NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 6 »
Jaki lekarz do prowadzenia ciąży ?,
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 09:28  
Cytuj
Hey. Szukam lekarza który najlepiej poprowadzi ciążę. Jakieś sugestie? Kogo polecacie? Z góry dzięki

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 09:28  
Cytuj

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 14:06  
Cytuj
W Stalowej ile lekarzy tyle opini, zależy czego szukasz czy na kase chorych czy prywatnie. Ja jestem w połowie ciąży i od początku robię tak że mam dwóch lekarzy. Jeden prywatnie, a drugi na kase, żeby mieć skierowania na badania i nie musieć dodatkowo za nie płacić. Ja polecam Ci Adamczyka, jest dobry zarówno jak ciąża przebiega bez problemów, u mnie początek był dość problemowy i też się spisał. Na kase fajny jest Micał przede wszystkim sympatyczny, tylko trudno sie dostać do niego. Generalnie szukaj kogoś kto pracuje w szpitalu to dosyc wazne w stalowowolskim szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 14:22  
Cytuj
Dokładnie tak jak piszesz, chyba najlepiej jakby pracował w szpitalu. Szukam lekarza na prywatne wizyty.
Co sądzicie o Sarzyńskim? Słyszałam że jest bardzo dobry a przy tym miły i delikatny.

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 18:47  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=477312&poile=&str=2

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 19:30  
Cytuj
Ja proponuję Zymróza. Dobrze Cię poprowadzi i jak trzeba zrobi Ci cesarkę. Przyjmuje pod hutą i jest też w szpitalu. Poza tym możesz wybrać się do Rzeszowa, od stycznia otwarta jest "Profamilia" - polecam gorąco!!! Do "życzliwych" z góry mówię, że każdy wybiera według własnego uznania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 19:51  
Cytuj
Dajcie spokoj z tym samy tematem, tyle razy poruszany byl ten temat ze wystarczyc wykazac naprawde odrobine inteligencji by odszukac opinie wielokrotnie polecanych lekarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 19:56  
Cytuj
bluszczyk skoro nie masz nic do powiedzenia to nie pisz i nie zaśmiecaj forum swoją nędzną osobą

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 20:07  
Cytuj
Kobieta w ciazy z takim pokladem podlosci!? Oranzada wspolczuje twojemu malenstwu takich zlych emocji juz na samym poczatku ... Zastanow sie nad soba i poczytaj forum w wolnej chwili na temat ginekologow - znajdziesz cale mnostwo opini i nie bedziesz musiala zakladac nowego postu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 20:11  
Cytuj
ohh wiedzialam że odpiszesz. Niby Cie nie interesuje temat a węszysz jak pies. I nie współczuj mojemu maleństwu hehe weź się zmyj z tego forum i nie udzielaj sie na tematy na które nie masz nic do powiedzenia.

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 20:17  
Cytuj
Pozdrawiam cie serdecznie ale w wolnym czasie zastanow sie nad tym co piszesz - strasznie zle emocje przekazujesz w swoich tekstach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 20:26  
Cytuj
słuchaj to Ty jesteś jakaś inna bo skoro nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to najlepiej nie pisz i nie czytaj. I nie potrzebuje twoich chorych pozdrowień.

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 20:27  
Cytuj
zresztą, temat jest o ciązy i lekarzach - nie o Tobie. Chcesz żeby Cię ktoś zauważył załóż temat o sobie.

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2011r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
W Stalowej ile lekarzy tyle opini, zależy czego szukasz czy na kase chorych czy prywatnie. Ja jestem w połowie ciąży i od początku robię tak że mam dwóch lekarzy. Jeden prywatnie, a drugi na kase, żeby mieć skierowania na badania i nie musieć dodatkowo za nie płacić. Ja polecam Ci Adamczyka, jest dobry zarówno jak ciąża przebiega bez problemów, u mnie początek był dość problemowy i też się spisał. Na kase fajny jest Micał przede wszystkim sympatyczny, tylko trudno sie dostać do niego. Generalnie szukaj kogoś kto pracuje w szpitalu to dosyc wazne w stalowowolskim szpitalu.


Ja chodze tylko prywatnie i wcale nie wydaje dużo kasy. Może zależy to od lekarza. Moja koleżanka chodziła do Adamczyka, to co chwile badania, wizyty itp. Ja chodzę na wizytę raz w miesiącu (50 zeta), jak jest USG to więcej. Nie sądze, że to jakiś straszny wydatek. A tak wogóle to po co chodzić aż do dwóch lekarzy jak się nic nie dzieje ????

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2011r. 11:12  
Cytuj
Tak jak napisałam w moim przypadku od poczatku mam zagrozenie, wiec nie jest wszystko w porzadku a i ja nie chcialam ograniczac sie do opini jednego czlowieka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 15:10  
Cytuj
Przez pierwsze miesiące ciąży chodziłam do Zemana prywatnie- bierze za wizytę i usg podobnie jak większość. Potem do niego w przychodni szpitalnej. Pracyje w szpitalu, ale co najważniejsze jest to facet z klasą-kultura i podejście do kobiet na wysokm poziomie, no i zna się na fachu. POLECAM!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 17:24  
Cytuj
ja osobiście polecam Zemana, bardzo miły i kompetentny lekarz, prowadził moją ciążę i jestem zadowolona, dzięki niemu moje dziecko jest zdrowe umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 17:40  
Cytuj
lek Zeman nie zgadzam się i nie polecam. lek Zeman jest miły. Ale to za mało. Powiedz dlaczemu akurat dzieki niemu masz zdrowe dziecko???? Uzdrowił Twojego dzidziusia??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 19:49  
Cytuj
Ja osobiście polecam Adamczyka, zleci wszystkie wazne badania, swietnie roibi usg. Uwazam ze jest dobry do prowadzenia ciazy. Małomówny moze troche ale konkretny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 20:00  
Cytuj
Ja rowniez polecam Zemana.Mily konkretny mialam mnostwo badan ktorych nie mialabym u innego lekarza a wiem to dlatego ze moje kolezanki chodzac do innych lekarzy nie mialy taki badan robionych jak ja, zaznaczam jednak ze chodzilam prywatnie i teraz tez chodze z druga ciaza. pozdrawiam wszystki przyszle mamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 21:00  
Cytuj
Zemana nie polecam bo jest dobry jak z ciaza sie nic nie dzieje a tak to nagminie wysyla do szpitala. A w szpitalu usg robia za niego inni lekarze,ktorzy sie na tym znaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 21:07  
Cytuj
cała prawda o Adamczyku 10 lat temu prowadził ciążę mojej Żony prawie co tydzień usg i co za tym idzie pieniądze efekt all is ok okazało się - wada serca i komentarz " prawdziwych lekarzy" z Prokocimia, że średnio inteligentny ginekolog potrafiłby zdiagnozować wadę serca mojegego syna przed porodem. Drugi syn Zeman bez problemu - profesjonalista i bez kosztów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 22:05  
Cytuj
Nie znam zbyt wielu ginekologów ze Stalowej Woli, ale wiem jedno, Nie polecam Flisa.. jest miły i cierpliwy.. i na tym się kończą jego zalety, więc jeśli ktoś potrzebuje porządnego i kompetentnego lekarza to lepiej niech go omija szerokim łukiem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2011r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
lek Zeman nie zgadzam się i nie polecam. lek Zeman jest miły. Ale to za mało. Powiedz dlaczemu akurat dzieki niemu masz zdrowe dziecko???? Uzdrowił Twojego dzidziusia??



dzięki niemu mam zdrowe dziecko, bo zauważył że coś jest nie tak, szybko zareagował i właśnie dzięki temu moje dziecko jest zdrowe, nie potrzebna ta ironia była umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2011r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
cała prawda o Adamczyku 10 lat temu prowadził ciążę mojej Żony prawie co tydzień usg i co za tym idzie pieniądze efekt all is ok okazało się - wada serca i komentarz \" prawdziwych lekarzy\" z Prokocimia, że średnio inteligentny ginekolog potrafiłby zdiagnozować wadę serca mojegego syna przed porodem. Drugi syn Zeman bez problemu - profesjonalista i bez kosztów.


mam pytanie a czy mogłbys napisac co to za wada serca była??? I jak sie ma synek???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2011r. 07:02  
Cytuj
mical- choc dlugo sie czeka czseto go niema ale jest mily a wizyty nie sa krepujace itp. takze sazynski tylko on prywatnie i jest drogi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »