NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Gusta mężczyzn z naszego miasta:),
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 20:51  
Cytuj
Mała odskoczniaumiech jakie są wasze gusta panowie?umiech bloondynki brunetki?umiech bo mój typ jest tutajumiechhttp://www.kciuk.pl/Balkanska-pieknosc-To-Dina-Pandzic-a61578

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 20:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 21:01  
Cytuj
Twoim typem jest fotoshop? No to gratuluje "dobrego" gustu good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 21:07  
Cytuj
Dla mnie panna musi mieć :
Najlepiej kręcone włosy blond albo ciemne jakieś smiech2
Zielone albo niebieskie oczy bo brązowych nie cierpie no i maksymalnie 170zł wzrostu 3-4 lata młodsza ode mnie smiech2
Najlepiej żeby się nie malowała smiech2 po prostu.. prosta dziewczyna a nie jakas pindzia smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Mała odskoczniaumiech jakie są wasze gusta panowie?umiech bloondynki brunetki?umiech bo mój typ jest tutajumiechhttp://www.kciuk.pl/Balkanska-pieknosc-To-Dina-Pandzic-a61578




No to niezly masz pasztet w guscie.

Szkoda ze jej nie widzisz przed retuszowaniem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 21:11  
Cytuj
Takie tylko w piaskownicy znajdziesz! jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 21:13  
Cytuj
Dokładnie zgadzam się z przedmówcaumiech wiele jest dziewczyn z którymi pierwsza randka to obowiązkowy "basen" zęby "tapeta" się zmylaumiech ok nie mowie ze malowanie jest złe ale w granicach rozsadkoumiech
no i długie włosy i niebieskie oczy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 21:57  
Cytuj
Nie musowo szukać w piaskownicy, ładne i nie wytapetowane dziewczyny istnieją ale to jest towar z wysokiej półki a taki się ceni i w byle czyje ręce nie pójdzie..
No wiadomo.. dziewczyna musi być jakby to powiedzieć hmm.. w "oryginale" chyba rozumiecie mnie? bo te używane to jakoś mnie nie kręcą smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 22:06  
Cytuj
Hmm.. moj ideal z wygladu to: minimalnie wole blondynki, wzrost 170-175, szczupla(moze miec male boczki ;p, ładne oczy (najlepiej błękitnego lub zielonego koloru), długie wlosy, ładny usmiech, zeby miala jedrne ksztalty ;P, opalone ciało, ubior powinien byc starannie dobrany i elegancki, nie o to chodzi, aby pokazywac jak najwiecej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Nie musowo szukać w piaskownicy, ładne i nie wytapetowane dziewczyny istnieją ale to jest towar z wysokiej półki a taki się ceni i w byle czyje ręce nie pójdzie..
No wiadomo.. dziewczyna musi być jakby to powiedzieć hmm.. w \"oryginale\" chyba rozumiecie mnie? bo te używane to jakoś mnie nie kręcą smiech2


Stefan, a facet oczywiście w "oryginale" być nie musi? Ba! Nie powinien.
Ech.


A ja się nie tapetuje, jestem prawie naturalna (nie licząc farby na włosach ;p). I takich dziewczyn jest naprawdę dużo, jakoś specjalnie szukać nie trzeba. Tylko wiadomo, na dyskotece nieumalowanej się nie znajdzie.
Ale przyznać musicie, że dziewczyna ładniej wygląda z wytuszowanymi rzęsami i ładną szminką na ustach.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 23:15  
Cytuj
Fajni faceci też są w oryginale umiech
Owszem fajnie wygląda lekko podmalowania ale nie cm tapety

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 08:43  
Cytuj
A Ty stefan mam rozumieć, że jestes w oryginale? Chyba, że masz juz te jedna jedyna i oddałes sie wlasnie jej. Ale to wtedy oznacza, że jestes z nia do konca swoich dni bo do oryginalu sie wrocic nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 09:01  
Cytuj
CYTAT

No wiadomo.. dziewczyna musi być jakby to powiedzieć hmm.. w \"oryginale\" chyba rozumiecie mnie? bo te używane to jakoś mnie nie kręcą smiech2


pierwsza czesc rozumiem najprawdopodobniej, jezeli chodzi o tapete, ta druga, to do czego sie odnosi ? chcesz zeby jak w bajce bylo ? wianek dla ciebie zachowany ? i po slubie ?:]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 10:04  
Cytuj
Takich samców, ktorzy czekaja do slubu juz nie ma. Stefan mysli, że dorwie orygunalna, zdejmie jej wianek jeszcze przed slubem i ja sie pytam co jak wam sie nie powiedzie? Dziewczyna w swoja strone stefan w swoja. Laska ma wtedy uznać, ze jest nieoryginalna i nie ma już szans u nikogo wartosciowego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 10:17  
Cytuj
Dziewczyny dzisiaj się nie szanują no sorry ale taka jest prawda i dobrze o tym wieciepotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 10:30  
Cytuj
damiandomin mówisz o swoim towarzystwie? Może jeszcze powiesz, że faceci się szanują?

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 10:32  
Cytuj
Takk, ciekawe, fakt takich co sie nie szanują jest na pęczki, ale nie wrzucaj do jednego worka lasek, ktore tak jak to okreslil stefan straciły "oryginalnośc". Może kolega wyżej przyzna sie ile miał lasek w łóżku to sie chetnie wypowiemy na temat Twojego poszanowania.
Jeżeli miales przynajmniej dwie laski i obecnie zadna z nich nie jest Twoja stała partnerka to jestes tak samo puszczalski jak okreslasz inne dziewczyny. I nie wmawiaj ze jakby suka nie dala to by pies nie wziął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
Takich samców, ktorzy czekaja do slubu juz nie ma. Stefan mysli, że dorwie orygunalna, zdejmie jej wianek jeszcze przed slubem i ja sie pytam co jak wam sie nie powiedzie? Dziewczyna w swoja strone stefan w swoja. Laska ma wtedy uznać, ze jest nieoryginalna i nie ma już szans u nikogo wartosciowego?

heh znam takich co czekali do slubu, mozna ich na polowie palcow u jednej reki policzyc :] ale pewnie jest ich wiecej, a kandydaci nie najgorsi ;] wiec nie mow ze nie ma
a to ze jak suka nie da to pies nie wezmie to cos w tym jest ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 10:49  
Cytuj
W sumie to i ja znam dwóch- jeden czekał do ślubu i publicznie sie do tego przyznawał, a drugi w wieku 26 lat był nadal oryginalny i z tego co wiem jego wybrance nie udalo sie zaciagnac go do lozka. Co sie z nim stało dalej to nie wiem. Ja nie tweirdze, że nie ma puszczaskich dziewczyn-owszzem są i ich poejscie mnie przeraża, ale niech tu nikt nie wrzuca każdej ktora ma conieco za soba do jednego worka. Jakby suka nie dala to by pies nie wzial tylko czy każda dziewczyna w lozku to ta suka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 10:52  
Cytuj
kobieta to taki sam człowiek jak i facet, tylko ze wrażliwsza umiech . Jak dla mnie najgorsze są "księżniczki " - > ą, ę , jakie to one piękne i mundre ale wszystko to rzecz gustu . Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to ciężko określić czy blondynka czy może ruda ognista niewiasta. Lekka opalenizna przyciąga, zbyt duża bądź solarium zdecydowanie odrzuca . Lwią częścią sukcesu jest uśmiech, który może zdziałać cuda . Ideału nie szukam , bo nikt nie jest maszyną ,żeby być perfekcyjnym , a nawet gdyby istniał ideał to czy byłby aż tak zniewalający ... . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
W sumie to i ja znam dwóch- jeden czekał do ślubu i publicznie sie do tego przyznawał, a drugi w wieku 26 lat był nadal oryginalny i z tego co wiem jego wybrance nie udalo sie zaciagnac go do lozka. Co sie z nim stało dalej to nie wiem. Ja nie tweirdze, że nie ma puszczaskich dziewczyn-owszzem są i ich poejscie mnie przeraża, ale niech tu nikt nie wrzuca każdej ktora ma conieco za soba do jednego worka. Jakby suka nie dala to by pies nie wzial tylko czy każda dziewczyna w lozku to ta suka?

hehe co nieco ^^ swietnie to napisane :] cos przewrazliwiona jestes, a chlopak w lozku to ten pies ? :] sa suki i psy jak i suczki i szczeniaczki, kazda potwora znajadzie amatora i na odwrot :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:04  
Cytuj
Nie, nie jestem przerważliwiona bo nie mam takich powodów. Osobisie spełniam wymogi stefana i dobrze mi z tym. Chodzi mi o to, że taki pies nawija ze ta puszczalska, ta dziwka a ta taka a sam to jaki jest? Dlatego czekam na odpowiedź damiana czy miał wiecej niz 2 partnerki w lozku. Jeżeli jest to takim psem i niech stuli pysk i nie wypowiada sie o puszczalskich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:06  
Cytuj
Tak to jest właśnie typowe podejście faceta blondynka długie włosy, orginalna i żeby jeszcze była z nim do śmierci. Panowie chyba nie do końca tędy droga....Może najpierw byłoby lepiej kogoś poznać co?

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:06  
Cytuj
a rozumiem czyli bronisz honoru wszystkich puszczalskich kobiet ?:]
edit: do mysia bylo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:08  
Cytuj
Chcialam zaedytowac, ale nie zdążyłam. Broń boże nie bronie puszczalskich.

Z jedym sie z Toba zgadzam, że kazda potwora znajdzie swego amatora są suki i psy suczki i psinki. Wiec suka nie wejdzie do łożka porzadnemu facetowi bo ten byle czego do siebie po protu nie dopusci. Skoro ktos sie wypowiada, że laski są łatwe to znaczy ze na wlasnej skorze sie o ty przekonał, a to z kolei świadczy o fakcie, że on na wiecej niż suka po prostu nie zasługuje. Kolo sie zamyka;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 11:10  
Cytuj
Po pierwsze dziewczynko to mnie nie obrażaj . Po drugie może miałem i więcej kobiet i może za bardzo im zaufałem . Po trzecie zabolał Cie mój post bo masz coś na sumieniu prawda w oczy kole co nie?
"Suka nie da pies nie weźmie" często to słyszysz?potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »