NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
TopGym Stalowa wola - opinie, j.w
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2013r. 17:16  
Cytuj
to jest w porządku ! na temat właścicielek nie będę się wypowiadał. Pamiętam swego czasu siłownię Afrodyta w Tarnobrzegu na placu czerwonym, sprzęt był zajebisty, 2 piętrowa, lecz minus mało miejsca - mi chodzi tylko o sprzęt - przede wszystkim bezpieczny, po drugie aby poczuć że się poćwiczyło - sprawny. Tam takie coś było - tu w całej stalowej czegoś takiego nie ma, sprzęt jest na jednym według mnie poziomie, tani metal aby działał. W tg ostatnio chciałem poćwiczyć na maszynie szmita tej obok bramy na końcu sali, lecz tak mozolnie chodziła że zrezygnowałem, no ale stoi sprawna. To jest właśnie brak dbania o klienta, nastawienie na łatwy zysk - co będzie to będzie reszte je....ć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2013r. 17:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 22:14  
Cytuj
Od stycznia nieustannie chodzę na siłownię, będe teraz przez 2 tygodnie w naszej Stalówce nie chcę przerywać treningów stąd pomysł aby zapisać się gdziekolwiek, ciąglę słyszę TOPGYM, TOPGYM z każdej strony...Myślę sobie- musi to byc całkiem fajna siłownia, wchodzę na stronkę i już wiem że się tam nie zapiszę;] Galeria mnie odstraszyła..taa różdnorodność sprzętu i przestrzeń good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 13:49  
Cytuj
A ja biegam na swierzympowietrzu i jest git

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 14:41  
Cytuj
maciekk tak z czystej ciekawości znalazłeś siłownie dla siebie, która spełnia twoje oczekiwania??pytam bez złośliwościumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 11:38  
Cytuj
Tak jak juz pisalem gdzies tam w innym poscie... nie ma w stalowej silowni idealnej taka jest prawda, ale to co sie dzialo i chyba dalej dzieje z tego co wiem w TG to nie ma nic wspolnego z prowadzeniem silowni umiech. Od czasu kiedy odszedlem z TG ja i paru moich kolegow, chodzimy na KAITO i jest ok -wszyscy sa chyba zadowoleni ze zmiany. Niebawem maja otworzyc nowa silownie i pewnie tam bedzie juz naprawde fajnie ale pewnie cena tez bedzie wysoka. TG kazdemu szczerze odradzam, powiem jeszcze raz, brak jakich kolwiek kompetencji i zainteresowanaia a sprzet w rozsypce, dobrze ze chociaz pod wplywem tej calej sytuacji ze mna, spraw w sadzie na policji itd. wzieli sie za naprawe sprzetu a nawet sciany pomalowali ktore zniszczylem rzucajac w nie hantelkami smiech2 (jak zeznala monika na policji) hehe, no i pojawila sie tez ponoc kasa fiskalna umiech tyle ze pewnie to potrwa do puki znow sie cos nie zepsuje a sprawa nie przycichnie. Puki co spotykam sie z nimi co jakis czas w sadzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 14:02  
Cytuj
ludzie sami odejdą umiech a przyciągnie ich sprzęt ! bo ten na TG woła o pomstę do nieba....inna kwestia szatnia i brak odpowiedniej sanitarki.



najlepsze że pisze się to samo na okrągło.... a zmian brak!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 19:37  
Cytuj
Kurna , tak narzekacie a pchacie się do nich drzwiami i oknami. Kiedy nie pójdę bo akurat potrzebuję skorzystać z bieżni to nie ma wolnej bo albo zajęte albo zarezerwowane wszystkiemlotek

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2013r. 14:46  
Cytuj
Kto sie pcha to sie pcha umiech, jest sezon na silownie wiec z racji najnizszej ceny zawsze znajda sie chetni. Pyanie tylko ilu ze stalych klientow tam zostalo bo z tego co slysze to juz nie wielu. Przychodzi wielu sezonowcow co chodza jakis czas i przestaja. Pewnie ktos pokroju ciebie i tych smiesznych wlascicieli powie - ze nawet jesli to i tak przyjda nastepni...i tak pewnie bedzie umiech tyle ze taka silownia ktora jest na rynku juz tyle lat powinna byc w jakis sposob wzorem i miec jakies tradycje, zasady oraz stalych klientow. Top Gym stastawiony jest jedynie na zarobek a jak przyjdzie co do czego to na policje jada i sprawy zakaldaja na czele Rafalkiem, ktory jak ten ostatni frajer lecial na policje bo mu zona kazala jak tylko z usa wrocil umiech a taki maczo z niego z pozoru...nie mial nawet jaj zeby poprostu pogadac i wyjasnic sprawe i wziasc sie za te dwie ale jak mowie do tego trzeba miec jaja !on wolal uciekac do auta jak sie postkalismy.
To ze teraz porobili troche remontow i naprawili sprzet to tylko dlatego ze sie osrali i ze za rogiem konkurencja w postaci nowej silowni, gdyby nie to to palcem by nie kiwnal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2013r. 11:26  
Cytuj
kto coś wie ktoś coś widział co za nowy sprzęt będzie na top gymie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2013r. 18:50  
Cytuj
daleko masz żeby przejść się i zobaczyć?? wpisujesz się cały czas w tym temacie i co chwilę się pytasz czy coś się zmieniło, huja się zminiło, meta ta sama tylko kolor ścian inny interesuje Cię to sznuruj butki i droga wolna...co chcesz wiedzieć na temat sprzetu?? jakie bramy? wyciągi? suwnice?? ilość ciężarów?? brak słów normalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 13:19  
Cytuj
piszę na forum gdyż człowiek który sprawdza karnety przy wejściu cały czas jebie techno aż się ćwiczyć nie chce, duuużo bardzo dużo osób się skarży liczne prośby ciężko skutkują, i taka prośba do właścicieli, przekażcie mu by puścił muzykę konkretną pod ćwiczenia a nie jak na love parade a to techno niech sobie słucha np w słuchawkach a nie na fullllll

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 14:37  
Cytuj
rownie dobrze ty sobie mozesz wziac swoja mp3 i sluchac muzyki na sluchawkach, ja tam lubie cwiczyc przy glosnym basie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 09:36  
Cytuj
ssooory ale mnie to nie dotyczy lecz większości ćwiczących !! umcyki do planety a nie na siłownię!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »