NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 706 707 708 709 710 711 712 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
Bynajmniej Andrzejku. Po prostu bawi mnie ta paplanina o LGBT - tłumaczenie czego będą a czego nie będą uczyć małych dzieci. Póki co żyjemy w normalnym kraju gdzie jest wyznaczona granica między normą i dewiacją. Dzięki temu jesteśmy na poziomie którego nam zazdroszczą na Zachodzie ( tam kiedyś ktoś nie postawił nogi w drzwiach i skończyło się jak się skończyło)...umiech


Takimi wklejkami bierzesz w niej udział. Nie mogłeś się powstrzymać umiech



CYTAT
Miesiąc temu postawiłbym sporą sumę na fakt przegrania przez PiS jesiennych wyborów parlamentarnych , jeszcze więcej o LGBT i PiS ma wygraną w cuglach.umiech


Wyborcy zdecydują.

CYTAT

Osobiście mnie to wali bo ta partia dla mnie jest już dawno stracona niemniej w sztabie bezpartyjnych wolnościowców i podkarpackich dewiantów raczej zbyt wesoło nie będzie...uśmiech


No tak umiech


A tak naprawdę nie ma nic o samochodach elektrycznych. Taka technologia była by skokiem cywilizacyjnym dla Polski. Niestety to był tylko pic wyborczy umiech
Dolinę krzemową Morawiecki zbuduje na węglu umiech No ale jak głupi wyborcy to głupio się do nich gada umiech

Rolnicy nie dostali pieniędzy za interwencyjny skup jabłek. No ale co tam LGBT+ jest najważniejsze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 09:57  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 10:36  
Cytuj
CYTAT

Już współczuję twoim dzieciom jeśli okazałoby się, że mają skłonności do swojej płci to zniszczysz im życie.


Już współczujesz ale jeszcze się nie okazało. Po co w ogóle pisać takie bzdury ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Już współczuję twoim dzieciom jeśli okazałoby się, że mają skłonności do swojej płci to zniszczysz im życie.


Już współczujesz ale jeszcze się nie okazało. Po co w ogóle pisać takie bzdury ?



Oby się nie okazało, bo jak pisałem zniszczysz im lub jemu życie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 17:14  
Cytuj
CYTAT

Takimi wklejkami bierzesz w niej udział. Nie mogłeś się powstrzymać umiech




Wyborcy zdecydują.


No tak umiech


A tak naprawdę nie ma nic o samochodach elektrycznych. Taka technologia była by skokiem cywilizacyjnym dla Polski. Niestety to był tylko pic wyborczy umiech
Dolinę krzemową Morawiecki zbuduje na węglu umiech No ale jak głupi wyborcy to głupio się do nich gada umiech

Rolnicy nie dostali pieniędzy za interwencyjny skup jabłek. No ale co tam LGBT+ jest najważniejsze.



No nie mogłem , ta sytuacja to tragifarsa. Osobiście znam ludzi którzy oglądają TVN i głosują POKO ale nigdy się nie zgodzą żeby dzieciom robić wodę z mózgu pseudonaukowymi teoriami na temat płci kulturowej czy innych tego typu głupot. I to nie jest jak to ładnie przedstawiają w twoim ulubionym TVN kwestia naszego zacofania czy wręcz dążenia do standardów wschodnich ( cokolwiek to znaczy- chyba chodzi o stosunek Putina do LGBT) tylko o zdroworozsądkowe i racjonalne podejście do tematu. Nikt za swoją orientację seksualną nie powinien być prześladowany ( kiedy w Polsce panowała tolerancja religijna na Zachodzie Europy płonęły stosy z czarownicami i innowiercami) , niemniej wtedy kiedy mniejszość chce ustawiać większość zaczyna się rodzić jak najbardziej zrozumiały opór. umiech
Właśnie ta dyskusja spowodowała już trend sondażowy , który daje PiS sporą przewagę.

https://twitter.com/MarcinPalade/status/1107057300223623168

Nie ma wśród ludzi zajmujących się badaniem preferencji wyborczych człowieka bardziej ogarniętego niż Marcin Palade…

Andrzejku wizje Morawieckiego ( szklane domy - elektryczne samochody) zostawiam bez komentarza. Od samego początku objęcia przez niego funkcji premiera wyrażałem w stosunku do niego dużą rezerwę. Miał określone zasługi ( min najniższy deficyt sektora finansów publicznych mimo ogromnych programów socjalnych) ale nigdy mnie do siebie nie przekonał.


Z tymi rolnikami jesteś pewien tego co napisałeś? Jesteś jako "wolnościowiec" za tym żeby państwo regulowało sprawy typu urodzaj czy nieurodzaj? Myślałem że to rynek powinien regulować a nie dekret ministra...

No chyba że jak zwykle kąsasz obecną władzę - cokolwiek by zrobiła...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2019r. 19:02  
Cytuj
Jestem za tym by rynek regulował.

No ale jeśli minister rolnictwa organizuje interwencyjny skup i obiecuje wyższą cenę, a rolnicy sprzedają po tej umówionej cenie jabłka to należy im się wypłata. Umów się dotrzymuje.

Tak, jestem pewien tego co napisałem. Umów się dotrzymuje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2019r. 09:42  
Cytuj
Andrzejku dzień bez manipulacji dniem straconym , nie sądzisz?umiech
Prawdziwemu wolnościowcowi "interwencyjny skup" przez gardło/klawiaturę nie przejdzie...umiech
Rolnicy dostają pieniądze , nie wiem czy do końca słusznie - zresztą jacy to rolnicy? To raczej przedsiębiorcy niż rolnicy ale ok. Niech ci będzie że umów trzeba dotrzymywać.uśmiech

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/skup-jablek-przez-eskimos-pieniadze-za-jablka-sa-ale-nie-cale-kwoty/ar/13973529

Propaganda TVN i Newsweeka wyrządziła w twojej głowie Andrzejku ogromne spustoszenie. Czepiasz się tego rządu dosłownie za wszystko. Rzeczy prawdziwe i wyimaginowane byle ich pokazać w czarnym świetle.
Jak nisko upadłeś skoro jesteś za tym żeby polski podatnik dopłacał do ryzyka biznesowego prywatnego przedsiębiorcy? Żałosne.umiech



Obrazek


https://mobile.twitter.com/NZGoebbelsa/status/1107553139488636929


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2166249720089644&id=389264617788172&ref=opera_for_android_speed_dial

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2019r. 22:06  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2019r. 22:43  
Cytuj
Ni ma piniendzy a chcą wracać żeby im wystarczyło na VAT. Ale wtedy, gdy wrócą, rzeczywiście zabraknie dla nauczycieli. Jak wtedy żyć?

https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15529404301d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372fb3d2f31c651daf8f8d0125929ca17ff.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 06:35  
Cytuj
Norma w socjalizmie. Podatki wysokie a pieniędzy brakuje tam gdzie są najbardziej potrzebne. Na dwie kacze wierze albo wynagrodzenia na kumoterię że spółek skarbu panstwa (NBP) czy bezdzietnego ojca z Torunia nie brakuje a dla "dziadów" już tak.

Dodatkowo straszenie wyimaginowanym wrogiem. Nowi przyjdą prędzej czy późn iej. Oby prędzej. Znów będzie kwik albo zmiana frontusciana

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 07:27  
Cytuj
Jak ma nie być socjalizmu skoro nawet bezpartyjni wolnościowcy wierzą w interwencjonizm państwowy czy dobro płynące z UE? umiech
Przecież to naiwność w czystej postaci...


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2314256285452458&id=1645735358971224

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku dzień bez manipulacji dniem straconym , nie sądzisz?umiech
Prawdziwemu wolnościowcowi "interwencyjny skup" przez gardło/klawiaturę nie przejdzie...umiech
Rolnicy dostają pieniądze , nie wiem czy do końca słusznie - zresztą jacy to rolnicy? To raczej przedsiębiorcy niż rolnicy ale ok. Niech ci będzie że umów trzeba dotrzymywać.uśmiech


Śmieszne gdy manipulator pisze o manipulacji umiech No ale może nie zrozumiałeś tego co przeczytałeś umiech

Zacytuj najlepiej moją wypowiedź w której jestem zwolennikiem i popieram "interwencyjny skup". umiech

CYTAT
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/skup-jablek-przez-eskimos-pieniadze-za-jablka-sa-ale-nie-cale-kwoty/ar/13973529

Propaganda TVN i Newsweeka wyrządziła w twojej głowie Andrzejku ogromne spustoszenie. Czepiasz się tego rządu dosłownie za wszystko. Rzeczy prawdziwe i wyimaginowane byle ich pokazać w czarnym świetle.
Jak nisko upadłeś skoro jesteś za tym żeby polski podatnik dopłacał do ryzyka biznesowego prywatnego przedsiębiorcy? Żałosne.umiech


Nadal wyciągasz wnioski na podstawie swoich teorii. Manipulujesz. Dawaj ten cytat gdzie popieram "interwencyjny skup" umiech
Czepiam się tego rządu bo to oszuści jak poprzednicy. Tobie wszystko się podoba nawet jak oszukują. Taki masz widocznie charakter i zgadzasz się na okłamywanie ludzi umiech Nie dziwi mnie to biorąc pod uwagę twoje wypowiedzi i kłamstwa, którymi się posługujesz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 08:16  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzejku dzień bez manipulacji dniem straconym , nie sądzisz?umiech
Prawdziwemu wolnościowcowi "interwencyjny skup" przez gardło/klawiaturę nie przejdzie...umiech
Rolnicy dostają pieniądze , nie wiem czy do końca słusznie - zresztą jacy to rolnicy? To raczej przedsiębiorcy niż rolnicy ale ok. Niech ci będzie że umów trzeba dotrzymywać.uśmiech


Śmieszne gdy manipulator pisze o manipulacji umiech No ale może nie zrozumiałeś tego co przeczytałeś umiech

Zacytuj najlepiej moją wypowiedź w której jestem zwolennikiem i popieram "interwencyjny skup". umiech

CYTAT
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/skup-jablek-przez-eskimos-pieniadze-za-jablka-sa-ale-nie-cale-kwoty/ar/13973529

Propaganda TVN i Newsweeka wyrządziła w twojej głowie Andrzejku ogromne spustoszenie. Czepiasz się tego rządu dosłownie za wszystko. Rzeczy prawdziwe i wyimaginowane byle ich pokazać w czarnym świetle.
Jak nisko upadłeś skoro jesteś za tym żeby polski podatnik dopłacał do ryzyka biznesowego prywatnego przedsiębiorcy? Żałosne.umiech


Nadal wyciągasz wnioski na podstawie swoich teorii. Manipulujesz. Dawaj ten cytat gdzie popieram "interwencyjny skup" umiech
Czepiam się tego rządu bo to oszuści jak poprzednicy. Tobie wszystko się podoba nawet jak oszukują. Taki masz widocznie charakter i zgadzasz się na okłamywanie ludzi umiech Nie dziwi mnie to biorąc pod uwagę twoje wypowiedzi i kłamstwa, którymi się posługujesz umiech





Ble ble ble...umiech

Nie można postawić znaku równości między PiS i PO. To tak jakby postawić znak równości między grypą a nowotworem złośliwym...umiech
To że rzeczywiście kłamią i oszukują nie oznacza że zbliżyli się do poziomu tego szlamu z dna po którym szorował Tusk ze swą ekipą.
Przykład " sadowników" to model idealny żeby zobrazować twoje zaangażowanie ( po jedynej słusznej stronie - rzecz jasna!). Z założenia jesteś przeciw ale jak PiS obiecał że ma dać to tak ma być . I koniec kropka!smiech2
Zdaje się że właśnie dają , więc nie rozumiem twojego oburzenia?
Gdyby się okazało że Kaczyński pierdnął na sali sejmowej i narobił nieco smrodu , ty również za poduszczeniem TVN biłbyś na alarm. Jak to straszna tragedia się wydarzyła. Tak jak pisałem wcześniej TVN czy inny Newsweek pozbawił cię racjonalnego myślenia i zajmujesz się w większości wydumanymi problemami. Sam doszedłem do wniosku że PiS nie zasłużył na mój głos w kolejnych wyborach , jednak daleki jestem od krytykowania wszystkiego w czambuł.umiech
Zdaję sobie sprawę że Fakty TVN każdego wieczoru jadą po PiS ile wlezie . Należało by zadać pytanie na ile te pseudonewsy znajdują potem odzwierciedlenie w rzeczywistości? Obawiam się że znajdują w znikomym stopniu , podobnie jak hurraoptymistyczne przesłanie płynące z mediów publicznych. Taka sama propaganda tylko inaczej ukierunkowana.umiech
W każdym razie nie dopominaj się o konkretny cytat , tylko zastanów się czy człowiek mieniący się wolnościowcem powinien poruszać kwestię skupu interwencyjnego? No chyba że poglądy poglądami a trzeba wyrobić plan...umiech



https://mobile.twitter.com/xxxxxxx00128902/status/1107729496503926785?s=21&fbclid=IwAR1-4Mb6x6mGgcczgnh8QAI7YgjlCnYj0SpBHCeUVCT2z_20Kf8rVUyDNuE




Obrazek

https://m.facebook.com/NagrodaZlotegoGoebbelsa/photos/a.447609275444525/995073380698109/?type=3&source=48

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 17:29  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 17:36  
Cytuj
Idę wysłać listy do Żabki a tu bęc,,, "Sklepy naszego partnera w obszarze e-commerce nie są placówkami pocztowymi Poczty Polskiej S.A. w rozumieniu Ustawy" - pisze Poczta w oświadczeniu.

Obrazek
Polska skrzynka pocztowa z Wolnego Miasta Gdańska.



Poczta Polska przekazała, że sklepy Żabka mają podpisaną umowę z firmą Point Pack.pl S.A., która tworzy sieć punktów nadania i odbioru przesyłek, które są zlokalizowane w sklepach Żabka i Freshmarket.

"Umowa Poczty Polskiej o współpracy z Żabką nie ma cech umowy agencyjnej, gdyż w zewnętrznych punktach odbioru dochodzi jedynie do wydania przesyłek" - podkreślono.

A to - jak tłumaczy Poczta Polska - oznacza, że nie dochodzi do zawierania umów na rzecz lub w imieniu Poczty Polskiej, "stąd też nie powinno być nawet domniemania, że sklepy Żabka funkcjonują w obszarze agencyjnym Poczty Polskiej".

Ale to prawnicy piszą prawo a sędziowie je interpretują umiech Niezawiśle i FairPlay.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Dla kogo są, a w kogo są wymierzone, to dwie rożne rzeczy. Nie martwią mnie wytyczne co do tolerancji wobec drugiego człowieka. Nie chcę, by dzieciom wmawiano że dewiacja jaką jest homoseksualizm jest czymś normalnym. Nie pozwolę na to, by dzieci deprawowano i wykrzywiano, kierując ich zainteresowanie w stronę spraw, które są dla nich bardzo szkodliwe. Ciebie jak widać ten temat jara. Ty się cieszysz z tego, co próbują zrobić dzieciom.
Ty jesteś normalny? zaklopotanyzaklopotany


Widzę, że zaczyna się rżnięcie głupa.
1) Skoro znasz się na dzieciach, nawet trochę poszerzyłeś swoją wiedzę. Nawet Edo Ci podpowiada jak WHO i inni manipulują za co dostali Goebbelsa.
2) Mandaty: za co, protesty: o co ? coś bredzisz.

Ale jeśli masz taką wiedzę i odwagę, to odpowiedz mi:

1) Jak w Polsce wygląda lub ma wyglądać nauka masturbacji dzieci od 0 do 4 lat, i kto to będzie robił ?
2) Ewentualnie jak to wygląda np w Niemczech, o których piszesz ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 18:07  
Cytuj
Wrocławski sąd uniewinnił dzisiaj chirurga Dariusza R., oskarżonego o narażenie pacjenta na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Podczas operacji lekarz zostawił w jamie brzusznej pacjenta dwie serwety chirurgiczne. Pacjent zmarł kilka miesięcy później.


Nie Daj Boże chorować na niezawisłość. Po każdej operacji liczone są wszystkie narzędzia i materiały (zgodnie z przepisami). Źle policzyli, 1 -ka z matematyki.

PS. Nic nie stoi w miejscu i będzie się odwracać.
https://www.theguardian.com/education/2019/mar/14/birmingham-primary-school-suspends-lgbt-lessons-indefinitely-parkfield-protest-parents

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 18:20  
Cytuj
Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dla kogo są, a w kogo są wymierzone, to dwie rożne rzeczy. Nie martwią mnie wytyczne co do tolerancji wobec drugiego człowieka. Nie chcę, by dzieciom wmawiano że dewiacja jaką jest homoseksualizm jest czymś normalnym. Nie pozwolę na to, by dzieci deprawowano i wykrzywiano, kierując ich zainteresowanie w stronę spraw, które są dla nich bardzo szkodliwe. Ciebie jak widać ten temat jara. Ty się cieszysz z tego, co próbują zrobić dzieciom.
Ty jesteś normalny? zaklopotanyzaklopotany


Widzę, że zaczyna się rżnięcie głupa.
1) Skoro znasz się na dzieciach, nawet trochę poszerzyłeś swoją wiedzę. Nawet Edo Ci podpowiada jak WHO i inni manipulują za co dostali Goebbelsa.
2) Mandaty: za co, protesty: o co ? coś bredzisz.

Ale jeśli masz taką wiedzę i odwagę, to odpowiedz mi:

1) Jak w Polsce wygląda lub ma wyglądać nauka masturbacji dzieci od 0 do 4 lat, i kto to będzie robił ?
2) Ewentualnie jak to wygląda np w Niemczech, o których piszesz ?



Robercie a może zaproponuje kompromis, na lekcje Edukatorów LGBTQP+ można będzie chodzić dobrowolnie. Zajęcia przygotowania do życia w rodzinie tez byłyby dobrowolne, wedle preferencji seksualnych.

Najprostsze rozwiązanie jest najlepsze Robercie! Mogliby to połączyć z lekcjami Etyki w starszych klasach. W przedszkolu żadnego molestowania seksualnego. Co ty na to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 20:46  
Cytuj
CYTAT


Widzę, że zaczyna się rżnięcie głupa.



Tu się z Tobą zgodzę Bob.
Całkiem nieźle sobie radzisz w wykonywaniu tej czynności. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 21:20  
Cytuj

Odmienne Stany Świadomości




II LO im. Dąbrówki w Gnieźnie z okazji Dnia Kobiet zachęcało wszystkie uczennice do przyjścia tego dnia do szkoły w spódniczce lub sukience, co gwarantowało zwolnienie z kartkówek i odpowiedzi ustnych. Akcja samorządu uczniowskiego pobudziła jednak krytyczne myślenie i doczekała się niepochlebnych artykułów na liberalnej-lewicy.

Głęboki oddech zarumieniony zarumieniony zarumieniony strefa postępowa:

"Nie chcemy się nawet domyślać co jeszcze mogłyby uzyskać uczennice, gdyby ubrały się np. w krótką spódniczkę lub bluzkę z większym dekoltem..."


Oto skandaliczny fragment artykułu autorstwa Magdaleny Smolarek, który autorka następnie usunęła z tekstu, wcześniej opublikowanego na internetowych łamach gazety, dla której pracuje. Nie trzeba dodawać, że takie nieuprawnione spekulacje podważają uczciwość zarówno uczniów, jak i pracowników nie tylko renomowanego II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki, ale KAŻDEJ POLSKIEJ SZKOŁY.

Warto też dodać, że wyraźna próba zaszkodzenia szkole, uczniom, nauczycielom, komuś nie powiodła się, bo zwyciężyły zdrowy rozsądek uczniów, rodziców, gnieźnian. Ot myśliwy stał się zwierzyną a dziewczyny przyszły w spódnicach.

Nie zawsze się udaje,,,
Obrazek
,,,zawsze się próbuje.



Nowa Lewica nikogo nie wyklucza (manifa Chryja w Toruniu):
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/e9/4c/5aeb25754d0ee_p.jpg?1525768778 Z pociągu postępowy konduktor by nie wyprosił :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 09:22  
Cytuj
Powrót komuny w szkołach?

CYTAT
(...) Referendum rozpoczęło się wczoraj. Urna została umieszczona w pokoju nauczycielskim. Nad listą osób, które brały udział w głosowaniu czuwało dwóch nauczycieli ze szkoły przedstawicieli Związku Nauczycielstwa Polskiego. Każdy nauczyciel, który chciał wziąć udział w referendum musiał się wpisać na listę. Jak udało nam się dowiedzieć lista ta została skserowana przez dyrektorkę, co jest nielegalne, gdyż lista ta jest własnością ZNP, a nie szkoły. Ponadto, dyrektor Niwierska przerwy lekcyjne spędziła nie w swoim gabinecie, jak to ma w zwyczaju, a właśnie w pokoju nauczycielskim, przy urnie, bacznie obserwując wszystkich, którzy chcieliby zagłosować. Nauczyciele czuli się zastraszeni, bali się głosować. Na korytarzu dyrektorka zagadywała ich i pytała, czy już głosowali. Gdy zaprzeczali, mówiła, żeby tego nie robili, bo szkoła będzie miała problemy. Niektórych miała straszyć zwolnieniami dyscyplinarnymi z pracy.(...)


"Dżoana" w akcji umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
Powrót komuny w szkołach?

CYTAT
(...) Referendum rozpoczęło się wczoraj. Urna została umieszczona w pokoju nauczycielskim. Nad listą osób, które brały udział w głosowaniu czuwało dwóch nauczycieli ze szkoły przedstawicieli Związku Nauczycielstwa Polskiego. Każdy nauczyciel, który chciał wziąć udział w referendum musiał się wpisać na listę. Jak udało nam się dowiedzieć lista ta została skserowana przez dyrektorkę, co jest nielegalne, gdyż lista ta jest własnością ZNP, a nie szkoły. Ponadto, dyrektor Niwierska przerwy lekcyjne spędziła nie w swoim gabinecie, jak to ma w zwyczaju, a właśnie w pokoju nauczycielskim, przy urnie, bacznie obserwując wszystkich, którzy chcieliby zagłosować. Nauczyciele czuli się zastraszeni, bali się głosować. Na korytarzu dyrektorka zagadywała ich i pytała, czy już głosowali. Gdy zaprzeczali, mówiła, żeby tego nie robili, bo szkoła będzie miała problemy. Niektórych miała straszyć zwolnieniami dyscyplinarnymi z pracy.(...)


"Dżoana" w akcji umiech


Miała straszyć czy straszyła dyscyplinarnym zwolnieniem? Bo jak tylko miała straszyć to może ktoś ją pomawia, a jak straszyła to może ja trzeba podać do sądu za prześladowanie podwładnych? Dużo pytań , mało odpowiedzi. Konkretów brak za nutka ideologii jak zawsze...smiech2

Trochę się nie dziwię tym nauczycielom. Przez osiem lat rządów koalicji oszustów z gumofilcami dostali tyle podwyżek że przynajmniej chcą dorównać do poziomu z tamtych lat. Broniarz tak umiejętnie przecież negocjował z Tuskiem. Czemu ma się nie udać z Morawieckim?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 16:28  
Cytuj

Artystyczne Środowisko postępu i tolerancji organizuje casting anty-hejtowy smiech2



Na liście Polskojezycznego Instytutu Sztuki Filmowej oczywiście nie ma żadnych szczegółów dotyczących projektów filmowych. Znane są jedynie tytuły i reżyserzy. Smarzowski ubiega się o dotację na film "Rowery 2", można więc podejrzewać, że reżyser "Kleru" szykuje na wybory tęczową ucztę dla weselników Inter-Galaktycznej.



Obrazek
Erystyka Krytyki Politycznej


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 706 707 708 709 710 711 712 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »