NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 664 665 666 667 668 669 670 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 12:26  
Cytuj
Trzeba być niepełna rozumu lub zwykłą prostytutką by cieszyć się z nowego podatku, bo może będzie niski.

Jesteś idiotą czy zwykłym trollem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 12:26  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 12:42  
Cytuj
Co tam Andrzejku , nerwy zszargane?
Pisiorstwo nie da premii świątecznej , czy chodzi ci o coś innego?umiech
Człowiek wydzwania po ludziach i żebra żeby kredyt wcisnąć a wyzywa ludzi od prostytutek? Litości...


Gdyby mi za każdym razem od czasów podjęcia zatrudnienia za każdą podniesioną daninę wypadł jeden włos to bym już dawno miał fryzurę na Banana...umiech

A mógłbyś bez typowego u obrońców praworządności bluzgania napisać o ile wzrośnie cena za prąd? Konkretnie załóżmy że w domu płacę stówkę co miesiąc. To ile będę płacić w przyszłym roku?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 14:46  
Cytuj
Edo: od 120 do 130 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 14:53  
Cytuj
Czemu tak mało zajmujesz się tematem a tak dużo mną oraz bananem? Obsesja, ukryte pragnienia?

Nie wiem o ile wzrosną rachunki, różni eksperci różnie piszą ale skoro rząd przewiduje dopłaty dla gospodarstw domowych oznacza, że może to wywołać niezadowolenie społeczne. Każda podwyżka, po za podwyżką pensji jest niekomfortowa.

Kolejny podatek, od zawrotnej pojemności pond 2.0 A kurwy piszą nie ma sprawy umiech

Nerwów nic nie szarpie. Czasem ręce opadają gdy ktoś reaguje na podwyżkę lub kolejny podatek jak ty umiech
No ale jak masz profity z takiego pisania to nie obrażaj gdy nazywam cię prostytutką.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Edo: od 120 do 130 zł



Postawisz na to swoją reputację?
Że jeżeli nie wzrosną mi o tyle rachunki skopiuje tego posta i poczujesz się w obowiązku nazwać się fujarą?

Oczywiście jeżeli podniosą o tyle co piszesz to ja będę fujarą...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
Czemu tak mało zajmujesz się tematem a tak dużo mną oraz bananem? Obsesja, ukryte pragnienia?

Nie wiem o ile wzrosną rachunki, różni eksperci różnie piszą ale skoro rząd przewiduje dopłaty dla gospodarstw domowych oznacza, że może to wywołać niezadowolenie społeczne. Każda podwyżka, po za podwyżką pensji jest niekomfortowa.

Kolejny podatek, od zawrotnej pojemności pond 2.0 A kurwy piszą nie ma sprawy umiech

Nerwów nic nie szarpie. Czasem ręce opadają gdy ktoś reaguje na podwyżkę lub kolejny podatek jak ty umiech
No ale jak masz profity z takiego pisania to nie obrażaj gdy nazywam cię prostytutką.


Andrzejku ( a może to koleżka od pedałowania zalogowany?) strasznie bluzgacie wy obrońcy praworządności = podkarpackie dewianty + bezpartyjni wolnościowcy!umiech
Nie powiem że mi się to nie zdarza ale ciebie chyba już ponosi.
Nerwy zszargane , chyba jednak pisiorstwo nie da premii świątecznej...smiech2
Ch.jowo tak brać wypłatę od ludzi którymi się gardzi , nie sądzisz?

Fajnie było na rajdzie? Banan już się Fejsie pochwalił zdjęciami...umiech

Następnym razem jak zadzwonisz i będziesz oferował kredycik to ci te wszystkie epitety wygarnę - Andrzejku czy też figlarzu! Ktokolwiek się zalogował...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 16:55  
Cytuj
Może to syndrom misia przytulanki umiech Rodzice cię nie przytulali w dzieciństwie. Teraz nie masz przyjaciół i dlatego taki jesteś. Nie masz własnego życia i frustracje wylewasz w internecie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 18:27  
Cytuj
Może i tak Andrzejku wszak ty podajesz tylko suche fakty i nie zajmujesz się plotkami. umiech

Pewnie wiesz coś zresztą jak zwykle - najlepiej!smiech2

I co Andrzejku PiS podniesie wszystkie możliwe podatki a potem przegra wybory. Władzę przejmie Koalicja Obywatelska i przywróci praworządność oraz anuluje pisowskie podwyżki podatków. Więc jak podkarpackie dewianty odliczaj dni do zwycięstwa Schetyny.. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 20:16  
Cytuj
PiS mnie zawiódł, bo do tej pory nie wprowadził zakazu aborcji i jak widać nie zamierza ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 20:55  
Cytuj
I bardzo dobrze, widać ktoś tam myśli głową a nie ślepo ufa temu co kościół głosi. Niech nieroby zaczną realnie pomagać niepełnosprawnym i schorowanym. Zobaczę co ludzie czują to może pójdą po rozum do głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3120
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 13:02  
Cytuj
Czy wystarczyłoby:
zlikwidować Fundusz Kościelny,
zlikwidować odpłatne "lekcje" religii,
zlikwidować refundacje składek ZUSowskich za duchownych
by zaoszczędzone środki zupełnie zmieniły sytuację niepełnosprawnych,
schorowanych w Polsce?

Jestem przekonany że tak.

Przy tym nie wspomniałem o opodatkowaniu instytucji kościelnej.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Czy wystarczyłoby:
zlikwidować Fundusz Kościelny,
zlikwidować odpłatne "lekcje" religii,
zlikwidować refundacje składek ZUSowskich za duchownych
by zaoszczędzone środki zupełnie zmieniły sytuację niepełnosprawnych,
schorowanych w Polsce?

Jestem przekonany że tak.

Przy tym nie wspomniałem o opodatkowaniu instytucji kościelnej.


Boże bezbożnik. Synu nawróć się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3120
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 15:06  
Cytuj
Dlaczego tasiemiec Grzegorza nie pójdzie do nieba?
-BO ŻYJE W GRZECHU umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego tasiemiec Grzegorza nie pójdzie do nieba?
-BO ŻYJE W GRZECHU umiech


Nawróć się synu nawróć. Na początek daj na tacę to co masz przepić 31.12.2018r.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 15:27  
Cytuj
A gdyby wszyscy żyli aby grzeszyć to byłoby wszystkim lepiej włączając w to tasiemca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 16:30  
Cytuj
Po co te rekompensaty za podwyżki energii skoro prostytutki partyjne twierdzą, że podwyżek nie będzie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 16:34  
Cytuj
Może taniej będzie? cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 16:36  
Cytuj
Ekoterroryści z UE i ONZ wycisną na nas podwyżki. Przegnali nas z puszczy, to i przymuszą do podatków. Znasz ich, to ideowcy na posterunku.

Wyobrażasz sobie ile kominów by zasiedlili? Gdy tylko ruszysz takiego to dowód na łamanie demokracji. Macron już zaciera ręce,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Ekoterroryści z UE i ONZ wycisną na nas podwyżki. Przegnali nas z puszczy, to i przymuszą do podatków. Znasz ich, to ideowcy na posterunku.

Wyobrażasz sobie ile kominów by zasiedlili? Gdy tylko ruszysz takiego to dowód na łamanie demokracji. Macron już zaciera ręce,,,


Zawiło z Petersburga cool girl

Dziwne, że nasz rząd tak się poddał i zaakceptował podwyżkę kosztów CO2 umiechumiech

Oczywiście cena węgla nie ma znaczenia w cenie energii umiech Głupi wyborcy już wiedzą kto winny. Szczęśliwie coraz mniej takich umiech

Z innej beczki umiech

Obrazek

dream team umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 17:18  
Cytuj
PAD mnie przyzwyczaił do dziwnych rzeczy. EKO terror-ki tez.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 18:37  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 18:47  
Cytuj
Dobrze ze nie brałam VAT-u. Dawać to dawali, ale ja nie chciałam brać.

Bogacimy się pracowitością i inwestowaniem Andrzejku. Ekonomia bucha od rozwoju, są planowane podwyżki płac na wschodniej ścianie płaczu? Budżetówka spontanicznie się domaga a co reszta zatrudnionych w naszych innowacyjnych high-tech inwestycjach. Wyniki gospodarcze sugerują stabilny wzrost dochodów. Nasi inwestorzy w czołówce czy może domagają się ulg podatkowych za wzrost obrotów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 19:41  
Cytuj
Ile razy juz to pisałaś. To jakis trollowy szablon? Jestes prostytutką to piszesz brednie, które nijak mają się do rzeczywistości.
Jakie inwestycje? Przecież rząd tylko składa obietnice bez pokrycia. Jedyna inwestycja rządu to 500+ które nie podnosi dzietności a utrwala patologie.
Miały być okrety ze stoczni Gryfia?
Miały być samochody elektryczne?
Co tam jeszcze obiecali glupim wyborcom?

Co mamy? Kolejne podatki i opłaty. Kolejne grupy społeczne domagają się podwyżek. Żadna nie dostaje więc protestują. Mamy również prostytutki jak ty które czarują rzeczywistość.

Kolejna sprawa to afera z KNF. To rządy mafijne jak za PO. Nic się nie zmieniło po za świniami przy korycie.

Ps.
Rząd zabiera pracujacym 40% na dzień dobry. Pozniej pobiera kolejne podatki a prostytucja pisze, ze bogacimy sie pracowitością. To procentowo ile nam zostaje, tym pracujacym?
Chyba beneficjeci socjalu bogacą sie z pracowitości pozostałych.😧😧

Ps2.
A może coś jeszcze o luce vatowskiej w latach 2016 i 2017?. Co masz w instrukcji? Dziennikarze Rzeczypospolitej twierdzą ze wynosi 76 miliardów. W 2 (dwa) lata. Jak ta walka wygląda?

https://www.rp.pl/Opinie/305079899-Skromne-wyniki-walki-z-luka-VAT.html

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 21:12  
Cytuj
Nie myślę że były ogłoszone znaczące inwestycje rządowe na Podkarpaciu bo po wejściu w koalicje w wielu sejmikach z PSL tam zapewne gro kasy pójdzie żeby wypełnić głodne dziobki. Tutaj lud spokojny i zadowalały go Galerie i imprezy w Pałacach Kultury.

Sama jestem ciekawa czy ustawa 447 jest wystarczająco bezpieczną kotwicą dla drugiej kadencji PAD a jeżeli rozpala cie sprawa KNF (jego człowiek) to ja słyszę ze to tylko wydojenie gwarancji rządowych na ogołocone z assets banki. Gdy się zastanowisz kto skorzystał to ja tylko właściciela dostrzegam. Nie przejęli banku za jedno ojro ale musieli zagwarantować lokaty do 100tys.


PS2
Gdy zaczną odsiadkę to zobaczymy czy i kogo poświęcą. Zycie jest piękne a ty się nie denerwuj ze podatki i śmierć to pewniak. Szkoda ze CO2 nas wydoi, najwięcej straci na tym nasza ściana płaczu, co zrobisz z tymi zielonymi nie wiem chcą żyć na Karaibach za nasze. De-mo-kra-cja Kon-sty-tu-cja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 21:25  
Cytuj
Jak zwylke odpowiedź bez związku z tematem

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 664 665 666 667 668 669 670 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »