NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »
Nowy Temat Odpowiedz
Szkolenia z e-biznesu, Gdzie w Stalowej Woli są szkolenia z ebiznesu
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 12:20  
Cytuj
Witam Chciałbym się zapytać czy ktoś wie gdzie odbywają się w Stalowej Woli lub okolicach szkolenia z e-biznesu. Chodzi mi konkretnie o poznanie zasad dotyczących e-biznesu. Posiadam pewien pomysł na takowy biznes nie mniej jednak potrzebowałbym profesjonalnego wsparcia od strony specjalisty.

Jeżeli ktoś był na takim szkoleniu to proszę o informację gdzie można się dowiedzieć więcej i czy taki rodzaj szkolenia przynosi jakieś korzyści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 12:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 13:04  
Cytuj
na pytanie nie znam odpowiedzi ale lepiej ksiazki kupic, obadaj www.onepress.pl :] co ci z takiego szkolenia od osoby ktora szkoli zamiast "robic" e biznes ^^, jest za slaba zeby zrobic cos samemu, a wystarczajaco dobra by nauczac innych ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 13:12  
Cytuj
btw niezła ta e-księgarnia chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 10:03  
Cytuj
powiedz dokładnie czego to szkolenie ma dotyczyć być może wspólnymi siłami będziemy w stanie udzielić Ci tutaj odpowiedzi... bo każdy z nas jakieś doświadczenie ma ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
powiedz dokładnie czego to szkolenie ma dotyczyć być może wspólnymi siłami będziemy w stanie udzielić Ci tutaj odpowiedzi... bo każdy z nas jakieś doświadczenie ma ;)




Tak jak napisałem wyżej potrzebowałbym drobnych wskazówek co do prowadzenia e-biznesu. Chodzi o to, że być może tak jak napisałeś znajdą się ludzie którzy w tym siedzą już od dłuższego czasu i chcąc pomóc mi sami będą mieli z tego korzyści.

Jeżeli są tutaj osoby które chciały by, abyśmy mogli zacząć działać wspólnie to serdecznie Zapraszam. A pomysł jest według mnie naprawdę trafiony należy tylko uściślić szczegóły i brać się do pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 20:34  
Cytuj
kolego nie dziel sie tym z nikim :] jezeli jak mowisz potrzebujesz drobnych wskazowek, to sam poszukaj informacji, o szczegolach mow niewiele, a najlepiej nic :]
pewnie bedziesz potrzebowal strony do tego :]bez podpisania umowy poufnosci, nie przesylaj zadnych szczegolow, raz lepiej jestes traktowany, dwa sraja troche w porty, lowcow pomyslow jest od zayebania, a ludzie to ch...e, nie wszyscy ale wiekszosc :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 00:10  
Cytuj
CYTAT
kolego nie dziel sie tym z nikim :] jezeli jak mowisz potrzebujesz drobnych wskazowek, to sam poszukaj informacji, o szczegolach mow niewiele, a najlepiej nic :]
pewnie bedziesz potrzebowal strony do tego :]bez podpisania umowy poufnosci, nie przesylaj zadnych szczegolow, raz lepiej jestes traktowany, dwa sraja troche w porty, lowcow pomyslow jest od zayebania, a ludzie to ch...e, nie wszyscy ale wiekszosc :]


hmmm chyba tak jak napisałeś łowców jest wielu nie mniej jednak też nie jestem "nagle olśnionym" ;) siedzę w tym już parę dobrych lat, ale jednak postanowiłem poszukać profesjonalnego wsparcia, a nawet wejść we współpracę z osobą która zna się na rzeczy i wspólne działanie na pewno przyniesie efekt, a nie chodzi o jakąś drobną sprzedaż pod kimś a poważne przedsięwzięcie która niestety potrzebuje zarówno wsparcia jak i dalszego rozwoju...

Jeżeli są tutaj takie osoby które chciały by wejść we wspólny interes to Zapraszam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 07:08  
Cytuj
Jestem zainteresowany podobnymi materiałami.
Dzięki za księgarnię. Chętnie wymienię się książkami, linkami, materiałami.
Osoby orientujące się w temacie proszę o kontakt.

gg 7098976 mail: marcinpoczta_(at)_interia.eu

ps. goldluc odezwij się.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2010r. 17:57  
Cytuj
hmmm szczerze powiem, że jestem trochę zawiedziony myślałem że więcej osób ze Stalowej siedzi w tej branży a tu cisza :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 16:51  
Cytuj
Witam,
pytanie nadal aktualne?

Z czym ma Pan problemy?

//moderowano
Kolega oferuje pomoc, a nie wie, że w internecie zwracamy się na TY ?
Całą resztę pseudo oferty wywaliłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 16:52  
Cytuj
Może coś w inkubatorze albo w PUP?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 15:58  
Cytuj
Właśnie... jak to z tym inkubatorem wygląda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 11:05  
Cytuj
temat jeszcze aktualny ?umiech
Odnosnie pytania o szkolenia z e-biz, tez mi czegos takiego brakuje mam pomysl juz z biznes planem ogolne zalozenia ale brakuje mi kogos takiego doswiadczonego ktory by to wszystko pomogl poskladac do kupy, narazie pomysl jest w fazie weryfikacji w warszawie i zobaczymy jesli odpadnie to znowu zacznie sie szukanie itp itd.. jezyk w stw wogole powinni sie tym zajac wlasnie takimi rzeczami albo powinna powstac jakas grupa osob ktora by takie spotkania zainicjowala i mozna by w grupie jakies spostrzezenia informacje i inne przydatne info wymieniac. W ramach naszego inkubatora(rozmawialem z prezesem) ogranicza sie narazie do tego ze za 80 zl miesiecznie pomagaja w uzupelnianiu wnioskow o dotacje. Chyba ze jestes nastawiony stricte na dzialania ktore beda wykorzystywaly ich maszyny. Jesli cos to piszcie na priv dzisiaj chwile tylko wpadlem i na wiecej opisywania nie mam czasu jak jeszcze pojawia sie jakies pytania ewentualnie zagadnienia chetnie sie wlacze.
Pozdrawiamm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 20:22  
Cytuj
http://www.akademiaparp.gov.pl/

Portal szkoleniowy małych srednich przedsiębiorstw finansowany przez UE.

Jeśli to reklama => delete

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 20:37  
Cytuj
Witam.

Od 2,5 roku pracuję w księgarni internetowej umiech może mogę pomóc ?

Pozdrawiam.

StalowyRynek.eu - Twój portal z ogłoszeniami lokalnymi.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 10:32  
Cytuj
Witam.
Ja troszke lat siedze w e-biznesie - teraz realizuja swoj najwiekszy projekt.
Ale jestem zainteresowany wspolpraca jak cos to napisz mi maila - mozemy porozmawiac i nawet wspolnie cos zrobic
julian_stec_(at)_onet.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »