NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
USG ciążowe prywatnie - gdzie w Stalowej?,
zxc
zxc
zxc
Posty: 20
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 10:36  
Cytuj
Witam,

Gdzie w Stalowej można wykonać USG ciążowe prywatnie i w jakiej cenie?
Proszę o ewentualne namiary adresowe.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 10:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 16:45  
Cytuj
U mnie w domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 11:46  
Cytuj
Adamczyk robi usg, cena to 50 zł, tak jak wszędzie w Stalowej. Ma gabinet na Krzywej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 4 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 20:00  
Cytuj
Ja w tamtym roku u Adamczyka płaciłam 80 zł z nagraniem na płytke.
Była bardzo zadowolona.Wszystko wyjaśnił,nagrał na płytke i dał do niej opis dla lekarza prowadzącego.Z doświadczenia wiem że nie wszyscy lekarze opisują usg.

Anna C
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 16:25  
Cytuj
Zajączkowski 80zł + ew 20 zl płytka. Może drożej, ale moim zdaniem jest najlepszy. USG robi z tego co wiem drZeman i drPasko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 13:35  
Cytuj
Adamczyk robi też usg 4D,cena to 200zł. Trochę dużo kasy,ale polecam,warto zobaczyć jak nasz dzidziuś wygląda,a tym bardziej polecam tatusiom,bo mój mąż na zwykłym nic nie mógł dojrzeć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 13:56  
Cytuj
Adamczyk bierze za zwykłe usg 100 zł, a 4d 200 zł ale warto u niego zrobic bo jest bardzo dokładny!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 14:04  
Cytuj
Ja również polecam dr Adamczyka. Jest naprawdę dobry i dokładny. Warto też odżałować te 200 zł na usg 4d . Piękna pamiątka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 12:22  
Cytuj
równiez polecam dr.Adamczyka, robi bradzo dokładne usg, pierwsze mi robił prywatnie a drugie w przychodni gdzie jest gorszy sprzet a mimo to wykrył u Mojego synka wadę serca dzieki czemu moglismy juz w ciazy kontrolowac i byc przygotowanym na sytuacje.Dzieki niemu moj Synek mogł byc odrazu w specjalistycznej klinice, i było juz wiadomo co mu jest. Jak najbardziej Go polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 20:51  
Cytuj
jak zapytałam mojego lekarza o usg 4d to powiedział żebym włożyła sobie głowę do mikrofalówki i poczuła się jak dziecko się czuje podczas takiego usg,twierdzi ze niszczy ono struktury mózgu i powinno być wykonywane tylko w przypadku operacji w ciąży a nie na jakieś widzi misie rodziców bo taka moda teraz ,nawet zwykłego powiedział ze nie powinno się robić najwyżej dwa razy na cała ciąże no i dal mi skierowanie do innego lekarza bo on nie będzie dziecka zabijał ,z reszta dziecko zobaczy się jak się urodzi a lekarze robią usg ale nie swoim dzieciom bo wiedza jakie to szkodliwe ;/ także doradzam jakieś pierdoły za 200zł

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
jak zapytałam mojego lekarza o usg 4d to powiedział żebym włożyła sobie głowę do mikrofalówki i poczuła się jak dziecko się czuje podczas takiego usg,twierdzi ze niszczy ono struktury mózgu i powinno być wykonywane tylko w przypadku operacji w ciąży a nie na jakieś widzi misie rodziców bo taka moda teraz ,nawet zwykłego powiedział ze nie powinno się robić najwyżej dwa razy na cała ciąże no i dal mi skierowanie do innego lekarza bo on nie będzie dziecka zabijał ,z reszta dziecko zobaczy się jak się urodzi a lekarze robią usg ale nie swoim dzieciom bo wiedza jakie to szkodliwe ;/ także doradzam jakieś pierdoły za 200zł

kochana widze, ze chodzimy do tego samego lekarza o nazwysku zaczynajacego sie na literke Z,,,
powiem Ci tak... szanuje go jeko lekarza, ale poszlam na swoja reke na usg do dokrora Adamczyka...
przejrzalam na oczy,,, Chodze nadal do doktora Z, ale coraz bardziej mnie irytuje, bo wykonuje malo badan i ogolnie nie dopilnowal czegos przez co musialalam sie duzo naplakac czy z dzieckiem wsyztko bedzie ok.
Nie wiem jak u Ciebie ejst z badaniami krwi, moczu, ale ja mialam raz w 6tc a teraz zaczynam 6 miesiac i nic ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 19:05  
Cytuj
I polecam dr Adamczyka bylam na polowkowym 3/4d- 200 zl, ale nie zaluje. Poogladal wszytsko dokladnie, jestem zadowolona i juz sie tak nie martwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 21:01  
Cytuj
Tak zgadza sie cxhodzilam do doktora z teraz moj synek ma polk roku mialam badania ciagle i antybiotyk raz bralam bo mialam problemy z pecherzem czego doktor z pilnowal trzeba poprostu przypomninac mu bo jest nieogarniety ale usg noie zrobi bo jak twierdzi niszczy to mozg dziecka a i tak nic sie nie zmieni zobaczysz dziecko po urodzeniu,natomiast dobrze spisal sie przy porodzie jesli chodzi o badania jak nie ma potrzeby i nic ci sie nie dzieje to poco masz latac ciagle na badania?zrobil mi obciazenie glukoza tak jak powinno byc i jak pecherz dokuczal inne badania polozyl w szpitalu nawet i jest dobrze a co do usg ma racje weszla taka moda lekarze zbijaja na was kase i niszcza dziecko a przeciez moglby zarobic na tym kupe kasy ale widocznie jest odpowiedzialny i doswiadczony i za to go szanuje

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2017r. 10:37  
Cytuj
Witam,
Chcialem odnowić temat. Mam pytanie do Pań zaglądających na ten portal. Wraz z partnerką poszukujemy w Stalowej prywatnego gabinetu ginekologicznego na połówkowe badanie USG z ewentualnym nagraniem na płytkę. Czy mogłybyście nam polecić jakiegoś lekarza, wyrazić opinię gdzie wy chodziłyście i ile płaciłyście za takie badanie.
Na forum są posty w tym temacie jednak sprzed paru lat, a chciałbym otrzymać bieżące opinię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2017r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
Ja również polecam dr Adamczyka. Jest naprawdę dobry i dokładny. Warto też odżałować te 200 zł na usg 4d . Piękna pamiątka


Adamczyk jest dobry jak się nic nie dzieje, ot tak zeby dziecko pooglądać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2017r. 09:33  
Cytuj
CYTAT

Adamczyk jest dobry jak się nic nie dzieje, ot tak zeby dziecko pooglądać...


Dokładnie !!! Podpisuję się pod tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2017r. 11:09  
Cytuj
Nie wiem czy jest dobry, jak nic się nie dzieje, ale rzeczywiście bardzo mocno temperuje zapędy dotyczące nadprogramowych usg czy doszukiwania się w sobie i dziecku chorób. Chodzę do niego w trzeciej ciąży i szczerze, nie wiem czy go polecać. O ile w pierwszej ciąży mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało, to obecnie trochę (a może trochę bardziej) denerwuje fakt, że idziesz na wizytę, płacisz, a on Ci mierzy ciśnienie, waży, spyta się jak się czujesz i zbada palpitacyjnie - 15 minut i paragon. Jeśli chodzi o samo usg, to rzeczywiście robi dokładnie i inni lekarze często też do niego wysyłają na połówkowe. Tu raczej jest bardzo dokładny. Pod tym kątem można go polecić - natomiast do samego prowadzenia ciąży mam mieszane uczucia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2017r. 11:11  
Cytuj
Znajoma chwali sobie Marka Sarzyńskiego.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2017r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Adamczyk jest dobry jak się nic nie dzieje, ot tak zeby dziecko pooglądać...


Dokładnie !!! Podpisuję się pod tym.


a ja nie mogę się z tym zgodzić. Prowadził moją ciążę i będąc nawet na urlopie, gdy byłam już w szpitalu, dzwonił na oddział i dopytywał o mój stan. USG robi baardzo dokładnie. Czasami trwało 40 min. A to, że pod koniec ciąży chodzi się co tydzień to dla mnie był plus, ponieważ mały już miał mało miejsca, ruchy nie były już tak wyczuwalne i czasami się martwiłam czy wszystko ok. A tak słyszałam podczas badania serduszko i odczuwałam ulgę. Co więcej sprawdza też czy nie ma rozwarcia, przecież sama sobie bym tego nie stwierdziła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2017r. 10:04  
Cytuj
A ja nie polecam Adamczyka do prowadzenia ciąży! Co do usg to niewiem Bo juz go nie doczekalam. Lekcewazy wyniki badan ktore jednoznacznie wskazuja odchylenie od normy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2017r. 10:12  
Cytuj
Pierwsze usg robione prywatnie u zajaczkowskiego tzw. Usg genetyczne I bardzo dokladne z pomiarem przeziernosci karkowej. Koszt 150 zl czas wykonania ok godziny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2017r. 10:51  
Cytuj
A ja polecam dr Zemana. Dokladny spokojny lekarz, bardzo konkretny wszystko tłumaczy. Usg z wizyta 180zl. Samo usg bodajze 80zl. Nowy sprzęt. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2017r. 01:06  
Cytuj
Akurat na usg genetyczne to lepiej pojechać do odpowiedniej placówki - niby każdy lekarz może zrobić usg, ale do tego białka pappa i wyliczeń prawdopodobieństwa już nie zrobi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 23:02  
Cytuj
Ma ktos świeższe informacje o tym który z lekarzy nagrywa USG na płytkę i jaka cena?
Zeman jeszcze w tamtym roku nagrywał ale juz nie nagrywa .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2017r. 23:01  
Cytuj
Adamczyk nagrywa - koszt 150zł, chyba ze 3d to wtedy 200.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »