NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Jaki ortopeda?,
Posty: 313
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2010r. 22:02  
Cytuj
Witamumiech

Od dłuższego czasu dokuczał mi ból w dolnej części pleców więc postanowiłem zrobić prześwietlenie i oto opis badania radiologicznego:

Niepełne spojenie łuku kręgu S1. Niewielkie bezodczynowe zwężenie przestrzeni L5/S1 w odcinku tylnym, poza tym kręgosłup lędźwiowy w badaniu radiologicznym zmian nie wykazuje.

Co to wogóle oznacza i czy ktoś miał z tym styczność i jak przebiega leczenie.

Mam skierowanie do ortopedy ale nie wiem do jakiego iść słyszałem o dr Giebułtowicz oraz Abratowski, kogo Wy polecacie?

Dziękuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2010r. 22:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
dex
dex
dex
Posty: 12
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2010r. 22:05  
Cytuj
Abratowski to sztukant nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2010r. 22:11  
Cytuj
polecam pana Zbigniewa Szeląga przyjmuje prywatnie na piaskach jak i w szpitalu w nisku, odradzam Ci naszego kochanego ordynatora Sudoła. Nigdy nie ma dla nikogo czasu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2010r. 22:21  
Cytuj
A jaki jest koszt prywatnej wizyty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2010r. 22:41  
Cytuj
Szczerze mogę polecić Dr. Bartoszka przyjmuję w przychodni MEDYK obok szpitala( przychodnia dziecięca) we wtorki i czwartki, mam podobne schorzenie więc szybciutko zabiegi masaże kontrola za 3 dni i się okaże czy coś pomogło. Życzę powodzenia

Ps. Dr. Abratowski tak jak ktoś wyżej wspomniał sztukant....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 00:16  
Cytuj
To co ja wyrabiam z noga ortopedzi naukowo wytlumaczyc mi nie moga - znacie to ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 08:03  
Cytuj
Dziś się wybiorę do tej przychodni i zobaczę jaki jest czas oczekiwania do Dr Bartoszka jak długi to wybiorę się prywatnie.

kondzia - możesz coś bliżej opisać swoją przypadłość oraz jak wygląda leczenie i rezultaty?Czy bóle często wracają po leczeniu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 09:15  
Cytuj
Albo Bartoszek w Medyku przy szpitalu, ale lepiej Giebułtowicz w Nisku. Sama chodze do tego drugiego i polecam.
Prosze sie nie sugerowac opisem do zdjecia. Mi napisali, ze wszystko dobrze, a zdjecie pokazalo co innego. Pierwsze co polecam, to wybrac zdjecia rtg zeby lekarz mogl sobie sam popatrzec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 10:20  
Cytuj
Dziś pojadę do Medyka i do Niska i zobaczę jak długo trzeba czekać.A zdjęcie mam lekarz rodzinny dał mi od razu.
Też słyszałem, że Dr Giebułtowicz podobno miły i dobry ortopeda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 30 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 10:41  
Cytuj
Do doktora Bartoszka zapisują dopiero na rok 2012, masakra, z noworodkiem trzeba zgłosić się do ortopedy przed ukończeniem 6 tygodnia a czeka się min.3 miesiące, wychodzi na to że dziecko trzeba zapisać jeszcze przed urodzeniem, tylko u nas są takie paradoksy. Wie ktoś może gdzie dokładnie przyjmuje w Nisku doktor Szeląg albo Giebułtowicz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 13:11  
Cytuj
lek.med. Andrzej Skórka
Lublin, ul. Wojciechowska 7j,
tel. (81) 5253793

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 14:56  
Cytuj
Ja też polecam Giebułtowicza - świetny fachowiec a przy okazji niezwykle miły człowiek. Ja chodzę do niego do przychodni w Nisku. Polecam jednak uzbroić się w cierpliwość - do niego czeka sie zawsze w długich kolejkach. Ale warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 15:49  
Cytuj
ja polecam dr. J. Pasierb z Rzeszowa, a nie zadawac sie ze stalowowolskimi i nizanskimi rzeznikami (bartoszek i giebultowicz nie byli w stanie mi pomoc)

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 20:33  
Cytuj
Dr Bartoszek i Giebułtowicz dopiero na rok 2012 zapisy.Jak narazie zająłem kolejkę u Dr Szeląga prywatnie.

A czy Dr Bartoszek lub Giebułtowicz przyjmują prywatnie i ma ktoś może namiary lub tel?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 22:32  
Cytuj
Tylko nie Szeląg.
Kasopijca.
Zadzwoń sobie do Rudnej Małej. Tam mają dobrych ortopedów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 23:13  
Cytuj
w Rudnej mają najlepszych specjalistów z tym że prywatnie będzie to sporo kosztowało a z nfz poczekasz pół roku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 10:41  
Cytuj
O czym Wy mówicie? Tydzień temu rejestrowałam się do Pana Giebułtowicza na grudzień bieżącego roku, bo nie zależy mi na pilnej wizycie.
Na prawdę polecam, świetny ortopeda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
w Rudnej mają najlepszych specjalistów z tym że prywatnie będzie to sporo kosztowało a z nfz poczekasz pół roku



Skąd taka wiedza?

Właśnie się tam leczę, wizyty u specjalisty są płatne, a na zabiegi nie czeka się dlużej niż gdzie indziej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2010r. 01:04  
Cytuj
Rudna Mala kolo Rzeszowa, Dr Bielecki.... szczerze polecam. Jestem po 3 operacjach kolana,czeka m.nie 4,(kliniki:Kraków, Poznań, Lublin- dużo pomogli,ale daleko umiech ),wiem, że to inny problem,ale wydaje mi się, że jak ktoś się zna na swojej robocie to nie tylko mój konkretny przypadek potrafiłby zdiagnozować.Obecnie Bielecki bardzo mi pomógł. A "panowie" typu Bartoszek, Sudoł, Abratowski to przepraszam,ale z całym szacunkiem- ja dziękuję. Miałem wątpliwą przyjemność zasięgnąć porady u wyżej wymienionych. Dzięki temu,że "ruszyłem" gdzieś dalej jestem prawie zdrowy. Tobie też powinni pomóc w Rzeszy (szpital im.świętej rodziny- ładnie się nazywa hehe)........ jak masz pytania, wal na priv. W miarę możliwości, udzielę Ci odpowiedzi na pytania.

A Stalowa Wola ?? jak dla mnie banda rzemieślników,a nie dobrych ortopedów. Pozdrawiam umiech, jedynie o Giebułtowiczu mam dobre zdanie, bo też chłopina daje rade (ale chyba w Nisku), a z Szelągiem nie miałem przyjemności, więc się nie wypowiadam umiech ....... to takie moje prywatne spostrzeżenia na ten temat umiech jeszcze raz pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2010r. 21:38  
Cytuj
imp210 - chodzi Ci o ten szpital http://klinika-rzeszow.pl/ ?

Jak tam jest z wizytą płatna czy z funduszu, jeśli płatna to jaki koszt wizyty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2010r. 19:07  
Cytuj
dr Giebułtowicz i dr Szeląg są najlepsi!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 19:47  
Cytuj
Odswierze temat. Czy wiecie moze w jakie dni przyjmuje dr. szelag prywatnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 20:51  
Cytuj
cytat:więc szybciutko zabiegi masaże kontrola za 3 dni i się okaże czy coś pomogło. Życzę powodzenia


żartujesz sobie chyba,zabiegi i masaże przez trzy dni i kontrola?Trzeba wybrać serię zabiegów najczęściej 10,no chyba,że pacjent czuje wyraźne nasilenie dolegliwości bólowych to powinien je przerwać i zgłosić się do lekarza.Czasem pomaga od razu,czasem nawet bezpośrednio po tych 10-ciu nie widać żadnej poprawy,a efekt leczniczy może pojawić się dopiero po upływie tygodnia lub dwóch od zakończenia fizjoterapii.Ważne jest też jak są wykonywane zabiegi,dobry fizjoterapeuta nie włączy nigdy jednocześnie np. terapulsu i ultradżwięków!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 21:02  
Cytuj
Witam

Poszukuję nr tel do dr Abratowskiego. Czy wiecie w jakie dni przyjmuje? aha czy na wizycie pprywatnej może wystawić zwolnienie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 14:55  
Cytuj
Tylko nie dr.Szeląg. jedynie potrafi wziąść pieniądze i nic nie pomóc, dzięki temu iż byliśmy pod jego 'kontrolą' córka ma teraz zaniki mięśni w stopach i czeka ja rehabilitacja i dalsze leczenie.
Teraz pokierowali nas do dr.Sudoła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »