NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Biuro ksiegowe jakie polecacie ?,
Posty: 2
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2011r. 10:32  
Cytuj
Przeczytałem słuszną i prawdziwą odpowiedź mojej Doradcy na postawiony Jej zarzut taniej reklamy.

Współpracuje z biurem PROKURA ponad 15 lat. Nie ma w okolicy drugiego takiego doradcy jak właścicielka tego biura.W każdej chwili i w każdej sprawie służy poradą, a przede wszystkim bardzo jasno przedstawia aspekty rozwiązania twojego problemu.
Moja firma ( myślę,że też inne, które są Jej klientami ) świetnie prosperują między innymi dzięki Jej poradom.
Zarzucanie Jej "taniej reklamy" jest potwarzą. Uważam,że tego biura w ogóle nie widać. To inne biura namawiają,żeby korzystać z ich usług, ale nie PROKURA.Wielu ludzi biznesu nawet nie wie ,że mamy takie super biuro.Przez lata naszej współpracy Prokura nie miała nawet swojej strony internetowej.Dopiero nie dawno pojawiła się taka strona prokura-stw.pl można sobie poczytać o tym biurze. Właścicielka pracownikom stawia wysokie wymagania i czasem podniesie głos, ale kadra w tym biurze nie zmienia się od kilkunastu lat,chyba ,że zdarzy się przypadek losowy.
Możecie sprawdzić wiedzę pani Bożeny zdając Jej pytanie na otwartej wreszcie stronie internetowej biura.

To biuro jest bezkonkurencyjne, a ceny są bardzo niskie za to co proponuje ze swej strony. Dziękuję publicznie za pani rady pani Bożeno i za wspaniałą współpracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2011r. 10:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
i czasem podniesie głos,

a czasem podniesie na forum samo reklame umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2013r. 14:05  
Cytuj
Forum IGB Rozwadow. Warto!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Polecam skorzystanie z tej opcji https://mojebiuro24.pl bo tu możesz wyszukać sobie biuror achunkowe online. Trzeba pamiętać o możliwościach jakie daje nam Internet i z nich korzystać.

Z ciekawości wszedłem i jedyne co mi się nasuwa po obejrzeniu to kiepski dowcip.
Biuro racunkowe we Wrocławiu.
Tak jakby nie było żadnego bliżej. Ostatnio przybyło mnóstwo biur w okolicach a i biur z tradycjami w Stalowej nie brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 23:05  
Cytuj
Polecam tez Pania Bożene z PROKURY. Bardzo bardzo fachowa wiedza i indywidualne podejscie do firmy. To biuro to wiecej niz wpisywanie fakturek za 100 zł miesiecznie jak to maja niektore pseudobiura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam biuro pani Zakościelnej \"PROKURA\" naprawde obyta w temacie kobieta z niejednej opresji wyciągała ludzi.


Słyszałam, że strasznie wykorzystuje pracownice, wydziera sie na nie - w biurze ciągła rotacja pracownic. Jak nic z podatkami nie kombinujesz, to cenowo będzie Ci się opłacało jakieś "młode" biuro.


Słuchaj, za wypisywanie takich farmazonow powinno sie dostawac w twarz. w tej firmie pracuja osoby od wielu lat te same z ktorymi klienci maja caly czas kontakt.

Piszesz takie farmazony bo znajoma znajomej chyba i podobno slyszala ...

Co do szefowej to bardzo fajna Pani, nie jest to cicha kobieta - to fakt, ale wlasnie dlatego idealnie nadaje sie do reprezentowania firmy z zasranymi urzędami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 10:00  
Cytuj
Zakończmy te kryptoreklamy, bo widać iż każdy swoje zachwala. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2016r. 19:04  
Cytuj
najlepiej sprawdzic ktore biura ile mialy rozpraw sadowych ze swoimi klientami za nierzetelne prowadzenie ksiegowosci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2016r. 11:04  
Cytuj
Masz dostęp do takich informacji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2017r. 11:04  
Cytuj
Do takich informacji na pewno nie. Moim zdaniem istotne jest, żeby biuro miało ubezpieczenie, wtedy nawet jak coś pójdzie nie tak, to jest jak się ratować. Moi znajomi przedsiębiorcy zapytani o biuro, polecili mi Tax Expert. Myślę, że najlepiej pytać o polecenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Sie 2017r. 11:08  
Cytuj
Polecam "Partner" Usługi Rachunkowe Monika Cerwik Al. Jana Pawła II 18 d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eee
eee
eee
Posty: 27
Dołączył: 19 Lip 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 10:43  
Cytuj
Na ul okulickiego wzdluz hali targowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 22 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 15:38  
Cytuj
Pan Szewczyk biuro DELTA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Sty 2019r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 15:54  
Cytuj
No jasne wszędzie tylko reklamy i reklamy zaraz kazdy bedzie tylko pisac biuro rachunkowe zgierz łódź gdańsk. Od dawna wiadomo, że warto brać takie biura, które mają doświadczoną kadrę z certyfikatem i znają swoich klientów a nie rozpoznają ich dokumenty tylko po numerkach. Do dobrego księgowego/wej można zadzwonić z każdym problemem a on jest w stanie w przeciągu kilku chwil wszystko wyjaśnić w rozmowie telefonicznej bądź poprzez mail.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 14:40  
Cytuj
I założyłaś konto na forum po to, żeby to napisać ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »