NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
bieżnia vacu - fitness center,
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 19:26  
Cytuj
mam pytanie, czy któraś z pań korzystała z tej usługi w Fitness Center, czyli z bieżni vacu activ? i jakie opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 19:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 20:10  
Cytuj
Zamiast vacu line/active polecam systematykę w ćwiczeniach i mądrą dietę!

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 02:23  
Cytuj
ale ja pytałam o opinię na temat bieżni a nie o opinię na temat odchudzania. dlaczego istnieje przekonanie że tylko osoby mające problemy z wagą mogą korzystać z fitnessu i tym podobnych rzeczy?! a utrzymanie formy, a troska o swoje zdrowie?! dla Twojej wiadomości moja waga jest prawidłowa, chcę tylko zadbać o swoją kondycję przed zimą, kiedy trochę inaczej spędza się czas niż w lecie. poza tym potrzebuję treningu przed intensywnym uprawianiem sportów zimowych. a więc jeśli już coś piszesz to nie bądź stronniczy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 17:40  
Cytuj
umiech
A gdzie ja napisałem o odchudzaniu??
Jeśli chodzi o słowo "dieta" to dla mnie to znaczy tylko i wyłącznie zdrowe odżywianie.
To jest podstawa do wszystkiego a dopiero później trening.
Dużo mamy na rynku tego typu nowości które działają "cuda" jak ta bieżnia. Amatorzy którzy zaczynają cokolwiek robić ze swoim ciałem na pewno po kilku zabiegach zobaczą efekty ale bez dodatkowych ćwiczeń i odpowiedniego odżywiania nie będą one aż tak widoczne.
Fitness jak najbardziej ale tego typu wynalazków jak vacu line po prostu nikomu nie poleciłbym no chyba, że miałbym w tym interesumiech
Z drugiej strony lepiej robić cokolwiek niż NIC więc jak chcesz w ten sposób w siebie zainwestować i nie widzisz innej alternatywy to czemu nieumiech

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 21:15  
Cytuj
ja korzystałam. szybkie efekty. polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 21:31  
Cytuj
Odradzam vaku. W podciśnieniu popękały mi naczynia krwionośne, nie wiem czy da się teraz uratować skórę. Tylko się oszpeciłam i nie wiem jak pokażę się ludziom w lecie. Mogłam te pieniądze wydać na głupi ciuch. Byłam juz u trzech lekarzy i czeka mnie długie leczenie o ile da się to w ogóle usunąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 5 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 17:31  
Cytuj
faculty nie gadaj bzdur bo samo podciśnienie nie mogło by spowodować tak, że popękały ci naczynia krwionośne... pewnie masz problemy z żylakami... mam koleżanki co chodzą na Vacu i są całkiem innego zdania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 20:06  
Cytuj
Ja niestety w Fitness Center nie korzystałam ale w Studiu Modelowania Sylwetki na białych domach koło sklepu z żyrandolami też jest taki sprzęcik vawuwel czy coś tak się zwie a działa na tej samej zasadzie co vacu . Dla mnie super sprawa z tym. A nie się nie męczysz za wiele a efekty widać dość szybko.Można zapomnieć o brzuszku po ćwiczeniu na tym itp.Poprawia również krążenie i pierwsze słyszę, żeby pękały komuś od tego naczyńka a chodzi tam kilka moich koleżanek i żadna nie narzekała na coś podobnego a raczej na nic.Tam są też inne fajne urządzenia jak rolki czy platforma wibracyjna i jeździec gdybyś chciała się wybrać. Ja przynajmniej z własnego doświadczenia to vacu - polecam

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 01:09  
Cytuj
chodzilam tam w lecie przez jakis miesiac-dwa co dwa dni.
zadna rewelacja.

szczerze polecam za to elektrosymulacje.
Dziala cuda z tym,ze raz-w st.woli nie ma nigdzie gabinetu ze sprzetem,najblizej rzeszow,dwa-koszt ok 70-100zl za zabieg ktory powinien byc robiony co dwa,trzy dni,bynajmniej na poczatku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 14:52  
Cytuj
Witam, to w takim razie ja mam pytanie gdzie takie urządzenia w stalowej woli się znajdują? Fitness Center to chyba tam gdzie jubilat, tak? Czy gdzieś jeszcze? i jakie są ceny korzystania z takiego urządzenia. pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 16:48  
Cytuj
Nie wierze ze cos na czym sie biega pol godziny da jakies szybkie efekty bo kazdy kumaty wie ze spalanie tluszczu odbywa sie wlasnie po ok 30 minutach czyli musimy biegac ok godziny zeby byle efekt utraty tkanki tluszczowej. Co wiec ma dzialac w tym urzadzeniu? Podcisnienie? To propunuje wlaczyc odkurzacz dziala na tej samej zasadzie. Widze jednak ze chodzi tu o co innego, a mianowicie reklame pewnego lokalu ktory wciska nam Pani moderator. Nic nie zastapi diety , ruchu (1h nie mniej!!!!) i systemtycznosci. Poza tym cena ok 20 zl za 30 min to szalenstwo za to dobrze wygladajace nic!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:52  
Cytuj
Witam wszystkich. Dziś jestem po pierwszym zabiegu na Vacu. Chodzę do Studia Modelowania Sylwetki na białych blokach. Jest świetnie. Obsługa bardzo miła, zero skrępowania. Jest tam platforma wibracyjna, rolletic i słynne Vacu. Urządzenie zrobiło na mnie wrażenie. Mam nadzieję, że mi pomoże i efekty będą widoczne już tego lata. Myślę, że cena jest zachęcająca. 200zł za 20 zabiegów to wychodzi po 10zł za zabieg. Przy czym jeden pojedynczy zabieg kosztuje ok 30zł. Zostało mi jeszcze 19 hmm ciekawe jaki będzie rezultat tych moich spacerów w podciśnieniu jezyk. Rolletic też jest bardzo przyjemny. Relaksujący masaż jest idelany po ciężkim dniu. Polecam to miejśce.

STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI
AL.JP II 13/239
37-450 Stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 13:01  
Cytuj
Fajna reklama!! Temat o Fitness center a tu takie rodzynki. Co na to Pani moderator zawtóruje koleżance od zabiegów, czy raczej usunie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 16:49  
Cytuj
reklama czy nie, warto wiedzieć, że nie trzeba naginać na zatorze;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:05  
Cytuj
Teraz mamy najlepszy okres żeby zadbać o swoją sylwetkę ale bardziej od tej bieżni polecam fitness a jak przyjdą cieplejsze dni to warto dorzucić bieganie.
Zamiast płacić 200 zł za cuda to sprawdźmy co jemy i zastanówmy się czy nie lepiej te pieniążki zainwestować na zakup zdrowszych produktów tak żeby cała rodzina była zadowolonaumiech
Tak patrząc po rodzinie czy znajomych wiem, że niewiedza o tym co jemy jest porażająca i warto od tego zacząć walkę o swoje zdrowie i sylwetkę.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2011r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
Teraz mamy najlepszy okres żeby zadbać o swoją sylwetkę ale bardziej od tej bieżni polecam fitness a jak przyjdą cieplejsze dni to warto dorzucić bieganie.
Zamiast płacić 200 zł za cuda to sprawdźmy co jemy i zastanówmy się czy nie lepiej te pieniążki zainwestować na zakup zdrowszych produktów tak żeby cała rodzina była zadowolonaumiech
Tak patrząc po rodzinie czy znajomych wiem, że niewiedza o tym co jemy jest porażająca i warto od tego zacząć walkę o swoje zdrowie i sylwetkę.

Niestety niektórzy zamiast zdrowo jeść i troszkę się ruszyć na powietrzu, wolą opychać się chipsami leżąc na kanapie a potem na pół godzinki wskoczyć sobie do Vacu , który wyciska z nich smalec i zdrowie jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 13:20  
Cytuj
Ja tam latem biegam sobie po parku.ok Czasami spotyka się fajnych ludzi podczas treningu. Natomiast moja bieżnia służy mi głównie zimą, jak wszystko jest oblodzone i zaśnieżonepotluczony, wtedy nie chce mieć kontuzji, dlategook wolę ćwiczyć w domku. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »