NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zaproszenia ślubne,
Posty: 3
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 14:14  
Cytuj
Gdzie polecacie kupić zaproszenia ślubne?? Jakieś konkretne miejsca w Stalowej Woli czy też strony wwwumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 14:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 14:44  
Cytuj
Ostatnio szukałam zaproszeń w Stw ale niestety nic nie ma godnego uwagi. Polecam allegro albo może znaleźć jakąś osobę która robi je ręcznie. Zawsze to będzie bardziej oryginalne.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 15:14  
Cytuj
Ja w zeszłym roku zamawiałam zaproszenia ślubne na Allegro. Wyszło nam bardzo niedrogo a zaproszenia były śliczne, każdy się zachwycał. Wszystko było tak jak chcieliśmy papier, czcionka, tekst, kolory. W Stalowej nie znaleźliśmy nic ciekawego a w drukarni drogo wychodziło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 10:32  
Cytuj
Robię takie zaproszenia na indywidualne zamówienia (a także winetki, podziękowania, zawieszki na alkohol). Jeżeli jesteś zainteresowana, napisz na ago_c_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 11:19  
Cytuj
Hej, Miałam ślub 7 maja br i też myślałam żeby zamówić zaproszenia na allegro, ale jednak zdecydowałam się na Stalową Wolę, robią je dziewczyny. Byłam bardzo zadowolona, kupiłam cały zestaw (zaproszenia, kotyliony, winetki i zawieszki na wódkę) wszystko idealnie ze sobą pasowało, ponieważ było zrobione w tych samych kolorach... Goście byli zachwyceni wykończeniem i pomysłowością. A ponad to sama mogłam podsunąć pomysł zaproszenia, jednak one mają bardzo duży wybór, więc sobie darowałam.. także super. Polecam.... Mail do dziewczyn to ago_c_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 16:49  
Cytuj
no raczej ze stalowej nie polecam, koszt takich to od 3,50 - do 6,00 .... ja zamawiałam na allegro i koszt 1 sztuki to 1,00 i droższe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 17:07  
Cytuj
ja kupilam na allegro, wiec moge polecic. byly tanie i sliczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 17:16  
Cytuj
http://art-dorota.blogspot.com/
lub sklep dla plastykykow i hobbystow na ul. Czarnieckiego: MK_Art
zapraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 22:57  
Cytuj
a ja zamówiłam na
http://www.estilo.k39.pl/
robi je dziewczyna z okolic stalowej woli. można podjechac i osobiscie zabaczyć jej prace.
ma mnóstwo wzorów i kolorów i sa naprawdę profesjonalnie wykonane, no i co najważniejsze niedrogie, nie pamietam dokłądnie ile, ale płaciłam coś ponićej 3 zł za sztukę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 07:46  
Cytuj
Moja siostra zamawiała na allegro, były śliczne i inne niż te które sa dostępne w sklepach, polecam poszukać bo można znaleźć cudaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 07:49  
Cytuj
A ja polecam http://manufakturasnow.pl/ zaproszenia rewelacyjne. Pełna oferta dostępna na maila przynajmniej tak było jak zamawiałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 21:27  
Cytuj
Ale czym tu sie podniecac???? Zaproszeniami??

Moga byc najzwyklejsze tylko przyjdzcie i osobiscie zaproscie gosci, a to zaproszenie to tylko dodatek jest na ktorym pisze miejsce data i godzina.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Hej, Miałam ślub 7 maja br i też myślałam żeby zamówić zaproszenia na allegro, ale jednak zdecydowałam się na Stalową Wolę, robią je dziewczyny. Byłam bardzo zadowolona, kupiłam cały zestaw (zaproszenia, kotyliony, winetki i zawieszki na wódkę) wszystko idealnie ze sobą pasowało, ponieważ było zrobione w tych samych kolorach... Goście byli zachwyceni wykończeniem i pomysłowością. A ponad to sama mogłam podsunąć pomysł zaproszenia, jednak one mają bardzo duży wybór, więc sobie darowałam.. także super. Polecam.... Mail do dziewczyn to ago_c_(at)_wp.pl


Jaki jest ten adres mailowy, ten nie działaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 13:11  
Cytuj
Pewnie działa tylko nie wszyscy wiedzą, że w miejsce (at) wpisuje się @ umiech Czyli zamiast at - małpka umiech

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 15:05  
Cytuj
No właśnie o to chodzi, że nie działa. Próbowałam już chyba wszystkie kombinacje:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 15:44  
Cytuj
Mail do dziewczyn ago_c_(at)_wp.pl

@ wstaw zamiast _at_

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 15:55  
Cytuj
maila prześlę ci na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:06  
Cytuj
polecam zamawianie zaproszeń na allegro bo jest szybko. ja zamawialam recznie robione i były perfekcyjnie zrobione. aleee ostrzegam ze trzeba sprawdzać dokladnie dane naszych gości jakie wysyłamy bo ja musialam cześć poprawiac bo było sporo literówek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
polecam zamawianie zaproszeń na allegro bo jest szybko. ja zamawialam recznie robione i były perfekcyjnie zrobione. aleee ostrzegam ze trzeba sprawdzać dokladnie dane naszych gości jakie wysyłamy bo ja musialam cześć poprawiac bo było sporo literówek.

Owszem listę gości która wysyłałem trzeba sprawdzić bo sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za to co ja wysyłam zresztą to normalne nie zna nazwisk mojej rodzinyumiech
Ja zamawiałem w tej firmie ze stalowej ale zamawiałem przez allegro a później odbiór osobisty. Dodatkowy plus jest taki że przed odbiorem mogłem oglądnąć i sprawdzić czy jest wszystko ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 11 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
polecam zamawianie zaproszeń na allegro bo jest szybko. ja zamawialam recznie robione i były perfekcyjnie zrobione. aleee ostrzegam ze trzeba sprawdzać dokladnie dane naszych gości jakie wysyłamy bo ja musialam cześć poprawiac bo było sporo literówek.

Owszem listę gości która wysyłałem trzeba sprawdzić bo sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za to co ja wysyłam zresztą to normalne nie zna nazwisk mojej rodzinyumiech
Ja zamawiałem w tej firmie ze stalowej ale zamawiałem przez allegro a później odbiór osobisty. Dodatkowy plus jest taki że przed odbiorem mogłem oglądnąć i sprawdzić czy jest wszystko ok.


no to jest naprawdę bardzo duży plus!! good bo w innym razie trochę kupujesz kota w worku, jak jest oferta to każdy mówi, że ma wszystko najlepsze, najbardziej ekscytują kolorystyka, ppier itd czasami rzeczywistość nie ma nic wspólnego z tym, co bylo w ofercie, a tutaj mozna sobie sprawdzić i od razu ocenić, czy wszystko jest w jak najlepszym porządku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »