NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Gusta mężczyzn z naszego miasta:),
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
Wiec suka nie wejdzie do łożka porzadnemu facetowi bo ten byle czego do siebie po protu nie dopusci.

to roznie bywa :] zawsze suka moze grac porzadna i wtedy bogu ducha winny, nieswiadomy wacet strzela sobie samoboja ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:11  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
to roznie bywa :] zawsze suka moze grac porzadna i wtedy bogu ducha winny, nieswiadomy wacet strzela sobie samoboja ;]


Zgadzam się w 100%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Po pierwsze dziewczynko to mnie nie obrażaj . Po drugie może miałem i więcej kobiet i może za bardzo im zaufałem . Po trzecie zabolał Cie mój post bo masz coś na sumieniu prawda w oczy kole co nie?
\"Suka nie da pies nie weźmie\" często to słyszysz?potluczony


Ja już sie wypowiedzialam, że spełniam wymogi stefana. Nie zabolal mnie Twoj post tylko jak pisze ifeelgood kazda potwora znajdzie swego amatora. Skoro dupczysz na lewo i prawo to nie oczekuj, że nagle znajdzie sie dla Ciebie towar z najwyższej półki bo na niego nie zaslugujesz. Jestes tym psem i zostały dla Ciebie same suki, ktorych w planecie za piwo pełnosmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wiec suka nie wejdzie do łożka porzadnemu facetowi bo ten byle czego do siebie po protu nie dopusci.

to roznie bywa :] zawsze suka moze grac porzadna i wtedy bogu ducha winny, nieswiadomy wacet strzela sobie samoboja ;]


no, facet tez moze grac porzadnego i nieswiadoma naiwna dziewczyna tez moze strzelic sobie samoboja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Po pierwsze dziewczynko to mnie nie obrażaj . Po drugie może miałem i więcej kobiet i może za bardzo im zaufałem . Po trzecie zabolał Cie mój post bo masz coś na sumieniu prawda w oczy kole co nie?
\\\"Suka nie da pies nie weźmie\\\" często to słyszysz?potluczony


Ja już sie wypowiedzialam, że spełniam wymogi stefana. Nie zabolal mnie Twoj post tylko jak pisze ifeelgood kazda potwora znajdzie swego amatora. Skoro dupczysz na lewo i prawo to nie oczekuj, że nagle znajdzie sie dla Ciebie towar z najwyższej półki bo na niego nie zaslugujesz. Jestes tym psem i zostały dla Ciebie same suki, ktorych w planecie za piwo pełnosmiech2[/cytat

Obraziłaś mnie w kolejnym poście do mnie to świadczy tylko o Tobie. Jak dla mnie reprezentujesz te które tak usilnie broniszpotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:17  
Cytuj
mialem nadzieje na jakis mocniejszy atak :] wiadomo ze dziala w 2 strony, a takie tematy do niczego nie prowadza ^^ bo tu wszystko lezy po srodku :] i kazdy na odpowiedz kazdego moze pisac ale u was tak samo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:20  
Cytuj
Jacy wszyscy porządni i wrażliwi. Aż strach pomyśleć. Same oryginały. No dobre, dobre.

damiandomin, jak na mój gust to sam się obrażasz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:20  
Cytuj
Dokładnie ifeelgoodzie. Można miec za sobą kilku partnerów w łóżku, a jednak mieć szacunek. Zacznijmy od tego, że puszczalska zrobi to wszedzie, za piwo, spodnie, bluzke, swiecidełko. Może być facet, który ma doświadczenie, ale nie bzykał wszystkiego co sie rusza, a z "głową". Może być dziewczyna, która miała 4-5 facetów, ale żadnemu nie dała przy pierwszej lepszej okazji. Wtedy nie powiem ani o jednym ani o drugim, że ta suka a ten pies.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Jacy wszyscy porządni i wrażliwi. Aż strach pomyśleć. Same oryginały. No dobre, dobre.

damiandomin, jak na mój gust to sam się obrażasz.


No to masz ujowy gust.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:22  
Cytuj
damiandomin, może i ujowy ale jak na razie to tylko potwierdzasz moje przypuszczeniaumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:25  
Cytuj
Sory ale nie zamierzam rozmawiać z masturbującym się moderatorem czekającym na posty w jego kierunku .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:29  
Cytuj
A to, że jesteś chamem ci nie przeszkadza? Pomyśl, może te twoje pany właśnie z tego powodu od ciebie odchodziły.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:38  
Cytuj
CYTAT

No to masz ujowy gust.

owned :]

btw, mysia pisalas cos o puszczalskich, ze cie to przeraza - dlaczego ?, kazdy robi to co chce, to czy sie puszczam czy nie nie powinno nikogo interesowac :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 12:30  
Cytuj
No i mnie nie interesuje, nie ubolewam z tego powodu. Przeraza mnie poziom dzisiejszych dzieci(nie wszystkich oczywiście). Tak samo przeraża mnie jak można sie zeszmacić i pozwalać na takie traktowanie. Po raz kolejny cisnie sie: jakby suka nie dała to by pies nie wziął. Jakby dziewczyny sie szanowały to faceci by do ich nawet nie startowali. Dlatego ja stawiam na jednym poziomie taką co sie od razu sama pcha i takiego co na taką leci. Dlatego dziwkarz, który dupczy każdą co mu pod reke podejdzie nie ma prawa sie wypowiadac. Proste.

Damiandomi-to nie do Ciebie tylko moje ogolne przemyślenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 13:22  
Cytuj
Niektórym kobietom wydaje się, że cały świat się wokół nich kręci.
Obserwując młodsze pokolenie, palących, przeklinających, zfaceciałych, wytatuowanych, chamskich kobiet, współczuję tym, którzy w tej zupie próbuja znaleźć coś normalnego, jako materiał na żonę.

Co się z wami porobiło kobiety?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 13:38  
Cytuj
I to mnie właśnie przeraza, ale to nie moj problem;) Tak nawiasem to męski temat o ich gustach więc sie już usuwamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 13:40  
Cytuj
Dlaczego? umiechumiechumiech
Kobiece spojrzenie na nasze gusta może być bardzo ciekawe. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 14:10  
Cytuj
Hmm moje kobiece spojrzenie już wyraziłam, a tak dodatkowo odnosząc się do 1 postu to podpinam się pod reszte wypowiedzi: to nie jest Twój typ kobiety, a typ grafika, który tą kobietę sztucznie stworzył w photo shopie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 15:24  
Cytuj
Ok zwracam honorumiech może i grafik ale nie zmienia faktu że wolę brunetkiumiech)) a Ty Mysia bardziej blond czy bardziej czerń?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 15:56  
Cytuj
tak czytam to wszystko i śmieję się sama do siebiejezykjezyk fakt gust Bleyd to nic innego jak fotoshop czyli jeden wielki retuszjezykjezyk

oki każdy facet ma jakiś wytworzony, wymarzony w swojej głowie ideał kobiety, która ma mieć takie włosy, takie oczy, taki biust i taką figurę i może taką spotka na swojej drodze...ale spójrzcie na to z innej strony...czy tylko wygląd kobiety się liczy i on jest najważniejszym priorytetem...laska nie musi być cud pięknością ale może mieć zaj.... charakter a taka cud piękność może być pustą kobitką, której ciągle "szumi" w głowie i co wtedy Panowie??????

zresztą my jako kobietki też możemy mieć wytworzony w swojej głowie ideał faceta...co z tego że takiego spotkamy jak będzie wielkim ch..., który ma wszystko gdzieśjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
a Ty Mysia bardziej blond czy bardziej czerń?umiech


zdecydowanie czerń i to naturalnasmiech2 zero farby, zero sztucznego koloru. Mam wlosy nieskażone żadną farbą i kocham je za tosmiech2 Dodam tylko, że etap gimnazjum mam dawno za sobą. Naturalna czerń na wymarciu, pani fryjzerka ostatnio tez mnie tak podsumowała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 17:39  
Cytuj
CYTAT

oki każdy facet ma jakiś wytworzony, wymarzony w swojej głowie ideał kobiety, która ma mieć takie włosy, takie oczy, taki biust i taką figurę i może taką spotka na swojej drodze...ale spójrzcie na to z innej strony...czy tylko wygląd kobiety się liczy i on jest najważniejszym priorytetem...laska nie musi być cud pięknością ale może mieć zaj.... charakter a taka cud piękność może być pustą kobitką, której ciągle \"szumi\" w głowie i co wtedy Panowie??????

co nam z charakteru ? foki mozna na helu zobaczyc, tez sa mile, fajne i o male dbaja :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 17:48  
Cytuj
ife-k no niewierzeze abys tak myslał ?!! uroda przemija ,charakter zostaje ,a co do fok to na foczke jest milo umiech)

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 18:03  
Cytuj
właśnie charakter się nie zmienia aż tak bardzo jak urodajezykjezyk a "tapeta" w przypadku kobiet działa cuda i może zmienić człowiekajezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 18:07  
Cytuj
CYTAT
ife-k no niewierzeze abys tak myslał ?!! uroda przemija ,charakter zostaje ,a co do fok to na foczke jest milo umiech)

Pani D. z ukrycia wyszla, czesc :] pewnie ze tak mysle, kawal ze mnie c...ja :] btw jak sobie foke wyobraze jak ona sie po suchym porusza to na foczke to wyzsza szkola jazdy^^ graty :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »