NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 »
TVN ... TVN 24,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
jestem zwolennikiem Andersa Breivika jak również Brunona K.i Grzegorza Brauna - do listy Pana Brauna , na której czele umieścił bym redaktorzynę Kuźniara dodał bym : świdrowatego Bronka , rude słońce Peru i posła Niesiołowskiego - czekam na aresztowanie


Twardzielu, dla ułatwienia podaj nazwisko i adres. Może znajdą się przeciwnicy tych co wymieniłeś ale zwolennicy siłowych rozwiązań. Wytłumaczą ci dlaczego są przeciw. A ty zostaniesz męczennikiem umiech albo zwykłym debilem, co za różnica.

PS.
Najlepiej zrobisz jak ten tekst po Norwesku umieścisz na jakimś Norweskim forum. Tylko nie pisz, że jesteś Polakiem. Napisz, że tak z przypadku mieszkasz w Polsce. Nie przynoś wstydu mojemu krajowi. No a jak już zamieścisz ten tekst na jakimś Norweskim forum to będziesz miał pewność, że twój wpis przyniesie efekt w postaci sprawienia przykrości rodzinom zamordowanych oraz fakt, że zostaniesz potraktowany poważnie. U nas co najwyżej wyjdziesz na debila.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 08:00  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 08:31  
Cytuj
Miruś, piszesz że nie oglądasz tvn24 i że nawet usunąłeś ten kanał a zarazem jesteś bardzo aktywny w tym wątku, rozumiem że znowu dyskutujesz na temat o którym nie masz bladego pojęcia, no ale w twoim wydaniu jakoś mnie to nie dziwi.uśmiech

A teraz czekam na ciętą ripostę w postaci wklejki.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 2 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 16:10  
Cytuj
do Andzrejka - normalnie to chyba powinno być Andrzej ale gejowo to rzeczywiście Andzrejek pasuje . Jeżeli chodzi o mnie to tutaj gdzie mieszkam nie przyznaję się do tego że jestem Polakiem , tutaj o Polakach mówi się : złodziej,pijak,śmierdziel itp. Ojczyzna moja jest tam gdzie żyje mi się dobrze a państwo dba o mój byt i zdrowie a na Polskę z tym rządem chce mi się rzygać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
do Andzrejka - normalnie to chyba powinno być Andrzej ale gejowo to rzeczywiście Andzrejek pasuje . Jeżeli chodzi o mnie to tutaj gdzie mieszkam nie przyznaję się do tego że jestem Polakiem , tutaj o Polakach mówi się : złodziej,pijak,śmierdziel itp. Ojczyzna moja jest tam gdzie żyje mi się dobrze a państwo dba o mój byt i zdrowie a na Polskę z tym rządem chce mi się rzygać !


Czyli jesteś jak pies. Jak masz dobrego pana to go chwalisz. Za pełną miskę możesz żyć na łańcuchu. Byle by ktoś o ciebie dbał.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 17:49  
Cytuj
Chłopaku masz neta z Diany i szpanujesz umiech
Powiem Ci że jak też w Polsce nie przyznaje się że jestem Polakiem bo i poco ... Gdy bywam zagranicą chodzę często w np. w koszulce reprezentacji i jestem z tego dumny kim jestem ... Nie wiem jak nazywasz swoich kolegów ale ksywki mają dość dziwne ... śmierdziel smiech2 ta nawet zabawna

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 11:13  
Cytuj
" TARGET="_blank">

ciekawe czy uda im się taką wpadkę zablokować chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 23:30  
Cytuj
CYTAT
ciekawe czy uda im się taką wpadkę zablokować

A niby jak mieliby to zablokowac, może nie beda sie tym chwalic ale ukryc sie tego nie da. Gazeta już nawet dała newsa z tej wpadki. Za to "prawdziwe" media coś nie wspominaja o kompromitujacych fotkach agenta Tomka. TVN daleko jeszcze do cenzury z róznych frond i niezalenych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 05:43  
Cytuj
cała prawda, całą dobegood

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 20:00  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=olJPwjH-AHQ

Treść i forma nieco zbyt trywialne jak na mój wyrafinowany gust, ale sens tych słów wydaje się bardzo logiczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 22:58  
Cytuj
TVN ... TVN24 - cała prawda, całą dobę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 00:36  
Cytuj
Ojciec Rydzyk w mocnych słowach atakuje konkurencję


"Wiemy, że nie jest to koncern ewangelizacyjny; wiemy ile zła wyrządził Kościołowi i Ojczyźnie. Dzieli on Polaków przez działania antypatriotyczne i antykościelne, antykatolickie" - pisze o koncernie ITI (właściciel TVN-u) o. Rydzyk w liście zamieszczonym na stronie radiomaryja.pl.

...

"Pamiętam także, jak w wypowiedziach odbierali nam dobre imię. Czy taki podmiot może ewangelizować? Pamiętamy, że to właśnie oni stworzyli kanał Religia. tv" - pisze o. Rydzyk.

Rydzyk krytykuje także księży, którzy brali udział w programach stacji Religia.tv, a także Krajową Radę Radiofonii i Telewizji: "Pięć osób w KRRiT decyduje za miliony".

"Jeżeli TV Trwam nie dostanie tego miejsca na multipleksie, to władze te jednocześnie potwierdzą, że nie ma żadnej demokracji" - stwierdza. Nieprzyznanie miejsca na multipleksie TV Trwam byłoby zdaniem ojca Rydzyka "zwycięstwem zła tej dyktatury przypominającej system totalitarny".

źródło


Już od dawna wiadomo że księża/biskupi którzy nie są PiSlamistami nie są godni do posługi ... a Ci którzy śmią występować w "szatańskiej" stacji zwanej TVN powinni być ukrzyżowani ... Papa Rydzyk powiedział a przydu*asy z PiS już krzyczą ... żenada ... sprawdzić podatki szejka z Torunia i wysłać ABW żeby sprawdzili co stało się z kasą dla stoczni !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 12:35  
Cytuj
Już od dawna wiadomo że księża/biskupi którzy nie są PiSlamistami nie są godni do posługi ... a Ci którzy śmią występować w \"szatańskiej\" stacji zwanej TVN powinni być ukrzyżowani ... Papa Rydzyk powiedział a przydu*asy z PiS już krzyczą ... żenada ... sprawdzić podatki szejka z Torunia i wysłać ABW żeby sprawdzili co stało się z kasą dla stoczni !![/cytat]


To dlaczego przez pięć lat rządów " słońce Peru " nie dobrało się do dupy Rydzyka? Mozliwości są dwie , albo nic na niego nie mają, albo ( moim zdaniem bardziej prawdopodobna wersja) na samą myśl o zadarciu z ojcem Dyrektorem , Tuskowi puszczają zwieracze ze strachu. Ot i masz swojego idola. Niby taki europejski , nowoczesny , prawdziwy mąż stanu. Tylko że pod maską koncyliacyjnego , wyważonego człowieka ,kryje się nieudacznik i tchórz robiący w portki z obawy przed szejkiem z Torunia ( jak go ładnie nazwałeś).




Gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS, to w TVN i tak by powiedzieli że to wina Kaczyńskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 14:09  
Cytuj
CYTAT



To dlaczego przez pięć lat rządów \" słońce Peru \" nie dobrało się do dupy Rydzyka? Mozliwości są dwie , albo nic na niego nie mają, albo ( moim zdaniem bardziej prawdopodobna wersja) na samą myśl o zadarciu z ojcem Dyrektorem , Tuskowi puszczają zwieracze ze strachu. Ot i masz swojego idola. Niby taki europejski , nowoczesny , prawdziwy mąż stanu. Tylko że pod maską koncyliacyjnego , wyważonego człowieka ,kryje się nieudacznik i tchórz robiący w portki z obawy przed szejkiem z Torunia ( jak go ładnie nazwałeś).




Gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS, to w TVN i tak by powiedzieli że to wina Kaczyńskiego.


Po co Po i Tusk miało by atakować Tadzia Rydzyka. Wystarczy go pomijać i ignorować. Tekst Tadzia napadający na ITI jest najlepszym przykładem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 20:53  
Cytuj
Po co Po i Tusk miało by atakować Tadzia Rydzyka. Wystarczy go pomijać i ignorować. Tekst Tadzia napadający na ITI jest najlepszym przykładem. [/cytat]


Andzejek! Już kilka razy zauważyłem, że udzielasz odpowiedzi za Banana. Co on jest jakiś niedomagający inelektualnie, że nie może sam się odnieść do pewnych kwestii , czy jak? Śledząc chociażby ten wątek nt , najbardziej ogłupijącej ciemny lud polski, telewizji w tym kraju - TVN ( ex aequo z telewizją Trwam - sam nie wiem , która gorsza). W każdym razie Twoje wypowiedzi świadczą o jakimś poziomie ineligencji, więc może przestań bawić się w adwokata niezbyt rozgarniętego kolegi bo to nieco komiczne!






Gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS, to w TVN i tak by powiedzieli że to wina Kaczyńskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 22:40  
Cytuj
CYTAT


Andzejek! Już kilka razy zauważyłem, że udzielasz odpowiedzi za Banana. Co on jest jakiś niedomagający inelektualnie, że nie może sam się odnieść do pewnych kwestii , czy jak? Śledząc chociażby ten wątek nt , najbardziej ogłupijącej ciemny lud polski, telewizji w tym kraju - TVN ( ex aequo z telewizją Trwam - sam nie wiem , która gorsza). W każdym razie Twoje wypowiedzi świadczą o jakimś poziomie ineligencji, więc może przestań bawić się w adwokata niezbyt rozgarniętego kolegi bo to nieco komiczne!






Gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS, to w TVN i tak by powiedzieli że to wina Kaczyńskiego.


Zawsze wypowiedź świadczy o wypowiadającym się, o jego poziomie inteligencji zasobie słów. Niczego nowego nie odkryłeś i niczego nowego nie wniosłeś.
Czy jestem adwokatem Banana? Nie było to zamierzone.
Zawsze śmieszą mnie takie opinie o TVN'ie. Jest nawet bloger Stanislas Balcerac, który prawie w każdym tekście triumfalnie donosi o upadku ITI, a ten bezczelnie nadal funkcjonuje. Ty piszesz o ogłupianiu ciemnego ludu. Dla mnie jest to śmieszne. Telewizja ogłupia ale takiego co i tak sam nic nie wymyśli, nie ma własnego zdania, czeka na opinie podaną tacy. TVN nie jest tu wyjątkiem. Jak lud ciemny to daje się ogłupiać trudno tu mieć pretensje do ITI. To raczej rodzice dali nam podstawy zachowań, myślenia i jakiś wzór do naśladowania. Myślisz, że telewizja potrafi zmienić inteligentnego, samodzielnie myślącego człowieka w ciemną masę? Myślę, że nie.

CYTAT
Gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS, to w TVN i tak by powiedzieli że to wina Kaczyńskiego.


Niedługo powstanie TVPiS "nie'zależna TV" to winę zrzucą na Tuska albo Komorowskiego.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 13:19  
Cytuj
CYTAT


To dlaczego przez pięć lat rządów \" słońce Peru \" nie dobrało się do dupy Rydzyka? Mozliwości są dwie , albo nic na niego nie mają, albo ( moim zdaniem bardziej prawdopodobna wersja) na samą myśl o zadarciu z ojcem Dyrektorem , Tuskowi puszczają zwieracze ze strachu. Ot i masz swojego idola. Niby taki europejski , nowoczesny , prawdziwy mąż stanu. Tylko że pod maską koncyliacyjnego , wyważonego człowieka ,kryje się nieudacznik i tchórz robiący w portki z obawy przed szejkiem z Torunia ( jak go ładnie nazwałeś).




Gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS, to w TVN i tak by powiedzieli że to wina Kaczyńskiego.


Przypomnę Ci że odkąd PO rządzi (praktycznie od początku) to prokuratura i służby różnego rodzaju działają na własną rękę ... gdyby działali jak PiS to zapewne podesłali by Rydzykowi ze dwie młode agentki przebrane za zakonnice i było by już dawno po Rydzyku ... Piszesz że europejski ... wolę Tuska europejczyka od Kaczyńskiego Białorusina który na każdego nasyłał służby ...od doktora G. ... przez Kwaśniewskiego ... Leppera ... kończąc na Sawickiej (a jakie/ile akcje nigdy nie wyszły na światło dzienne ?? ).... nie wspomnę nawet o podsłuchiwaniu dziennikarzy TVN-u i nie tylko ... też mi z Kaczyńskiego bohater ... (bohater który musi sobie dorabiać życiorys smiech2)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS, to w TVN i tak by powiedzieli że to wina Kaczyńskiego.


Niedługo powstanie TVPiS \"nie\'zależna TV\" to winę zrzucą na Tuska albo Komorowskiego. [/cytat]



Andrzejek! Trafiłeś w same sedno! Gdyby rzeczywiście na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS to media związane z PiS ogłosiły by to jako winę Tuska czy Komorowskiego. Media tzw. mainstreamu ( w tym Tusk Vision Network) zrzuciły by to na karb Kaczyńskiego. Obaj wiemy, że ani Kaczyński ani Tusk, czy tym bardziej Komorowski nie mieli by z tym nic wspólnego . Więc sam rozumiesz dlaczego mam w głebokim poważaniu ( bardzo głebokim!) obiektywność i rzetelność zarówno TVN jak i Trwam. Jak , ktoś mądry kiedyś tu na tym forum napisał, obie stacje są siebie warte. Podstawą ich egzystencji jest ogłupianie motłochu. Schodząc na naszą polską orbitę można użyć takiego porównania : TVN wmawia Ci , że szare jest białe, tą samą szarość media Rydzyka ukazajują Ci w czarnych barwach. Tak ja to postrzegam.



Przypomnę Ci że odkąd PO rządzi (praktycznie od początku) to prokuratura i służby różnego rodzaju działają na własną rękę ... gdyby działali jak PiS to zapewne podesłali by Rydzykowi ze dwie młode agentki przebrane za zakonnice i było by już dawno po Rydzyku ... Piszesz że europejski ... wolę Tuska europejczyka od Kaczyńskiego Białorusina który na każdego nasyłał służby ...od doktora G. ... przez Kwaśniewskiego ... Leppera ... kończąc na Sawickiej (a jakie/ile akcje nigdy nie wyszły na światło dzienne ?? ).... nie wspomnę nawet o podsłuchiwaniu dziennikarzy TVN-u i nie tylko ... też mi z Kaczyńskiego bohater ... (bohater który musi sobie dorabiać życiorys ) [/cytat]

Banan, Ty to chyba naprawdę z choinki się urwałeś! Za rządów PO nastąpiło rzeczywiście oddzielenie funkcji Prokuratora Generalnego od Ministra Sprawiedliwości, co niektórzy upatrują za sukces i gwarancję niezależności prokuratury. Jak ta niezależność wygląda w praktyce możesz codziennie śledzić w różnych nie tylko tvn-owskich serwisach informacyjnych. Co do służb, istnieje coś takiego jak Kolegium ds Służb Specjalnych ( zakładam że właśnie się o tym dowiadujesz), kórego szefem jest Prezes Rady Ministrów ( kto nim jest to chyba nawet Ty już zdążyłeś się zoorientować). Jeżeli twierdzisz , że służby działają na własną rękę , to tak jakbyś napisał , że Tusk nie ogarnia dziedziny za którą jest odpowiedzialny. Innymi słowy zarzucasz mu nieudacznictwo ( pod czym ja się w stuprocentach podpisuję). Banan, być może masz swoje poglądy , ale lepiej na tym forum zajmij się moderowaniem , kwestie dyskusji zostaw ludziom bardziej kompetentnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 21:52  
Cytuj
CYTAT



Gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS, to w TVN i tak by powiedzieli że to wina Kaczyńskiego.


A to jeszcze tego nie podali?
Znów wina Tuska...
potluczony
Moja bura kotka ,ma rude kocieta.
No...nie...ale to chyba jednak niemożliwe?A może i "to" też?chytry

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 11:13  
Cytuj
sz1982 ... umiech powiadasz że urwałem się z choinki ... i tak wiem że nie zmieni twojego myślenia i nawet nie będę się starał ... omijasz niewygodne tematy i jest ok bo poco ... ja Ci napiszę tylko tyle ... mam nadzieje że PO nie posunie się do stworzenia sobie służb jak zrobił PiS ... Co robili PiS-owscy ZOMO-wcy bardzo fajnie pokazuje sprawa doktora G. ... nigdy ... NIGDY więcej IV RP (wszystkiego co z nimi związane) podsłuchiwania opozycji ... dziennikarzy TVN (żeby było na temat) i nie tylko ... korumpowania i zbierania haków nawet na koalicjantów jak pokazała sprawa Leppera ... ta banda zwana PiS (i nie tylko) już dawno powinna być zdelegalizowana ... osądzona i powinna siedzieć

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
sz1982 ... umiech powiadasz że urwałem się z choinki ... i tak wiem że nie zmieni twojego myślenia i nawet nie będę się starał ... omijasz niewygodne tematy i jest ok bo poco ... ja Ci napiszę tylko tyle ... mam nadzieje że PO nie posunie się do stworzenia sobie służb jak zrobił PiS ... Co robili PiS-owscy ZOMO-wcy bardzo fajnie pokazuje sprawa doktora G. ... nigdy ... NIGDY więcej IV RP (wszystkiego co z nimi związane) podsłuchiwania opozycji ... dziennikarzy TVN (żeby było na temat) i nie tylko ... korumpowania i zbierania haków nawet na koalicjantów jak pokazała sprawa Leppera ... ta banda zwana PiS (i nie tylko) już dawno powinna być zdelegalizowana ... osądzona i powinna siedzieć



Banan! Jakie niewygodne tematy? Za każdym razem , gdy ktoś napisze nieprzychylną opinię nt obiektu Twoich seksualnych fantazji masturbacyjnych, czyt. " Słońce Peru", przyklejasz mu łatkę " pisiora". Nie byłem , nie jestem i nie planuję zostać zwolennikiem PiS. Skąd pomysł żebym bronił Kaczyńskiego ? Jedyna zaleta Jarka jest taka , że na sto procent byłby lepszym premierem niż nieudacznik Tusk. Chociaż obiektywnie mówiąc marna to zaleta ,gdyż każdy byłby lepszy od Tuska. Kaczyński , Miller a nawet Palikot ( piszę to z obrzydzeniem , ale tak uważam) , każdy z nich byłby lepszy. Telewizja , która jest dla Ciebie wyrocznią , pcha Ci do głowy przez cały tydzień kulisy sprawy doktora G. , no i oczywiście nie ma Faktów bez sprawy zabójstwa małej Madzi. Nie przejadło Ci się to jescze? Naprawdę czujesz się lepiej poinformowany o tym co się dzieje w tym kraju? Kładę lagę na "PiS-owskich ZOMO-wców", ale i takich ciężko kapujących ludzi wierzących w " zieloną wyspę " jak Ty nie darzę nadmiernym szacunkiem. Preferuję zdolność samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków , a nie bezmyślne łykanie tandetnej propagandy. Chcesz się rozwijać to więcęj czytaj. Nic tak nie rozwija horyzontów myślowych, nie zwiększa zasobów słownictwa ,jak czytanie książek. Polecam Ci to dużo bardziej niż bezmyślne długotrwałe oglądanie TVN-u. Uwierz mi, że mądrzejszy od oglądania " Faktów" nie będziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 14:31  
Cytuj
Tak jak Ty piszesz że nie jesteś zwolennikiem PiS-u ... i twierdzisz że Kłamczyński był super premierem ... Tak ja twierdze że był najgorszym ... wolno mi ?? ... Nie jestem zwolennikiem PO ale na nich głosuje bo nie mam lepszego wyboru ... a tylko oni dają mi gwarancje że nie będzie powrotu IV RP ... wolno mi ?? umiech

Nie wiem po czym wnosisz ... " Twoich seksualnych fantazji masturbacyjnych, czyt. " Słońce Peru" " ... ja nie potrzebuje takowych fantazji dobrze mi jest z żoną ... nie mam pojęcia jakie są Twoje fantazje ale nie osądzaj innych po sobie tak jak osądzasz np Tuska że robi podobnie jak robił Kłamczyński na co są ewidentne dowody (pisze o służbach)

Teraz o Millerze i Palikocie ... ja napisze to bez obrzydzenia ... każdy był/jest lepszy od Jarka tak jak i każdy prezydent był lepszy od Leszka bo gorszych ze świecą szukać ... Kiedyś myślałem że ciężko będzie pobić pod tym względem innego Lecha ale rzeczywistość brutalnie "bardzo szybko" zweryfikowała moje myślenie :/

No i jeszcze o "Faktach" ... TVN umiech ja tam je oglądam i dobrze mi z tym ... umiech nie namawiam ani Ciebie ani kogokolwiek innego do tego
Jak dla mnie robią dobrą robotę za co dostają liczne nagrody ... gdyby było inaczej dostawali by pozwy do sądu ... oglądam tyle ile mi pasuje ... ponoć preferujesz samodzielne myślenie wyciąganie wniosków ... doktor G. i sprawa Madzi już Ci się znudziły ... i jest o.k ... mi znudziła się już dawno np. sprawa katastrofy Smoleńskiej ... żal mi rodzin ofiar ... nawet na takiej tragedii są hieny które próbują ugrać jakiś procencik w sondażach

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 23:07  
Cytuj
@sz1982
Piszesz,że wg Ciebie Tusk jest beznadziejnym premierem,natomiast Kaczyński jest 100 razy od niego lepszy.
Kierując się logiką ,wychodzi że Jarosław jest od Donalda 100 razy lepiej ...beznadziejny.potluczony

Jeśli chodzi o oglądanie "Faktów"(i ogólnie całego TVN,)to z pewnością ma to bardziej pozytywny wpływ na kojarzenie i ocenę rzeczywistości, niż oglądanie TV Trwam.
Akurat w TVN widzę ostatnio najwięcej osób z PiS, jak też innych partyjek,będących płodem tej partii(Ziobro,Kurski itp).
-----------------------------------------------------------
W nawiązaniu do 'afery'z wyrokiem w sprawie doktora G.
Słuchałem wywiadu z super agentem(cha,cha) ,Tomkiem.
Tym"Małym",bo w procesie dr G.jest jeszcze"Duży Tomek".Dla uproszczenia powiem ,że chodziło o Tomcia Paluszka,tego od nagiego torsu(błe,ochyda...).
Nie spodziewałem się,aby ktoś,kto był"orłem"naszej Temidy (a teraz zasiada w ławach poselskich) nie potrafi sklecić kilku, poprawnych stylistycznie zdań.
Z takom wiedzom,będąc najlepszym agentem CBA, wypowiadajonc sie , zapomina że mówimy uzywajonc nie końcówek -onc ,a np.-ą,-ę.
Sama treść ...No,cóż...Ktoś głosował na niego i został posłem.
Na"szczęście"nigdy wybierany ,nie jest głupszy od wybierających .Stara maksyma,a się sprawdza.sciana

W niedzielnej"Kawie na ławę",pan Ziobro usiłował zdyskredytować posła Kalisza,zarzucając jego partii bycie spadkobiercą PZPR i komuny.
Ryszard(wszystkie Ryśki to fajne chłopaki),pojechał na nim jak na kulawej szkapie.
Chłopina zamilkł na kilka minut...Szkoda, bo tak dużo mówił ,chociaż niewiele miał do powiedzenia.Mądrego to juz całkiem nic.smiech2
Chodziło w tej dyskusji m.in.o postepowanie służb specjalnych -czyli CBA, oraz działań prokuratury.Za czasów stalinowskich też była to też prokuratura no i UB.
Porównania w zachowaniu CBA i UB, jako pierwszy użył chyba 80-letni, były żołnierz AK,więziony i przesłuchiwany w czasach stalinizmu.
Starego,schorowanego człowieka "wlecze się" na prowadzone nocą przesłuchanie,grozi więzieniem po to,aby uzyskać odpowiednie ,obciążające zeznania.
W innym przypadku ,chorą kobietę ,też w podeszłym wieku,"goście"(idioci) w kominiarkach dosłownie wynoszą z mieszkania.Niosą,bo sama iść nie może...spadają jej buty.Jej też grożą 8 latami więzienia i tym samym zmuszają ,aby przyznała się do wręczenia łapówki .Po to aby,mogła wrócić do domu!
Czy można to inaczej nazwać jak nie"metodą stalinowską"?Co prawda nie wyrywali paznokci,nie bili, ale zasada działania była identyczna.Z czasem też by chyba do tego doszli...?!Przecież były "areszty wydobywcze".Wyjdziesz jak się przyznasz,albo gdy kogoś oskarżysz.

Porównanie tego do metod stalinowskich, Ziobrę,Kurskiego ,ale też wszelkiej maści Pisowców, przyprawiło o histerię.
Rozbawił mnie pan poseł Ludwik Dorn.Określił walkę o słuszność ideii IV RP tj.przeciwników i obrońców PiS-u,do ...bitwy stalingradzkiej.
Bardziej niefortunnie chyba się nie dało.Pod Stalingradem walczyli Niemcy i Sowieci.Nie wiem których z nich miał na myśli pan Dorn,porównując PiS.
Tak źle i tak źle-Jak nie szwab to sowiet.Jeśli sowiet, to i metody stalinowskie są jak najbardziej dobrym określeniem...A może do hitlerowców?Przecież kryptonim akcji CBA ,przeciwko dr Garlickiemu to "Dr Mengele"...zaklopotany

W innym wywiadzie,pan Mularczyk(adwokat z zawodu),bronił określenia Ziobry ,skazanego za słowa"że nikt więcej przez tego pana życia pozbawiony nie będzie".
W interpretacji pana posła,Ziobrze chodziło o to,że"nikt nie umrze w wyniku błędu doktora G.(Garlickiego)".

Na chłopski rozum,tak mówiąc, trzeba być adwokatem albo idiotą.Pierwszy z nich umyślnie kluczy i broni winnego, a drugi jest tym,który nie rozróżnia znaczenia prawnego dwóch ,jakże różnych wypowiedzi.
Czym innym jest nieumyślne doprowadzenie przez lekarza do śmierci pacjenta (np.w wyniku błędu),a czym innym pozbawienie chorego życia(co jest działaniem umyślnym, czyli zabójstwem).
Jedno i drugie jest karalne,ale to inny rodzaj winy.

Korupcja jest zła i należy ją tępić.Żaden, nawet najbardziej szczytny cel ,w państwe demokratycznym, nie może być osiągnięty w sposób niezgodny z prawem,logiką i poszanowaniem praw obywatela.
Obecne białoruskie KGB, postępuje ze swoimi obywatelami podobnie ,jak poczynać sobie zaczęło nasze CBA za czasów IV RP.
Dzierżyński w grobie zaciera ręce.mlotek

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 19:43  
Cytuj
http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,13365702,Eurocash_wejdzie_do_WIG20__zastapi_TVN.html

Moderowano przez: el.B
...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
@sz1982
Piszesz,że wg Ciebie Tusk jest beznadziejnym premierem,natomiast Kaczyński jest 100 razy od niego lepszy.
Kierując się logiką ,wychodzi że Jarosław jest od Donalda 100 razy lepiej ...beznadziejny.potluczony

Jeśli chodzi o oglądanie \"Faktów\"(i ogólnie całego TVN,)to z pewnością ma to bardziej pozytywny wpływ na kojarzenie i ocenę rzeczywistości, niż oglądanie TV Trwam.
Akurat w TVN widzę ostatnio najwięcej osób z PiS, jak też innych partyjek,będących płodem tej partii(Ziobro,Kurski itp).
-----------------------------------------------------------
W nawiązaniu do \'afery\'z wyrokiem w sprawie doktora G.
Słuchałem wywiadu z super agentem(cha,cha) ,Tomkiem.
Tym\"Małym\",bo w procesie dr G.jest jeszcze\"Duży Tomek\".Dla uproszczenia powiem ,że chodziło o Tomcia Paluszka,tego od nagiego torsu(błe,ochyda...).
Nie spodziewałem się,aby ktoś,kto był\"orłem\"naszej Temidy (a teraz zasiada w ławach poselskich) nie potrafi sklecić kilku, poprawnych stylistycznie zdań.
Z takom wiedzom,będąc najlepszym agentem CBA, wypowiadajonc sie , zapomina że mówimy uzywajonc nie końcówek -onc ,a np.-ą,-ę.
Sama treść ...No,cóż...Ktoś głosował na niego i został posłem.
Na\"szczęście\"nigdy wybierany ,nie jest głupszy od wybierających .Stara maksyma,a się sprawdza.sciana

W niedzielnej\"Kawie na ławę\",pan Ziobro usiłował zdyskredytować posła Kalisza,zarzucając jego partii bycie spadkobiercą PZPR i komuny.
Ryszard(wszystkie Ryśki to fajne chłopaki),pojechał na nim jak na kulawej szkapie.
Chłopina zamilkł na kilka minut...Szkoda, bo tak dużo mówił ,chociaż niewiele miał do powiedzenia.Mądrego to juz całkiem nic.smiech2
Chodziło w tej dyskusji m.in.o postepowanie służb specjalnych -czyli CBA, oraz działań prokuratury.Za czasów stalinowskich też była to też prokuratura no i UB.
Porównania w zachowaniu CBA i UB, jako pierwszy użył chyba 80-letni, były żołnierz AK,więziony i przesłuchiwany w czasach stalinizmu.
Starego,schorowanego człowieka \"wlecze się\" na prowadzone nocą przesłuchanie,grozi więzieniem po to,aby uzyskać odpowiednie ,obciążające zeznania.
W innym przypadku ,chorą kobietę ,też w podeszłym wieku,\"goście\"(idioci) w kominiarkach dosłownie wynoszą z mieszkania.Niosą,bo sama iść nie może...spadają jej buty.Jej też grożą 8 latami więzienia i tym samym zmuszają ,aby przyznała się do wręczenia łapówki .Po to aby,mogła wrócić do domu!
Czy można to inaczej nazwać jak nie\"metodą stalinowską\"?Co prawda nie wyrywali paznokci,nie bili, ale zasada działania była identyczna.Z czasem też by chyba do tego doszli...?!Przecież były \"areszty wydobywcze\".Wyjdziesz jak się przyznasz,albo gdy kogoś oskarżysz.

Porównanie tego do metod stalinowskich, Ziobrę,Kurskiego ,ale też wszelkiej maści Pisowców, przyprawiło o histerię.
Rozbawił mnie pan poseł Ludwik Dorn.Określił walkę o słuszność ideii IV RP tj.przeciwników i obrońców PiS-u,do ...bitwy stalingradzkiej.
Bardziej niefortunnie chyba się nie dało.Pod Stalingradem walczyli Niemcy i Sowieci.Nie wiem których z nich miał na myśli pan Dorn,porównując PiS.
Tak źle i tak źle-Jak nie szwab to sowiet.Jeśli sowiet, to i metody stalinowskie są jak najbardziej dobrym określeniem...A może do hitlerowców?Przecież kryptonim akcji CBA ,przeciwko dr Garlickiemu to \"Dr Mengele\"...zaklopotany

W innym wywiadzie,pan Mularczyk(adwokat z zawodu),bronił określenia Ziobry ,skazanego za słowa\"że nikt więcej przez tego pana życia pozbawiony nie będzie\".
W interpretacji pana posła,Ziobrze chodziło o to,że\"nikt nie umrze w wyniku błędu doktora G.(Garlickiego)\".

Na chłopski rozum,tak mówiąc, trzeba być adwokatem albo idiotą.Pierwszy z nich umyślnie kluczy i broni winnego, a drugi jest tym,który nie rozróżnia znaczenia prawnego dwóch ,jakże różnych wypowiedzi.
Czym innym jest nieumyślne doprowadzenie przez lekarza do śmierci pacjenta (np.w wyniku błędu),a czym innym pozbawienie chorego życia(co jest działaniem umyślnym, czyli zabójstwem).
Jedno i drugie jest karalne,ale to inny rodzaj winy.

Korupcja jest zła i należy ją tępić.Żaden, nawet najbardziej szczytny cel ,w państwe demokratycznym, nie może być osiągnięty w sposób niezgodny z prawem,logiką i poszanowaniem praw obywatela.
Obecne białoruskie KGB, postępuje ze swoimi obywatelami podobnie ,jak poczynać sobie zaczęło nasze CBA za czasów IV RP.
Dzierżyński w grobie zaciera ręce.mlotek


Jeżeli sędzia zakwestionował wiarygodność materiału zgromadzonego przez CBA , to skazał niewinnego człowieka za korupcję tak? Po wtóre miał wysłać zawiadomienie o popełnieniu przesępstwa przez funkcjunariuszy CBA ,pytam gdzie są te zawiadomienia? Myślę ,że trzeba ich szukać na jednej półce z wnioskiem PO o postawienie przed TS Jarka i Ziobry za rzekome nadużycia władzy. Idioto , jeżeli porównujesz działania CBA do białoruskiego KGB to ja stwierdzam ,że masz mózg rozwinięty na poziomie sześciolatka. A jak słyszę nazwisko Kalisz to mi sie tylko jedno kojarzy - tłusty wieprz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lut 2013r. 22:47  
Cytuj
@kubusku-28
Milczący idiota niczym nie rózni się od mędrca.Jeśli milczy.chytry
Skoro się odezwałeś, więc Ci odpowiadam.good
Nie kwestionuję wyroku Sądu,skazującego pana G.za korupcję.
Wskazuję na metody jakimi kierowano się w postępowaniu przygotowawczym-czyli w jaki sposób, zdobywano materiał dowodowy.
W oparciu o zebrane dowody,czyli co zostało przesłane przez Prokuraturę w akcie oskarżenia i za co dr G.został uznany za winnego.
Sędzia(czyli Sąd), oceniając materiał dowodowy, w uzasadnieniu wyroku podał:1-Co przemawiało za skazaniem za określone czyny;2-Co przemawiało za uniewinnieniem z określonych zarzutów.

Z tego co "trąbiono", przeciwko panu G.pozostał promil zarzucanych win.
Tylu funcjonariuszy,taki medialny spektakl,tyle milionów kosztów,wytoczono przysłowiowe armaty...
Niczym nalot nalot eskardy B-52 na 1 akrową plantację konopi w Afganistanie...
Strzelamy z "Patriota\"do muchy"?
Większy wyrok dostał pewien doktor w innej sprawie, za przyjęcie kilkuset złotych i kilku kilogramów mięsa...zaklopotany
Chodzi mi o metody i sposób w jaki zdobywano zeznania i traktowano świadków w sprawie dr G.
W akcie oskarżenia ,było m.in.to,że rodzina jednego z chorych,na jego leczenie musiała zaciągnąć kredyt.
Jak się okazało,kredyt"jakiś tam"był,ale kilka miesięcy po wyjściu chorego ze szpitala.zdegustowany
Sędzia ,prowadzący mógł oceniać sposób zdobywania dowodów ,jako podobny do metod okresu stalinowskiego.Wcześniej miał styczność z procesami o zbrodnie tzw.stalinowskie.
Nie mógł tak robić,czyli traktować podobnie,bo to uproszczenie?
A co powiesz,gdy określę Ciebie ,jako potomka małpy?

Kiedy ojca,matkę lub kogoś z rodziny,wytargają Ci funkcjonariusze IV RP,jako dających łapówki za leczenie,zmienisz zdanie.
Pacjenci to ofiary systemu.
Ścigać należy sprawców.To ,że będziesz traktowany tak samo jako dający łapówkę, jak ten,który ją brał, jest sprawiedliwe?

Czym jest grożenie byłemu więźniowi UB,mającemu obecnie blisko 90 lat, w nocnym przesłuchaniu:wyjdziesz do domu jak powiesz o łapówce?
Czym jest wyprowadzenie, nocą na przesłuchanie 60-letniej kobiety, z mieszkania gdzie pozostaje chory mąż i 2-je kilkuletnich wnucząt?
Weź sobie cep i walnij się w ...mlotek
Wg teorii Darwina każdy pochodzi o małpy.Tym samym ja też.Po tym co piszesz,jestem przekonany ,że jeśli już,to od innej niż Ty.placze
Załuj.
MY zeszliśmy z drzew,chodzimy w pozycji wyprostowanej, a nawet latamy w Kosmos.
Pozostań więc na swoich palmach i przy fistaszkach.sciana
I Jarku, jako samcu Alfa.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »