NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Poszukuje laryngologa dla dziecka,
~~blanka
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 12:41  
Cytuj
Poszukuje dobrego laryngologa dla dziecka. chodzi o 3 migdała.Czy znacie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 12:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 13:30  
Cytuj
napewno odradzam doktora Kozioła, ja ostatnio byłam w przychodni przy szpitalu u doktora Dubielisa bardzo przyjemny, on również przyjmuje prywatnieumiech

malinka:*
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 14:14  
Cytuj
Zadzwoń do Tarnobrzega, pani, która nie pamiętam jak się nazywa (jak sobie przypomnę to Ci powiem) jest chyba ordynatorem w szpitalu na laryngologii dziecięcej. Przyjmuje również prywatnie. Zadzwoń do szpitala, tam Ci powiedzą. Nie ma chyba w okolicy lepszego lekarza od niej, a konkretnie laryngologa dziecięcego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 14:15  
Cytuj
może Anna Stolarska?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 14:24  
Cytuj
Ja z moją córeczką byłam u Piłata na Edukacji. Bardzo miły z podejściem do dzieci. W sumie to byłam w szoku że moja mała dała się zbadać bo miała wtedy jakieś 2,5 roku.
Nigdy nie idź do K...ła - beznadziejny lekarz. Moim skromnym zdaniem tacy jak on to powinni młotki na hali sprzedawać a nie ludzi leczyć. Niech nikt się nie zdziwi jak powie do mamy 2 letniego przestraszonego dziecka - prosze powiedziec dziecku zeby nie plakalo.zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 14:31  
Cytuj
Co do K**ła się zgadzam, a o jego żonie K**wej też mam zdanie... jakie mam. Wracając, pani w Tbg się nazywa Zimoląg - http://katalog.pf.pl/Tarnobrzeg/Rogalska-Zimol%C4%85g-El%C5%BCbieta-Laryngolog-F4354682G0B164-m19.html i jest naprawdę dobra, z podejściem. Mój mały miał u niej usuwany trzeci migdał, wiem co mówię. Jedyny jej "mankament" jest taki, że prywatnie, za kasę jest miła, natomiast w szpitalu, "społecznie, tylko za wypłatę" miła już tak bardzo nie jest. Ale dużo ludzi ją chwali, że jest fachowcem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
Mój mały miał u niej usuwany trzeci migdał, wiem co mówię.


Jedni mówią na to migdał inni jądro good wybacz Edzio jezyk ale tak to zabrzmiało ... jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 14:47  
Cytuj
Chyba trochę Ci się części ciała poprzestawiały... bo jak 30 (z hakiem) żyję, to jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś miał jądro w buzi (swoje, nie obce jezyk )...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~misiek
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 09:23  
Cytuj
Ja polecam dr Sławomira Łukasika, który przymuje we wtorki i środy w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 3. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Nr2 na Chopina. Bardzo dobry specxjalista i miły kontakt.

 
 
 
 
~~blanka
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 16:07  
Cytuj
A wiecie cos o Tym ordynatorze laryngologii w stalowej wiesław Dubielis?

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 14:26  
Cytuj
dajcie jakis namiar na dobrego specjaliste, dzieciak ma zapalenie ucha, moze byc prywatnieumiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
dajcie jakis namiar na dobrego specjaliste, dzieciak ma zapalenie ucha, moze byc prywatnieumiech


Tbg - przy głównej ulicy po prawej stronie masz przychodnie umiech Anna Stolarska umiech pzdr Jagi jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Gośc
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 19:54  
Cytuj
Doktor Skoczylas przyjmuje w przychodzi kolo Tapimy w TBG a takze prywatnie ,POLECAM!

 
 
 
 
~~Luk
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 16:36  
Cytuj
Jezeli chodzi o trzeciego migdala to mam pewne doswiadczenia w tym temacie. Moj syn mial wycinanego ostatnio. Przyznam szczerze ze lekarze w STW niezbyt dokladnie potrafia podjac diagnoze nie mowiac o podjeciu decyzji o zabiegu. Nie bede tu wymienial nazwiskami, ale jezeli mam polecic fachowca to z czystym sumieniem Dr Elzbieta Wroczek - Lublin, klinika SANITAS. Podsumowujac powiem tyle... kilka miesiecy syn byl diagnozowany w STW, z badan mial nagminnie robione tylko i wylacznie badanie sluchu ktore wychodzilo kiepsko. Lekarze faszerowali go antybiotykami ktore nic nie pomagaly. Pojechalem do kliniki w Lublinie, szereg badan komputerowych, kamerki do nosa i uszu itp. Zdjecie 3D w kolorze pokazalo jak wyglada 3. migdal. 90% przestrzeni do oddechu byla narosl. Pani doktor od razu zapytala o szczegoly ktore sie zgadzaly tj. niski ton glosu, czeste infekcje gardla i bezdechy nocne. Po tygodniu dziecko mialo juz zabieg w Lublinie (warunki jak w dobrym hotelu). Naprawde polecam, nie chce robic reklamy Pani Doktor, ale sam mam dziecko i wiem co znaczy dla rodzica fachowa i profesjonalna opieka medyczna nad dzieckiem. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 19:08  
Cytuj
zyje juz siąt lat i jeszcze sie nie zdarzyło zeby mnie jakis lekarz wyleczył.od 8 lat wcale nie chodze po lekarzach, hehe, lecze sie sam-wiem jak to zrobić, a ty???... jest takie powiedzenie- lekarzu , lecz sie sam!!hehe

 
 
 
 
~~Luk
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
zyje juz siąt lat i jeszcze sie nie zdarzyło zeby mnie jakis lekarz wyleczył.od 8 lat wcale nie chodze po lekarzach, hehe, lecze sie sam-wiem jak to zrobić, a ty???... jest takie powiedzenie- lekarzu , lecz sie sam!!hehe


Jedno wyjasnienie... lekarz nie leczy (leczenie - podjecie odpowiedniej terapi w celu przywrocenia organizmu do prawidlowego funkcjonowania i eliminacji infekcji). Lekarz jedynie diagnozuje i wskazuje kierunek odpowiedniej terapi farmakologicznej. Zycze Ci jak najwiecej zdrowia, oby dopadaly Cie tylko takie choroby jak dotychczas (kaszel, katar, bol glowy - bo zakladam ze z nich leczysz sie sam). Ciekawi mnie jak poradzilbys sobie np. z borelioza, preindukowanym ostrym zapaleniem sciany komorkowej serca lub infekcja bakteryjna komory tkanki watroby umiech Mimo wszystko zycze zdrowia umiech Serdecznie wierze ze potrafisz wyleczyc rowniez w/w choroby. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 04:29  
Cytuj
kolego LUK- lepiej jest jednak WIEDZIEĆ niz WIERZYĆ.
HERODOT - 500 LAT PRZED CHRYSTUSEM JUZ WIEDZIAŁ ,ZE:
"WSZYSTKIE CHOROBY LUDZKIE POWSTAJĄ Z P O Ż Y W I E N I A!!!!" - Dzieje-to tytuł książki.
O takich przypadkach jak piszesz-przeziebienie itd nawet nie wspominam/to pikuś/.Kiedys byłem lekomanem-tak mnie faszerowano-na wszystko leki-nadcisnienie, serce,zołądek,stawy,wątroba,cukrzyca II, o innych nie wspomnę- dzis zapominam gdzie w miescie są apteki....

 
 
 
 
~~Luk
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
kolego LUK- lepiej jest jednak WIEDZIEĆ niz WIERZYĆ.
HERODOT - 500 LAT PRZED CHRYSTUSEM JUZ WIEDZIAŁ ,ZE:
\"WSZYSTKIE CHOROBY LUDZKIE POWSTAJĄ Z P O Ż Y W I E N I A!!!!\" - Dzieje-to tytuł książki.
O takich przypadkach jak piszesz-przeziebienie itd nawet nie wspominam/to pikuś/.Kiedys byłem lekomanem-tak mnie faszerowano-na wszystko leki-nadcisnienie, serce,zołądek,stawy,wątroba,cukrzyca II, o innych nie wspomnę- dzis zapominam gdzie w miescie są apteki....


Podzielam czesciowo Twoje zdanie. Aczkolwiek tak jak napisalem wyzej, leczenie to nie jest faszerowanie lekami a dobor odpowiedniej terapi. Musisz sobie zdac sprawe, ze leki to nie tylko tabletki z apteki, ale rowniez produkty codziennego spozycia ktore wspomagaja nasz organizm dzialajac farmakologicznie (bialka, tluszcze, wapn, magnez, zywe kultury bakterii). Aczkolwiek nasuwa mi sie pytanie co w przypadku nowotworu ? Tez znasz jakies skuteczne metody walki z rakiem, czy moze twoj autorytet HERODOT jeszcze nie opatentowal zlotego srodka ?

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 13:12  
Cytuj
Nowotwór to PIKUŚ!!!
W okresie międzywojennym było zarejestrowanych TYLKO PIĘĆ tys chorych na nowotwory, załóżmy ,ze drugie tyle nie było zarejestrowanych.A przeciesz to spory szmat czasu-prawda?!
Dziś kilka milionów , a rocznie przybywa 180-200 tysiecy... czy juz wiesz o co biega?! czy jeszcze nie- podpowiem CI-
BIOCHEMIA mówi ,że rak zyje dzięki cukrom-tak jest w istocie.
Takiego spożycia cukrów w okresie międzywojennym nie było jak jest teraz - PIERWSZE MIEJSCE W ŚWIECIE MAMY - 80-90 KG/ŁEB -ROCZNIE !!!!! NIKT SIE TAK NIE TRUJE JAK POLACY -LEPIEJ - TO NAS TRUJĄ - C E L O W O !!!
Nie ma nadmiarów cukrów w organizmie - nie ma raka-NIGDY!!!
A czym go pogonić ,gdy już zagości z naszym organizmie?
Wystarczy tydzień-dwa i szlak trafia każdego raka, ale to następnym razem bo klientki czekają...

 
 
 
 
~~Luk
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
Nowotwór to PIKUŚ!!!
W okresie międzywojennym było zarejestrowanych TYLKO PIĘĆ tys chorych na nowotwory, załóżmy ,ze drugie tyle nie było zarejestrowanych.A przeciesz to spory szmat czasu-prawda?!
Dziś kilka milionów , a rocznie przybywa 180-200 tysiecy... czy juz wiesz o co biega?! czy jeszcze nie- podpowiem CI-
BIOCHEMIA mówi ,że rak zyje dzięki cukrom-tak jest w istocie.
Takiego spożycia cukrów w okresie międzywojennym nie było jak jest teraz - PIERWSZE MIEJSCE W ŚWIECIE MAMY - 80-90 KG/ŁEB -ROCZNIE !!!!! NIKT SIE TAK NIE TRUJE JAK POLACY -LEPIEJ - TO NAS TRUJĄ - C E L O W O !!!
Nie ma nadmiarów cukrów w organizmie - nie ma raka-NIGDY!!!
A czym go pogonić ,gdy już zagości z naszym organizmie?
Wystarczy tydzień-dwa i szlak trafia każdego raka, ale to następnym razem bo klientki czekają...


Myslalem, ze mozna z Toba polemizowac w powazny sposob. Myle sie, poziomem odbiegasz daleko od wiedzy medycznej. Po pierwsze... rak nie zyje dzieki cukrom. Rak to grupa chorob, w ktorych komorki organizmu dziela sie w sposob niekontrolowany przez organizm, a nowo powstale komorki nowotworowe nie roznicuja sie w typowe komorki tkanki. Utrata kontroli nad podzialami jest zwiazana z mutacjami genow kodujacych bialka uczestniczace w cyklu komorkowym - protoonkogenami i antyonkogenami. Mutacje te powoduja, ze komorka wcale lub niewlasciwie reaguje na sygnaly z organizmu.

Po drugie... nie mozna zalozyc ze nie ma cukrow w organizmie, oczywiscie wskazane jest spozywanie pokarmow o najnizszym indeksie glikemicznym, ale nie ma mozliwosci calkowitego wyeliminowania cukrow, gdyz sa one niezbedne do zycia. Skad przekonanie ze nie ma cukrow to nie ma raka NIGDY? Bzdury opowiadasz, nie cukry sa za to odpowiedzialne.

Po trzecie wracajac do sposobow diagnozy i leczenia nowotworu bardzo mnie ciekawi jak w tydzien lub dwa mozna wyleczyc raka ? Albo inaczej Cie fachowcu zapytam... które z jedynych sposobow leczenia mozna zastosowac samemu bez specjalistycznej opieki medycznej ? Chemioterapie, radioterapie, leczenie chirurgiczne, immunoterapie czy hipertermie miejscowa ? Jezeli znasz inny skuteczny sposob walki z rakiem - Nobla masz dzisiaj jak w banku. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 14:49  
Cytuj
Właśnie można samemu, pod jednym jednak warunkiem-NIE NALEŻY MÓWIC O TYM PRZEDSTAWICIELOM TZW SŁUŻBY ZDROWIA/chorych/- nie pozwola wyrwać się ze swoich szponów!!!!
Ponad 3 miliony ludzi w Polsce o tym WIE!!!
Ja nie napisałem , ze cukrów nie należy zjadać- NAPISAŁEM- nadmiar!!!, czyli powyżej 0,8 g/kg wagi ciała, a to kolosalna różnica.
Wiesz... ja podałem informację do wiadomości w sposób najprostszy bo tak jest w istocie.
Też , mogę otworzyć Biochemię Harpera i bardziej niz Ty, popisywać się... tylko po co.
W Harperze jest to co chciałbyś wiedzieć.

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 15:07  
Cytuj
A wiesz dlaczego , właśnie Biochemia ,na studiach medycznych jest traktowana tak , jak lekcja spiewu w technikum mechanicznym???
A no po to aby taki przyszły lekarz nic nie wiedział ,a miał tylko POGLĄDY!!!!
Biochemicy piszą to co WIEDZĄ ,a to jest rożnica.

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 06:12  
Cytuj
I co , cisza w temacie , a tak merytorycznie dobrze się zapowiadało - wiedza kontra poglądy...rak kontra zdrowie...

 
 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2016r. 21:02  
Cytuj
Poszukuję laryngologa do niespełna dwuletniej córki. Rozumiem z historii tego tematu, że wybór jest pomiędzy Dubielisem a Piłatem w Stalowej Woli? Pytam bo posty stare z 2008 roku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 18:17  
Cytuj
Odświeżę temat. Kogo polecacie dla pięcio latka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »