NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
problemy z utrzymaniem ciąży, problemy z utrzymaniem ciąży
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:12  
Cytuj
Czy ktoś miał problemy z utrzymaniem ciąży?Gdzie się udać czy w Stalowej jest jakiś dobry lekarz w tym temacie czy trzeba gdzie indziej szukać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:15  
Cytuj
MMRS juz było od groma podobnych tematów na tym forum - odnośnie najleposzych ginekologów po szkoły rodzenia które odbywaja się w szpitalu na staszica - mam nadzieje ,że sobie prześledzisz link poniżej:
http://stalo(...)id=31506
Pzdr ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:24  
Cytuj
Niestety ten link nie odpowiada na moje pytanie Ci lekarze są dobrzy jak wszystko jest w porządku z ciążą i nie ma problemów. Mi chodzi o specjalistę który zajmuje się problemami z utrzymaniem ciąży.Zastanawiam się nad dr.Polski z Niska ale nie wiem czy jest na tyle dobry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:29  
Cytuj
Jeżeli ktoś ma namiary na dobrego lekarza który jest specjalistą w tej dziedzinie to proszę mi podać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 13:20  
Cytuj
Hej. moja znajoma miała problemy, chodziła do jednego ze stalowowolskich lekarzy, ale cały czas badania wychodziły źle i pojechała do Tarnobrzega do doktora Bienia. Bardzo sobie go chwali, pomógł jej, wszystkie badania powtórzył. Mówiła że bardzo konkretny, rzeczowy i przyjemny. Ja też się do niego wybieram, ale żeby prowadził ciążę. Jak masz możliwości to nie ograniczaj się tylko do Stalowej Woli, warto poszukać trochę dalej. Życzę zdrówka i powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 18:12  
Cytuj
Dzięki za informacje a co myślisz o Polskim z Niska? Warto zawracać sobie nim głowę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 21:35  
Cytuj
moja znajoma tez miala taki problem i pomogla jej dr. drabik. ale ona nie pracuje w szpitalu dlatego uwazam ze warto bylo by pojsc do ktoregos z lekarzy tam pracujacych (w razie pobytu w szpitalu pewnie bylo by jakos lepiej)polecam adamczyka.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 21:42  
Cytuj
Jeśli masz poważne problemy to tylko dr Skręt z Rzeszowa. W Stalowej nie ma dobrego lekarza ginekologa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:30  
Cytuj
Dzerzi jak zwykle nie zrozumiał pytania - ale pierd*lnąć coś musiał umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »