NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Lody u Suchojada w Nisku. Już otwarte?,
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Lip 2014r. 21:17  
Cytuj
U suchojada lody juz nie maja smaku... woda z zoltkiem. Jak ktos pisal juz w tatrzanskkej kolo trojcy sa pyszne, moze dlatego ze robione przez wlasciciela a nie kupione w hurtowni. Polecam rafaello umiech

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2014r. 21:17  
Cytuj

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 11 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 17:21  
Cytuj
terza juz 8 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
U suchojada lody juz nie maja smaku... woda z zoltkiem. Jak ktos pisal juz w tatrzanskkej kolo trojcy sa pyszne, moze dlatego ze robione przez wlasciciela a nie kupione w hurtowni. Polecam rafaello umiech


dokladnie woda i jaja,lejaca sie po rekach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 21:18  
Cytuj
Przereklamowane i drogie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 22:21  
Cytuj
A jednak na klientów nie mogą narzekać jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 22:36  
Cytuj
ja już 2 lata temu zrezygnowałam z tych lodów, porażka NIEDOBRE się zrobiły, już wole pojść koło fontanny w nisku i kupić (nie wiem jak ta budka się nazywa ) ale są tam też ciasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 11:32  
Cytuj
Lody włoskie z samej technologii produkcji (odpowiednia maszyna do lodów włoskich), są kiepskiej jakości. Woda (dużo) z proszkiem. No, ale klienci niewybredni są, jak widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2014r. 12:16  
Cytuj
Nie było mnie w kraju z 3lata. Wybrałam się z rodziną do suchojada prędzej z sentymentu. I żałuję i benzyny i pieniędzy wydanych na lody. Najlepsze lody z maszyny jakie jadłam kupiliśmy dziś w Rozwadowie na rynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2014r. 08:53  
Cytuj
Cały ten wątek to dyskusja nad fenomenem pt. Suchojad. Nie sztuka sprzedawać dobre i tanie lody, ale te faktycznie to nic specjalnego, a mają spory popyt. Nie wyobrażam sobie żebym stał tam jak baran w długiej kolejce, aby kupić coś co zjeść się da ale na pewno nie zachwyca.
No cóż, pozostaje pytanie jak oni to robią...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2014r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
Nie było mnie w kraju z 3lata. Wybrałam się z rodziną do suchojada prędzej z sentymentu. I żałuję i benzyny i pieniędzy wydanych na lody. Najlepsze lody z maszyny jakie jadłam kupiliśmy dziś w Rozwadowie na rynku.



Jeżeli masz na myśli ten punk obok sklepu(piekarni) Skrucha to ja mam bardzo odmienne zdanie. Jedne z najgorszych lodów jakie jadłem które sprzedawane są jako "włoskie". Smak wody i proszku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2014r. 08:59  
Cytuj
Najlepsze lody jakie w życiu jadłam są w Rzeszowie w Myszce na 3-go maja.
POWALAJĄCE !!! ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2014r. 10:55  
Cytuj
i tu sie zgadzam z przedmowcami te lody to juz nie te same co kilkanascie lat temu teraz to jakas woda z jajkiem i jada tylko na renomie ale szybko ja straca a odbudowac bedzie bardzo ciezko scianascianasciana

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2014r. 21:54  
Cytuj
lody u Suchojada bez smaku i mocno przereklamowane, małe porcje i drogie. w Rozwadowie to już wogóle tragedia, nawet nie można tego nazwać lodami i dziwie się że wogóle ktoś tam kupuje lody. NAJLEPSZE lody jakie jadłam w tym roku to zdecydowanie CUKIERNIA JUGO w Kępiu Zaleszańskim. Lody robione w tradycyjny sposób na naturalnych składnikach. Pyszne i naprawde godne polecenia. goodgoodgoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2014r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Lody robione w tradycyjny sposób na naturalnych składnikach. Pyszne i naprawde godne polecenia. goodgoodgoodgoodgood


A Ty co, właściciel interesu, że taki zorientowany? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2014r. 12:40  
Cytuj
nie trzeba być właścicielem interesu, żeby poczuć prawdziwy smak owoców, mleka itp. Jeśli byś ich skosztował to byś wiedzał o czym mówie, bo takie lody to tylko w domu jako dziecko jadłam. jeszcze raz polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2014r. 19:42  
Cytuj
u Suchojada lody to byly dobre ale 15 - 20 lat temu - teraz dobre lody są w Tatrzańskiej w St.Woli / koło cmentarza/ - ale ostatnio odkrylem bardzo dobre lody i ciągle świeże w St.Woli koło Spółdzielni Mieszkaniowej w budce przy plcu zabaw - bardzo dobre i tanie z miłą obsługą właściciela - polecam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2014r. 17:28  
Cytuj
Jakoś nie widzę aby lody nie były oblegane. Ja smakuje lody od Suchojada od 25 lat. No fakt może smak się zmienił ale ja nie pamiętam jakie były w tamtym roku a co dopiero 20 lat temu. Stałem w kolejce jak jeszcze sprzedawane były w zwykłym kiosku (chyba kolor zielony) i dalej są takie kolejki-no może troszke mniejsze ale są . Mnie osobiście smakują jak i z maszyny tak i gałkowe. I szanowni -forumowicze- PAMIĘTAM SMAK PEPSI COLI I PODOBNYCH WYROBÓW SPRZED 15 LAT - TERAZ PIJEMY CHYBA COŚ CO LEŻAŁO OBOK PEPSI. Więc nie sprzeczajmy się jakie są bo są dobre . No i jeszcze mleko 25 lat temu też było lepsze i jajka od kury i wszystkie produkty wczodzące w skład produkcji lodów nawet woda była lepsza więc tylko szacunek do osób które się starają utrzymać smak lodów jak za dawnych lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »