NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Galeria Prima,
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 17:13  
Cytuj
Wchodząc świeci pustkami, jedynie w Rossmanie przewinie się kilka osób. Na pierwszym piętrze otwarty jeden, może dwa sklepy ktoś widząc że na pierwszym piętrze nic ciekawego nie ma, nie widzi sensu iść wyżej. Wskutek tego cukiernia długo nie pociagnie. Zgadzam się-niewypał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 17:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 17:54  
Cytuj
wczoraj bylam w tej galerii. cudow ni ma.... cos tam niby dlubia jeszcze widze ze wykaczaja pomieszczenia. jest jakos tak golo. na samej gorze ta kafejka calkiem fajna. bylam i kawe pilam, bardzo dobra z reszta. widok z okien niesamowity,obsluga mega mila co sie zadko spotyka. naprawde fajnie sie siedzi i pije kawke, ale wydaje mi sie ze powinni zmienic menu bo na samej kawie nie pociagna. mogli by dodac jakies przekaski. a co do samej galerii to wlasnie przydaloby sie choc kilka sklepow takich tanszych... takie slkepy przyciagely by klientow.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
Na pierwszym piętrze otwarty jeden, może dwa sklepy ktoś widząc że na pierwszym piętrze nic ciekawego nie ma, nie widzi sensu iść wyżej.
Zgadzam się z chyba z Tobą, bo ja po wejściu i zobaczeniu tego że na dole jest tylko Rossmann, apteka i jakiś sklepik z alkoholami, który mnie nie interesuje- zrezygnowałam i nawet na piętro nie wchodziłam- parter nie zachęca do wchodzenie wyżej.

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 00:02  
Cytuj
Hmm galeria to, to jest... ale chyba z nazwy tylko.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 10:10  
Cytuj
Witam jak Wam smakuje kawa w tej kawiarni fontanna cafe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 10:27  
Cytuj
Swego czasu trafiłem na takie coś.

CYTAT ("zbig1989")

Tak
Na II pietrze - Fontanna Cafe
Maja profil na FB:
http://www.facebook.com/pages/Fontanna-Caffe/193350760739268?sk=info


CYTAT ("madras")


Nic o tak wielkim show jak otwarcie tego lokalu nie słyszałem...cool

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 10:42  
Cytuj
ale ogolnie w kawiarni jaki jest klimat ja wiem ze tam jest owa kawiarnia i zdjecia tez widzialem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 11:07  
Cytuj
Totalny niewypał na galeria.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 11:11  
Cytuj
W koncu byłem tam w sobotę. Ale dno.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Witam jak Wam smakuje kawa w tej kawiarni fontanna cafe?


Oficjalnego otwarcia ustrojstwa nie było,nawet jeśli było to ta niby najładniejsza galeria handlowa w Stalowej Woli wraz z tą Fontanną Cafe i ich właścicielami,skąpią na reklamę a podobno to dźwignia handlu,wiec dno totalne...cool

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 13:52  
Cytuj
Powiem szczerze, że jest to jedna z wielu porażek w Stalówce.
Pomijając fatalne zagospodarowanie przestrzeni w naszym mieście to obiekty budowlane są tutaj fatalne. I nie jest to tylko moja opinia. Galeria z zewnątrz, owszem, pięknie oświetlona w nocy, ale gdy ujrzy światło dzienne, jest po prostu paskudna. Nie wiem czym kierowali się ludzie tworząc gmach galerii. Najprawdopodobniej "nowym" nurtem "Stalowa Wola jako miasto przemysłu".
Ale do rzeczy.
Wjeżdzając samochodem na obszar galerii (parking) trzeba wykonać slalom pomiędzy samochodami, tak, że przejeżdża się koło nich na odległość 3cm. Gdy nie zastaniemy wolnego miejsca, musimy wjechać na malutki parking podziemny, za który ściągają nam oczywiście kasę.
W windzie słyszymy śmieszny głos pani "windziarki", który jak dla mnie jest mało zrozumiały. Winda nie jest najlepsza dla niepełnosprawnych. Choroba zawodowa spowodowała, że kłują mnie w oczy nie równo ułożona posadzka. Płytki nie stykają się ze sobą w jednej linii, okropnie wygląda na przy schodach chyba (jest takie miejsce, ale nie pamiętam gdzie).
Nie wnikając już w takie szczegóły, to przyznam, że najlepiej prosperującym tu sklepem jest Rossman.
Reszta to porażka. Większość lokali stoi pusta, a te, które już "działają" są zasiedlone przez znudzone panie, które na widok klienta (a jest ich w hu hu) mało się nie zabiją, tak lecą obsługiwać.
Generalnie trudno mi to nazwać galerią. Bardziej pasowałoby to nazwać centrum handlowe, a przy obecnym stanie "3 sklepy i Rossman".
Dość czarno widzę dalszy rozwój tego skupiska sklepików.
Uważam, iż w Stalowej Woli miałaby szansę zaistnieć pożądna galeria handlowa, ale nie na przysłowiowej działce metr x metr! sciana

A propos, podobno miało stanąć coś przy obwodnicy Rozwadowa?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 17:25  
Cytuj
a odnownie samej kawiarni jest ktoś cos w stanie napisac slyszalem ze maja tam bardzo tania ta kawe????? czy to prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
a odnownie samej kawiarni jest ktoś cos w stanie napisac slyszalem ze maja tam bardzo tania ta kawe????? czy to prawda


Weź się już nie wygłupiaj. Trzeci raz się pytasz. To ci odpowiem.
Kawa jest tam nie dobra, droga i ogólnie kiepski lokal. Zadowolony ?

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 18:06  
Cytuj
Józek,jesteś ze Stalowej Woli? Jak można Cie nakłonić,żebyś osobiście spróbował kawy w w/w kawiarni, zamiast zawracać gitarę innym?
Jutro o 17 przyjdź,ja będę, a potem zrecenzujemy smak tu na SM. Może wtedy dasz spokój z tymi pytaniami?
ps. Ja stawiamchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 18:36  
Cytuj
chyba jutro nie dam rady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 18:37  
Cytuj
Józef, widzę że masz straszną ochotę na kawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 19:03  
Cytuj
a kawa ...straszy?? Bywają wyjątki takiejak Józef i dla nich też powstają mało znane jeszcze miejsca.Ja sam jestem ciekaw,jak to wszystko funkcjonuje.Więcej zbieranej tu ciekawości, niż rzetelnych opinii.Chyba warto samemu się przekonać... patrząc przez pryzmat "małej czarnej".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
chyba jutro nie dam rady


No i w piz**u wylądował.
Dalej pytaj,może w końcu ktoś odpowie .....tak za dziesięć stron umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 07:12  
Cytuj
CYTAT
a odnownie samej kawiarni jest ktoś cos w stanie napisac slyszalem ze maja tam bardzo tania ta kawe????? czy to prawda
Józek to nie wiesz w jakiej cenie sprzedajesz kawę w swojej kawiarni?? To może jednak dziś dasz radę odwiedzić swój lokal i się troche zorientować ;p Przy okazji zrób ankietę wśród klientów na temat smaku tej kawy. W końcu nie ma to jak informacja z pierwszej ręki ok

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2012r. 21:19  
Cytuj
kawa git, polecam late pięć zeta. poza tym kicha zero ciast, zero deserów. widok całkiem fajny. mozna posiedziec i poplotowac i pomendolic na to ze nie ma co ogladac w tej zajefajnej galerii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2012r. 21:39  
Cytuj
Galeria fajna , wnętrze nowoczesne , niestety lokale niewynajęte , nie wiadomo kiedy ruszy cokolwiek. Widziałem , że otworzyli Prima Kuchnię restaurację wnętrze przepiękne, jedzonko smakowite POLECAM !!!! Obok kawiarnia z fajnym widoczkiem , byłem tam spróbować kawki bardzo dobra i tania, miejsce bardzo przyjazne, obsługa także miła jedno z najlepszych miejsc w stalowej gdzie można spokojnie usiąść i się zrelaksować spotkać przy okazji ze znajomymi. Mają wygodne sofy ;) Tylko czekać na otwarcie jakiś fajnych sklepów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2012r. 22:00  
Cytuj
Zapomniałem dodać ,że w kawiarence mają przepyszne gofry , w Stalowej nie było do tej pory możliwości zjedzenia tego przysmaku . Ceny są przystępne więc nie można narzekać. Jak już tam raz pójdziecie to na pewno tam wrócicie ponownie. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2012r. 22:51  
Cytuj
Misiulek, od lat gofry można kupić w cukierni "Tatrzańska" na OF. Katynia. Tyle, że w sezonie letnim.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2012r. 23:36  
Cytuj
Wszystko OK......ale co się buduje koło Centrum na ul. Niezłomnych?
Też kolejna super fajna extra Galeryjka??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 08:23  
Cytuj
Tak na Niezlomnych bedzie Galeria po bylym placu transmleczu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »