NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Kto na siłownię?,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 15:39  
Cytuj
No to reasumując, z liczbą ludzi naprawdę różnie. Ogólnie zawsze da się ćwiczyć. Aczkolwiek przy splicie może być problem, ja robiłem po jednym ćwiczeniu na każdą partię, także co chwilę byłem gdzie indziej. Jak robisz np. cały trening klatę i trafi się kilku takich to wiadomo, kolejka. Największy tłok na salce z hantlami, tam najwięcej ćwiczy (wszystkie ćwiczenia z hantlami, a to wiadomo, może być klata, plecy, biceps, triceps, no wsio) poza tym to jest miejsce gdzie się każdy spotyka i najwięcej się gada umiech Są sale na plecy, tam zwykle jest pusto, sala z ławkami i atlasami do rozpiętek, też zwykle jest luz i sala z bramami i suwnicami, też nie ma co narzekać. Na sali na nogi często jest sporo ludzi, ale wystarczy przeprosić i możesz ćwiczyć, bo zwykle ktoś tam po prostu siedzi i dyskutuje albo dpoczywa umiech Ogólnie na pewno się zmieścisz, zresztą, musisz spróbować. Ja np. chodziłem ostatnio po 16:00. Pewnie o 12:00 jest dużo mniej ludzi. Nie spotkałem się z sytuacją w TOP-GYM'ie, żeby się z kimś nie dogadać by pomógl, albo by robić na zmianę. No chyba, że jest już np. trzech na ławkę, no to wtedy zdarza się, że grzecznie Ci odmówią, no bo się nie da, sam rozumiesz. Cena uważam, że jest naprawdę ok, 50 zł i chodzisz kiedy Ci się podoba. Najlepiej sięprzekonać, niestety pojedyncze wejście jest jak się nie mylę drogie, bo kosztuje chyba 10zł. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 15:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 19 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 17:17  
Cytuj
jakie koksy jak nikt z top-gim nie weznie 120 kg na klate wstyd ja nie widzialem zeby ktos cwiczyl duzymi ciezarami ....;>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 26 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
bylem na laweczkach i sie mecza 60 kg ,bardzo slabo nie wiem gdzie te koksy z top-gim ,ja co nie cwiecze wiecej wezme jak te koksy


hahaha dobre dobre ... ja od kilku lat chodzę tam i jakoś nie spotkałem sie czymś takim, a twój post świadczy o twoich kompleksach, że sam nie podniesiesz 60 a nie mowiąc już o powyżej 120 jak wcześniej pisałeś, a goście tam cisną dużo większe ciężary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 09:32  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 10:05  
Cytuj
Pięknie to ujęłaś w jednym zdaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 10:12  
Cytuj
...dodatkowo spokojnie ,delikatnie, nie krzycząc przy tym w ogóle ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 10:53  
Cytuj
Ferdziunia, ciężko twój post swobodnie przeczytać.
Na pewno przez caps locka się to w oczy lepiej nie rzuca.

Swoją droga to już wiem dlaczego ten top gym taki taniumiech
Byłem tam tylko 1 raz i faktycznie jakoś tam piwnicznie w środku i duszno było.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 14:14  
Cytuj
Nierozumiem Was. Ja sobie chwalę TopGym. Niby gdzie indziej jest lepiej w STW i tanio?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 19 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 16:43  
Cytuj
przychodzisz dla atmosfery czy zeby napompowac swoje bicepsy i lansowac sie , nie mi o atmosferze .A co do policji to slyszalem ze jakiegos kozaka sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 17:06  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
MOIM ZDANIEM NIE WAZNE GDZIE WAZNE ZEBY BYLA ODPOWIEDNIA ATMOSFERA WIEC UWAZAM ZE CALY TEN TOP GYM JEST MOCNO PRZEREKLAMOWANY A NA PEWNO NIE MA TAM NORMALNEJ ATMOSFERY SKORO NA KAZDYM KROKU KTOS KTO TAM NIE WIEM CZY PRACUJE CZY SIEDZI ZEBY SIEDZIEC ALBO WSZCZYNA AWANTURY A KRZYKI I WULGARYZMY SLYCHAC NA ZEWNATZRZ ALBO POLICJE WZYWA Z NIE WIADOMYCH PRZYCZYN, SPRZET SIE ROZSYPUJE BO NIE MA KTO GO NAPRAWIC NIKT NIE MA KONTROLI NAD TYM CO TAM SIE DZIEJE A TO NIE JEST NORMALNE, MYSLE ZE WLASCICIEL POWINIEN WROCIC ZZA WIELKIEJ WODY I ZATRUDNIC KOGOS KTO WIE CO NALEZY DO JEGO OBOWIAZKOW A NIE ZOSTAWIAĆ SILOWNI POD OPIEKA KOGOS KTO NIE MA O TYM ZIELONEGO POJECIA I POWINIEN ZAJAC SIĘ CZYMS NA SWOIM POZIOMIE, TYLKO CZYM NO WLAŚNIE co


Pomimo, że nie znasz netykiety,
i drzesz się wniebogłosy nie używając polskich liter,
że ciężko po Tobie przeczytać te wypociny,
zgadzam się z nimi.
TopGym kiedyś przyjemny do ćwiczeń, teraz jest tragiczny.

Bury życzę powodzenia w pompowaniu swoich bicepsów na mózgu chyba.
Może to coś pomoże.

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 22:33  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 22:47  
Cytuj
Cóż za impotencja intelektualna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 11:23  
Cytuj
heh wiem o kogo chodzi z ta policją, widzę nieraz gościa pod recepcją jak się kłóci z dziewczynami, dla mnie ten koleś jest i tyle w temacie ! Bardzo dobrze zrobiły jak zrobiły, a sama siłownia jest nie bardzo dobra ale dobra, ważne że blisko i w miarę tania cena karnetu!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
jakie koksy jak nikt z top-gim nie weznie 120 kg na klate wstyd ja nie widzialem zeby ktos cwiczyl duzymi ciezarami ....;>

jeszcze jedno, nie trzeba być koksem by brać 120 kg umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 12:43  
Cytuj
CYTAT ("fankore")
jeszcze jedno, nie trzeba być koksem by brać 120 kg umiech


Fankore racja,racja bez odpowiedniego przygotowania,dodam od siebie że znam kilku takich fenomenów...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 13:54  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 14:42  
Cytuj
hehe obrońca uciśnionych się znalazł. Dobrze się stało, że obywatel Maciej P. został usunięty z siłowni w trybie pilnym. Szkoda, że nie był takim chojrakiem jak mundurowi zawitali, bo jak tu fikać, skoro ma się już zawiasy za pobicie. Takich ludzi trzeba eliminować ze społeczeństwa, bo niedobrze się robiło jak się słuchało na siłowni jego werbalnej sraczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 14:50  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 14:56  
Cytuj
Wańkowicza 25, zrób mi tą przyjemność i przyjedź łachudro, a nie się ciskasz na necie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 15:04  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 15:23  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 15:40  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 16:15  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 21:11  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »