NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Rozwód kościelny (Unieważnienie małżeństwa), Unieważnienie małżeństwa
Posty: 27
Dołączył: 6 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 14:55  
Cytuj
Pewnie tak, ale wolę poczekać 1 miesiąc i powymieniać opinię na forum, pogadać z ludzmi którzy to przeżyli i iść na pewniaka, niż trafić na jakiegoś łachmetę który tylko kasę wyciągnie a sprawę bedzie prowadził 5 lat. Oszczędź sobie dlatego głupich komentarzy, z reszą o nie nie prosiłam. proszę tylko o rady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 14:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 08:59  
Cytuj
przepraszam bardzo to nie był żaden głupi komentarz!
zresztą dałam Ci radę (podałam stronę internetową do kurii) z której nie bardzo chcesz skorzystać.
Daj człowiekowi pomocną dłoń a ten Ci ją odgryzie, więcej się nie udzielam... chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 09:38  
Cytuj
Ja z tym Kłakiem mówiłem całkiem serio podjedź z kopertą po poradę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 6 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 12:13  
Cytuj
Żwby nie przeciągać i nie denerwować forumowiczów, dajcie mi namiar na dobrego księdza cholera niestety pysznica odpada nie chcę mieć z tym panem do czynienia. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 12:55  
Cytuj
ta ze stalowej woli adwokat dobra jestsmiech2za odpowiednia sumkę może zrobić wszystkogoodma swoje układyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2020r. 10:36  
Cytuj
Widzę, że temat aktualny, pomimo upływu kilku lat. Również długo szukałem kogoś, kto poprowadzi mój proces o rozwód kościelny, choć teraz się chyba mówi unieważnienie małżeństwa.

Szukałem sporo kogoś z okolic i natrafiłem na kancelarię kanoniczną, którą prowadzi Dawid Niemczycki. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony już na początku brakiem wołania kasy za pomoc prawną. Generalnie nie mogłem uwierzyć, że adwokat kościelny nie zechce na start gotówki czy przelewu, ale przekonałem się na własnej skórze, że tak właśnie jest.

Pan Dawid przesłał mi formularz kontaktowy do wypełnienia. Kilka krótkich pytań. Następnie oddzwonił do mnie i omówił moje szanse w procesie. Okazało się, że moja ex była niedojrzała do zawarcia ślubu oraz nie chciała dzieci.

I tutaj dopiero decydowałem, czy podejmuję z nim współpracę. Mogłem zrezygnować, bo miałem taką możliwość, ale fakt że ktoś daje mi możliwość oceny swoich szans i poświęca mi tyle czasu, ile chcę, nie wołając na start kasy, było dla mnie mega zaskoczeniem.

Oczywiście zdecydowałem się. Pan Niemczycki przedstawił mi wszystkie warunki współpracy. Umówiliśmy się na określoną stawkę i rozpoczęliśmy proces.

Jeżeli chcecie się przekonać, czy w ogóle warto rozpoczynać proces, to polecam skorzystać z konsultacji u Pana Dawida. Jeżeli okaże się, że szanse istnieją, to nawet się nie wahajcie, bo warto mu zapłacić każde pieniądze. Jest po prostu dobry.

Tutaj podsyłam jego numer telefonu: +48 885 367 037.
Kancelarię znajdziecie w Google, jak wpiszecie: Kancelaria Kanoniczna Dawid Niemczycki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2020r. 10:57  
Cytuj
9 lat. Więć zasługujesz na złotą łopatę za odkop roku

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »