NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Jaki lekarz do prowadzenia ciąży ?,
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2011r. 16:38  
Cytuj
Ja osobiście polecam Lorkowską. Sama do niej chodzę i jestem bardzo zadowolona. Wizyty raczej prywatne bo do przychodni ciężko się dostać, ale nie jest bardzo droga. Wcześniej chodziłam do Zemana, zostawiałam dużo kasy i średnio byłam zadowolona. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2011r. 16:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2011r. 18:45  
Cytuj
lek. Lorkowska pracuje w Nisku. I czeka się do niej tydzień- a przyjmuje raz w tygodniu. Uważam że Adamczyk jest 100x lepszy od np zymróza i lorkowskiej i to że niby nie rozpoznał jakiejś wady serca jest bez znaczenia. Ja osobiście stawiam na młodych-Pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 16:16  
Cytuj
To prawda, że Lorkowska przyjmuje jeden dzień w tygodniu w Nisku ale to że czeka się do niej tydzień to niestety nie jest prawdą. Chciałam się umówić do przychodni i dzwoniłam w pierwszym tygodniu kwietnia, najbliższy wolny termin był dopiero 10 maja, wiec nie tydzień musiałabym czekać a miesiąc czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 06:31  
Cytuj
Ponawiam pytanie. Szukam lekarza nie tyle miłego co kompetentnego, zlecającego wszystkie potrzebne badania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
To prawda, że dr Lorkowska



chyba nie prawda że ona jest dr. Jedynie lek. med.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 10:54  
Cytuj
Ja z kolei polecam Adamczyka. Konkretny, kompetentny i wie co ma robić. Chodziłam do niego prywatnie jak i na NFZ. Lekarz, któremu można zaufać (dla tych co zaraz napiszą, że każdy lekarz jest dobry gdy z ciążą wszystko ok- z moją nie było)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
Ja z kolei polecam Adamczyka. Konkretny, kompetentny i wie co ma robić. Chodziłam do niego prywatnie jak i na NFZ. Lekarz, któremu można zaufać (dla tych co zaraz napiszą, że każdy lekarz jest dobry gdy z ciążą wszystko ok- z moją nie było)

A co było nie tak z Twoja ciąza???? Mam nadzieje ze jest juz wszystko w porzadku???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 17:54  
Cytuj
ja chodzilam do Polskiego w Nisku ale ostatecznie postanowilam rodzic w stalowej i wybralam dr Zajaczkowskiego. Z obu jestem bardzo zadowolona, pelen profesjonalizm a o to czy jest mily czy nie to kazdy sam moze ocenic. Najwazniejsze ze nic nie zostalo zaniedbane i zawsze mogla liczyc na swojego lekarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Ja z kolei polecam dr. Adamczyka. Konkretny, kompetentny i wie co ma robić. Chodziłam do niego prywatnie jak i na NFZ. Lekarz, któremu można zaufać (dla tych co zaraz napiszą, że każdy lekarz jest dobry gdy z ciążą wszystko ok- z moją nie było)

Gosiu a gdzie on przyjmuje?
Zajączkowski - tak cierpliwy jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 21:01  
Cytuj
Na NFZ przyjmuje w szpitalu. A prwatny gabinet mieści się na Krzywej(przy skrzyżowaniu na Pysznicę).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 21:04  
Cytuj
Do strzaleczka1300: O tym, co bylo nie tak wolalabym nie pisać na forum. Ważne, że wszystko jest super i moja ciąża to już roczny, zdrowy chłopczyk umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 14:43  
Cytuj
Podajcie jakiegos dobrego lekarza do prowadzenia ciazy bo sa rozne opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 15:40  
Cytuj
Polecam w 100% Zajączkowskiego super miły i dokładny, niczego nie lekceważy dla kobiet w ciąży i nie tylko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 08:19  
Cytuj
odnośnie Polskiego... przyjmuje on gdzieś na NFZ czy tylko prywatnie?
Bo słyszałam o nim dużo rzeczy i raczej się zdecyduję na niego do mojej ciąży umiechtylko wiem, że prywatnie za wizytę z uzg liczy sobie 120zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 08:37  
Cytuj
Polski przyjmuje na nfz w przychodni koło ronda w nisku na nfz właśnie. Zadzwoń zapytaj namiar znajdziesz w google.pl

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 14:16  
Cytuj
A czy ktos moze cos powiedziec o Liberze? Ponoc ma tez prywatny gabinet USG u Goli.Zastanawiam sie nad wizyta.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 16:39  
Cytuj
ja w ciazy robiłam usg u Libery ale panstwowo powiem tak dobry lekarz troszke małomowny ale jak sie cos zapyta odpowie wytłumaczy spokojnie polecam

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 17:06  
Cytuj
Fizjologiczna ciaza moze byc prowadzona przez polozna. Dobry lekarz w stalowej woli to Adamczyk lub Zajaczkowski. Libera wg mnie jest malo profesjonalny, napewno ma mniejsza stawke za wizyte niz inni (tak mi sie wydaje) ale od Ciebie zalezy co wolisz mniec kase w kieszeni czy profesjonalna opieke.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 20:33  
Cytuj
Adamczyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 22:32  
Cytuj
ile ciaz tyle opini.... przeszperaj forum o ginekologach to sie przekonasz. ja tak zrobilam zanim sie umowilam na wizyte. dobre opinie ma adamczyk, jednak nie byl za bardzo rozmowny wizyta prywatna a na moje pytania odpowiadal malo wyczerpujaco. wybralam drabik wojnarowska. wiem ze ma licha opinie ale naszczescie z moja ciaza bylo wszystko ok (tam cos pod koniec gorsze wyniki) ale przed akcja sie unormowalo. pasowalo mi to glownie dlatego ze bylo wygodnie. wczesnie rano umawialam sie na wizyty id jeszcze w ten sam dzien zdazylam robic krew czy mocz jak mialam skierowanie. nie trzeba bylo sie martwic o wyniki bo na kazdej wizycie juz byly na jej biorku. a z charakteru tez nie byla zla, normalna kobitka, czasem zazartowala czasem nie rozgadywala sie za bardzo... w nastepna ciaze tej do niej zapukam. jednak dobrze miec choc raz zrobione jedno usg gdzie indziej prywatnie. zawsze to inne oko. oto moja opinia. nie wiem czy ci pomoze.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2012r. 18:51  
Cytuj
Czy wiecie gdzie przyjmuje prywatnie Zeman i ile bierze za usg 3D? Moj lekarz prowadzacy ciaze nawet nie chcial nagrac badania na plytkeneutralny a mial taka mozliwosc i ogolnie jestem niezadowolona z przeprowadzonego usg. A pieniazki sobie wola.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2012r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Czy wiecie gdzie przyjmuje prywatnie Zeman i ile bierze za usg 3D? Moj lekarz prowadzacy ciaze nawet nie chcial nagrac badania na plytkeneutralny a mial taka mozliwosc i ogolnie jestem niezadowolona z przeprowadzonego usg. A pieniazki sobie wola.


powtórzę mój wpis z innego działu oraz słowa mojego lekarza "wsadz sobie łeb do mikrofali,to zobaczysz jak dziecko się czuje podczas usg 3d 4d 100d ,ja dziecka niszczyl nie będę-Zymroz" jeśli chcesz zniszczyc dziecku struktury nerwowe w mózgu idz do Zemana i zapla mu około 200zl jesczze -no bo taka moda przecież.pozdro

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2012r. 21:00  
Cytuj
Nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2012r. 21:39  
Cytuj
kasia, co za głupoty - usg nie jest szkodliwe, a już na pewno nie niszczy struktur nerwowych - brednie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2012r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
kasia, co za głupoty - usg nie jest szkodliwe, a już na pewno nie niszczy struktur nerwowych - brednie.


dziwne może lekarz z długoletnim stażem sobie to wymyślił?
ale dziękuję że szanuje zdrowie nmojego dziecka i nie wykonał nawet zwykłego usg-pokazał mi mnóstwo artykułów i książek ze usg działa negatywnie na układ nerwowy ,ponieważ sama byłam zdziwiona że usg może szkodzic a usg 3d wykonuje sie tylko w skomplikowancyh operacjach jeszcze w brzuchu matki.Także z takowego usg zrezygnowałam i tak zobaczysz dziecko i takumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »