NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Poszukuje laryngologa dla dziecka,
Posty: 30
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 18:27  
Cytuj
ja polecam KOnstanty Debski z Sandomierza a przyjmuje w Gorzycach bardzo fajny konkretny i pomocny lekarz robi wymazy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 18:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:02  
Cytuj
Polecam Stolarską konkretnie jeśli chodzi o dziecko i 3 migdałka.Ogólnie jest to dobra Pani doktor która nie bierze dziecko na zabieg jeśli widzi jakiekolwiek szanse na poprawę.U nas obyło się bez tego i jest ok,czego życzę i Wam.
PS.Dodam ,że migdał można starać się obkurczyć, jest to długotrwały proces,nie zawsze się sprawdzi ale spróbować warto,wycięcie migdała to ostateczność.Nie jest to tak,że jest to twór niepotrzebny człowiekowi,bez niego również są problemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 30 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:58  
Cytuj
Niedzielskiw Lublinie. Wiem co piszę. Przeszłam w życiu z dziecmi bardzo dużo i znam sporo lekarzy i to co oni niby potrafią. Jego namiary są w internecie. Na pewno się pani nie zawiedzie jeżeli chodzi o migdały. Zabiegi robi w szpitalu wojskowym. Wizyta prywatnie reszta w szpitalu na NFZ . Super i gorąco polecam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 19:59  
Cytuj
Jarosław Stępień w tarnobrzegu, moge polecic. A jeżeli chodzi o doktora Debskiego to nie polece, bylismy, nie trafiona diagnoza, a do tego dość nie mily.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »