NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Niżańska szkoła rodzenia,
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 09:28  
Cytuj
Zamierzam zgłosić sie na zajęcia, czy ktoś uczestniczył w w/w zajeciach - proszę o opinię.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 09:28  
Cytuj

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 11:08  
Cytuj
Na zajęciach omawiane sa kolejno tematy zwiazane z ciaża, porodem, pielegnacja noworodka i antykoncepcja. Jeśli ktoś spodziewa sie pierwszego dziecka powinien sie zapisac by sie oswoic z sytuacja i dowiedziec bardziej lub mniej istotnych rzeczy. Na spotkaniach panuje miła atmosfera, zwłaszcza dzieki sympatycznej młodej położnej, która nawiasem mowiac moglaby godzinami opowiadac o pielegnacji dzidziusia. Minusem tych zajęc jest praktycznie brak ćwiczen na piłkach itp ( jest tylko nauka oddychania przepona ). Ogólnie zajecia te wiele nie wnosza ale tez nie szkodza, wiec jesli ktos ma czas mozna śmialo uczeszczac umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 11:50  
Cytuj
Dzięki za info, troche liczyłam na ćwiczenia na piłce umiech Szkoda, że zajęcia są do południa - musze kombinować w pracy, ale dziecko ważniejsze umiech

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 18:17  
Cytuj
Cześć
ja właśnie skończyłam cały cykl szkoły rodzenia i była super umiech
mam porównanie bo pierwszym razem też chodziłam ale do stalowej i w nisku jest o wiele ciekawiej

położna z nami chyba raz ćwiczyła na piłce ale ogólnie to co zajęcia jakieś ćwiczenia były
ona mówiła że zależy to od grupy jak dziewczyny chcą ćwiczyć to ma przygotowane na piłkę też

jak coś to mogę jeszcze napisać więcej na ten temat umiech

no i wielkie gratulacje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 16:23  
Cytuj
Właśnie się zastanawiam gdzie lepiej w Stalowej Woli czy w Nisku. Wiem, że w Nisku 29 kwietnia ma się zaczynać nowy cykl i nie wiem iść czy też nie. seniorita85
powiedz jeszcze czy dziewczyny przychodzą z mężami czy raczej same są. My chcielibyśmy pójść razem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 19:02  
Cytuj
Z mężczyznami to różnie było na tych zajęciach część dziewczyn przychodziła zawsze z mężami część było samych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 19:51  
Cytuj
Qrcze, zarówno w Nisku jak i w Stalowej woli zajęcia odbywają się na tygodniu w godzinach dopołudniowych. Ja pracuje do godz. 16 i nie mam możliwości żeby się co tydzień zwalniać na zajęcia :( Czy ktoś się orientuje czy jest w okolicy Szkoła Rodzenia w godzinach wieczornych lub w weekendy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 10:57  
Cytuj
A gdzie dokładnie jest ta szkoła? To w ogóle jest płatne czy za free?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 17:34  
Cytuj
z tego co się orientuję to jest bezpłatnie. W poniedziałek zadzwonię i dopytam się wszystkiego i jak się uda to może od przyszłego miesiąca wybiorę się do Stalowej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 13:51  
Cytuj
Ja też z chęcią wybiorę się na takie zajęcia i tak siedzę w domu więc nic nie stoi na przeszkodzie.Kasienka czekam na info,napisz jak już będziesz wiedziała od kiedy się zaczynają w Stalowej itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 14:02  
Cytuj
http://www.szpital-stw.com/index.php?pg=80 tutaj można znaleźć potrzebne informacje na temat takich zajęć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2011r. 15:03  
Cytuj
stalowa Wola też ma fajną szkołę rodzenia! Polecam, dużo ćwiczeń, każdy kąpie, zmienia pieluchy itd i są fajne lalki i mało wykładów, a dużo zabawy i masażu i ćwiczeń
http://cudnarodzin.com.pl/
tylko że za kasę ale wartoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2011r. 15:18  
Cytuj
no i zajęcia są w soboty albo wieczorami na tygodniu, dla mnie to było najważniejsze, żeby móc z facetem chodzićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2011r. 19:40  
Cytuj
W Nisku trzeba dzwonić, jeśli chcecie poznać nowy termin zajęć - bo uległ przez święta przesunięciu. Zajęcia oczywiście bezpłatne, w przychodni. Mi zostały jeszcze 2 zajęcia, ale dopiero po Świętach. Ja chodzę sama, niektórzy razem - wiadomo zajęcia do południa - nie każdy ma czas. Ja z reguły biorę wolne na piątki, lub zwalniam się parę godzin - w końcupraca nie zając...

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2011r. 12:21  
Cytuj
Z tego co się dowiedziałam przez telefon to w Nisku nowy cykl ma zaczynać się 29 kwietnia, ale pani z którą rozmawiałam mówiła żeby bliżej tego terminu jeszcze przedzwonić i upewnić się czy nic się nie zmieniło. Ja chyba jednak się wybiorę tego 29 kwietnia. Gdyby któraś z dziewczyn jeszcze się wybierała to dajcie znać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2011r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
Z tego co się dowiedziałam przez telefon to w Nisku nowy cykl ma zaczynać się 29 kwietnia, ale pani z którą rozmawiałam mówiła żeby bliżej tego terminu jeszcze przedzwonić i upewnić się czy nic się nie zmieniło. Ja chyba jednak się wybiorę tego 29 kwietnia. Gdyby któraś z dziewczyn jeszcze się wybierała to dajcie znać umiech


Lepiej przedzwoń najpierw, bo zajecia są przesuniete ze wzgledu na Święta i 29 najprawdopodobniej będą zajecia dalej kontynuowane na które chodzę czyli spotkanie nr 4 i za tydz nr 5. (5 jest wszystkich spotkań) - Chyba,że zaczniesz teraz a skończysz z nową grupą umiech

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 10:29  
Cytuj
dorii1980 miałaś racje umiech Przed chwilą dzwoniłam i Pani z którą rozmawiałam powiedziała, żeby dzwonić po świętach bo wszystko się przestawiło ze względu na święta umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 16:46  
Cytuj
DORIi1980 jest jak zwykle świetnie poinformowana. Szczególnie jesli chodzi o szpital w nisku. Kryptoreklama??? Napisz jak urodzisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
DORIi1980 jest jak zwykle świetnie poinformowana. Szczególnie jesli chodzi o szpital w nisku. Kryptoreklama??? Napisz jak urodzisz


Jestem zorientowana, bo teraz na nie "chodzę" - ale wystarczyło trochę wysiłku i przeczytać parę linijek wyżej. A po co mam reklamować Szkołę Rodzenia ??? Przecież jest za darmo i dla każdej chętnej. A owszem temat szpitala interesuje mnie bo chcę akurat tam rodzić, ze względu na lekarza który prowadzi moją ciąże i właśnie tam pracuje. Nie rozumiem więc o co Ci kaman, chyba że jesteś z tych co szukają zaczepek na forach.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 22:36  
Cytuj
Ktoś może odświeżyć temat? Jak niżańska szkoła rodzenia teraz działa? Jak wrażenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »