NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Szkola Samoobrony z elementami Aikido,
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 16:57  
Cytuj
Witam!!!
Mam zamiar otworzyc szkole Samoobrony na bazie praktycznego Aikido. Co myslicie na ten temat czekam na pytania.pozdrawiam i dziekuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 16:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 17:03  
Cytuj
Moim zdaniem dobry pomysł, bo jest w Stalowej juz szkola Aikido zalezy jakie elementy chcesz wlaczyc oprocz tego i jakie masz kwalifikacje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 15:39  
Cytuj
Dzieki ze odpisales seb22 i pzdrawiam Cie zarazem. Krotko odpowiadajac na twoje pytania to jesli chodzi o kwalifikacje to pochodza z USA.Zajmowalem sie na poczatku ofensywnymi sztukami walki jak amerykanski kickboxing a pozniej tajski boks lecz zawsze inspirowaly mnie sztuki walki typowo obronne i takim jest Aikido szczegolnie jego odlam stworzony przez Mistrza Stevena Seagala ktory zawiera bardzo skuteczny Deflection System i jest zmodyfikowane do dzisiejszych potrzeb.Chcialbym sie dowiedziec miej wiecej jaka jest frekwencja w tym klubie Aikido o ktorym wspomniales i jak ogolnie prosperuje?Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 21:31  
Cytuj
O!
I to jest to!
I to mi sie podoba!
Konkretna, wyrazista postać sie rysuje...
Ja bym się z chęcią zapisał - mój kolega również.
Miałem Aikido na AWF, ale to raczej były tylko elementy.
Jaki koszt zajęć?
Mozna załatwic "lewe" badania - czy są wogóle wymagane?
Kiedy ruszamy i gdzie? ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 22:37  
Cytuj
fajna sprawa ;-) Chodziłam kiedyś na samoobronę, chętnie bym na coś takiego się wybrała o ile przewidujesz możliwość udziału kobiet. No i interesuje mnie także przedział wiekowy. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 5 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Dzieki ze odpisales seb22 i pzdrawiam Cie zarazem. Krotko odpowiadajac na twoje pytania to jesli chodzi o kwalifikacje to pochodza z USA.Zajmowalem sie na poczatku ofensywnymi sztukami walki jak amerykanski kickboxing a pozniej tajski boks lecz zawsze inspirowaly mnie sztuki walki typowo obronne i takim jest Aikido szczegolnie jego odlam stworzony przez Mistrza Stevena Seagala ktory zawiera bardzo skuteczny Deflection System i jest zmodyfikowane do dzisiejszych potrzeb.Chcialbym sie dowiedziec miej wiecej jaka jest frekwencja w tym klubie Aikido o ktorym wspomniales i jak ogolnie prosperuje?Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.


masz kolego wiadomość na PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 22:54  
Cytuj
z tego co wiem to frekwencja w granicach 100 osob mniej wiecej chodzi co mi kumpel gadal co tam chodzi jak widzial liste ;)
Seagal rowniez jest moim idolem wiec dzialaj dzialaj a napewno bylbym chetny pozdrawiam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 21:14  
Cytuj
Dzięki Wam za odpowiedzi i cieszę się ze jest takie zainteresowanie ogólne sztukami walki.Odpowiadajac krótko na Wasze pytania to zacznę od pytania czy bedą dostępne zapisy kobiet to odpowiem ze tak a wiekowo chce prowadzić zapisy od 14 lat jedna grupa jak i od 6 lat do 14.Jesli chodzi o termin rozpoczęcia to dopiero koło września ponieważ przebywam jeszcze wciąż poza granicami kraju a po powrocie w związku z planowanym otwarciem szkoły muszę pozalatwiac wszelkie formalności odnośnie takiej dzialalnosci.Napewno się o niej pierwsi dowiecie a wiecej informacji dostarcze na mojej stronie internetowej nad która zacząłem prace. Z góry Wam moi drodzy dziękuje i pozdrawia Tenshin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 21:55  
Cytuj
Rozumiem, że w grę wchodzi raczej tylko samoobrona z elementami aikido? Czy jest też szansa na zajęcia z boksu tajskiego? Jeśli tak to jestem bardziej niż zainteresowany. Oczywiście chodzi mi o zajęcia czysto amatorskie, nie żadne przygotowania do zawodów itp. Kiedyś trochę trenowałem i chętnie bym to tego wrócił.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 14:02  
Cytuj
witam ja byłbym zainteresowany indywidualnym lekcjiami kicboxingu boksu tajskiego jesli chętny jakiś instruktor to jestem powaznie zainteresowany indywidualnym lekcjiami podaje meila lion2000_(at)_poczta.fm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 22:47  
Cytuj
Odnosnie pytan Kilroya i Lionka odpowiem ze moje doswiadczenie z kickboxingiem i tajskim boksem chce generalnie wykorzystac jako basics do treningow samoobrony ktorej glownym punktem bedzie Aikido.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 22:51  
Cytuj
świetną sprawą byłby kurs samoobrony dla kobiet - pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 21:39  
Cytuj
Droga Melbo kursow samoobrony raczej nie bede organizowal bo trwaja one 2 lub 3 miesiace i po ich ukonczeniu po pewnym czasie pozostaje tylko wspomnienie i papierek ze tam sie bylo.Pamietaj ze samoobrona to szkola reakcji ktora trzeba utrwalac jak najczesciej.Pozdrawiam i do zobaczenia .umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 23:33  
Cytuj
Witam!Rusza nowa sekcja Aikido w pazdzierniku!Planowane jest stworzenie dwoch grup Aikdo jednej na lamach tradycji wywodzacej sie z dokladnie z samego zrodla Aikido od samego tworcy i drugiej na lamach odlamu Aikido ekstremalnego odpowiadajacym do potrzeb dzisiejszych czasow ktore bedzie uzupelnione w techniki z tajskiego boksu !Zapisy wstepne na przelomie sierpnia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Witam!Rusza nowa sekcja Aikido w pazdzierniku!Planowane jest stworzenie dwoch grup Aikdo jednej na lamach tradycji wywodzacej sie z dokladnie z samego zrodla Aikido od samego tworcy i drugiej na lamach odlamu Aikido ekstremalnego odpowiadajacym do potrzeb dzisiejszych czasow ktore bedzie uzupelnione w techniki z tajskiego boksu !Zapisy wstepne na przelomie sierpnia!


--------------

Pomyśl poważnie o treningach dla chłopców (od 7 roku życia).
Nnie każdy chce ćwiczyć karate a umiejetność samoobrony dla dzieciaków to coś pożądanego w dzisiejszych czasach. Ja jestem za.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 22:16  
Cytuj
Napewno ruszy tez grupa dla juniorow i mlodzikow aby tylko bylo tyle chetnych by stworzyc grupe ktorzy chca trenowac powaznie i systematycznie .......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 23:07  
Cytuj
Szkoda, że nie ma w perspektywie utworzenia kursu samoobrony dla kobietneutralnyTeż bym się z chęcią na takie coś zapisała. Tenshin, ale jakby chętnych babeczek na "wyuczenie" się odpowiednich reakcji boks było więcej, to może byś coś takiego uwzględnił w swojej ofercie?chytry Plissscool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 07:01  
Cytuj
Co do kursu dla kobiet to taka opcja jest możliwa w późniejszym czasie lecz jak wczesniej wspomniałem na forum kurs 2 czy 3 miesięczny jest lepszy niż nic ale po pewnym czasie pozostaje tylko certyfikat .Wiadomo ze to wydatek mały bo krótki no ale coś za coś .Kazda sztuka walki polega na powtarzaniu technik ....walczymy spontanicznie to co trenujemy systematycznie i nie ma czasu na myślenie jak to było itp.A dziewczyny i kobiety bedą chętnie widziane i na pewno nie bedą miały obaw do krepowania sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem, że w grę wchodzi raczej tylko samoobrona z elementami aikido? Czy jest też szansa na zajęcia z boksu tajskiego? Jeśli tak to jestem bardziej niż zainteresowany. Oczywiście chodzi mi o zajęcia czysto amatorskie, nie żadne przygotowania do zawodów itp. Kiedyś trochę trenowałem i chętnie bym to tego wrócił.

wpadnij tutaj
www.klubkaito.pl
cała gama mma. brasilian jujitsu, TaiBoks, Boks klasyczny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 09:02  
Cytuj
tenshin (lub ktoś w temacie) kiedy mozna zapisac sie na aikido, jestem zainteresowany daj jakis numer kontaktowy albo inne namiary. Z góry dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »