NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Budynek na ul, Ofiar Katynia,
Posty: 47
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:14  
Cytuj
Witam.
Może ktoś wie co ma się znajdować, jaka firma, placówka etc. w nowo powstałym budynku na ul. Ofiar Katynia, obok ogródka jordanowskiego i budynków kul-u?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS. kiedyś w dziale ogłoszenia była informacja o powstającym przedszkolu prywatnym właśnie obok ogródka - to ma być w tym budynku, czy gdzieś indziej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:18  
Cytuj
Jeżeli chodzi Ci malina o ten szaro-czarno-czerwony oszklony budynek to ja także słyszałem takie pogłoski ,że ma być tam umiejscowione nowe przedszkole - w sumie mi to nie wygląda na przedszkole ale kto wie, może to prawda co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:37  
Cytuj
A ja znów słyszałem, że ma tam mieścic się szkoła języków obcych.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:40  
Cytuj
Jeśli przedszkole, to niezbyt mi to wygląda na placówkę opiekuńczą; w stylu zapewne XXII wieku (jeśli chodzi o przedszkola).
A ta szkoła językowa - jakaś kolejna nowość, czy przeniesienie z innej siedziby?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 10:11  
Cytuj
Tam chyba miała być szkoła języków obcych, później był budynek do wynajęcia, więc może ktoś się jednak rozmyślił, a teraz to nie wiem ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 14:43  
Cytuj
Jestem architektem i mogę przypuszczać, że przedszkolem to być nie może. Za małe, praktycznie brak własnego placu, parkingu, bezpośrednie wejście na ulicę. Budynek w żadnym centymetrze nie nadaje się na przedszkole, nawet prywatne..Pomijając fakt, że jest beznadziejnie ulokowany, to faktycznie, może pełnić funkcję obiektu edukacji dodatkowej, ale na pewno nie przedszkola. uśmiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 15:14  
Cytuj
haha tez slyszalem ze ma tam byc prwatne przedszkole dla dzieci ksiezy ktorzy wykladaja na kul i pracownikow kulu jak i dla studentek z dziecmi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 22:30  
Cytuj
Ten budynek jest oddany i czeka na wynajem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 00:16  
Cytuj
teraz reklamuje się (tzn. szukają do pracy) w nowo powstającym przedszkolu MINI-BOBAS ... wiadomo gdzie to się znajduje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »