NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kurs języka angielskiego,
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 23:52  
Cytuj
Witam, jaką szkołę językową polecacie obecnie w stw ? Zależy mi by zacząć od drugiego semestru. Z góry dziękuje za odp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 23:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 23:59  
Cytuj
Sprawdź PW ;-)

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 09:18  
Cytuj
Podpinam się pod temat, jakieś opinie i uwagi w kwestii szkol językowych??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 09:26  
Cytuj
A jaki poziom reprezentujecie? Jak u was z gramatyką, słownictwem? Na czym bardziej wam zależy? - na wymowie, czy na gramatyce?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 18:50  
Cytuj
ja chodze do speed english od pazdziernika i jestem bardzo zadowolona. fajni lektorzy, duzo konwersacji i nowych slowek. wreszcie nie boje sie odezwac po angielsku. gramatyka tez raczej wystarczajaca. mam w grupie kolezanke ktora chodzila wczesniej do promaru i british school. powiedziala ze teraz widzi najlepsze efekty. kazdy jednak musi sam sprobowac co mu odpowiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:47  
Cytuj
Ja ze swojej strony mogę polecić program do nauki angielskiego "edgard - angielski mówisz i rozumiesz" można kupić albo ściągnąć z warezu. program bardziej nastawiony jest na słownictwo. też polecam rozmowy przez skype.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 16:15  
Cytuj
Seria programów profesor też jest całkiem udana. Jak sądzicie, warto jest wziąść kilka (10-15) godzin zajęć indywidualnych ? Rozważam taką formę ponieważ nie koniecznie chcę uczęszczać cały semestr(rok) na zajęcia; chciałbym poprawić wypowiedz słowną i rozumienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RNS
RNS
RNS
Posty: 2
Dołączył: 29 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 18:56  
Cytuj
Robert55555 znalazłeś już jakąś ciekawą szkołę? Jeśli jesteś zorientowany w tym temacie to napisz coś więcej i jeśli wiesz to jakie są ceny w takich szkołach. Z góry dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 13:41  
Cytuj
jaką szkołę językową na wakacje wybrać promoar czy british school? na kurs języka angielskiego jaką szkołę polecacie na wakacje ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
jaką szkołę językową na wakacje wybrać promoar czy british school? na kurs języka angielskiego jaką szkołę polecacie na wakacje ??

Uprzejmie donosze, ze Promar w tym roku nie prowadzi letnich kursow, wiec zostaje Ci Britishumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 23:31  
Cytuj
ja zdecydowanie z tych dwóch polecam British

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 01:23  
Cytuj
witam chciałbym się wybrać na kurs maturalny tylko kosztuję dosyć sporo więc pytam się was czy warto iść i jak to dokładnie jest, dzięki za odp pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 19:45  
Cytuj
podpinam sie pood bobka czy ktos cos slyszal ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 19:09  
Cytuj
witam szukam maturzystów do kursu maturalnego z języka angielskiego - poziom rozszerzony, ktoś chętny ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2012r. 12:27  
Cytuj
Zacząłem uczęszczać w Spółdzielczym Domu Kultury Pan Małkiewicvz prowadzi profesjonalnei i widac że chce nauczyć ,a nie tylko zaliczyć i odbebnic godziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2012r. 13:28  
Cytuj
jum-as mam pytanie odnośnie zajęć w SDK-u czy po takim kursie dostaje się jakiś dokument np. zaświadczenie, certyfikat itd. stwierdzający udział w zajęciach i podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe?

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2012r. 13:57  
Cytuj
w tym sdku to jakiś kurs maturalny czy jak ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 22:37  
Cytuj
Witam. Chcialbym zaczac chodzic na jezyk angielski. Glownie chodzi mi o rozmowy pod katem dogadania sie za granica. Czy ktos z Was moze kogos polecic?? Czy moze w ktorejs ze szkół sa prowadzone takie kursy? Prosze o opinie. Z gory wielkie dzieki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 23:47  
Cytuj
Gadanie- tylko speed w mostostalu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 21:42  
Cytuj
ja tam wole super memo, tylko te starsze wersja sa najlepsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2014r. 01:28  
Cytuj
Szczerze nie polecam british school, nauczyciele niekompetentni, lekcje prowadzine wg skryptu,jak padnie inna odp niz ta,co pani ma w zeszycie to juz jest problem, bo nauczycielka sama nie wie czy to jest dobrze czy nie. Porazka. Poziom zajec dobry dla przedszkolakow o dobrym wylozeniu gramatyki trzeba zapomniec, skoro sami jej do konca nie umieja,. Maja uczniow tylko dlatego, ze nie ma konkurencji w stw. Moim zdaniem szkoda czasu i pieniedzy, wiecej jestescie w stanie nauczyc sie z Henrym. A british school niech poszuka dobrych nauczycieli, a nie ludzi ktorzy pokonczyli kursy w pipidowkach malych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 16:16  
Cytuj
Witam. Odświeżam temat i proszę o informacje jaką szkołę językowa polecacie w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 12:50  
Cytuj
Jeśli ktoś jeszcze na przyszłość będzie szukał, to polecam zastosować mój manewr - na rok przed maturą wybrać się albo na kurs językowy za granicę na wakacje z angola (ja ten wybrałem na przykład http://www.obozy-jezykowe.eu/c.GB_obozy_jezykowe_w_wielkiej_brytanii) albo wynająć native speakera (tak zrobiłem z drugim językiem, bo jeszcze niemiecki chciałem podbić sobie, bo i tak od gimnazjum się go uczyłem); w obu przypadkach serio się opłaca na dłuższą metę, choć native wychodzi nieco taniej (choć wyjazd był ciekawszy ;) jezyk ) A korzyści z obu działań proste - matura rozszerzenie na 97% bez większego bólu i dodatkowych przygotować, z angielskiego na ostatnim roku 6 dobiłem, co mi się z wiadomych przyczyn później przydało i na świadectwie i na studiach. A i na studiach znacznie łatwiej było się ogarnąć z angielskim, niż niektórym smiech2 Tak więc dobrze radzę - warto się przemęczyć te 2-3 miechy i mieć później niezłe propsy ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 28 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 19:37  
Cytuj
Client- w życiu nie uwierzę że rozszerzenie napisałeś na 97 bo jako nauczyciel angielskiego wiem iż uczeń nie da rady z parafrazowaniem zdań i slowotworstwem a wygląda na to że miałeś tylko 1 błąd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2016r. 14:04  
Cytuj
Aga - bo tak było - jedynie 1 błąd mi się wkradł, a i to - przez moją własną głupotę... Ja już wcześniej do angielskiego dużą wagę przykładałem, bo z moimi planami pracy się dobrze zgrywał, a ten wyjazd nie tylko mi wszystko odświeżył, ale przede wszystkim właśnie - znacznie wzbogacił słownik i zwiększył płynność w posługiwaniu się nim. Ćwiczyliśmy nie tylko na zasadzie rozmów, ale właśnie podstawy to składnia, gramatyka, leksyka - na to kładłem największy nacisk; same słówka to nie problem - czasy najwięcej mieszają i wspomniane przez Ciebie parafrazowanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »