NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Ciężarówki - kto w tym roku rodzi?, wszystkie cięzarówki 2011
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 11:16  
Cytuj
Witam sa jakies dziewczyny ze stalowki lub okolic które maja termin na 2011??? Moze podzielicie sie info, obawami radosciami itp???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 11:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 16:24  
Cytuj
I NIKT SIE NIE ODZYWA !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 20:05  
Cytuj
Ja mam termin na 2011 ale jakos akurat to forum nie zacheca mnie do glebszych zwierzen jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 20:26  
Cytuj
dlaczego jakby było nas wiecej zawsze mozna pogadac np gdzie najlepiej rodzic w nisku czy w stalowej??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 20:58  
Cytuj
widzidsz nazwa tematu jest bardziej dla tirowców niż kobiet w ciąży

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 21:54  
Cytuj
lipiec 2011 - zdecydowanie Nisko

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 22:11  
Cytuj
Ja mam termin na początek sierpnia.
No i raczej to będzie w Stalowej.
To moja pierwsza ciąża i mam trochę obaw,ale to chyba normalne.
Najważniejsze to być dobrej myśli:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 09:35  
Cytuj
JACEK85 widzidsz nazwa tematu jest bardziej dla tirowców niż kobiet w ciąży

Co do tematu do moze jak Cie nie interesuje to nie musisz zagladac.

Fajnie a na jaki miesiac mace termin bo a na lipiec, i zdecydowanie w stalowej tam gdzie pierwszy raz rodziłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 09:38  
Cytuj
do Misia25 obawy zawsze sa przy pierwszym dziecku ale jak sie urodzi malenstwo to wszystko przychodzi naturalnie wiec dasz rade. Ja tez przy piwrwsym mialam wiele obaw, teraz tez sa ale zwiazane ze zdrowiem malenstwa.ale dam rade.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 14:56  
Cytuj
Witam Ja mam termin na 21,04 umiech czyli juz nie dlugo. I rowniez bede rodzic w Stalowej drugie dziecko umiech pozdrawiam wszystkie przyszle mamy umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 15:03  
Cytuj
Strzaleczka.. na poczatku chcialas pogadac o tym gdzie lepiej rodzic, w Nisku czy Stalowej. A w kolejnym poscie sama sobie odpowiedzialas ze zdecydowanie w Stalowej. Jak chcialas sie tylko pochwalic swoja ciaza to ok, cieszymy sie razem z toba i przyszlym tatusiem. A teraz na temat prosze.. Actros, Scania, Man, Daf itp. Co polecacie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 15:13  
Cytuj
Luk
Witam sa jakies dziewczyny ze stalowki lub okolic które maja termin na 2011??? Moze podzielicie sie info, obawami radosciami itp??? pierwszy moj postjest taki wiec naucz sie calosci czytac a nie wyskakujesz ni z gruszki ni z pietruszki!!!
a pisac moze kazda i miec rózne tematy dotyczace ciazy i porodu wiec kazdy tu moze cos o tym napisac. I oby było nas wiecej to zawsze mozna pogadac powymieniac sie inofrmacjami,obawami czy nawet moze kiedys spotkac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 16:30  
Cytuj
hej "ciężarówki" nie macie sie czego obawiać, zaraz po porodzie włącza sie instynkt macierzyński i każda wie najlepiej co dla jej dziecka jest najlepsze. Życze zdrowych i ślicznych dzidziusiów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 20:17  
Cytuj
ja bardzo bym chciała w tym roku urodzić,ale niestety mam problemy z zajsciem w ciążę.Moze któraś z Was poleciłaby mi dobrego lekarza,który w końcu mi pomoze ,bo chodziłam do lekarza,który leczył mnie "na oko"bez robienia badan:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 21:35  
Cytuj
Temat leczenia bezpłodności był poruszany nieco wcześniej. Jakoś nie wyobrażam sobie by lekarz nie zrobił Ci badań? cóż poradzić - zmień lekarza. Ja osobiście nie polecam panów w wieku przedemerytanym. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 21:38  
Cytuj
Co do porodu- polecam zdecydowanie STALOWA WOLE- myślę, że bezpieczniej dla Twojego dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 22:14  
Cytuj
Obrazek

To jest ciężarówka. Nie wiem jak masz zamiar coś takiego urodzić, ale życzę szerokości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 09:46  
Cytuj
CYTAT

To jest ciężarówka. Nie wiem jak masz zamiar coś takiego urodzić, ale życzę szerokości.


Każdy wie jak wygląda ciężarówka ... Dziewczyna pyta o "ciężarówki" czyli określenie dla kobiet w stanie błogosławionym czyli w ciąży, nic nie wspomniała że ma rodzić ciężarówkę ... więc twój post był mało smieszny. Czemu na tym forum nie można normalnie wymieniać się opiniami tylko każdy musi swoje głupie 5 groszy nie na temat wypowiedzieć, nie masz pojęcia na temat jakiegoś tematu nie wypowiadaj się i nie rób syfu, każdy umie krytykować ale żeby coś komuś doradzić udzielić informacji to już trudniej. Ja rozumiem są różne opinie ale czemu niektore z nich są tak głupie że aż mi żal ...

Ja rodziłam w tamtym roku i polecam szpital W Stalowej - ale będą pewnie za i przeciw ale to już inna sprawa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 11:04  
Cytuj
nazwe tematu sam zmieniłem bo było tylko "ciężarówki" więc post na temat niestety

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 11:38  
Cytuj
listopad umiech i nie wiem gdzie bo narazie jestem za granica ale wiem ze napewno tu nie zostane tylko wroce do stalowki i chyba tam... Jetsem w irlandi a lekarez to banda debili zwlaszcza ci od pierwszego kontaktu,
w sumie nigdy sie nie zastanawialam gdzie... nigdy nie bralam niska pod uwage jakos nie wiem, nigy nie przyszlo mi to do glowy... Jeszcez mam czas wiec chetnie poczytam to tu napiszecie umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 22:29  
Cytuj
dzieki Kropka za wsparcie . człowiek te chce sobie pogadac na temat ciazowy to wcina sie taki z jednym i czepia sie słowek. a człowiekchcialby sobie pogadac z innymi ciezarnymi, wymienic zdanie opinie.i teamt jest taki ze kazda ciezarna moze zapytac inna o co chce poczawszy od mozliwosci zajscia w ciaze az po narodziny malucha i jego opieka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2011r. 09:35  
Cytuj
Ja rodze w tym roku termin mam na 27.07 , najbardziej boję się samego porodu , to moje drugie dziecko . Rodziłam prawie 4 lata temu w stalowej nie wspominam za dobrze bo bardzo sie meczylam ale lekarze pocieszaja ze drugi raz jest latwiejszy , zobaczymy szczerze to juz bym chciala miec to za soba i mieć swojego synka po tej stronie brzucha hehe .Może macie jakies opinie na temat lekarzy odbierajacych porod . Pierwszy raz rodzilam silami natury i teraz tez pewnie bede

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2011r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
Co do porodu- polecam zdecydowanie STALOWA WOLE- myślę, że bezpieczniej dla Twojego dziecka.

A w Nisku jest niebezpiecznie ???????????????

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2011r. 11:48  
Cytuj
Wiecie dziewczyny ile porodow tyle opini jedni mowia zeby rodzic w stalowej inni ze tylko w nisku. Ja tez rodzilam 4 lata temu w stalowej pierwszego syna i wspominam dobrze poza jedna pania polozna ktora na szczescie nie byla przy porodzie tylko juz pozniej jak lezalam na sali miala wiele do powiedzenia. Porod przyjmowal dr Adamczyk byl bardzo mily takze nie mam do niego zastrzezen. Chociaz teraz juz jest rzadko u nas w szpitalu tak mi mowil moj lekarz dr Zeman takze nie wiem na kogo teraz trafie umiech mysle ze rowniez bedzie dobrze. Zycze szybkich i bezbolesnych rozwiazan umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 16:36  
Cytuj
Ja też cały czas się zastanawiam gdzie rodzić w Nisku czy w Stalowej. Termin porodu mam na 18 lipca i powoli zaczynam się tym stresować. W Stalowej Woli mam znajomą położną i tak myślałam, że mogłaby mi pomóc. W Nisku nie znam nikogo w szpitalu ale dużo osób chwali właśnie szpital w Nisku. Mętlik w głowie ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »