym więcej żółci spływa do przewodu pokarmowego, przy okazji w wydzielinie tej znajdują się toksyny, które w ten sposób opuszczają organizm.

Przy zmniejszonej podaży tluszczu w diecie żółć zalega w drogach wewnątrzwątrobowych, powodując ich rozpieranie, a cholesterol i toksyny z komórek wątrobowych przedostają się do krwi zamiast spłynąć do jelit"

...moze coś trafi... do "peceta" - zreszta , nie zależy mi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 10:22  
Cytuj
A co to ma do moich wlosow? Zauwaz ze to co wkleilas dl aprzecietnego czlowieka (w tym dla Ciebie) nie jest dosc jasne. Wiec litosci jezeli nie jestes lekarzem, biologiem, chemikiem nie wypowiadaj sie na tematy na ktore tylko cos gdzies slyszalas. Bo jak na razie udowadniasz ze tluszcz kokosowy jest tak samo niezdrowy jak smalec... nie bede ja Ci tego tlumaczyc w trosce o to ze i tak nie zrozumiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 11:40  
Cytuj
Podpowiem ci - tak włosy , jak i skórę , paznokcie i inne części ciała ODZYWIAJ OD WEWNĄTRZ , a nie szpachluj z zewnątrz. Efekty bedą najlepsze.Czy to rozumiesz?!Czy może nieco oleju do... kokosowego zresztą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 12:49  
Cytuj
Olej kokosowy i nie tylko jesli chodzi o zdrowa zywnosc, ale rowniez duzo fajnych kosmetykow widzialam w aptece naprzeciwko abmulatorium obok szkoly pod huta na Kwiatkowskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2013r. 11:19  
Cytuj
Olej kokosowy znajdziecie w sklepie ze zdrową żywnością BIORYTM, przy ul. Poniatowskiego 21H (obok Banku BGŻ)
Polecam! znajdziecie tam dużo fajnych produktów nie tylko do włosów umiech

Żyj w rytmie z naturą.... Zapraszamy do sklepu Biorytm (ul. poniatowskiego 21H, St. Wola)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2013r. 11:45  
Cytuj
Na Poniatowskiego za bankiem BGŻ jest nowy sklep ze zdrową żywnością

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2014r. 14:15  
Cytuj
Jeśli szukasz sklepu ze zdrową żywnością, przechodzisz na dietę lub doktor zalecił ci zdrowe pożywienie to rekomenduję sklep ze żywnością ekologiczną. Odszukacie tam właściwie ekologiczne produkty. Nabywam towary tylko w tym sklepie, ponieważ reflektuję zdrowo odżywiać się. Gorąco rekomenduję żywność eko[/url].

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »