NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Dentyści w Stw -kogo polecić a kogo unikać?, Dentyści w Stw-kogo polecić a kogo unikać?
Posty: 9
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 08:39  
Cytuj
Dentyści w Stw - kogo polecić a kogo unikać ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 08:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 09:08  
Cytuj
Ja polecam Pania Iwone Kulig, przyjmuje w Rozwadowie ma prywatny gabinet. Jest bardzo miła i u niej nic nie boli nie żałuje znieczulenia. Chce zeby pacjent czuł sie dobrzeumiech zawsze chodze tylko do niej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 09:36  
Cytuj
Ja polecam Bernadete Czuj ( gabinet u pani Kulig ) Wyleczyła zęby bezboleśnie - znieczulenie dostawałem gdy tylko zaczynaloboleć i cena adekw2atna do roboty.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 09:54  
Cytuj
nie polecam tych z orto-mixa czy jakos tak
bylam tam raz maja piekny ekranik i uzywaja kamerki zeby mozna bylo zobaczyc swoje ubytki na duzym ekranie ktore w ten sposob wydaja sie ggantyczne w ten sposob znalazla mi 6 ubutkow do leczenia
na pierwszej wizycie zrobila 3 znaczy sie to byly malutkie czarne kropeczki a na tym ekranie ogromne i zapisala mnie na nastepna wizyte na ktora juz nie poszlam gdyz zaplacilam 300 zl dodam ze nastepnego dnai poszlam do dentysty w nisku oczywiscie prywatnie tez przejrzal zeby i stwierdzil ze nie ma co leczyc i policzyl mnie tylko 10 zl za rozpakowanie narzedzi nawet sie z nim klocilam ze sa tu jakies dziereczki itp
wiec wychodzi na to ze orto-mix to jedno wielkie zdzierstwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam Bernadete Czuj ( gabinet u pani Kulig ) Wyleczyła zęby bezboleśnie - znieczulenie dostawałem gdy tylko zaczynaloboleć i cena adekw2atna do roboty.



Również polecam umiech bardzo sympatyczna umiech tylko nie wiedziałam,że zmieniła gabinet. W zeszłym roku przyjmowała jeszcze w Novamedzie (Orto-mix).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 14:02  
Cytuj
Ja polecam Panią Barbarę Tłuczewicz (gabinet na Krzywej), jest bardzo miła i delikatna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Lut 2011r.
Skąd: Jastkowice
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 20:50  
Cytuj
Ja polecam A Natkańską, ma gabinet w nisku koło starej biedronki. Zęby robi bardzo dobrze, tanio i co najważniejsze bezboleśnie.
Podobnie u T Kulig, tak samo bezstresowo i dobrze, tylko jest trochę drogi.
Pozdrawiam Grzesiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
nie polecam tych z orto-mixa czy jakos tak
bylam tam raz maja piekny ekranik i uzywaja kamerki zeby mozna bylo zobaczyc swoje ubytki na duzym ekranie ktore w ten sposob wydaja sie ggantyczne w ten sposob znalazla mi 6 ubutkow do leczenia
na pierwszej wizycie zrobila 3 znaczy sie to byly malutkie czarne kropeczki a na tym ekranie ogromne i zapisala mnie na nastepna wizyte na ktora juz nie poszlam gdyz zaplacilam 300 zl dodam ze nastepnego dnai poszlam do dentysty w nisku oczywiscie prywatnie tez przejrzal zeby i stwierdzil ze nie ma co leczyc i policzyl mnie tylko 10 zl za rozpakowanie narzedzi nawet sie z nim klocilam ze sa tu jakies dziereczki itp
wiec wychodzi na to ze orto-mix to jedno wielkie zdzierstwo


To poczekaj aż Ci się wielkie dziurska zrobią, zaczną Cię boleć, będzie Ci śmierdzieć z ust i będziesz musiała robić kanałowo. A to, że idziesz gdzieś prywatnie, nie znaczy, że będzie dobrze i lepiej niż publicznie. Ciekawe czy tamten dentysta ma taki sokoli wzrok jak ta kamera. Domyślam się, że skoro chciała robić, to nie były to pozostałości po drożdżówce z makiem, albo obiedzie tylko ubytki. Na ścianie jest też dostępny cennik więc trzeba bylo się zapoznać. Co do samego gabinetu jedni z droższych w okolicy, ale robią dobrze i nie zostawiają nic na potem. Opinie jak zwykle będą podzielone. Ja też pieniędzmi nie szastam, ale na zęby nie ma co żałować. Trzeba leczyć jak tylko coś małego się pojawi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:09  
Cytuj
Byłam u kilku dentystów w Stalowej i wszystkie zęby po jakimś czasie były do ponownego leczenia, albo plomby się ukruszyły, tylko jeden dentysta robi to tak, że nic po kilku latach się nie dzieje, polecam pana Jacka Łupickiego, gabinet niedaleko Mini Maxa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:12  
Cytuj
Ja tylko i wyłącznie do pana Lorkowskiego koło jubilatu.
I nigdzie indziej chodził nie będę, spoko koleś polecam smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:32  
Cytuj
Witam, wszyscy polecająumiech a ja ostrzegam przed Martą Brulińską chyba na Poniatowskiego 3, co prawda fajna miła ale nie dla moich zębów, mało że przepłaciłem to po miesiącu musiałem poprawiać,ale już nie u niej, ostrzegam!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 08:41  
Cytuj
A ja polecam p. A. Baran z niska, gabinet ma koło szpitala. Nowoczesny sprzęt, bezboleśnie leczy, miła i fachowa obsługa klientaumiech Naprawdę polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 15:27  
Cytuj
pintek ty sobie lepiej główe podlecz a nie głupoty piszesz skoro sie nie znasz a wiem co pisze bo co 3 miesiace kontroluje zęby za kazdym razem u innego dentysty i zaden dentysta nie znalazl nic do leczenia tylko te babki z orto-mixa
widocznie zalozyles sobie dopiero konto albo ktos ci placi zeby stawac w ich obronie bo skoro nosze aparat na zeby tzn ze zeby sa wyleczone mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 15:31  
Cytuj
apropo idac do dentysty myje sie zęby przed wizyta jakbys nie wiedzial/a chyba ze w orto-mixie pozwalaja nie myc zebow bo sami myja pacjectom zęby i to w cenie wizyty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 15:37  
Cytuj
Ogólnie to wszędzie dobrze, pod warunkiem, że z dala od panów Musialika i Lorkowskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 16:30  
Cytuj
U Musialika nie byłem ale do Lorkowskiego chodzę od 5 lat i słowa złego powiedzieć nie mogę!!
Wcześniej chodziłem do Szoji (nie wiem czy dobrze napisałem jego nazwisko) on też fajnie wszystko robił ale z deka za drogo wg mnie.
Niby co masz do tego stomatologa co? umiech nie myjesz zębów?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 23:02  
Cytuj
Po spotkaniu z nim już nie mam co myć. Nie dość, że obaj nie mają jakiegokolwiek pojęcia o delikatności, 2 facetów napierało na przyrząd do wyrywania zębów, to dodatkowo nie rozumieją zwrotu ' panie doktorze, znieczulenie jeszcze nie działa' co powoduje wyrywanko bez znieczulenia. Na domiar złego po wyrwaniu zęba, bolało mnie dziąsło. Na tyle ze nie moglem fukncjonowac. Poszedlem do niego stwierdzil ze sie swietnie goi. Poszedłem gdzie indziej... zakażenie + sucha ozębna. Nie chce mieć z nimi nigdy więcej nic wspólnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 10:14  
Cytuj
polecam na pierwszą (i kolejne) wizyty dla małego dziecka tylko Panią Patrycję Bandasiewicz z Dentesu. Jest tam dośc drogo ale przytulnie, czysto i fachowo. Pani Patrycja ma świetne podejście do dzieci, nawet jeśli za pierwszym razem wizyta sie nie uda (wiadomo- dzieciaki)człowiek nie jest zestresowany, że zabierał komus czas. Syn w wieku 6 lat miał wyleczone wszystkie mleczaki, chwaląc się wszystkim dookoła swoimi kolorowymi plombamiumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 13:37  
Cytuj
Ja polecam T.Cuberę a odradzam Dolińskiego rzeźnika!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 15:01  
Cytuj
Witam! mógłby ktoś napisać ile panie Czuj i Kulig oraz pan Łupicki liczą sobie za zrobienie jednego zęba i jak długo się do nich czeka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 11:24  
Cytuj
Ostrzegam przed panem Dolinskim, przyjuje w aptece na Al Jana Pawla naprzeciwko carfura, wykonuje swoja prace niedbale, a zwracajac mu uwage klamie w zywe oczy.

Odwiedzilem juz wielu dentystow i wydaje mi sie ze Szoja byl najlepszy, niestety ceny tam sa z kosmosu.

Wlasciwie to z zadnego dentysyty jeszcze nie bylem zadowolony, moze teraz sprobuje publicznej opieki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
Witam! mógłby ktoś napisać ile panie Czuj i Kulig oraz pan Łupicki liczą sobie za zrobienie jednego zęba i jak długo się do nich czeka?


czuj 90 + znieczulenie 20.
I masz gwarancje że jak wypadnie to za friko poprawiają

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 11:49  
Cytuj
Polecam Barbarę Dołęgę - Nalepę. Przyjmuje w wieżowcu obok dworca PKS na 11 piętrze. Robi dokładnie, starannie i bezboleśnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 13:38  
Cytuj
Chodziłam w życiu do wielu dentystów i po kilku latach słyszałam, że trzeba zęba poprawić, że się wymienia co jakiś czas plomby, raz w roku miałam po 2-3 zęby do roboty. Problemy skończyły się, gdy trafiłam na Martę Brulińską - Zawół. Nie dość, że kobieta wyleczyła mnie ze stresów przed dentystą, bo jest miła, fajna i życzliwa, nie ma drogo to robi tak, że jak poszłam teraz po 2 latach na kontrolę to doznałam szoku, bo się okazało, że mam zero do robienia! Dlatego dziwi mnie, że ktoś na nią narzeka. To pierwsza dentystka, po której wreszcie nie psują i nie wypadają mi plomby, bo widać doczyszczone, doleczone. a powiem, że po innej dentystce miała parę lat temu u mnie sporo do naprawienia. Więc polecam ją na 100%
kiedyś byłam z boku biedronki, tam na górze, tam zanim ci zęba zrobią to ci go prześwietlą 3 razy i za każdym razem doliczają do rachunku, naciągacze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 17:31  
Cytuj
Dentysta Trafidło ze Stalowej Woli. Jakies opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »