NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Mista,Tasta,Armatura,Cell Fast,IwaMet-opinie,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 21:54  
Cytuj
Porszę o opinie o tych zakładach pracy. przeszukałam internet wzdłuż i wszerz i nic nie znalazłam konkretnego. jakie zarobki, jaka praca, czy są przerwy, w jakim systemie się pracuje(1,2,3 zmiana, itp). Proszę na początku napisać nazwę firmy o której zamierzacie wystawić opinie. Dzieki wielkie za pomoć. I proszę o szczere opinie. A niech was nie dziwi ze wątek zakłada kobieta, poprostu potrzebuje opini a nie znam nikogo kto tam pracuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 21:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 22:23  
Cytuj
Cell-Fast - zwykli pracownicy pracują w systemie 4-brygadowym, 3 zmiany, 4 dni pracy, 1 dzień wolnego. Zarobki ok. 1500-1600 zł.
Chodzi Ci o przerwy w trakcie pracy? Możesz sobie bez problemu taką przerwę zrobić na jedzenie czy coś.
Dłużej wolne jest w okresie Świąt Bożego Narodzenia, bo wtedy robota staje, a tak to w każde święta trzeba pracować jak zmiana wypadnie.
Praca tam do przyjemności nie należy (jak większość prac fizycznych), ale jest w miarę dobrze.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Cell-Fast - zwykli pracownicy pracują w systemie 4-brygadowym, 3 zmiany, 4 dni pracy, 1 dzień wolnego. Zarobki ok. 1500-1600 zł.
Chodzi Ci o przerwy w trakcie pracy? Możesz sobie bez problemu taką przerwę zrobić na jedzenie czy coś.
Dłużej wolne jest w okresie Świąt Bożego Narodzenia, bo wtedy robota staje, a tak to w każde święta trzeba pracować jak zmiana wypadnie.
Praca tam do przyjemności nie należy (jak większość prac fizycznych), ale jest w miarę dobrze.


Zarobki 1500-1600 jak nie stracisz premii bez uzasadnienia jak w tym m-cu straciło dużo pracowników.Chcesz pracować to lepiej nie pytaj dlaczego straciłeś premię.Przerw regulaminowych nie ma,bo maszyny nie zatrzymasz,chyba,ze cię ktoś przez chwilę zastąpi to masz wybór,albo coś zjeść,albo skorzystać z toalety.Jeżeli palisz to lepiej zapomnij o papierosach obowiązuje zakaz palenia.Praca w piątek,świątek i w niedzielę.Tempo pracy nieludzkie.Dłużej wolne w okresie świąt to było kiedyś,teraz można już o tym zapomnieć.O urlopie też możesz zapomnieć.Wolą zapłacić parę złotych za urlop,a potem zabrać z premii regulaminowej to co zapłacili.Tak wygląda praca w cellfaście.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 14:15  
Cytuj
To sytuacja jak w epoce wczesnego kapitalizmu z połowy XIX w gdy wchodziła maszyna parowa .... i pomyśleć że Polska jest w EU już 8-y rok. Szok !!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 18:55  
Cytuj
Nie napisałam, że są przerwy regulaminowe, ale fakt, że powinnam dopisać iż taka przerwa jest możliwa jak się z robotą wyrabiasz.
Tempo pracy jest takie jakie jest, bo jest duże zapotrzebowanie, ale są okresy gdy nie trzeba tak zapierniczać.
Przecież jest dłużej wolne w okresie świat, wiadomo nie tak jak dawniej około miesiąca, ale tydzień czy dwa w okolicach Św. BN to zawsze coś.

Mojemu facetowi jakoś nie zabierają premii, ani za nic, ani za urlop, a jak już mu zabiorą to sam wie za co, co poszło nie tak itp. On nie narzeka, a pracuje tam już ładnych parę lat.

Kurczę poza tym wiadomo, że w takich zakładach łatwo nie jest, że trzeba zasuwać za niewielkie pieniądze i różne są sytuacje, ale trzeba się dostosować, albo szukać wygodniejszej pracy.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 10:58  
Cytuj
Mógłbym prosić o adresy e-mail do kadr firm:
Cell-Fast i Iwa Met?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 14:40  
Cytuj
http://www.cellfast.com.pl/pages/contact
Zajęło mi to 15 sekund.

http://www.iwamet.com.pl/kontakt.html
a to kolejne 5 bo już miałem Google otwarte.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 20:34  
Cytuj
Dzięki Wielkie. Ja po prostu myślałem że są jakieś osobne adresy e-mail bezpośrednio do rekrutacji czy coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 21:27  
Cytuj
Piknik1938 a co byś chciał robić ? czego oczekujesz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 21:34  
Cytuj
stalka ma rację beznadzieja tam nawet nie usiadzesz i nie zjesz tam,wynagrodzenie najniższa krajowa plus premia za niechorowanie to ci wyjdzie 1600zł a bez najniższa krajowa-mój ojciec tam robi to wiem przez 5 lat ani grosza podwyżki nie było

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 22:07  
Cytuj
Tzn myślę że nie tyle co chciałbym robić ale tam gdzie jest wolne miejsce. Wiadomo czegoś trzeba się czepić. Szukam teraz jakiejkolwiek pracy fizycznej bo wiadomo że o taką dzisiaj ciężko. Słyszałem właśnie różne wersje że na linii nie da rady nawet zjeść chyba że Cię ktoś zastąpi. A znowu kolega opowiadał że za 1500zł w Cell-Faście po 15 dopiero zaczynał robotę i znowu mu się trochę przytyło bo ciągle jedli kanapki takie nudy. Zależy co i gdzie robisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 12:05  
Cytuj
A może ktoś się wypowie na temat Misty? jak zarobki? praca? atmosfera?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 19:35  
Cytuj
Chciałabym zapytać co się dzieje w tych firmach. Czy są przyjęcia, jak się tam w tych firmach pracuje.Wiem temat już był, ale nic nie ma konkretnego w sieci w temacie tych zakładów pracy. Napewno wiele osób przebywających na tym forum tam pracują.
Z góry dziękuję za informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 20:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 17:00  
Cytuj
kondzia Moge ci powiedziec jak sie pracuje w armatoorze. Praca nie jest az tak ciezka, glownym minusem jest wiekowosc maszyn i ich podatnosc na awarie, ktore musisz sam usuwac. Jezeli chodzi o system pracy to w zaleznosci od dzialu, tylko pierwsze zmiany, pierwsza i druga zmiana od poniedzialku do piatku lub czterobrygadowka. Wiem ze maja byc przyjecia na galwanizernie, nie wiem jak bedzie wygladac praca na tym dziale bo poprostu on jeszcze nie powstal, w kazdym badz razie do konca roku maja go uruchomic. Jezeli chodzi o zarobki to prawdziwa tragedia w zaleznosci od dzialow od 1180zl do 1700zl maks dla zwyklego pracownika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
....w kazdym badz razie do konca roku maja go uruchomic.


Bzdura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 06:59  
Cytuj
CYTAT
kondzia Moge ci powiedziec jak sie pracuje w armatoorze. Praca nie jest az tak ciezka, glownym minusem jest wiekowosc maszyn i ich podatnosc na awarie, ktore musisz sam usuwac. Jezeli chodzi o system pracy to w zaleznosci od dzialu, tylko pierwsze zmiany, pierwsza i druga zmiana od poniedzialku do piatku lub czterobrygadowka. Wiem ze maja byc przyjecia na galwanizernie, nie wiem jak bedzie wygladac praca na tym dziale bo poprostu on jeszcze nie powstal, w kazdym badz razie do konca roku maja go uruchomic. Jezeli chodzi o zarobki to prawdziwa tragedia w zaleznosci od dzialow od 1180zl do 1700zl maks dla zwyklego pracownika.


Dzięki za odpowiedź.
Natomiast jestem kobitą i czy tam też pracują kobiety? Na jakich działach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 07:59  
Cytuj
d29 Tak slyszalem, podobno to slowa obecnego dyrektora.

kondzia Kobiety pracuja tam przy montazu baterii. Jezli miala bys mozliwosc, to wybierz prace w ktoryms z zakladow w Stalowej Woli, tutaj pracodawcy bardziej doceniaja twoja prace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
d29 Tak slyszalem, podobno to slowa obecnego dyrektora.


To zle slyszales.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2013r. 17:50  
Cytuj
d29 tak jak mowiles galwanizerni nie bedzie, ale zatrudnili dziewczyny, ktore mialy tam pracowac i teraz ukladaja klocki lego, czyli montuja zaczep na DAMP-ie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 19:38  
Cytuj
Czy ta galwanizernia powstała? Czy ztrudniają kobiety?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
Czy ta galwanizernia powstała? Czy ztrudniają kobiety?


Nie powstała i nie powstanie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 23:41  
Cytuj
dziewczyny robią tylko na montażu baterii nie wiem jakie tam zarobki ,robota nie ciężka ale tak jak pisali 1100 do 1700 max ale to 1700 to chyba jak soboty 3 zrobiszumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2014r. 11:01  
Cytuj
Nie, nie , bardziej chodzi mi o pracę dla inż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 14 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2014r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
dziewczyny robią tylko na montażu baterii nie wiem jakie tam zarobki ,robota nie ciężka ale tak jak pisali 1100 do 1700 max ale to 1700 to chyba jak soboty 3 zrobiszumiech


Nie tylko. Dziewczyny robia rowniez na magazynie wysokiego skladowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »