NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Dentyści w Stw -kogo polecić a kogo unikać?, Dentyści w Stw-kogo polecić a kogo unikać?
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja nie polecam Centrum Stomatologii Rodzinnej na Bialych. Po roku wszystkie, dosłownie wszystkie plomby wypadają.


Potwierdzam, po roku czy półtora powylatywały wszystkie! Było to dobrych kilka lat temu ale do tej pory mam problemy z tego powodu. Nie polecam!


A ja - wprost przeciwnie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 13:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 01:47  
Cytuj
CYTAT
Chodziłam w życiu do wielu dentystów (...)Problemy skończyły się, gdy trafiłam na Martę Brulińską - Zawół. Nie dość, że kobieta wyleczyła mnie ze stresów przed dentystą, bo jest miła, fajna i życzliwa, nie ma drogo(...) To pierwsza dentystka, po której wreszcie nie psują i nie wypadają mi plomby, bo widać doczyszczone, doleczone. a powiem, że po innej dentystce miała parę lat temu u mnie sporo do naprawienia. Więc polecam ją na 100%


Tak, miła, nawet bardzo i ceny ok, z tym się zgodzę. Atmosfera w gabinecie fajna, cierpiący na lęk przed dentystą mogą się uspokoić, ale co do roboty...
trzy plomby sz. trafił w ciągu 1 m-ca, a po "poprawkach" trzeba było udać się gdzie indziej i wydać ponad drugie tyle za naprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 07:52  
Cytuj
Jak dla mnie to tylko Jacek Łupicki, profrsjonalny, miły, konkretny.Jeśli chodzi o ceny to może i jest drogi ale bardzo dobry, chodzę od kilku lat i żadnych poprawek po jego pracy nie robiłam, miłe zaskoczenie można płaćić kartą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 08:14  
Cytuj
Ludzie tylko nie do BILINSKIEJ-ratuj sie kto moze !!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 08:14  
Cytuj
a ja już nie będę wciąż polecać jednego gabinetu bo robi się nudno natomiast namawiam na korzystanie z dużych gabinetów z profesjonalnym sprzętem....małe gabinety tego nie mają a umówmy się, że wiertełko i sprawna ręka nie wystarczą, w tej chwili liczą się najlepszej jakości materiały, sprzęt wysokiej klasy i wyszkolony stomatolog, który to obsłuży

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 08:35  
Cytuj
Faktycznie Łupicki to jakość. Byłem u niego dobrych parę lat temu, z przypadku. Wyleczył mi kanałowo zęba i choć sam mówił że 2 lata ząb powinie na tym wytrzymać to do dziś jest ok. Owszem zapłaciłem sporo, ale raz a dobrze.
Kiedyś zachłysnąłem się bajerami u jednego, ale co parę miesięcy musiałem wracać bo kiepsko mu to leczenie wychodziło mimo naprawdę super sprzętu.
Teraz chodzę do dentysty który pracuje na kiepskim sprzęcie (ośrodek zdrowia) ale nie ma poprawek.
Stara się, jest bardzo dokładny i widać że nie traktuje pacjenta jak w tych kombinatach taśmowych, gdzie jest super sprzęt i bajery, ale pracują tam jakby na akord.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 09:01  
Cytuj
Pani kulig wymiata...;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 10:30  
Cytuj
polecam Piotra Trafidło
unikać- pracownic Katarzyny Dąbkowskiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 15:16  
Cytuj
[cytat]a ja tylko i wyłącznie Dr. Musialika [/cyta

Popieram od 1993 roku cala moja rodzina leczy zeby u doktora Krzysztofa,leczymy,wstawiamy,a juz kanalowe leczenie jedynek w jeden dzien (rozciecie dziasla )-rewelacja dla kogos kto chce szybko i dobrze.ceny ok,atmosfera świetna-Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 21:52  
Cytuj
Po wizycie u Piotra Trafidło plomba wypadła po dwóch tygodniach. Czas oczekiwania na naprawę dwa dni, poprawa za darmo ale plomba wypada po miesiącu. Trzeciej wizyty nie było, pozdrawiam Pana . Lorkowski zrobił to tak, że już rok się trzyma i jest super, bez powtórnych wizyt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 21:54  
Cytuj
ile ludzi tyle opini.
Sama do tej pory nie wiem do kogo iść.
Może zrobić tu jakiś wykres słupkowy,ankietę, bo niestety nie chce mi się JUZ tego czytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 22:45  
Cytuj
Ja polecam dr Joannę i Tomasza Cubera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
Ludzie tylko nie do BILINSKIEJ-ratuj sie kto moze !!!!!!!!!!



Ja chodziłam prywatnie leczyć zęby do pani Bilińskiej i jestem zadowolona.Nie wiem dlaczego według Ciebie ma taką złą opinię?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 05:23  
Cytuj
dr karbarz z okulickiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 10 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 21:10  
Cytuj
Novamed dawny orto mix porażka. Moim zdaniem drogo - naciągają w dodatku źle zęby robią.Piaskowanie chyba najdroższe w mieście, a d... nie urywa. Do dziś mnie boli ząb po zrobieniu przez Panią Martę Chmielewską. Już nigdy tam nie pójdę. NIE POLECAM!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 22:47  
Cytuj
Ja wiele razy już polecałem Novamed. Prawde mówiąc już mi się nie chce, ich polecać Ktoś kto pyta na forum nie ma chyba znajomych w mieście. Najważniejsze co ludzie szeptają, a szeptają tak:
Novamed- wszyscy Doktorzy to Doktorzy, ceny porównywalne z innymi gabinetami na miescie, mają kontrakt z NFZ w związku z czym moje dzieciaki leczą się u Doktor Żak za free (Specjalista stomatologii dziecięcej + Doktorat) - czeka się 2 miesiące i jest warto.
Multident - Trafidło - Najpierw mnie ostro namawiał znajomy - był zachwycony. Wstępnie cena konkurencyjna -cena nizsza niż na mieście, ale terminy na wizytę odlegle (podobno). Przyszło co do czego - cena urosła jak kula śnieżna, a na wizyty nie czekał dłużej niż 2 dni.
Tomasz Kulig -Chirurg który się ceni, ale ceni również Pacjentow. Mówi wprost, wycenia swoja prace realnie. Co mówi zmienia w czyn.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1478
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 00:38  
Cytuj
Waserwago, a cóż ten doktorat znaczy? To tylko tytuł nie mający nic wspólnego z praktyką. Sam mając do wyboru doświadczonego dentystę w średnim wieku i młodego doktora, wybiorę tego pierwszego. Nic tak nie wpływa pozytywnie na wyniki jak wieloletnia praktyka.
W czym lepszy jest doktor, którego praca dotyczyła np. statystyk próchnicy u dzieci na Podkarpaciu, od dentysty bez podobnej pracy? Jak taka praca, która dała ten naukowy tytuł, wpłynęła na poprawę umiejętności praktycznych w dłubaniu w gębie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 09:32  
Cytuj
HIV ma zupełną rację doktorat z częstotliwości występowania próchnicy u dzieci na Podkarpaciu nie podnosi kompletnie umiejętności praktycznych stomatologa,a chwalenie się,że to innowacyjny doktorat,bo pierwszy na Podkarpaciu o tej tematyce jest trochę śmieszne,żeby nie napisać żenujące.W dzisiejszych czasach pisanie doktoratu często zaczynają osoby nie mające jeszcze tytułu magistra i uczelnie są temu przychylne.Większość dzisiejszych doktoratów to czysty marketing.
Wracając do dentystów polecam panią Barbarę Tłuczewicz,to tylko lek.stom,ale po doskonałej krakowskiej uczelni,przemiła osoba z ogromnym doświadczeniem.Przecież nie ważne bajery,lupy mikroskopy czy tytuły lekarza,ale to ,co po wizycie zostaję nam w brzydko mówiąc w gębie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 16:04  
Cytuj
HIV- nie chce być niemiły, ale jeżeli uważasz ze lekarz zajmuje się grzebaniem w gębie to gratuluje. Ja się leczę. Może idz na całość. Po co chodzić do specjalisty, moze lepiej to zrobi ktos kto ma doświadczenie a nie kwity
http://nasyg(...)=1025343

A no i musze cie zapytać jakim wykształceniem się legitymujesz. Z taką pogarda o Doktorach moze wypowiadsc sie tylko Profesor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1478
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 21:19  
Cytuj
Waserwago, masz typowo komunistyczne myślenie. Papierek, wykształcenie, stopień. To jest nieistotne. Ważne są umiejętności. Co umiesz robić, a nie jakie masz wykształcenie. Papierek z tytułem nawet doktora można sobie obkleić w ramkę a do pracy iść na kasę np. do Tesco. Dziś ważne jest to, co umiesz i czy jesteś w tym dobry. Jeszcze niektóre zawody wymagają państwowego papierka, ale deregulacja postępuje. Lada moment pielęgniarki będą wypisywać recepty. A ja bym poszedł jeszcze dalej i zniósł recepty dla osób pełnoletnich, z wyjątkiem substancji psychoaktywnych czy antybiotyków. Reasumując, ważne jest to, co umiesz robić a nie jakie masz wykształcenie.
A wracając do tematu, w czym dentysta piszący o próchnicy wśród dzieci na Podkarpaciu doktorat, będzie lepszy od kolegi po fachu, bez doktoratu? Jak ta praca doktorska wpłynie na podniesienie umiejętności dłubania w gębie? Badania statystyczne próchnicy w cudowny sposób zrobiły z tego dentysty złotą rączkę i żadna plomba po jego robocie nie wypadnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2014r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Witam, wszyscy polecająumiech a ja ostrzegam przed Martą Brulińską chyba na Poniatowskiego 3, co prawda fajna miła ale nie dla moich zębów, mało że przepłaciłem to po miesiącu musiałem poprawiać,ale już nie u niej, ostrzegam!!

A ja jestem zadowolona. Uratowala mi zeba, z ktorego juz nic mialo nie byc i trzyma sie juz kilka lat.
Doktor Szoja tez jest swietny, choc nieco kosztowny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 17:08  
Cytuj
Hej. Odnawiam temat. Potrzebuję dentysty na nfz, który przyjmie mnie szybko. Mój niestety wyjechał na urlop, a mi wypadła plomba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2016r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ludzie tylko nie do BILINSKIEJ-ratuj sie kto moze !!!!!!!!!!



Ja chodziłam prywatnie leczyć zęby do pani Bilińskiej i jestem zadowolona.Nie wiem dlaczego według Ciebie ma taką złą opinię?



Mi zeby pani Bilinska tez wsumie dobrze zrobila, plomby trzymaja sie juz 2 lata, jedyne do czego moge sie przyczepic ze duze szczeliny pozostawiala miedzy zebami i bez nici dentystycznej ani rusz, inna dentystka jakos szczelniej to zalepiala, ona mowila ze sie nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Sie 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2016r. 15:44  
Cytuj
Ja nigdy więcej nie pójdę do pani Rakowskiej
I nie polecam nikomupotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2016r. 15:52  
Cytuj
ja z osobistego doświadczenia nie polecam DENTiMEDICA. Leczyłam tam zęby 2 lata temu byłam zadowolona- do czasu. Gdzie teraz inni już dentyści muszą poprawiać zęby leczone w tamtej klinice. Drugi raz muszę leczyć kanałowo zęby..co z tym idzie podwójny koszt i dodatkowy ból..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »