NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Biuro ksiegowe jakie polecacie ?,
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 13:10  
Cytuj
Jak w temacie. Biura na terenie Stalowej Woli i Niska. Z którego biura korzystacie, jak długo, czy jesteście zadowoleni?

Z góry dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 13:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 15:39  
Cytuj
Polecam biuro pani Zakościelnej "PROKURA" naprawde obyta w temacie kobieta z niejednej opresji wyciągała ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
zxs
zxs
zxs
Posty: 1
Dołączył: 4 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2010r. 08:23  
Cytuj
Ja polecam Biuro rachunkowe ,,Partner,, przy ul. Al. Jana Pawła. Profesjonalna pomoc, kompleksowe doradztwo, miła obsługa. Otrzymane porady były bardzo przydatne i sprawdziły się, dzięki nim zaoszczędziłem sporą sumkę. Polecam Wszystkim.

Super Piotrze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2010r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
Polecam biuro pani Zakościelnej \"PROKURA\" naprawde obyta w temacie kobieta z niejednej opresji wyciągała ludzi.


Słyszałam, że strasznie wykorzystuje pracownice, wydziera sie na nie - w biurze ciągła rotacja pracownic. Jak nic z podatkami nie kombinujesz, to cenowo będzie Ci się opłacało jakieś "młode" biuro.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2010r. 10:07  
Cytuj
Biuro Doradztwa Podatkowego

KEN 13

istnieje 18 lat

pełny profesjonalizm

niskie ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2010r. 10:28  
Cytuj
Ja tez polecam biuro ,,Partner,, mieszczące się przy Alejach Jana Pawła 18D. To solidna firma Przede wszystkim panie które tam pracują są miłe, uprzejme i zawsze służą dobrą radą, ceny naprawdę konkurencyjne, porównałem wcześniej oferty podobnych biur. Polecam naprawdę warto.

Nieladnie dwa konta i ta sama reklama i po co?? jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2010r. 10:55  
Cytuj
To jest bardzo dobre biuro!!! Polecam http://www.in-plus.net/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 10:51  
Cytuj
Dori1980 a skąd masz takie informacje? Byłaś przy tym jak ta pani krzyczała na te swoje pracownice? Tam również są miłe panie i bardzo pomagają, a biuro naprawde udziela fachowych porad. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 12:57  
Cytuj
Ja polecam e-bilans przy ul. Hutniczej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 13:35  
Cytuj
Ja polecam Expert na 1-go sierpnia obok Tła, jest tam pani Magda, która jest prawnikiem i specjalistką od wszelkich zawiłych spraw podatkowych.

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 15:06  
Cytuj
ja bym polecala biuro PROKURA, sa naprawde profesjonalni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
Dori1980 a skąd masz takie informacje? Byłaś przy tym jak ta pani krzyczała na te swoje pracownice? Tam również są miłe panie i bardzo pomagają, a biuro naprawde udziela fachowych porad. Pozdrawiam


Nie wątpie w to, że są miłe, kompetentne panie itd. Nie mogę wyjawić "źródła" umiech - po prostu nie toleruje takich pracodawców traktujących swoich pracowników jak parobków.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 16:43  
Cytuj
pani Barbara Kubiak z Zarzecza jest super

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 17:39  
Cytuj
Również polecam panią Magdę - korzystam z jej usług i jestem bardzo zadwolony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2010r. 21:07  
Cytuj
Polecacie dużo biur rach, a ja mam pytanie
Czy księgowe same was informują o należnych zobowiązaniach podatkowych , czy sami musicie wydzwaniac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 09:31  
Cytuj
jestem klientem biura PROKURA od 15 lat i nigdy sie nie zdarzyło zebym nie otrzymał na czas informacji o naleznosciach do zapłaty ,rowniez wszelka korespondencja miedzy mna a urzedami jest mi przygotowywana . Pracuje tam stała kadra od lat .a szefowa jest kompetetna i nie zostawi cie bez pomocy w klopocie zapewniam z powazaniem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 21:33  
Cytuj
hmm, czyli jednak można dbać o klienta jak widać , tym bardziej że konkurencja jest bardzo duża. Zapytałam dlatego że w 1 z w/w biur (nie stalowowolskich nie bede przytaczac które) usłyszałam pewnego razu że powiadamianie klientów o wynikłych zobowiązaniach podatkowych nie należy do jej obowiązku i klient powinien sam sie dowiadywac o tym.Co prawda nie spodobała mi się ta wypowiedz, jak widać nie wszyscy dbają o swoich klientów (zresztą czeste błedy w dokumentacji ZUS też w tym przypadku występują ).Więc z opinią że jest owa księgowa SUper nie mogę sie zgodzic. Mam prośbe jeszcze jakby można było poprosić mniej wiecej o cenniki stalowowolskich biur byłabym wdzięczna (najlepiej na meila). Z góry dziękuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 10:46  
Cytuj
Ciężko wybrać pierwsze biuro rachunkowe, ale z tego co widzę Prokura ma najwięcej zwolenników. Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 21:07  
Cytuj
Ja mysle ze to pani Z. Wymyslila ten temat zeby reklamowac swoje biuro bo sama zgodnie z ustawa o Doradztwie Podakowym nie moze sie reklamowac.
Pani Bozenko wstyd stosowac takie tanie sztuczki. Ciekawe co na to Pani koledzy i kolezanki po fachu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:16  
Cytuj
e-bilans

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 16:33  
Cytuj
Polecam Biuro Rachunkowe "Fiskus". Biuro założone niedawno ale właścicielem jest Jodłowska. Kilkanaście lat robiła w kontroli skarbowej także zna się na rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
pani Barbara Kubiak z Zarzecza jest super


Potwierdzam.Profesjonalnie i niedrogo.Z czystym sumieniem polecam!

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 18:08  
Cytuj
Ale fajne reklamy, ale weekend jest - dobra rada szukaj po znajomych opini bo nie wszystkie tutaj sa wiarodajne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 18:22  
Cytuj
Zdecydowanie mogę polecić (mam porównanie z innymi z autopsji) biuro P. Roberta Łabudzińskiego w Nisku - w PSS Społem ma biuro. Nie wiem jak cenowo wychodzi na dzień dzisiejszy z innymi ale zdecydowanie jest solidnie i sumiennie aż do granic możliwości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2011r. 01:56  
Cytuj
CYTAT
Ja mysle ze to pani Z. Wymyslila ten temat zeby reklamowac swoje biuro bo sama zgodnie z ustawa o Doradztwie Podakowym nie moze sie reklamowac.
Pani Bozenko wstyd stosowac takie tanie sztuczki. Ciekawe co na to Pani koledzy i kolezanki po fachu.



Szanowny Pisarzu! adj35

bardzo się mylisz zarzucając mi publicznie tanią reklamę.
18 maja minie 20 lat jak prowadzę swoje biuro i nigdy nie musiałam się reklamować ponieważ dobry towar nie potrzebuje reklamy.Na to forum weszłam przypadkowo w dniu dzisiejszym
i przeczytałam szereg zdań na swój temat między innymi twój o tanich sztuczkach. Zapewne mnie nie znasz osobiście, bo kto mnie zna wie ,że jestem osobą bezpośrednią ( czasem zbyt)
prostolinijna i nie muszę stosować "tanich sztuczek"

A co do profesjonalizmu to pouczam, że mogę się reklamować, a ustawa o doradztwie na dzień dzisiejszy mi tego nie zabrania.
ale jak wspomniałam wyżej dobry towar reklamy nie potrzebuje.

Opinia moich klientów, którzy są ze mną niemalże od początku istnienia mojego biura jest dla mnie najważniejsza, a rozwój ich firm potwierdza mój wysoki profesjonalizm.


Pozdrawiam i życzę dobrego doradcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »