NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 688 689 690 691 692 693 694 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 10:04  
Cytuj
Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 10:04  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 10:07  
Cytuj
CYTAT (wolnemedia.net)
Rolnicy żądają od prezydenta Andrzeja Dudy, by „wstrzymał finansowanie rolnictwa w krajach, które konkurują z polskimi rolnikami”


https://wolnemedia.net/nadciaga-powstanie-chlopskie-i-oblezenie-warszawy/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 10:12  
Cytuj
Trzeba iść do sklepu żeby cukier i papier toaletowy na zapas kupić.
Takie powstanie to prawie jak wojna...umiech

https://m.facebook.com/groups/143023153043508?view=permalink&id=277923749553447&anchor_composer=false

https://mobile.twitter.com/InstBart/status/1090179810549288961

smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 11:12  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 11:38  
Cytuj
Mirku i Edku jeśli to prawda że budową miał się zająć jakiś austryjacki biznesmen to jak ma się do tego patriotyzm waszego prezesa Jarka? Jak można wyprowadzać pieniądze do innego kraju? Czy pieniądze nie powinna zarobić polska firma w której pracują Polacy?
Wy dalej uprawiajcie dziecinade bo inaczej nie można określić waszych wpisów.
Tylko się zastanawiam co wam dała i daje uwielbiana przez was partia pis na czele z,, prezesem polski ''. Mi też pewnie daje tylko dlaczego więcej zabiera? Jeśli tego nie widzicie u siebie to można o was wiele pomyśleć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 11:48  
Cytuj
Nie ma jak szukać czegokolwiek.
Nie dziwne że ten architekt nagrywał rozmowę? Hmmmm.


A miała być taka bomba.

Ale masz rację - dlaczego zajął się tym austriacki architekt?
To należy zbadać...

Tak z ciekawości... wiesz może czy którykolwiek ze stadionów na Euro 2012 został zaprojektowany w Polsce przez polską firmę?

Miałem do czynienia tylko z dokumentacją na Narodowy i jeśli mnie pamięć nie zawodzi - biuro architektoniczne było z Austrii lub z Niemiec....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:17  
Cytuj
Nie interesują mnie bomby wiadomości inne szmatławe nagadywanie jednych na drugich i odwrotnie! Też średnio się interesuje kto budował stadiony bo sport mi też od wielu lat lata...ale jeśli budowane i projektowane stadiony były przez zagraniczne firmy więc cóż po=pis!!!
To że budowa została wstrzymana nie sądzę że projektant w pierwszych fazach inwestycji nie podpisał stosownych umów. Więc prezes może mówić i tłumaczyć ale jeśli było coś podpisane musi być zapłacone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:21  
Cytuj
Z tego co przeczytałem, to właśnie projektant chciałby kasę.... ale bez wystawiania rachunku, zreferowania i usystematyzowania tego co zrobił.

I dlatego przyszedł na spotkanie z dyktafonem.good

Mi to wygląda na ordynarną prowokację.

Oczywiście - PiS nie jest kryształowy i w niektórych aspektach władza zdeprawowała również niektórych działaczy PiS.

Ale czy PiS = PO-PSL? (nie zapominajmy o przystawce)

Zdecydowanie nie.ok
Moim skromnym zdaniem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
Mirku i Edku jeśli to prawda że budową miał się zająć jakiś austryjacki biznesmen to jak ma się do tego patriotyzm waszego prezesa Jarka? Jak można wyprowadzać pieniądze do innego kraju? Czy pieniądze nie powinna zarobić polska firma w której pracują Polacy?
Wy dalej uprawiajcie dziecinade bo inaczej nie można określić waszych wpisów.
Tylko się zastanawiam co wam dała i daje uwielbiana przez was partia pis na czele z,, prezesem polski ''. Mi też pewnie daje tylko dlaczego więcej zabiera? Jeśli tego nie widzicie u siebie to można o was wiele pomyśleć.




Mi partia daje 2 złote od posta. Ogólnie jestem zadowolony tylko nieraz muszę się z okropnymi baranami użerać...umiech
Do Austriaków nic nie mam , byłem kiedyś tam na nartach i jestem super zadowolony.
Co do tego czy nie powinna polska firma zarobić , to nie dostałem jeszcze instrukcji partyjnej jak to tłumaczyć. Wyślę zapytanie do sztabu i dam ci znać.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 16:58  
Cytuj
Widzisz Edku dzieciuch jesteś i jeszcze ktoś musi Ciebie instruować. My chcemy budować kraj z takimi co za 2 zeta posty piszą? Czyli liczy się u Ciebie ilość bo ile to głupot się trzeba opisać aby zarobić..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 17:01  
Cytuj
Edo - przestań się naśmiewać z poważnych tematów.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Widzisz Edku dzieciuch jesteś i jeszcze ktoś musi Ciebie instruować. My chcemy budować kraj z takimi co za 2 zeta posty piszą? Czyli liczy się u Ciebie ilość bo ile to głupot się trzeba opisać aby zarobić..


Masz całkowitą rację. Przyznaję że zachowałem się jak gówniarz i że to był już przedostatni raz...umiech

No wiesz gdybym miał twój poziom inteligencji mógłbym pisać książki albo być cenionym naukowcem a tak zostaje mi tylko to.
No co zrobisz taki los...umiech

Fakt że łatwo nie jest . Ale możliwość kpienia z autentycznych baranów wszystko rekompensuje.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 17:43  
Cytuj
Mirku nie słucha Cię kolega Edzio. No ale prawie ten sam tor jazdy obraliscie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 17:46  
Cytuj
To doprawdy straszne. Nigdy wcześniej tak o tym nie myślałem.

Czy masz dla mnie jeszcze jakieś wskazówki , które mógłbym ułożyć w dekalog i przełożyć to na praktyczną stronę życia - wprowadzić w czyn?



Za granicą napisali poważna sprawa mecenas Koń się zaangażował:

Obrazek

Obrazek


smiech2

Niby koń ma duży łeb a jeszcze nie zreflektował się że ten numer nie działa....

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 19:21  
Cytuj
I były niespodziewanie spontaniczne pobudzenia radnych, było jak zwykle i,,, bęc.

Czekamy jeszcze na wstępniaka co myśleć pióra niezawodnej Anne Applebaum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 19:37  
Cytuj
Edo uważam że masz zachwianą równowagę społeczną. Z Tobą dyskusja może się odbywać tylko na Twym poziomie intelektualnym, kulturalnym i owoc tej dyskusji żaden. To tak jak w partiach politycznych robią,, polytycy '' - mówią i czynią sami nie wiedzą co, a pozniej się jeszcze bardziej głupio tłumaczą ewentualnie śmieją, ale ci troszkę rozgarnieci z ludzi co to im uwierzyli i dalej wierzą lub zgrywają,, wariata'' a tego już nie muszą.
Co do dekalogu to już jest i nas wierzących obowiązuje więc po cóż mam wymyślać? A tym bardziej dla Ciebie bo i tak byś go nie przestrzegał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
Mirku nie słucha Cię kolega Edzio. No ale prawie ten sam tor jazdy obraliscie.


Rock - traktujesz wszystko zbyt poważnie. Przygotuj się na naprawdę ostrą jazdę w czasie kampanii wyborczych w tym roku. Różnej maści szuje z UE zrobią na prawdę dużo, aby choć odebrać PiSowi samodzielną większość.

Będzie się działo.
Dziadek w wehrmahcie tuska to pikuś. Będą prowokacje, szantaż, ciosy poniżej pasa, odgrzewanie starych kotletów, kłamstwa, manipulacje, procesy sądowe i niewiarygodne wyroki. Będzie wszystko.

Będzie nienawiść, dezinformacja, ataki hakerskie i co sobie tylko jesteś w stanie wyobrazić.

Do tego co będzie się działo, trzeba już teraz nabrać dystansu i patrzeć dalej w przyszłość. UE nie chce silnej Polski, nie chce tożsamości narodowo - chrześcijańskiej. Chcą IV Rzeszy opartej na dewiacjach, dewiantach i islamie.

Brzmi dziwnie ale taka to właśnie będzie mieszanka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Edo uważam że masz zachwianą równowagę społeczną. Z Tobą dyskusja może się odbywać tylko na Twym poziomie intelektualnym, kulturalnym i owoc tej dyskusji żaden. To tak jak w partiach politycznych robią,, polytycy '' - mówią i czynią sami nie wiedzą co, a pozniej się jeszcze bardziej głupio tłumaczą ewentualnie śmieją, ale ci troszkę rozgarnieci z ludzi co to im uwierzyli i dalej wierzą lub zgrywają,, wariata'' a tego już nie muszą.
Co do dekalogu to już jest i nas wierzących obowiązuje więc po cóż mam wymyślać? A tym bardziej dla Ciebie bo i tak byś go nie przestrzegał.


Tym bardziej mi przykro że nie chcesz mnie natchnąć jakąś wiedzą tajemną bo bije od ciebie aura mędrca. No trudno jakoś przeboleję ten fakt i spróbuję żyć po swojemu. Naprawdę mi smutno że tak mnie oceniasz prawie się popłakałem ze wzruszenia...

Gdybyś jednakowoż przemyślał swoje zdanie na mój temat i zechciał udzielić kilku rad to będę czekał...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 06:53  
Cytuj
Ale się rejwach podniósł po publikacji gazety, której nikt nie czyta umiech Najlepsze, że ten rejwach to zapewnianie iż sprawa to kapiszon a Jarek Kaczyński to najuczciwszy facet nie tylko w Polsce ale i na całej ziemi umiech

Przyznam, że nie czytałem tych "rewelacji". Słyszałem premiera w Radio. Mówił, że to potwierdzenie uczciwości jego lidera Jarka Kaczyńskiego umiech W PR24 powtarzali to co kilka minut umiech

Z tego co słyszę to Jarek Kaczyński, ten wzór cnót chce budować biurowiec. Jako kto? Partia buduje, prywatna firma? Instytut? Fundacja? Kto jest inwestorem?


CYTAT (Obywatel D.C.)
JAROSŁAW POLSKĘ ZOSTAW

Wybuchła kolejna afera PiS, która zostanie zaorana dzięki zaangażowaniu prorządowych mediów ale także przez nieudacznictwo totalnej opozycji i jej mediów.

Z zapisu rozmów Jarosława Kaczyńskiego wyłania się jednak okrutny obraz hipokryty, który chapie partyjną subwencję na partię a na boku kręci biznesy warte miliardy zł. Ale czym jest 18 mln zł subwencji przy 1,3 mld inwestycji deweloperskiej? To dla wolnościowców jawne oszustwo - PiS domaga się subwencji aby nie było powiązań partii z biznesem - a sam jest mocno zaangażowany jako partia w prowadzenie biznesu.

W aferze mamy obraz człowieka, który kreuje się na reformatora sądów, a sam korzysta z luk w prawie:
cyt: "Jeżeli wy wystąpicie na drogę sądową i dostaniecie wyrok sądu do zapłaty, to wtedy jest podstawa do zapłacenia przez Srebrną (...).
Kaczyński: - Jeżeli sąd potwierdzi”."

Kaczyński rozgrywkę dla partii (a nie dla Polski) prowadzi na zimno:
- ludzie to pionki
- instytucje do instrumenty do realizacji polityki bogacenia się partii rządzącej. Bo jak nazwać kredyt od państwowego banku na inwestycję - wystarczy Kaczyńskiemu naciśnięcie prezesa banku - człowieka, którego partia Kaczyńskiego wstawiła na stołek i gotowe. No i jeszcze potrzebne było zwycięstwo Patryka Jakiego w Warszawie ale ten plan się nie powiódł i dwie wieże Kaczyńskich nie staną w stolicy. Tak Panie Jaki - świadomie czy nie - spadłeś jak pionek z szachownicy.

Na tych taśmach prawdy jest też pokazany hamulec wodza PiS. Kaczyński argumentuje, że na przeszkodzie inwestycji stanęły: publikacje w mediach, rządząca w Warszawie PO oraz.... Jan Śpiewak, syn „ostrego żydowskiego profesora” (tak Kaczyński określił socjologa Pawła Śpiewaka). Widać jest środowisko, którego Kaczyński się boi. To by tłumaczyło wszystkie czołobitne decyzje PiS, uległość względem Izraela i środowisk żydowskich.

Podsumowując kolejną odsłonę pt. "afery PiS" - Polską rządzi satrapa, który podporządkował państwo interesom partyjnym. To nie jest patriota, to wytrawny gracz biznesowy, który na plecach podatników buduje imperium PiS.

Nie mam wątpliwości, że ogłupiony elektorat PiS zostanie przy swojej partii "argumentując":
- tam nic nie ma, kapiszon, dęta afera, #jacieniemoge itp.
- atak Wyborczej i Lisa
- a za PO ci się podobało? itd,

Rząd PiS odpowie jakimś aresztowaniem kogoś związanego z PO albo rzuci temat zastępczy i rozejść się.

A licznik afer PiS bije... jak długo jeszcze?



Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 09:55  
Cytuj
To chyba dobrze że wytrawny biznesmen zarządza Polską. Skoro zbudował ogromny majątek ( na dodatek w taki sposób że ludzie nie wiedzieli) i na dokładkę sprawnie nim zarządza. Co w tym złego?

O Srebrnej , o tym jak Jaro uwłaszczył się na RSW Prasa Książka Ruch informował wielokrotnie twój kolega figlarz. A może nawet więcej niż kolega bo pasujesz do braci B. niczym trzeci bliźniak...umiech

Do dziś nie wiem czemu Banan opisywał uwłaszczenie się tylko PC a nie wszystkich innych ówczesnych formacji politycznych , z których każda jedna uszczknęła kawałek tortu. A tylko jednego spotkał za to ostracyzm. Nie wiem czemu figlarz pomijał rolę Tuska w tym procesie ( a rudzielec był przecież w zarządzie Komisji Likwidacyjnej która dzieliła tortem)? smiech2
W każdym razie Andrzejku jak masz wątpliwości kto buduje to zapytaj kolegów - braci ze sztabu WOŚP/bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli. Jako trzeci bliźniak z całą pewnością otrzymasz wszelkie informacje. No chyba że twoje pytania są retoryczne , a i tak wszystko już dawno wiesz.umiech

Rejwach który wywołał artykuł GW to nawet nie kapiszon , to pierdnięcie komara. Wszyscy śmieją się z rewelacji gazety , które okazały się niewiele warte. No wytłumacz własnymi słowami ( nie sięgając po cytaty guru dla głupków z aspiracjami) co takiego usłyszałeś na tych taśmach co wzbudza twój niepokój?


Ten kretyn Trzaskowski ( jak Warszawiacy mogli wybrać durnia na prezydenta - może sami są w większości durniami?) już się pochwalił że nie dali i nie dadzą pozwolenia , żeby PiS się nie bogacił. smiech2


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
To chyba dobrze że wytrawny biznesmen zarządza Polską. Skoro zbudował ogromny majątek ( na dodatek w taki sposób że ludzie nie wiedzieli) i na dokładkę sprawnie nim zarządza. Co w tym złego?


Zastanów się jeszcze raz. To co tobie nie przeszkadza a nawet się podoba (ucisk na odbycie) nie koniecznie podoba się innym.

Kim jest Kaczyński? Kim jest w Instytucie Lecha Kaczyńskiego. Kim jest w spółce Srebrna? Czy może podejmować decyzje w imieniu jej właściciela - Instytutu?

CYTAT
O Srebrnej , o tym jak Jaro uwłaszczył się na RSW Prasa Książka Ruch informował wielokrotnie twój kolega figlarz. A może nawet więcej niż kolega bo pasujesz do braci B. niczym trzeci bliźniak...umiech


Uwłaszczył się na Ekspresie Wieczornym. Ty zapewne nie wiedziałeś umiech

CYTAT
Do dziś nie wiem czemu Banan opisywał uwłaszczenie się tylko PC a nie wszystkich innych ówczesnych formacji politycznych , z których każda jedna uszczknęła kawałek tortu. A tylko jednego spotkał za to ostracyzm. Nie wiem czemu figlarz pomijał rolę Tuska w tym procesie ( a rudzielec był przecież w zarządzie Komisji Likwidacyjnej która dzieliła tortem)? smiech2
W każdym razie Andrzejku jak masz wątpliwości kto buduje to zapytaj kolegów - braci ze sztabu WOŚP/bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli. Jako trzeci bliźniak z całą pewnością otrzymasz wszelkie informacje. No chyba że twoje pytania są retoryczne , a i tak wszystko już dawno wiesz.umiech


umiechumiechumiech O tego Tuska chętnie się dopytam. Jakim to majątkiem dysponuje skoro się uwłaszczył jak Kaczyński? Opowiadaj umiechumiech

CYTAT
Rejwach który wywołał artykuł GW to nawet nie kapiszon , to pierdnięcie komara. Wszyscy śmieją się z rewelacji gazety , które okazały się niewiele warte. No wytłumacz własnymi słowami ( nie sięgając po cytaty guru dla głupków z aspiracjami) co takiego usłyszałeś na tych taśmach co wzbudza twój niepokój?


Pisałem o rejwachu zwolenników PiS i Kaczyńskiego. Takiego zaklinania rzeczywistości jeszcze nigdy nie widziałem umiechumiech Ci zapewniający o czystości Kaczyńskiego nawet tak bardzo sie nie śmieją z samego artykułu. Czego nie da się obronić umiech

CYTAT
Ten kretyn Trzaskowski ( jak Warszawiacy mogli wybrać durnia na prezydenta - może sami są w większości durniami?) już się pochwalił że nie dali i nie dadzą pozwolenia , żeby PiS się nie bogacił. smiech2


Edzio spuść z tonu bo wygodzisz na głupka. Jak można tak ekscytować sie politykami, którzy nawet nie mają wpływu na twoje życie. No chyba, że ty w Warszawie mieszkasz i Trzaskowski faktycznie ma wpływ na twoje życie. Co potwierdzałoby twoje zaangażowanie w wybory w Warszawie. Przecież tak bardzo wierzyłeś w wygraną jakiego umiech Jaki wrócił do gry umiech Bryluje teraz, co by było gdyby umiech


Obrazek

Fajna grafika. Ile ma wspólnego z prawdą?


Obrazek

Prezes Banku brał udział w spotkaniach z Kaczyńskim i austriackim wykonawcą?
Kaczyński zwarł jakąś umowę z tym Austriakiem?
Austriak wykonał jakieś prace dla Srebrnej?
Tak sobie myślę. Kaczyński nie pełni żadnych funkcji po za prezesem partii a rządzi wszystkim i na wszystko ma wpływ. Jak w "Uchu Prezesa" umiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 19:26  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 19:42  
Cytuj
Mentalność niczym bezdzietny ojciec Rydzyk i jego ekskluzywne a skromne auto które dostał od bezdomnego smiech2

CBA ciągle w akcji. Pelikany myślały że dobra zmiana :-) Zmiana taka dobra jak Polska w budowie. :szok:

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 20:09  
Cytuj
Andrzejku zaczynasz mnie irytować. Kwestie swoich upodobań seksualnych ( ucisku na odbycie ) zachowaj dla siebie. Nie mam nic do kochających inaczej , dopóki się z tym nie afiszują. Ty właśnie zaczynasz to robić.umiech

Kaczyński stworzył wokół siebie sieć powiązań. Ludzie którym ufa zarządzają w jego imieniu sporym majątkiem . Chociaż dr facto te pieniądze nie są jego i gdyby ci ludzie chcieli go wydymać zostałby z niczym smiech2 O tych powiązaniach wiadomo przynajmniej od 10 lat. Wiedziałem ty , wiedziałeś ty i każdy kto cokolwiek się polityką interesuje. Co się stało że odgrzewasz stare kotlety? Ktoś kazał pociągnąć temat czy to pełny spontan? Wtedy na początku lat dziewięćdziesiątych uwłaszczenie na majątku państwowym przeprowadziły wszystkie ówczesne ugrupowania i te wywodzące się z Solidarności jak i te z komunistycznego betonu. Każdy dostał swój kawałek tortu , tyle że tylko Kaczyński jest na cenzurowanym. A przecież tak samo uwłaszczył się Tusk , Miller czy Pawlak. Kaczyński swój kawałek tortu puścił w obrót ( pozostali rozkradli albo przemarnowali ) i dziś ta inwestycja jest warta miliardy. Dobrze świadczy to o nim że przewidział pewne rzeczy i dzięki temu przetrzymał ciężkie czasy dla swojego zaplecza.
Ponieważ brakuje ci argumentów zaczynasz się czepiać przecinków w moich postach , ale nawet mimo to bajki opowiadasz. Srebrna powstała na bazie Fundacji Prasowej Solidarność a nie z przejęcia Ekspresu Wieczornego. Ale nie czepiałbym się słówek , bo i tak wiadomo o co chodzi. Tyle że jak nie ma argumentów to najlepiej znaleźć błąd ortograficzny albo brak przecinka czy skrót myśliwy i na tej podstawie trąbić o braku znajomości tematu , nie sądzisz Andrzejku?umiech
Zresztą mechanizm który Jaro zastosował to powszechnie stosowana metoda omijania prawa. Wystarczy się zagłębić w temat przepływu środków fundacji Owsiaka poprzez spółki i inne fundacje by stwierdzić że tak to działa. Z tą różnicą że Owsik ma z tego spore pieniądze dla siebie i rodziny ( nie neguję jego działalności charytatywnej ) a Kaczyński dla siebie nie wziął grosza.
Zapytaj bliźniaków może uchylą rąbka tajemnicy ....umiech

Co do grafiki to zacytuję klasyka:
Ja tylko cytuję. Niech się autor tłumaczy.
Pamiętasz klasyku?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Mentalność niczym bezdzietny ojciec Rydzyk i jego ekskluzywne a skromne auto które dostał od bezdomnego smiech2

CBA ciągle w akcji. Pelikany myślały że dobra zmiana :-) Zmiana taka dobra jak Polska w budowie. :szok:


Regres gdyby ludzie pokroju Rydzyka wzięli się np za gospodarkę to bylibyśmy gigantem. Tyle że twój pomysł na świat tego nie ogarnia.

Na kogo zatem będziesz głosować regresie , uchyl rąbka tajemnicy?
Wolnosciowcy teraz mają dwa a może nawet trzy obozy? Korwin z Braunem , Gwiazdowski a teraz Jakubiak z Jurkiem. umiech Nie za dużo?
Pewnie Gwiazdowski najbardziej ci pasuje bo nie jest fundamentalistą katolickim , będzie powtórka z Petru....smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 688 689 690 691 692 693 694 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »