NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 707 708 709 710 711 712 713 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Powrót komuny w szkołach?

CYTAT
(...) Nad listą osób, które zgłosiły chec udział w głosowaniu czujnie czuwało dwóch przedstawicieli ZNP. Każdy nauczyciel, który chciał wziąć udział w referendum musiał się wpisać na listę. Jak udało nam się dowiedzieć lista ta została skserowana przez dyrektorkę, co jest nielegalne, gdyż lista ta jest własnością ZNP, a nie szkoły. Ponadto, dyrektor Niwierska przerwy lekcyjne spędziła nie w swoim gabinecie, jak to ma w zwyczaju, a właśnie w pokoju nauczycielskim, przy urnie, bacznie obserwując wszystkich, którzy chcieliby zagłosować.




To mówicie że miała kopie listy zainteresowanych głosowaniem ale miała wątpliwości czy lista odzwierciedlała rzeczywistą liczbę głosujących nauczycieli? Zawsze sprawdza się zgodność ilości kart i głosów. ZNP nie powinien być jedynym sędzia w swojej sprawie, pomyślmy, mogliby wrzucić dowolne i wygodne in karty do głosowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 18:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2019r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
Kancelaria Sejmu tłumaczy się z podróży posłanki PiS rządowym samolotem
To właśnie Wróblewska w poniedziałek opublikowała na Facebooku zdjęcia z podróży rządowym samolotem Gulfstream 550. Gdyby nie to, pewnie nikt by nie wiedział, że Marek Kuchciński na pokład samolotu zaprosił podkarpackich posłów PiS. Oprócz Krystyny Wróblewskiej, Gulfstreamem leciał też poseł Stanisław Piotrowicz.

I dodała film ze skoku na spadochronie dwa lata temu w Mielcu. Internauci też to skomentowali: “Pani poseł, piękne są do zdjęcia z komunistycznym prokuratorem na pokładzie luksusowego odrzutowca kupionego za pieniądze przeznaczone na obronność. Wszystko dla Polski!”.

“Jak to było z tą krytyką ośmiorniczek? Chyba tańsze niż prywatne loty rządowym samolotem szeregowych posłów. Pani pasję do lotnictwa cudownie realizuje PiS”.






Socjaliści bawią się w najlepsze. Ty pracujesz aby mogli.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2019r. 15:23  
Cytuj

będzie strajk!



CYTAT (s t w 2 4umiech)


21 marca 2019

Wczoraj zakończyło się referendum w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 11. 80% głosujących wypowiedziało się za strajkiem.

Jak informowaliśmy wcześniej, w szkole miało mieć miejsce zastraszanie nauczycieli. Dyrektor Joanna Niwierska spędzała przerwy pilnując urny i obserwując głosujących. Niektórzy nauczyciele bali się wziąć udział referendum. Urna była w kolejnych dniach przenoszona – do sali lekcyjnej, a później do kantorka wuefistów. Chodziło o to, by referendum nie bylo ważne, a więc, by zagłosowało mniej niż wymagane 46 osób. Jeszcze wczoraj po południu nie wiadomo było, czy rzeczywiście uda się uzbierać tę liczbę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2019r. 16:16  
Cytuj
Prezydenci dużych miast popierają żądania płacowe ZNP, biedne powiaty w których zamykają szkoły znajdą pieniądze z podniesionych danin czy na cięciach działalności rozrywkowej ośrodków kultury? Pod dokumentem „Stanowisko Unii Metropolii Polskich w sprawie wynagradzania nauczycieli” podpisali się opozycyjni prezydenci Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Wrocławia i Szczecina.
Duże miasta mają kasę nawet na Latarników, podzielą się. Andrzejku walczyłeś o nowe przedszkola i żłobki, dobry ty. To też miejsca pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2019r. 17:54  
Cytuj
Nauczyciele z Solidarności zwiększają presję na rząd. Grożą głodówką godz. 15.52

https://www.rmf24.pl/fakty/news-nauczyciele-z-solidarnosci-zwiekszaja-presje-na-rzad-groza-g,nId,2895985

A u Karnowskich: godz. 17.18
Strajk w oświacie. Czy to walka o podwyżki dla nauczycieli czy kampania wyborcza prezesa ZNP Sławomira Broniarza?

https://wpolityce.pl/polityka/439051-strajk-w-szkolach-walka-o-podwyzki-czy-kampania-broniarza

Może jakiś złoty gebels?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2019r. 19:10  
Cytuj

Obrazek



To przypomina nam pewną znikającą narracje,,,

Obrazek
Tak tak, Maciek tam jest!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2019r. 19:37  
Cytuj

art jak zwykle bez sensu i nie na temat


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2019r. 19:41  
Cytuj
CYTAT

art jak zwykle bez sensu i nie na temat



i tak przez 4 lata i przez ponad 4000 postów


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2019r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
A u Karnowskich: godz. 17.18
Strajk w oświacie. Czy to walka o podwyżki dla nauczycieli czy kampania wyborcza prezesa ZNP Sławomira Broniarza?

https://wpolityce.pl/polityka/439051-strajk-w-szkolach-walka-o-podwyzki-czy-kampania-broniarza

Może jakiś złoty gebels?


Tylko media z "głównego ścieku" mogą taką nagrodę dostać smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 09:38  
Cytuj
No nie wiem bobku. Jak dla mnie Karnowski ( a ściślej bracia Karnowscy) to taka sama menda jak Lis. Jeden kłamie że szare jest białe , drugi że szare jest czarne. A przecież i ty i ja widzimy że szare jest szare. I żaden propagandysta czy z mediów głównego ścieku czy tzw niezależnych tego nie zmieni.
Reasumując Karnowski jak najbardziej zasługuje na Złotego Goebbelsa...umiech

Gdyby nie byłoby w Polsce TVN/Wyborczej/Newsweeka/Onetu czy innej szczujni , a z drugiej strony TVP/Niezależnej/GPC nasze życie byłoby dużo lepsze , nie sądzisz bobku?umiech

A tak przy okazji uważasz bobku Broniarza za człowieka wiarygodnego?
We mnie ten człowiek wzbudza wyłącznie niechęć...
Może kiedyś dojdą do władzy prawdziwi wolnościowcy ( jak Korwin czy Braun) i zlikwidują Kartę Nauczyciela i ZNP- ale się rozmarzyłem!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 09:55  
Cytuj
Edo PIS jest zły, PO i reszta też. TVN, Wyborcza kłamie ale Karnowscy to też mendy.

Więc pytanie, kto jest OK?

Braun, Korwin?

https://www.dorzeczy.pl/kraj/97324/braun-chce-penalizacji-homoseksualizmu-warzecha-wariat-kret-albo-wielbiciel-dwoch-procent.html

https://www.youtube.com/watch?v=U6Z0VEt-Zt4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 10:00  
Cytuj
PiS to grypa , PO to nowotwór złośliwy...

Ugrupowania które dają szansę na namiastkę normalności w tym kraju to Kukiz, Konfederacja ( Korwin , Braun...) albo Fair Play.
Tak twierdzę , a Brauna warto jest posłuchać w całości a nie w recenzji kogoś innego. Dla mnie opinia redaktora Warzechy nie przedstawia nic wartościowego ( a przynajmniej niewiele)...uśmiech

Z dziennikarzy uważam za osoby przynajmniej starające się o bezstronność : Bogdana Rymanowskiego czy Roberta Mazurka - nie ma ich zbyt wielu - niestety!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 10:31  
Cytuj
Wolnościowiec mówisz?
Strzelać do (albo wieszać) dziennikarzy, homoseksualistów wsadzać do więzienia albo palić na stosie, wprowadzić autorytaryzm uświęcony, tj. katolicką monarchię, w oświacie program KOŚCIÓŁ – SZKOŁA –STRZELNICA itp.

https://lotna.neon24.pl/post/118997,skrot-pogladow-grzegorza-brauna

https://youtu.be/iLHcJ0bvh9k?t=1654

https://youtu.be/B-6L2TKBkWs?t=426

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 12:04  
Cytuj
https://m.youtube.com/watch?v=G9iZdyFN2I0

https://m.youtube.com/watch?v=CVTqTP3wilA&t=2652s

Wolnościowość to nie anarchizm. Sądzę że nigdy nie zadałeś sobie trudu żeby wysłuchać Brauna w całości. Nie twierdzę że ma rację w każdym aspekcie swoich poglądów , niemniej to człowiek którego warto posłuchać. A co jest złego w haśle : Kościół-Mennica-Strzelnica( tak to chyba było w oryginale)?
Czy słowa Brauna o fasadowości demokracji a prawdziwych rządach mafii, służb czy lóż nie znajdują odzwierciedlenia w faktach? Przecież to się dzieje na naszych oczach...umiech
W szesnastym i siedemnastym wieku Rzeczpospolita Obojga Na w czasie swojej największej potęgi była monarchią katolicką gdzie system szkolnictwa publicznego funkcjonował w oparciu o zakon Jezuitów. Komu to przeszkadzało? Czy innowiercy byli wówczas wykluczeni? Czy nie mogli praktykować swoich modłów?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
PiS to grypa , PO to nowotwór złośliwy...

Ugrupowania które dają szansę na namiastkę normalności w tym kraju to Kukiz, Konfederacja ( Korwin , Braun...) albo Fair Play.
Tak twierdzę , a Brauna warto jest posłuchać w całości a nie w recenzji kogoś innego. Dla mnie opinia redaktora Warzechy nie przedstawia nic wartościowego ( a przynajmniej niewiele)...uśmiech

Z dziennikarzy uważam za osoby przynajmniej starające się o bezstronność : Bogdana Rymanowskiego czy Roberta Mazurka - nie ma ich zbyt wielu - niestety!


Redaktor Warzecha to twardogłowy liberał. Kiedy myślicie że nastąpi fuzja K'15 z FairPlay? Tyszka by pasował jak ulał :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
art jak zwykle bez sensu i nie na temat

i tak przez 4 lata i przez ponad 4000 postów


Nie czaruj Konspirator. Mamy oficjalne wyniki w których szkołach Broniarz ma poparcie. Ja się tylko obawiam że teraz nikt nie będzie chciał robić w obozach i marketach za 2000. Będzie oblężenie rodzinnej budżetówki. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, podniesie się poziom nauczania, a szczególnie zdawalność matury, jak to powiedzą, Powiecie zapłać ale wymagaj!

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 przy ulicy Hutniczej,
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Liceum Ogólnokształcące im. KEN,
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego,
4. PSP z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 przy ul. Okulickiego,
5. PSP Nr 9 w Stalowej Woli,
6. Zespół Szkół Nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli przy Al. JPII,
7. Zespół Szkół Nr 2 w Stalowej Woli przy ul. 1 Sierpnia,
8. Centrum Edukacji Zawodowej.

Są też niepokojące wiadomości o mobbingu na Śląsku:
O tym jakie metody stosują nauczyciele i ZNP w szkołach opowiedziała nam nauczycielka ze Śląska. – Jest prawie przymus, że wszyscy muszą strajkować. Gdy powiedziałam, że nie będę strajkować w egzaminy, rozpętał się na mnie ogromny hejt. Osoby z ZNP zachowują się jak bojówki.

„Pracuję w szkole, w której połączono szkołę podstawową i gimnazjum. Może zainteresują się Państwo tym co wyprawia ZNP w szkołach. Jest prawie przymus, że wszyscy muszą strajkować. Gdy powiedziałam, że nie będę strajkować w egzaminy, rozpętał się na mnie ogromny hejt. Jest wielu nauczycieli, którzy nie chcą strajku, ale zwyczajnie boją się wyłamać. Osoby z ZNP zachowują się jak bojówki” – poinformowała nas pani Katarzyna (nie podała nazwiska z obawy przed utratą pracy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
No nie wiem bobku. Jak dla mnie Karnowski ( a ściślej bracia Karnowscy) to taka sama menda jak Lis. Jeden kłamie że szare jest białe , drugi że szare jest czarne. A przecież i ty i ja widzimy że szare jest szare. I żaden propagandysta czy z mediów głównego ścieku czy tzw niezależnych tego nie zmieni.
Reasumując Karnowski jak najbardziej zasługuje na Złotego Goebbelsa...umiech

ale go nie dostaje smiech2

CYTAT
Gdyby nie byłoby w Polsce TVN/Wyborczej/Newsweeka/Onetu czy innej szczujni , a z drugiej strony TVP/Niezależnej/GPC nasze życie byłoby dużo lepsze , nie sądzisz bobku?umiech

Po co czytasz, ja wyborczej już nie czytam ale nie dla tego, że głupio pisze tylko dlatego, że chce kasy. Niezależność prasy się skończyła od kiedy tytuły nie utrzymują się ze sprzedaży tylko z reklam

CYTAT
A tak przy okazji uważasz bobku Broniarza za człowieka wiarygodnego?
We mnie ten człowiek wzbudza wyłącznie niechęć...
Może kiedyś dojdą do władzy prawdziwi wolnościowcy ( jak Korwin czy Braun) i zlikwidują Kartę Nauczyciela i ZNP- ale się rozmarzyłem!smiech2

Broniarz to związkowiec ja do ZNP nie należę więc go nie oceniam. Aby zmienić kartę nauczyciela po pierwsze potrzebny jest pomysł na funkcjonowanie szkolnictwa, a po drugie współdziałanie polityków (rządzących i opozycji). umiech
Korwin w ostatnich latach jest wolnościowcem tam gdzie mu pasuje smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 16:27  
Cytuj
Wyborcza chce kasy , bo im się skończyły płatne ogłoszenia ze spółek skarbu państwa. A przynajmniej znacznie uszczupliły...umiech
W każdym razie to źle że żałujesz grosza na ostoję praworządności. Jak zabraknie Wyborczej i TVN to kto będzie edukował motłoch? Przecież wtedy PiS zgarnie 80% głosów w wyborach.uśmiech

Bezpartyjni wolnościowcy rodem z miasta Stalowej Woli widzisz edukują plebs zapraszając na pogadankę profesora-kosmitę. Banan juz jako moderator zdradzał oznaki obłędu , jako bezpartyjny wolnościowiec poczynił dalszy postęp urojenia..smiech2

Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 17:43  
Cytuj
Oni walczą z wykluczeniem, poprzez wykluczenie. Klasyka postępowa cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2019r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
Bezpartyjni wolnościowcy rodem z miasta Stalowej Woli widzisz edukują plebs zapraszając na pogadankę profesora-kosmitę. Banan juz jako moderator zdradzał oznaki obłędu , jako bezpartyjny wolnościowiec poczynił dalszy postęp urojenia..smiech2

Więc dlaczego nie poszedłeś na spotkanie i profesorowi prosto w oczy nie powiedziałeś jak bardzo się myli i jakie ma urojenia umiech
CYTAT
Obrazek

A nie jest czasem tak, że jesteśmy w Polsce i Polska gazeta pisze o Polakach bo to nas interesuje, przynajmniej powinno smiech2 natomiast nie widziałem aby pisano w Polsce np Amerykanin napadł na bank, Niemiec zabił. Wystarczy podać kraj, jeżeli tego nie zrobił Polak to raczej mało nas to obchodzi. Natomiast dla Ciebie jest ważne aby napisać "imigrant" choć czasami na gorąco nie wiadomo jaki ma status. W następnych relacjach masz na pewno podany cały życiorys umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 07:54  
Cytuj
Widziałem wywiad profesora kosmity z niejakim Kubą Wątłym w Superstacji. Widziałem/słyszałem w swoim życiu wiele głupot niemniej rozmowa tych dwóch gagatków uświadomiła mi że rację miała moja babcia twierdząc że głupota ludzka nie zna granic...umiech
W każdym razie szkoda mi czasu na pogadanki takich wybitnych intelektualistów jak profesor-kosmita. Wolę poczytać ciekawą książkę , bynajmniej nie napisaną przez szacownego gościa bezpartyjnych wolnościowców.uśmiech
Chodziło mi o urojenia Banana byłego moderatora ( czyżbyś nie był w temacie?). Banan teraz to bezpartyjny wolnościowiec pełną gębą. Założyli sobie stowarzyszenie i walczą o społeczeństwo obywatelskie ( mają w składzie min Andrzejka). Wszystko fajnie tylko niektórzy pamiętają co on tutaj jako mod odwalał. Zatem i on i reszta tej menażerii sa rozszyfrowani...smiech2


Byłbym skłonny podzielić twoją argumentację w kwestii rzeczonej grafiki bobku niemniej chociażby szeroko opisywane polskie wątki w zamachu na Nowej Zelandii ( z zeszłego tygodnia) nakazują nieco więcej sceptycyzmu. Właśnie chodzi o te nagłówki bobku. Zdajesz pewnie sobie sprawę że nagłówki przyciągają najwięcej uwagi. Wśród polskich pismaków ( tych ze strony lewicowo-liberalnej) zauważam taki zwyczaj wychwytywania wszystkiego co złe o naszym kraju. Najlepiej gdybyśmy przeprosili cały świat za faszyzm który u nas się ma znakomicie i przy okazji wzięli na klatę zbrodnie niemieckie z czasów drugiej wojny światowej. Komuś chyba zależy żeby z Niemców zdjąć odium sprawców. I jak widać są ludzie którzy to wprowadzają w obieg...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
A nie jest czasem tak, że jesteśmy w Polsce i Polska gazeta pisze o Polakach bo to nas interesuje, przynajmniej powinno smiech2 natomiast nie widziałem aby pisano w Polsce np Amerykanin napadł na bank, Niemiec zabił. Wystarczy podać kraj, jeżeli tego nie zrobił Polak to raczej mało nas to obchodzi. Natomiast dla Ciebie jest ważne aby napisać "imigrant" choć czasami na gorąco nie wiadomo jaki ma status. W następnych relacjach masz na pewno podany cały życiorys umiech


Nie uważasz ze w dzisiejszych czas to jest istotne kto kierował cieżarówką która wjechała w tłum? Pisanie że kierowa we włoszech to sugerowanie że zrobił to włoch. To manipulacja której jesteś niestety ofiarą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 08:20  
Cytuj
Obrazek

umiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 08:39  
Cytuj
Nic się nie martw Andrzejku. POKO z całą pewnością po wygranych wyborach zrealizuje swoje obietnice i da wszystkim podwyżki. Mają doświadczenie w poprawianiu losu obywatelom. W latach 2007-2015 dali policjantom , pielęgniarkom i nauczycielom takie podwyżki że nie dziwi że oni teraz chcą żeby było tak jak było...umiech

Wspomnisz moje słowa:
A kiedy z Brukseli na białej chabecie powróci kędzierzawy rycerz staniemy się drugą Irlandią i nadejdzie niekończące się lato...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Widziałem wywiad profesora kosmity z niejakim Kubą Wątłym w Superstacji. Widziałem/słyszałem w swoim życiu wiele głupot niemniej rozmowa tych dwóch gagatków uświadomiła mi że rację miała moja babcia twierdząc że głupota ludzka nie zna granic...umiech

Wrzuć parę tych głupot, pośmiejemy się umiech
CYTAT
Byłbym skłonny podzielić twoją argumentację w kwestii rzeczonej grafiki bobku niemniej chociażby szeroko opisywane polskie wątki w zamachu na Nowej Zelandii ( z zeszłego tygodnia) nakazują nieco więcej sceptycyzmu. Właśnie chodzi o te nagłówki bobku. Zdajesz pewnie sobie sprawę że nagłówki przyciągają najwięcej uwagi.

Widzisz książki księdza Bonieckiego kiepsko się sprzedają, a niejakiego Masy same bestselery.
CYTAT
Wśród polskich pismaków ( tych ze strony lewicowo-liberalnej) zauważam taki zwyczaj wychwytywania wszystkiego co złe o naszym kraju.

A pismaki z prawej co widzą, samo zło tylko z lewej umiech
CYTAT
Najlepiej gdybyśmy przeprosili cały świat za faszyzm który u nas się ma znakomicie i przy okazji wzięli na klatę zbrodnie niemieckie z czasów drugiej wojny światowej. Komuś chyba zależy żeby z Niemców zdjąć odium sprawców. I jak widać są ludzie którzy to wprowadzają w obieg...umiech

My swoje błędy też przemilczamy i omijamy szerokim łukiem smiech2
Tematy z ostatnich lat niestety mamy nie przegadane i nieprzetrawione, oraz bardzo słabo zbadane, potrzeba czasu, odwagi i ludzi którzy to przekopią umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 707 708 709 710 711 712 713 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »