NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Dentyści w Stw -kogo polecić a kogo unikać?, Dentyści w Stw-kogo polecić a kogo unikać?
Posty: 2
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 19:54  
Cytuj
osobiście polecam Szymańskiego, gabinet obok kościoła MBKP, bardzo solidnie i dobrze leczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 19:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 22:34  
Cytuj
Polecam http://www.piotrtrafidlo.pl/ Piotr Trafidło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2011r. 00:59  
Cytuj
a polecacie centrum stomatologii rodzinnej na białych domach ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2011r. 07:16  
Cytuj
Mogę Ci polecić Roberta Białeckiego w Radomyślu nad sanem. Ceny niższe niż w stalowej a jakość o wiele wyższa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2011r. 17:18  
Cytuj
Wszystkich tylko nie p. Szymanską-Olech!! jej mąż to może i ok. ale ona sama! roztrzepane to babsko, niedokładna, sprzęt stary a kosi kasę równo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2011r. 19:53  
Cytuj
Ja osobiscie polecam dentika. Czyli p.Malgorzatę Nalepę. Miło przyjemnie i nic nie boli3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2011r. 10:08  
Cytuj
ja osobiście polecam Panią Kataryne Kołodziejczyk, gabinet ma koło Europejskiej, bardzo przyjemna, miła, młoda kobieta umiech
Polecam również Panią Szymańską , która ma gabinet koło Dużego kościoła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2011r. 10:29  
Cytuj
a ja tylko i wyłącznie Dr. Musialika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2011r. 11:12  
Cytuj
A ja mogę polecić śmiało panią Elę Ćwikłę, przyjmuje za Jubilatem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 07:49  
Cytuj
Monika Kwiatkowska. Przyjmuje na edukacji oraz w prywatnym gabinecie na Okulickiego (obok BS)

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 08:57  
Cytuj
Ja polecam Dr.n med Martę Chmielewską z Novamed z Narutowicza. Bardzo konkretna, zdecydowana, no i czasami smiga w minizarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 15:56  
Cytuj
Witam, może ktoś polecić dentystę który przyjąłby mnie jutro rano, bo mam poważną awarię zęba i sam nie wiem co już robić:(:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 17:57  
Cytuj
A korzystał ktos z usług pani Ewy Tondel-Litewka ktora przyjmuje na brandwickiej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
nie polecam tych z orto-mixa czy jakos tak (...)
orto-mix to jedno wielkie zdzierstwo


Zgadzam się i podpisuję pod powyższym.
Wydałem na leczenie kanałowe jednego zęba i drobne poprawki trzech innych 950zł. Ten kanałowy był poprawiany trzykrotnie w ciągu jednego roku, przez specjalistę we Wrocławiu i później jeszcze Szoję. 3 pozostałe zęby przez 5 lat nie nadawały się do "użycia", były wrażliwe na ciepło, zimno, a przede wszystkim cokolwiek słodkiego. Szoja coś tam pogrzebał i pomogło.
"Piaskowanie" w orto mixie zrobione na odpier...
Nie wiem jak pracownice, czy wynajmujące ten lokal i sprzęt dentystki, ale szanowna pani Agnieszka Chmielewska (właścicielka), która się tym zajmowała to wielka "biznesłumen" bez wiedzy i talentu. Nakupowała bajerów, z których nie potrafi korzystać. Arogancka cwaniara.
Zdecydowanie nie polecam.
W Stalowej tylko Szoja, podobno jest jeszcze jakiś spec w Radomyślu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 00:21  
Cytuj
Witam
Ja mam zupełnie odmienne zdanie, ta sama Doktor leczy całą moją rodzinę i nie uśmiecha mi się jej oczernianie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 12:27  
Cytuj
A co sądzicie o p. Krawczak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 09:40  
Cytuj
p. Szoja na Al JP II. Bardzo solidny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 10:31  
Cytuj
W orto mixie robiłem jeszcze za starej kadry aparat na zębach. Zamiast usunąc coś ze szczeki miałem 3 operacje by okazało się że niepotrzebnie usunęliśmy zdrowy ząb. Wystarczyło naciąć i wyciągnąć ząb stały który był nadprogramowy. Wydałem na operacje ponad 1000 złotych, a wtedy ta kasa była sporo więcej warta niż teraz i mam w szczęce taki pseudo implant ehh

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 10:40  
Cytuj
Polecam:
- Pani B.Tłuczewicz - na ul. Krzywej na domkach - już kilka lat chodze, czasem się pójdzie do kogoś innego ale zawsze wracam - profesjonalizm za rozsądne pieniądze, super osoba do dzieci, da się porozmawiać i wszystko się dowiedzieć (co jest czasem nie możliwe u innych lekarzy)
- Pan A. Szymański - koło dużego kościoła - plomby ponad 10 lat temu robione trzymają się bez zarzutu, finansowo na dzień dzisiejszy nie powiem, ale 10 lat temu było ok. różnie się mówi o tym lekarzu, że niby on nie jeste dentystą ale plomby sie trzymają, są łądnie wyprofilowane, dobrane do koloru - wiec jest ok.

Nie polecam:
- Pani Cwikła - za Jubiltem na domkach - przez tą panią ząb był do usunięcia, co było do przewidzenia ponieważ nie umie leczyć - zaplombowała bolący ząb po leczeniu kanałowym i powiedzaiłą że samo przejdzie i tak ma być !!!
- Pani K. Dąbkowska - Centrum Stomatologii Rodzinnej na Białych Domach - liczy się sztuka, nie jakość - wszystkie plomby były do wymiany, wytrzymały ok roku.
- Pan P. Trafidło - po jego leczeniu ząb był do usunięcia.

A tak ogólne to teraz jest coraz mniej dobryh dentystów - większość leczy tak żeby wrócić za rok - dwa, na wymiane plomby bo przecież muszą coś robić.
I mam wrażenie że zapominają że zęby to nie włosy - jak się spier.... to odrośnie!!!! jak spier... to implanty proponujecie - sorry ale dlaczego ludzie mają za wasze błedy płącić i chodzić jak robokopy metalowe później???? i oczywiście żaden sie nie przyzna że spier...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 11:25  
Cytuj
Zdecydowanie nie polecam Pani Zenobii Karbarz - Rypińskiej (ul.Poniatowskiego 23/1). Brak podejścia do pacjenta (zero delikatności), nieprofesjonalna obsługa (nie potrafi w odpowiednie miejsce dać znieczulenie, wyrywa zęby,które da się wyleczyć), drogo.

Mogę natomiast polecić Panią Anne Bojarczuk - Smolińską. Chodzę do niej od 2,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalizm, podejście do pacjenta, rozsądne ceny. (ul. Ofiar Katynia 570.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 13:04  
Cytuj
jezeli ktos ma naprawde cienki portfel to polecam potocka anne gabinet obok starostwa Pani Anna moze ma troche skromny gabinet ale naprawde dobrze leczy i tanio. Jest ostrozna staranna rozgadana Ma dobre podejscie Moze niektore techniki ma staroswieckie ale efekt koncowy jest jak w innych gabinetach No ale podsuowujac Jak ktos nie ma wymagan ani jakis bog wie trudnuch zabiegow chirurgicznych to polecam Robilam u niej koronke na 1 i jestem zadowolona

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Polecam:
- Pani B.Tłuczewicz - na ul. Krzywej na domkach - już kilka lat chodze, czasem się pójdzie do kogoś innego ale zawsze wracam - profesjonalizm za rozsądne pieniądze, super osoba do dzieci, da się porozmawiać i wszystko się dowiedzieć (co jest czasem nie możliwe u innych lekarzy)



Zgadzam się w 100% ok Bardzo delikatna, miła i bardzo profesjonalna ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 18:59  
Cytuj
Ja nie polecam Centrum Stomatologii Rodzinnej na Bialych. Po roku wszystkie, dosłownie wszystkie plomby wypadają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 10:34  
Cytuj
byszek słyszłam od znajomego, że ceny też mają kosmiczne ...

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Ja nie polecam Centrum Stomatologii Rodzinnej na Bialych. Po roku wszystkie, dosłownie wszystkie plomby wypadają.


Potwierdzam, po roku czy półtora powylatywały wszystkie! Było to dobrych kilka lat temu ale do tej pory mam problemy z tego powodu. Nie polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »