NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Dentyści w Stw -kogo polecić a kogo unikać?, Dentyści w Stw-kogo polecić a kogo unikać?
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2016r. 16:01  
Cytuj
A Pan Lorkowski ?
Jakie opinie?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2016r. 16:01  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2016r. 14:31  
Cytuj
Nie polecam doktora Szoje.Kiedyś był to bardzo dobry dentysta.Teraz nie ma czasu dla pacjenta.Rejestracja jest co pół godziny ale na poczekalni trzeba się wysiedzieć nawet dwie godziny.Jak się już jest na fotelu to miałam wrażenienie że przeszkadzam bo w tym czasie pań doktor załatwia wiele innych spraw.W rezultacie wszystkie zęby leczone kanałowo mnie bolą przy nagryzaniu.Prześwietlenie wykazało że kanały są nie dokładnie wyleczone.Teraz płacę za te same żeby drugi raz chociaż leczyłam je w zeszłym ty m roku.Do Szoi nie Idę bo jak coś powiedziałam to była mowa że z czasem przestaną boleć.Myśle że pan doktor to teraz bardziej biznesmen niż dentystą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2016r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
ja z osobistego doświadczenia nie polecam DENTiMEDICA. Leczyłam tam zęby 2 lata temu byłam zadowolona- do czasu. Gdzie teraz inni już dentyści muszą poprawiać zęby leczone w tamtej klinice. Drugi raz muszę leczyć kanałowo zęby..co z tym idzie podwójny koszt i dodatkowy ból..


Kanałowo czuje się ból tylko raz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2016r. 14:02  
Cytuj
Polecic napewno Danuta Bara stomatolog ortodonte modelka na calego zawsze gotowa do ludzi wysoka gadula niezdziera kasy jest super bez niej by bylo nudno good a stomatolog Monika Kwiatkowskaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2016r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja z osobistego doświadczenia nie polecam DENTiMEDICA. Leczyłam tam zęby 2 lata temu byłam zadowolona- do czasu. Gdzie teraz inni już dentyści muszą poprawiać zęby leczone w tamtej klinice. Drugi raz muszę leczyć kanałowo zęby..co z tym idzie podwójny koszt i dodatkowy ból..


Kanałowo czuje się ból tylko raz.


tak tak być powinno jeśli jest dobrze i dokładnie wyczyszczony i zatrute kanały. A okazało się że nie są więc ból się pojawił i to niemiłosierny..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2016r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
Polecic napewno Danuta Bara stomatolog ortodonte modelka na calego zawsze gotowa do ludzi wysoka gadula niezdziera kasy jest super bez niej by bylo nudno good a stomatolog Monika Kwiatkowskaok


Czy ty jesteś normalna dziewczyno???

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »