NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Majster obozowisko pracy, Majster Stalowa Wola / bardzo \\
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 13:36  
Cytuj
m87 masz częściowo rację ale masa ludzi chce robić za min. oficjalnie, żeby brać kawał wypłaty ekstra do ręki z pominięciem złodziejskich procedur serwowanych przez aparat państwowy. To nie jest wcale takie marginalne zjawisko, w czym nie widzę nic złego.

W budowlance i nie tylko jest to popularny sposób wynagradzania ludzi. Pisząc o wynagrodzeniach miałem na myśli realia a nie statystyki.

Faktem jest patologiczny niedobór klasy średniej w Polsce, której zdrowego wzrostu obawia się najbardziej oligarchia, zwalczając ją przy pomocy swoich pomagierów w rządzie i innych lobbystów, których nie mają właśnie ci mniejsi przedsiębiorcy.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 13:36  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Nikt układacza towarów szanować nie będzie. Takich jest na pęczki. Nie ten to inny. Szanuje się pracowników wyjątkowych. Bo dobry pracownik to skarb. Widocznie nim nie jesteś ;p




rcdcd lepszy uczciwy i rzetelny układacz towarów niz złodziej i krętacz ale fachowiec. Jeżeli masz takie podejście do ludzi daleko nie zajedziesz. Są różne sytuacje w życiu i czasami taki ... układacz towarów moze Ci je uratować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 14:04  
Cytuj
Czytalem wypowiedzi kolesia o ksywce rcdcd i odnioslem wrazenie ze kolo ma takie zle podejscie ustosunkowania kierownikow do pracownikow jak straznik wiezienny,ktorym to rcdcd zapewne jest,do wiezniow.
Chlopie z takim podejsciem to ty lepiej nie zakladaj zadnej firmy ani zakladu,bo nie masz do tego glowy.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
w sklepie Majster łamane są totalnie prawa pracownicze. Byłem na zakupach i widziałem jak traktowani są tam ludzie robiący za najniższą krajową... do tego za co ktoś beknie jest lista z karami finansowymi gdzie kiedyś co było głośno o Realu Biedronce itp. że jest ciężko to powstał zamiennik !! MAJSTER STALOWA WOLA!!! odradzam tam zakupy, padnie to gówno a ludzie tam pracujący dostaną motywacji i znajdą lepszą pracę gdzie pracodawca zrozumie słowo CZŁOWIEK!





Ja też tam robiłam zakupy ale przy tej obsłudze już nie chodzę są gorsi niż cały szwadron geriatryczny. A gdybym była pracodawca to wyrzuciła bym to całe ślamazarne i bardzo opryskliwe towarzystwo. Jeżeli będziecie robić zakupy to zapytajcie o jakiś towar gdzie leży na półce to dopiero będzie quiz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 21:14  
Cytuj
Majster jest zakładem pracy chronionej, tam pracuja ludzie niepełnosprawni z t.z grupą niepełnosprawnosci.
Własciciel firmy dostaje dotacje z PEFRON-u do kazdego zatrudnionego niepełnosprawnego,jezyk
Wychodzi na to ze to my obywatele płacimy tym ludziom za ich prace a własciciel co robizapytanie

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 14:50  
Cytuj
Ja też tam robiłam zakupy ale przy tej obsłudze już nie chodzę są gorsi niż cały szwadron geriatryczny. A gdybym była pracodawca to wyrzuciła bym to całe ślamazarne i bardzo opryskliwe towarzystwo. Jeżeli będziecie robić zakupy to zapytajcie o jakiś towar gdzie leży na półce to dopiero będzie quiz.[/cytat]

to wychodzi tylko ludzka arogancja i ludzkie kalectwo !~nie masz babo oczu, rąk sobie poszukać i w koszyk wsadzić?????jakbym tam pracowała ściągnęlabym na miejscu takiego pracownika koszulkę i wyszła za tobą na parking i wtedy byśmy porozmawiali za tzw. bramą... nie dość że ludzie są wykorzystywani przez pracodawce to jeszcze przyjdzie frajer/ka jeden z drugim i robią to samo a nawet gorzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 20:46  
Cytuj
Kiedy idę do sklepu nie mam zamiaru łazić po nim 2godzin po to są sprzedawcy na koniec okazuje się że nie mają takiego produktu.
Jak będę wiedziała że tym handlują to ja sobie znajdę.A ci niepełnosprytni powinni mieć odpowiednią pracę do swoich możliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
w sklepie Majster łamane są totalnie prawa pracownicze. Byłem na zakupach i widziałem jak traktowani są tam ludzie robiący za najniższą krajową... do tego za co ktoś beknie jest lista z karami finansowymi gdzie kiedyś co było głośno o Realu Biedronce itp. że jest ciężko to powstał zamiennik !! MAJSTER STALOWA WOLA!!! odradzam tam zakupy, padnie to gówno a ludzie tam pracujący dostaną motywacji i znajdą lepszą pracę gdzie pracodawca zrozumie słowo CZŁOWIEK!


Temat bez sensu.
Byłeś na zakupach, rzuciłeś okiem i od razu wiedziałeś że tam łamią prawa pracownicze, a nawet od razu poznałeś jakie stawki mają na umowach?
Wow, powinieneś zostać jakimś inspektorem pracy smiech2

@Jagienka
Niestety priorytetem dla większości lokalnych 'byznesmenóf' jest to żeby pracownik tyrał za jak najniższą stawkę.

Sprzedawca który zna się na robocie nie będzie wiecznie tyrał na śmieciowych umowach, on znajdzie lepszą pracę.
A kierowany chciwością właściciel na jego miejsce przyjmie desperata albo świeżaka który nie będzie wiedział gdzie co leży bo potrzeba czasu żeby nabrać wprawy.

Jak pracownik nabierze wprawy i podwyższy kwalifikacje to oczekuje podwyżki. Taniej jest go wywalić i przyjąć następnego.
Dużo pracodawców ma taką mentalność.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
w sklepie Majster łamane są totalnie prawa pracownicze. Byłem na zakupach i widziałem jak traktowani są tam ludzie robiący za najniższą krajową... do tego za co ktoś beknie jest lista z karami finansowymi gdzie kiedyś co było głośno o Realu Biedronce itp. że jest ciężko to powstał zamiennik !! MAJSTER STALOWA WOLA!!! odradzam tam zakupy, padnie to gówno a ludzie tam pracujący dostaną motywacji i znajdą lepszą pracę gdzie pracodawca zrozumie słowo CZŁOWIEK!

nie komentuj jak nie wiesz jak tam jest, pracowałeś tam chociaż 1 dzień? Jedną sytuację widziałeś i już komentujesz? Skąd wiesz że pracują tam za najniższą krajowa? Weź się za robotę a nie piszecie ciągle ats,celfast,tryumf,uniweheels teraz majster,bierdronka obozy pracy. Jakby komuś nie pasowało to by tam nie pracował. Zamiast pisać takie głupoty za robotę się weź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 4 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 23:45  
Cytuj
Same obozy pracy w stalowej. Ciekawe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
zapytajcie o jakiś towar gdzie leży na półce to dopiero będzie quiz

dokładnie, każdy kto to czyta może spróbowac smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
[quote]zapytajcie o jakiś towar gdzie leży na półce to dopiero będzie quiz
dokładnie, każdy kto to czyta może spróbowac smiech2


Ciekawe bo ile razy nie pytałem zawsze powiedzieli lub nawet zaprowadzili i doradzili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 08:32  
Cytuj
skoro tak twierdzisz.
nie byłem tam jeszcze, ale dzisiaj chłopakom quiz zrobię umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 08:47  
Cytuj
zrobić można żaden problem, ciekaw jestem wyników ale jak mówie jak pytałem o coś zawsze powiedzieli gdzie to leży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 19:45  
Cytuj
Jak będziesz to zapytaj tam tzw kierownika który siedzi naprzeciw kas ja pytałam pracownicę która nie wiedziała zapytała kierownika który był jeszcze bardziej zaskoczony pytaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 22:11  
Cytuj
w II wojnie światowej nie było tyle obozów co w stalowej teraz, każdy będzie narzekał na swoją pracę taka już mentalność Polaka.Dziwię się że powstają co chwilę tylko nowe tematy ATS--obóz pracy, Alutec --obóz pracy itp.Robić się nie chce to do cegielni mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 23:55  
Cytuj
hahahaha było TESCO, był ATS, był RIAL, był ALUTEC, teraz Majster... hahaha ja pierd...typowa polska mentalnosc.Ludzie jakiej pracy Wy byscie chcieli ? siedziec na dupsku 8 godzin i zarabiac 5 tysiecy miesiecznie ?

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
hahahaha było TESCO, był ATS, był RIAL, był ALUTEC, teraz Majster... hahaha ja pierd...typowa polska mentalnosc.Ludzie jakiej pracy Wy byscie chcieli ? siedziec na dupsku 8 godzin i zarabiac 5 tysiecy miesiecznie ?

na to wyglada.... ogolnie cala stw to obozy pracy, nawet w osiedlowych sklepikach nie szanuja pracownika i klienta ..... ( umiech ) a co ciekawe wiekszosc tych tematow zakladaja osoby ktore nigdy nie pracowaly w tym firmach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 10:48  
Cytuj
Moze jednak wypowiedzą się na ten temat osoby pracujące w tych firmach
Moim zdaniem tysiąc zł na ręke przy takich kosztach utrzymania to jednak za mało, utrzymanie mieszkania z mediami to jakieś 800 zł i co dalej ? .
Nie wszyscy mają układy znajomych i mogą mieć dobrze płatną pracę.
Jest masa ludzi wykształconych pracujących za minimum ,po prostu nie mają innego wyjścia a muszą coś jeść.
Natomiast miernoty po układach mają dobrze płatne prace.
To jest właśnie mentalność polaka katolika nie wiedza się liczy a układy powiązania :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 11:34  
Cytuj
w majstrze zarabiasz min 1300zl na reke, wykladanie towaru, pomoc klientom, przyjecie towaru. wiec kto ru mowi o 800zl?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
w majstrze zarabiasz min 1300zl na reke, wykladanie towaru, pomoc klientom, przyjecie towaru. wiec kto ru mowi o 800zl?



Przeczytaj uważnie post leoniastego. Pisał że 800 zł to same oplaty za mieszkanie a nie zarobek :]

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 12:05  
Cytuj
Zuberku 800zł to koszt utrzymania mieszkania, czyli wg Twojej wiedzy 1300zł na rękę na resztę zostaje 500zł
Zuberku naucz się czytać ze zrozumieniem, bo jak na razie to czytasz tylko tak co by to Tobie odpowiada.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 12:27  
Cytuj
znam jednego gościa który pracował z majstrze, lecz złozył wypowiedzenie po tym jak nie mógl doczekąc sie wypłaty za nadgodziny. z rozmowy z nim wiem tyle ze tam może pracować ktoś kto ma na gardle nóż inaczej nie ma sie tam co pchać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 16:53  
Cytuj
czytam dobrze, pomylis sie mozna napisal ze 1000zl na reke co jest nie prawda, bo w pierwszym miesiacu dostajesz 1300zl + nadgodziny spokojnie 1500-1600 mozna miec na reke. Narzekaja tylko ci co tam nigdy nie pracowali. Ja jakos nie slyszalem o problemie z nadgodzinami, moze to bylo tylko wytlumaczenie kolegi a tak naprawde nie chcialo mu sie pracowac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 18:54  
Cytuj
Jeszcze raz piszę, Majster to zakład pracy chronionej, osoba z II grupą/a takie są poszukiwane ze względu na dotacje z PEFRONU/ moze pracować 7 godz.dziennie przez 5 dni w tygodniu i tyle zero nadgodzin no może nielegalniezarumieniony pod stołem z ręki do ręki.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »