NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Stalowa-Kraków namiar na busy,
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 16:27  
Cytuj
Owszem, jechałam. Porównywalnie do Jotki. Ale i tak zazwyczaj wybieram samochód umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 16:27  
Cytuj

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 22:37  
Cytuj
HEH! wykorzystałaś już darmowy przejazd w sano transie a jeździ od 2 tygodni do Krakowa o znaczy co znaczy 14 dni ! jeśli darmowy przejaz jest co 10 to co ile pani jeździ?no właśnie w następnym poście pisze pani czy jechała pani z NAMI!! czyli jesteś z SANO TRANS ! a to marny sposób na reklamę! bicie piany! po drugie nie można tak sobie czekać na przystankach ani być za wcześnie . Na to są paragrafy zawsze przed czasem to można mówić o firmie sprawdzonej jak MAX cz TRANS HANS co jeżdżą kilka lat i na rynku mają kilka kursów dziennie ! w Hansie karta jest od listopada HALO! max i hans tez jest przed czasem i wiezie ludzi a nie powietrze. CAŁY BILET STW-KRK max 25 zeta hans 27+karta i po pare sprinterów we flocie i max i TH umiech
a Z tego co wiem to SANO ma BUSA na 20 os . hans ma chyba cztery lub piec na 20 osob to jakie przestronnie ?? to chyba takie same . max chyba ma po 21 czy 22.lol

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 23:00  
Cytuj
CYTAT

Poruwnując sano do transa niebo a ziemia jesli chodzi o busa ! czysto, wygodnie przestronnie.... busik nowy ( moze dlatego tak czysto) mam nadzieje tylko ze utrzymaja ten standard a maja mnie jako stałego klienta

Trzeba bardzo nisko upaść, żeby tak się reklamować...
Właśnie przez takich "cymablistów", piszących bzdury zrazicie do siebie klientów. Ja w ostatnich dniach wybrałem właśnie TH, miałem spróbować Waszą firmę, ale po tym durnym temacie zrezygnowałem. Zresztą na dzień dzisiejszy jakoś się do TH przyzwyczaiłem, więc nie uśmiecha mi się przesiadać na jakichś zieleniaków nieznanego pochodzenia, czytaj Łęgotrans... znaczy się Sano.... potluczony

Co do busów to jakie niebo? W obydwie strony TH miał czysto, wygodnie i przestronnie, więc co Wy tam macie w Crafterze, kibel w tym plecaku na bagaże, czy elektrycznie podgrzewanych kierowców?

Busy jak busy, każda szanująca się firma ma nowe Craftery albo Sprintery i Wy nic tu nowego nie wnosicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 23:06  
Cytuj
Irkuck dobrze prawi, ja również miałam jechać po raz drugi, ale doszczętnie zniszczyliście we mnie tą chęć. Słaba reklama...I jeszcze ten konkurs, dla klientów przystępny, ale konkurencja ma pewnie śmianie smiech2

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 09:49  
Cytuj
Jeden z kierowców HT to diabeł na drodze, dlatego wolę już tłuc się PKSem niż ryzykować znów taką jazdę.

Za to przez Rzeszów można pojechać za niecałe 20 zł do Krk umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 10:05  
Cytuj
Już nie przesadzaj, generalnie każda z tych firm ma kierowców, którym kultura jazdy nie jest obca. To, że raz gość wieczorem na "luźnej" drodze, bez postojów wykręcił dobrze czas to się cieszyć, a nie bzdury wypisywać. Proszę bardzo jeździj sobie PKS-em po 4 godziny i zajeżdżaj na darmo do Pacanowa, czy innych wiosek potluczony
Wolę jechać za prawie 10zł taniej, szybciej ze sprawną klimą i miłym kierowcą niż tymi akwariami z PKS-u.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
Już nie przesadzaj, generalnie każda z tych firm ma kierowców, którym kultura jazdy nie jest obca. To, że raz gość wieczorem na \"luźnej\" drodze, bez postojów wykręcił dobrze czas to się cieszyć, a nie bzdury wypisywać. Proszę bardzo jeździj sobie PKS-em po 4 godziny i zajeżdżaj na darmo do Pacanowa, czy innych wiosek potluczony
Wolę jechać za prawie 10zł taniej, szybciej ze sprawną klimą i miłym kierowcą niż tymi akwariami z PKS-u.


Wieczorem, w śnieżycę i gdy padał marznący deszcz z telefonem w ręku popędzać innych kierowców i wyklinać że wolno jeżdżą? Sorry, ale z kulturą jazdy nie ma to nic wspólnego. Często jeździłem HT ale po prostu przez tego kierowcę straciłem zaufanie do tej firmy, a szkoda bo inni kierowcy są naprawdę spoko, busy chyba najlepsze w okolicy. Ja tylko wyrażam swoją opinię ale szanuję swoje i innych życie bo pokonałem już dziesiątki tysięcy kilometrów różnymi busami i autousami jako pasażer ale pierwszy raz się po prostu bałem w pewnym momencie. Jeszcze rozumiem jak jest dobra pogoda, ale takie warunki jakie panowały to przesada.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2013r. 10:40  
Cytuj
No ok, być może faktycznie jakiś dziwny koleś Ci się trafił. Podejrzewam, że wiem, o którego chodzi, tylko, że on nie przez fona rozmawia, a chyba przez słuchawkę Bluetooth zwykle.
Natomiast mam nadzieję, że ludzie z TH nie czytają tego tematu bo jeszcze każą swoim kierowcom jeździć po ślimaczemu, a mimo wszystko te kursy o statusie Express to fajna sprawa bo w zależności od natężenia ruchu i obecności rezerwacji z Sandomingo czasy przejazdu wahają się pomiędzy 3-3.25h.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 18:46  
Cytuj
a pks to nie pasuje?tez mają kursy do krakowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 21:27  
Cytuj
Ta, prawie 10zł drożej (bilety zwykłe, nie studenckie) i czasem o pół godziny dłużej... no to napisz mi kolego, jak coś takiego może pasować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 12:25  
Cytuj
A czy te pare złotych więcej i pare minut dłużej robi taką wielką różnice wobec wygody i bezpieczenstwa,które zapewnia pks?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 12:38  
Cytuj
Jaka wygoda?
Ja mam w busie wygone miejsce i nie narzekam, jest klima, wifi. Natomiast co do bezpieczeństwa... owszem, w zderzeniu z np ciężarówką bus ma mniejsze szanse, ale za to wszystkie nowsze busy mają pasy bezpieczeństwa, które ja zawsze zapinam. Za to autobusy PKS-u - znikoma jest ilość takich co mają.
Dla mnie wygoda to też krótksza podróż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2014r. 06:43  
Cytuj
Proszę o transportowe info,ponieważ w poniedziałek na 9-tą muszę być w Tarnobrzegu. Nie lubię godzinnego wyczekiwania pod biurowcem.

Czy prawdą jest,ze z Podleśnej (MDK) kursują jakieś busy w tamtą stronę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 16:48  
Cytuj
Ja się staram korzystać z portalu blablacar pl jak nie mogę nic znaleźć z tych transportów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »