NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Neurolog-poszukuję bardzo dobrego neurologa, Nie musi być ze Stalowej Woli
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 22:29  
Cytuj
Spróbuj u ordynatora w szpitalu MSWiA w Rzeszowie - może to nie szczyt wszystkiego, ale tomografię i rezonans robią dobrze. Nie pamiętam nazwiska.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 22:29  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 23:51  
Cytuj
rezonans i tomografia wyjdzie wszedzie tak samo, kwestia jak szybko, najlepiej z kontrastem, Jesli potrzbujesz tych badan to tylko rzeszow, bo tam maja bardzo nowczesna pracownie() w szpitalu wojewodzkim, w szpitalu na baranowce nie wiem ale kolega wyzej widac tez zadowolony, w stalowej trzeba strasznie dlugo czekac(pare miesiecy) chyba ze dysponujesz szeroka kieszenia ok 600 zl za jedno badanie. w rzeszowie zrobia szybciej. ale zeby wogole przyspieszyc takie badania, musisz byc na oddziale

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
Proszę o adresy.



jak to sie ma do działu "Ginekolog i poród"? Bo nie wiem czy szukasz dla siebie czy dla ciężarnej żony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zdecydowanie

ordynator Oddziału Neurologii stalowowolskiego szpitala

Agnieszka Janiszewska

przyjmuje na al. JPII w okolicach pubu Joker...

Uważam że jest najlepsza w okolicy...

A to Ci sie udal zart.


Dlaczego tak uważacie....??? Dlaczego uważasz że to żart...??

Czekam na rzeczowe i obiektywne opinie o Agnieszce Janiszewskiej...

Fakt byłem u niej dwa razy prywatnie i raz w przychodni...
ale wrażenie bardzo pozytywne...
Wiedza, uważam, że bardzo duża, ale nie jestem fachowcem więc może to tylko wrażenie...

Czekam na opinie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 21:10  
Cytuj
W Nisku w Przychodni obok Urzędu Skarbowego przyjmuje dr Paweł Staszewski - neurolog.
Ma podpisana umowę z NFZ.
Telefon do gabinetu 15 8142010.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 09:17  
Cytuj
b-real pozwól że zaktualizuje twoje informacje, w Stalowej Rezonans prywatnie kosztuje 500 zł a na fundusz stan aktualny to około 13-go października umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 09:32  
Cytuj
Trzynasty pażdziernik - to wyjątkowo krótki czas oczekiwania. umiech

Moje motto:Jedz optymalnie i trwaj tylko w słońcu , bo nic zdrowego i pięknego nie urośnie w ciemności. Twórca www.jedzoptymalnie.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 10:04  
Cytuj
Mozliwe choc ciezko mi uwierzyc, w marcu byla kolejka do wrzesnia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 12:13  
Cytuj
Uważam że umiejętności i wiedza lekarzy neurologów naszego miasta są na porównywalnym poziomie i nie jest to niski poziom.Opinie to tylko subiektywne odczucia które bardziej dotyczą stylu bycia lekarza niz jego " dobry lub nie ". Więc radze nie sugerować się innymi . A lekarz tak jak i każdy człowiek traktuje człowieka trochę tak jak sam jest traktowany. Kiedy pacjent " napada " na niego to niech się nie spodziewa wielkiego ugrzecznienia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
Mozliwe choc ciezko mi uwierzyc, w marcu byla kolejka do wrzesnia..


Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 23:58  
Cytuj
Zdecydowałem się na dra Sobolewskiego w Sandomierzu,zobaczę od czego zacznie.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2012r. 16:51  
Cytuj
szpital specjalistyczny w Sandomierzu ma samych specjalistów neurologów polecam np ordynator Sobolewski neurolog

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Wystepuje ból głowy.Na razie tyle wiadomo.Prześwietlenie nic nie wykazało,ma być robiona tomografia.Z wynikiem trzeba pójść do neurologa,no i dobrze by było żeby to był dobry lekarz.

Może wziąłeś już to pod uwagę ale jeśli masz jakieś ubytki radzę najpierw odwiedzić stomatologa gdyż bóle zębów zawsze powodują ból promieniujący w kierunku głowy...nawet jeśli zęby są leczone- nie zawsze są wyleczone dobrze-myślę, że sprawdzić poprzez pantomogram nie zaszkodzi

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 20:16  
Cytuj
w Zbydniowie (ośrodek zdrowia), od 3 lat się leczę na bóle głowy, zapomniałem jak się nazywa ten lekarz, chwilowa luka w pamięci, na pewno kobieta, jak sobie przypomnę to napisze. Super kobietka zrobiła mi wszystkie możliwe badania w szpitalu w Sandomierzu i leczenie jest bardzo skuteczne polecam przedzwonić i popytać, terminy ok. 3 miesiące ale warto czekać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 22:02  
Cytuj
Z lekarzami według moich obserwacji i doświadczeń to jest tak. Nie każdy lekarz, który godzinami będzie wpatrywał się w wyniki badań, prześwietleń czy rezonansu okazuje się tym właściwym, specjalistą w swojej dziedzinie. Ostatnio mój mąż potrzebował konsultacji neurochirurga. Zawitaliśmy w warszawskim szpitalu WAM u prof. Podgórskiego. Na pierwszy rzut oka zwyczajny chłopek -roztropek, trochę dziwny, małomówny itp. Spojrzał na męża, przeglądnął bez słowa płytę z rezonansem nie patrząc na opis i stwierdził ,,No chłopie rżnięcie - to jak tniemy?". Ktoś, kto nie zna z opowiadań lekarza pomyślałby, że jakiś idiota, ale daj Boże każdemu, kto ma takie problemy dostać się do takiego SPECJALISTY!!! Piszę wielkimi literami ten wyraz, żeby w razie potrzeby ktoś zapamiętał. Nie patrzcie na to, czy lekarz będzie z Wami rozmawiał godzinę, chodzi o to czy się zna na swojej profesji

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
w Zbydniowie (ośrodek zdrowia), od 3 lat się leczę na bóle głowy, zapomniałem jak się nazywa ten lekarz, chwilowa luka w pamięci, na pewno kobieta, jak sobie przypomnę to napisze. Super kobietka zrobiła mi wszystkie możliwe badania w szpitalu w Sandomierzu i leczenie jest bardzo skuteczne polecam przedzwonić i popytać, terminy ok. 3 miesiące ale warto czekać


Ta Pani nazywa sie Łabudzka.Moja mama do niej chodziła ,fakt przyjmuje w zbydniowiu oraz w sandomierzu, ale dobra jest umiech bardzo duże kolejki są a na wizyte czeka sie z tydzień może ale za to bardzo duzo ludzi jest w kolejce.pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 21:35  
Cytuj
jak można się zarejestrować do pani Rębisz prywatnie? kiedy przyjmuje? dzwonię na ten numer już od tygodnia (15) 844-33-69 i nikt nie odbiera. proszę o pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 12:23  
Cytuj
sylweczko zajrzyj na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 08:37  
Cytuj
witam
odświeżam temat. Potrzebuje opinii o neurologach w Stalowej i okolicach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 09:00  
Cytuj
Jeżeli chodzi o ból głowy, to z doświadczenia polecam: Piotr Czapiński - Centrum Leczenia Padaczki i Migreny, Kraków, ul. Fieldorfa Nila 14
tel. (012) 294-16-16

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 09:20  
Cytuj
Sorki pomyłka w numerze tel. Powinno być: 12 623 09 13

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
W Nisku w Przychodni obok Urzędu Skarbowego przyjmuje dr Paweł Staszewski - neurolog.
Ma podpisana umowę z NFZ.
Telefon do gabinetu 15 8142010.


Polecam w/w lekarza, jest bardzo kompetentny i konkretny.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 22:09  
Cytuj
Ciąg dalszy poszukiwania dobrego neurologa w okolicy Stalowej : no tak - nikomu nigdy się nie dogodzi - jak z mechanikami samochodowymi.
W Stalowej tylko 3 nazwiska:1. Janiszewska -ordynator neurologii- wcześniej lekarz w szpitalu wojskowym w Lublinie
2. Rębisz z-ca ordynatora neurologii
3. Pryszcz była ordynator neurologii w Stalowej a potem w Tarnobrzegu - obecnie przyjmuje w przychodni Vita-Med na Poniatowskiego.
Co do pana Pawła Staszewskiego- pracuje na neurologii w Stalowej i przyjmuje w przychodni w Nisku- obok urzędu skarbowego - to facet sfrustrowany zawodem i życiem, jak trafisz na JEGO dobry dzień to dostaniesz skierowanie nawet na rezonans a jak na gorszy - najczęściej- to stwierdzisz - co ja tutaj robię? i z kim rozmawiam?
U nas polecam te 3 panie - przyjmują i w szpitalu i w przychodni i prywatnie - masz wybór. Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 23:04  
Cytuj
Zgadzam się odnośnie Staszewskiego,osobiście nie polecam,gdybyśmy nie udali się do Rębisz na prywatna wizytę mama już by nie żyła...Dr zwlekał z podstawowymi badaniami jak rezonans,zamiast od razu skierować nas dalej...Dopiero wizyta u Pani Rębisz która w trybie natychmiastowym skierowała nas do szpitala i tam przeprowadziła wszystkie niezbędne badania wykryła u mamy inną przyczynę stanu zdrowia niż stwierdził Staszewski.
Dalej zaopiekował się mamą Karnat - neurochirurg z Rzeszowa,który przyjeżdża do szpitala W Stw na konsultacje ,świetny rzeczowy lekarz.
Nr do Pani( przyjmuje w hotelu Stal,wejście z prawej strony) - 698 735 351

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 00:50  
Cytuj
Dziękuję bardzo zdecyduję się chyba na Rębisz. jeszcze jedno jak to jest jeśli pani wypisze skierowanie na rezonans lub tomograf to badanie będzie płatne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »