NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Bieg Niepodległości - niepublikowane zdjęcia!, Bieg Niepodległości - niepublikowane zdjęcia!
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 12:06  
Cytuj
Zrobiłem kilka zdjęć z biegu niepodległości.
Może ktoś będzie sobie chciał zobaczyćumiech
PS. Lepiej późno niż wcalesmiech2

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 12:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 12:09  
Cytuj
Na czerwonym świetle mogą biegać ? chytry powinni odczekać aż do zielonego w płotkach ...a nie na ulice wybiegająumiech dobrze ,że przynajmniej z prądem biegną..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 12:12  
Cytuj
Co jest fajnego, niesamowitego lub wogóle wartego pokazania w tych zdjęciach? Bo nie za bardzo rozumiem intencji ich zamieszczenia jadeit. Nie obraź się, ale każdy kto robił tam zdjęcia - ma niepublikowane , jedyne w swoim rodzaju....zdjęcia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 12:13  
Cytuj
Tak Mirek. Są osoby, które chciały zobaczyć zdjęcia na tym forum. Co z tego, że ktoś ma zdjęcia, jak ich nigdzie nie publikuje. Równie dobrze mógłby ich nie mieć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 12:18  
Cytuj
No jeśi tak jest, to czemu nie? Kibicuję więc popularności tego tematu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 12:22  
Cytuj
Widać, że nigdy nie pasjonowała Cię fotografia! Nie obraź się, ale nie wnosisz nic do tego tematu, więc proszę nie udzielaj się już więcej. Wystarczy, że udzielasz się merytorycznie w innych tematach...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 15:35  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 15:56  
Cytuj
Wręcz przeciwnie. Jestem fotografem - amatorem, miłośnikiem fotofrafowania przyrody. Fotografując wydarzenia, trzeba umieć wychwycić to coś, wymowność chwili, gestu. Nie obraź się ale ani nie widzę tłumu komentujących, ani niczego specjalnego w twoich zdjęciach. Nie zniechęcaj się oczywiście.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 16:17  
Cytuj
Co innego zdjęcia przyrody, a co innego zdjęcia ludzi w ruchu. Proszę zamieść swoją choć jedna fotografię przyrody, a ja też zamieszczę swojąwazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 16:22  
Cytuj
jadeit - zrobiłbym to, ale po pierwsze za dużo z tym roboty, a po drugie nie chcę. Traktuje swoje fotografie jako dość osobiste i prywatne i nie mam zamiaru na razie nikomu ich pokazywać (widział je do tej pory jedem zawodowiec i moja żona) Nie traktuj tego jako rzuconego wyzwania. Pisanych wierszy nie pokazujesz, jeśli uważasz je za zbyt osobiste - podobnie traktuję fotografowanie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
jadeit - zrobiłbym to, ale po pierwsze za dużo z tym roboty, a po drugie nie chcę. Traktuje swoje fotografie jako dość osobiste i prywatne i nie mam zamiaru na razie nikomu ich pokazywać (widział je do tej pory jedem zawodowiec i moja żona) Nie traktuj tego jako rzuconego wyzwania. Pisanych wierszy nie pokazujesz, jeśli uważasz je za zbyt osobiste - podobnie traktuję fotografowanie.


Co się tak dosrałeś do autora tematu?

Sadzisz dziennie po xx wklejek a wrzucenie 1 zdjęcia to zbyt wielki wysiłek? Zlituj się chłopie.

Osobiste? Wstydzisz się wkleić zdjęcie motylka czy drzewa smiech2 ?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 16:38  
Cytuj
Ja tu rozmawiam z jadeitem. Normalnie. Nie masz co pisać to idź się w piaskownicy pobaw.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 16:54  
Cytuj
Panowie nie kłóćmy się. Wiem, że jest dużo miejsc w Internecie, gdzie można pochwalić się swoimi zdjęciami, ale tak sobie myślę, czy nie założyć specjalnego tematu na forum. Każdy, kto tylko by chciał przedstawiłby swoje "małe dzieła". Co o tym sądzicie? Jeżeli tylko ktoś zadeklaruje się, że wstawi chociaż jedno zdjęcie, to zakładam taki temat!

PS. Dla zachęty zamieszczam tylko jedno przykładowe zdjęcie, bo temat jest o czym innym. Ale to tak dla zachętyumiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 16:56  
Cytuj
Ja tylko dołączam do autora z prośbą żebyś pokazał chociaż jedną swoją fotografię skoro jesteś fotografem-amatorem.
Śmiało, nie wstydź się umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 17:17  
Cytuj
Ten temat moze bedzie juz rozpatrywany pod wzgledem jakiegos przyszłościowego konkursu - na najlepsze foto.
A czym te zdjecia robisz zwykla cyfrowka ? czy masz jakąs lepsza lustrzankę ?chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 17:40  
Cytuj
Ja mam troszkę bardziej zaawansowanego kompakciora - Olympus SP560UZ. Zoom optyczny x18, bardzo dużo funkcji manualnych. Nieco za ciemny obiektyw. Świetne makro.

Na moje pomysły i potrzeby, na razie wystarczy. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 18:59  
Cytuj
Włączyłem się w dyskusję nie dlatego bo lubię się kłócić tylko też się trochę interesuję fotografią przyrody.

Więc Mirek nie bądź faja, pokaż coś swojego chytry


Kilka moich :

Obrazek


Obrazek


Obrazek

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 19:12  
Cytuj
Fractal: całkiem fajne te Twoje fotosy - ale lepiej mi powiedz jakim sprzętem cykasz ? wygląda mi to na jedną z lustrzanek soniaka...napisz co masz i ile dałeś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 19:49  
Cytuj
Aleście się uczepili chytry przez was nie zobaczę wszystkich fot z biegu chytry miało ich być 50?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 20:22  
Cytuj
No to ja Was zaskoczę drodzy Panowieumiech Zdjęcie kasztanów zrobione zostało zwykłą cyfrówką, którą można kupić na Allegro za około 80 zł (3,2 MegaPix, dosyć ciemny obiektyw f3,3-3,4, zoom optyczny tylko 8x). Co Wy na to? Jak wrócę do domu wrzucę jeszcze kilka zdjęć pod warunkiem, że mi ktoś słowo napisze o moich kasztanach (tycz ze zdjęcia)mlotek

PS. Fotek z biegu jest około 50-ciu sztuk, ale zdecydowałem, że tylko 36 będzie wartych pokazania (i nie chodzi tu o wartość artystyczną - bo akurat te robiłem innym aparatem, o bardzo wolnym autofocusie i długim czasem zapisywania zdjęcia - lecz o to, aby osoby zainteresowane tematem np. biorące udział w biegu miały jakąś satysfakcję odszukać się na zdjęciuumiech

Pozostałe 16-cie zdjęć wrzucę około 21:30 dnia dzisiejszego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Fractal: całkiem fajne te Twoje fotosy - ale lepiej mi powiedz jakim sprzętem cykasz ? wygląda mi to na jedną z lustrzanek soniaka...napisz co masz i ile dałeś umiech


Żadna lustrzanka umiech
Mam Kodaka z812, to jest z klasy kompaktów z większym obiektywem. Wart teraz max 5 stów ;]

Dla amatora wystarczy kompakt za ~1k.
Lustrzanka to trochę za droga zabawka jak dla mnie, 2-3 klocki za samo body plus drugie tyle za obiektyw o podobnym zoomie.

Jadeit, wrzuć resztę bo może ludzie chcą zobaczyć czy się nie załapali na zdjęcie umiech A o fotografii przydałby się osobny temat bo widzę że kilka osób tym się interesuje.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 20:27  
Cytuj
No to proszę załóżcie wątek na forum (sam bym to zrobił, ale nie mam czasu w tej chwili) o chwilach, które udało Wam się uchwycić w klatce czasuok

PS. Za godzinę wrzucę resztę zdjęć z biegu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
No to ja Was zaskoczę drodzy Panowieumiech Zdjęcie kasztanów zrobione zostało zwykłą cyfrówką, którą można kupić na Allegro za około 80 zł (3,2 MegaPix, dosyć ciemny obiektyw f3,3-3,4, zoom optyczny tylko 8x). Co Wy na to? Jak wrócę do domu wrzucę jeszcze kilka zdjęć pod warunkiem, że mi ktoś słowo napisze o moich kasztanach (tycz ze zdjęcia)mlotek

PS. Fotek z biegu jest około 50-ciu sztuk, ale zdecydowałem, że tylko 36 będzie wartych pokazania (i nie chodzi tu o wartość artystyczną - bo akurat te robiłem innym aparatem, o bardzo wolnym autofocusie i długim czasem zapisywania zdjęcia - lecz o to, aby osoby zainteresowane tematem np. biorące udział w biegu miały jakąś satysfakcję odszukać się na zdjęciuumiech

Pozostałe 16-cie zdjęć wrzucę około 21:30 dnia dzisiejszego.

No siem właśnie chcę odnaleźć, ale nigdzie mnie niema nie wiem

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 21:06  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jak teraz lepiej? Pomogło? Znalazłeś się?

PS. Proszę pomóżcie! Gdzie mogę w Stalowej kupić czekoladę tej firmy? Najlepsze czekolady jakie jadłem w życiu z tym słoniem...

http://www.logo24.pl/Logo24/1,85828,6599244,Slodki_slon_na_szczescie.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 21:29  
Cytuj
W tesco sa te czekolady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »