NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Mista,Tasta,Armatura,Cell Fast,IwaMet-opinie,
Posty: 4
Dołączył: 17 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2014r. 21:38  
Cytuj
Ktoś tu kłamie byłam w zakładzie Cell-fast nie ma zakazu palenia oprócz hali produkcyjnej wszędzie palą kiepy leżą na korytarzu w szatniach na schodach nawet jak palą w kiblu to nie wrzuci kiepa do sracza tylko koło sracza tak samo kobiety flejtuchy a co do przerw faceci łażą w koło nawet ma czas na gotowanie ziemniaków ja współczuję tym biednym kobitkom co tam sprzątają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2014r. 21:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2014r. 18:41  
Cytuj
Bagpak.... jest tam system pięciobrygadowy ale jak wyglądają zarobki? czy ktoś może napisać ogólnie lub na poszczególnych wydziałach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2014r. 23:53  
Cytuj
Raczej nie może. Z tego co się orientuję, to pracowników firmy BagPak obowiązuje tzw. klauzula poufności wynagrodzenia umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2014r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
Raczej nie może. Z tego co się orientuję, to pracowników firmy BagPak obowiązuje tzw. klauzula poufności wynagrodzenia umiech

acha... a jak wygląda praca na lakierni ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 09:24  
Cytuj
Zarobki 1200-1300.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Zarobki 1200-1300.

na próbnym? czy to są już zarobki z jakąś premią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 10:44  
Cytuj
Najniższa krajowa pensja, którą pracownik ma gwarantowaną na pełnym etacie wynosi w tej chwili 1237,20 zł netto, więc to raczej nie jest z premią umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2014r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
Najniższa krajowa pensja, którą pracownik ma gwarantowaną na pełnym etacie wynosi w tej chwili 1237,20 zł netto, więc to raczej nie jest z premią umiech


Czyli zarobki na poziomie najniższej krajowej? nie ma co liczyć na jakąś premię? A ciężka praca jest na lakierni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2014r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
Czyli zarobki na poziomie najniższej krajowej? nie ma co liczyć na jakąś premię?

Na okresie próbnym to chyba w większości zakładów nie ma co liczyć na premię.

edit
Tak teraz patrzę na swój poprzedni post i chciałabym doprecyzować: pisałam o najniższej pensji określonej rozporządzeniem i obowiązującej w całym kraju. W BagPaku może być ciut wyższa, bo pracują na trzy zmiany więc na pewno dostają dodatek za pracę w godzinach nocnych.

CYTAT
A ciężka praca jest na lakierni?

Taki jeden co tam robi, mówi, że nie, ale on akurat nie pracuje przy malowaniu puszek więc nie wiem czy jest do końca wiarygodny uśmiech Może lepiej, jakby się wypowiedział ktoś pracujący "na sprejach".

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2014r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czyli zarobki na poziomie najniższej krajowej? nie ma co liczyć na jakąś premię?

Na okresie próbnym to chyba w większości zakładów nie ma co liczyć na premię.

edit
Tak teraz patrzę na swój poprzedni post i chciałabym doprecyzować: pisałam o najniższej pensji określonej rozporządzeniem i obowiązującej w całym kraju. W BagPaku może być ciut wyższa, bo pracują na trzy zmiany więc na pewno dostają dodatek za pracę w godzinach nocnych.

CYTAT
A ciężka praca jest na lakierni?

Taki jeden co tam robi, mówi, że nie, ale on akurat nie pracuje przy malowaniu puszek więc nie wiem czy jest do końca wiarygodny uśmiech Może lepiej, jakby się wypowiedział ktoś pracujący "na sprejach".


No dokładnie. Najniższa krajowa to jest bankowo ale chodzi mi właśnie czy jakieś dodatki za święta, weekendy są. W cellfaście byla premia za frekwencję. W bagpaku chodziło mi bardziej o taką premię uznaniową za jakość, może za nie chorowanie np. przez ostatnie 6 miesięcy, szkodliwe np. czy w ogóle coś takiego jest wypłacane. Jeżeli nie to bagpak płacąc 1300zł tylko, wypada bardzo blado na tle innych zakładów w stalowej, jeśli chodzi o zarobki. Chciałbym właśnie poczytać kogoś, kto tam już pracuje i może się wypowie bo na internecie nie mogę nigdzie znaleźć jak wygląda praca na tzw. "sprejach"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2014r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
No dokładnie. Najniższa krajowa to jest bankowo ale chodzi mi właśnie czy jakieś dodatki za święta, weekendy są. W cellfaście byla premia za frekwencję. W bagpaku chodziło mi bardziej o taką premię uznaniową za jakość, może za nie chorowanie np. przez ostatnie 6 miesięcy, szkodliwe np. czy w ogóle coś takiego jest wypłacane. Jeżeli nie to bagpak płacąc 1300zł tylko, wypada bardzo blado na tle innych zakładów w stalowej, jeśli chodzi o zarobki.

No szału nie ma, ale te umowne 1300 zł (bo tam mają stawki godzinowe), to płacą tylko na okresie próbnym, potem, jak przedłużą umowę to jest podwyżka. Jakieś premie są, ale na pewno nie ma: premii za nie chorowanie, premii za frekwencję, szkodliwego, dodatków za pracę w weekendy i święta (wolne masz po prostu w inne, nieświąteczne dni).

Sprawdź P.W.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 17:17  
Cytuj
Pytanie do pracowników Cell-fastu. jak wygląda obecnie sytuacja z przyjęciami do firmy na zwykłego pracownika produkcji. Słyszałem że trzeba mieć kogoś znajomego na wyższym stanowisku aby się tam dostać. I jeszcze jedno czy przyjmują tam stażystów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 01:35  
Cytuj
alutec
3-4 tys netto
nic wiecej, pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2014r. 12:52  
Cytuj
Mam takie pytanie - Czy w Alutecu pracują kobiety na jakimś stanowisku - wydziale, jako pracownik fizyczny - oprócz biura oczywiście???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2014r. 15:40  
Cytuj
Jakie obecnie są warunki pracy w Cell Fast? jaki system tam panuje u zwykłego pracownika np przy przenoszeniu węży? dalej 4 brygadowy czy może się coś zmieniło? jak z weekendami i świętami tam jest? a poza tym piszecie że 4 dni i jeden dzień wolnego, ale jakby były jeszcze nocki to chyba 2 dni wolnego wtedy obowiązują?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2014r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
alutec
3-4 tys netto
nic wiecej, pozdrawiam.


a jaki wydział, jakie stanowisko? to za pracę w ustawowym wymiarze godzin czy ze sporą liczbą nadgodzin???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 08:47  
Cytuj
CYTAT

a jaki wydział, jakie stanowisko? to za pracę w ustawowym wymiarze godzin czy ze sporą liczbą nadgodzin???


wydział, stanowisko - nieważne, zarobki te same co w 80% całejj firmy, wydziałach itp
praca w ustawowym wymiarze godzin natomiast co do nadgodzin, zależy co oznacza dla Ciebie "sporo" chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 10:42  
Cytuj
wydział, stanowisko - nieważne, zarobki te same co w 80% całejj firmy, wydziałach itp
praca w ustawowym wymiarze godzin natomiast co do nadgodzin, zależy co oznacza dla Ciebie "sporo" chytry


Sporo to więcej niż 20% nadgodzin czyli więcej niż 30 godzin pracy extra. Uważam że to dość dużo czasu pracy ponad normę. W każdym razie przy regulaminowym czasie pracy wychodzi 3 tys.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2014r. 20:22  
Cytuj
Sporo to więcej niż 20% nadgodzin czyli więcej niż 30 godzin pracy extra. Uważam że to dość dużo czasu pracy ponad normę. W każdym razie przy regulaminowym czasie pracy wychodzi 3 tys.?[/cytat]

po trzech, czterech miesiącach będziesz miał wszystkie premie, w miarę czasu również podwyżki. wróćmy do premii standartowych - 30 ~ nadgodzin miesięcznie i trójka z przodu jest umiech lepszych pieniędzy w stalowej nie ma nigdzie, no chyba ,że byłbyś lekarzem czy też posiadał kancelarie prawną ale to już inny tor ok pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 10:36  
Cytuj
To zapytam inaczej, da się załatwić w Cell faście żeby pracować tylko w trybie dziennym? pracuje ktoś tam tylko w dzień? Pytam bo nie mogę pracować w nocy (lecze się kardiologicznie).1-sza czy tam druga zmiana ale byle nie w nocy.Lada chwila mogę być zaproszony na rozmowe w sprawie pracy tam dlatego pytam.Największą ulgą było by gdyby był tylko tryb dzienny.. mam nadzieje że się zmieniło coś tam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 10:59  
Cytuj
a może jeszcze do tego soboty, niedziele i święta wolne, hę?
Też nie mogę pracować w nocy bo mam problemy ze snem w dzień - ktoś mnie zatrudni w systemie czterobrygadowym? :]
A tak na poważnie to zależy wszystko od wydziału, moja koleżanka pracuje na montażu i ma tylko pierwsze i drugie zmiany.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 11:42  
Cytuj
dzięki za odpowiedź, ch.. tam z sobotami i niedzielami, byle by robota dzienna była.A robota przy maszynie, odbieranie węży itp.Moge zapierd... nawet cały dzień, byle nie w nocy.Jakby to był tylko problem taki że nie moge spać w dzien to nie bylo by tematu, ale problem jest większy bo kardiologiczny, po nieprzespanej nocy ciśnienie skaczące i arytmia żyć nie dają.Jak zadzwonią na rozmowę to tam się popytam, najwyżej mnie nie przyjmą i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2017r. 12:37  
Cytuj
Czy spotkaliście sie w którejś firmie gdzie nie zapewniają ubran roboczych? W iwamecie tak jest a inne zaklady?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »