NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowe osiedle domkow ,
Posty: 30
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 16:48  
Cytuj
czy wie ktos cos na temat tego nowego osiedla domkow "magnolia" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 16:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 17:45  
Cytuj
tak to osiedle powstaje niedaleko mnie dokladnie miejscowośc obojna-zaosie nieopodal lasu bardzo cicho i spokojnie , a co Cie dokładnie interesuje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 20:06  
Cytuj
taniej cie wyjdzie jak sobie kupisz działkę i sam wybudujesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
taniej cie wyjdzie jak sobie kupisz działkę i sam wybudujesz

I będziesz wiedzieć czym i jak masz dom wykończony, jak masz zrobione instalacje... Przy takich osiedlach inwestor patrzy na koszty i wykończenie jest bardzo kiepskiej jakości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 21:31  
Cytuj
czy ja wiem tu masz stronke tego osiedla z cennikiem http://www.osiedlemagnolia.com.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 15:24  
Cytuj
no nie wiem czy latwiej i taniej bedzie samemu budowac.ich ceny sa naprawde niskie(w tym standardzie wykonczenia).dzwonilem do goscia i spytalem go czego tak tanio.powiedzial ze to ich kolejne osiedle i wszystko opiera sie na rabatach(ekipy,material,itd)jakie maja.ja sie narazie zastanawiam a i kazdy etap budowy mozna kontrolowac samemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 15:44  
Cytuj
Przykład.
Kupujesz działkę pięknej okolicy.
Z tyłu las,z lewej pola,z prawej łąki a z przodu widok na odległe miasto...Nirvana...ekstraza,spokój,sielanka.
Zapraszasz znajomych którym podoba się okolica.Tak się zakochali w tych widokach,że kupują sąsiednie działki i budują domy.
Po pewnym czasie stwierdzasz,że mieszkasz w centrum sporej wioski...Stwierdzasz to po tym jak ucichły maszyny budowlane-betoniarki,koparki itp.
Teraz słuchasz wieczornych spiewów przy grillu,codziennych wrzasków bachorów z sąsiedztwa,przejeżdzżających samochodów...Spokój poszedł się jeb....

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 21:36  
Cytuj
to kur.. w miescie w blokowiskach jest ta nirvana?jak szukasz idealnego spokoju to na ksiezyc tam tez sa ponoc dzialki na sprzedaz....uwazam ze mieszkanie w bloku to porazka i te 600zl co wydaje na jeb.... czynsz do spoldzielni- pytam za co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
no nie wiem czy latwiej i taniej bedzie samemu budowac.ich ceny sa naprawde niskie(w tym standardzie wykonczenia).dzwonilem do goscia i spytalem go czego tak tanio.powiedzial ze to ich kolejne osiedle i wszystko opiera sie na rabatach(ekipy,material,itd)jakie maja.ja sie narazie zastanawiam a i kazdy etap budowy mozna kontrolowac samemu.

no tak można ale weź ze sobą jakiegoś budowlańca i niech on ocenia prace innych ilości i proporcje użytych materiałów np cement w zaprawie lub wylewce oraz jego jakość
wyjdą ci za parę lat takie jaja że strusie wydadzą ci się przepiórcze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
dzwonilem do goscia i spytalem go czego tak tanio.powiedzial ze to ich kolejne osiedle i wszystko opiera sie na rabatach(ekipy,material,itd)jakie maja.


i ty w to wierzysz że ktoś da tobie taniej żeby sam nie zarobił albo po kosztach w głowę się puknij
z doświadczenia wiem jak to działa, nikt ci nie da np 20 pustaków za 20 zł bo jemu sprzedali za 19zł i zarabia tylko 1 zł
powie ci że zapłacił 23 a tobie da za 24 ;) po promocji ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 08:50  
Cytuj
biorac pod uwage czas jaki poswiecasz calej tej papierologi,uzeranie sie z urzedami,szukanie naprawde dobrych i uczciwych ekip(graniczy to z cudem)i jak twierdzisz stanie nad nimi zeby odpowiednie proporcje w zaprawie zachowaliumiechto minimum 1 rok urlopu trzeba wziasc a niektorzy nie moga sobie na to pozwolic i dlatego zlecaja takie rzeczy innym (po to mamy firmy z sektora uslug).ja sie z tym licze ze kazdy chce zarobic nawet ten pan "henio" co tobie bedzie murowal tez za darmo tego nie zrobi.wiec zeby bylo taniej- AsikJadzia -rekawy w gore i lap sie za lopate wszystko bedziesz miala pod kontrolaumiechpozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 21:34  
Cytuj
się wygodny znalazł, ja podciągam rękawy i pomagam a przynajmniej staram się kontrolować tych co u mnie pracują
koledze tak ekipa tynk w kuchni narzuciła że jak przyszło do kładzenia płytek to jeszcze raz darli ściany i kładli tynki na nowo bo różnica w pionie na 2m była 6cm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 22:39  
Cytuj
uwazam ze mieszkanie w bloku to porazka i te 600zl co wydaje na jeb.... czynsz


a gdzie jest taki tani czynsz????????chyba za 1 pokoj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 23:36  
Cytuj
Jeśli chce się mieć dom, to tylko taki, który podczas budowy był doglądany własnym okiem, na bieżąco wiadomo co i jak jest zrobione. Przynajmniej mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś Cię wystawi na materiałach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
uwazam ze mieszkanie w bloku to porazka i te 600zl co wydaje na jeb.... czynsz


a gdzie jest taki tani czynsz????????chyba za 1 pokoj


Hm... mam mieszkanie za które płacę 300 zł za czynsz i mam 40m2 =]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Hm... mam mieszkanie za które płacę 300 zł za czynsz i mam 40m2 =]


szczęściarz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 08:51  
Cytuj
po rozmowach wstepnych-pelna kontrola przez klienta od stanu zero az do zakonczenia budowy w ich standardzie wykonczenia.no i umowa wiazaca(wazne) a z takim panem "henio"co? a pozniej szukaj igly w stogu siana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2017r. 08:15  
Cytuj
Może ktoś z mieszkających jest już w stanie odpowiedzieć jak wyglądają tam koszty eksploatacyjne? Nie mam na myśli prądu, wody.. tylko niejako czynsz (koszenie trawników, odśnieżanie, winda, fundusz remontowy etc.). Czy jest to ustalane od m^2 czy za sztukę mieszkania? Jaka jest tego wysokość sumarycznie. Za konkretne odpowiedzi dziękuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »