NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 631 632 633 634 635 636 637 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 14:36  
Cytuj
Nie mogę wyrażać się za innych , ale mnie to po prostu bawi.umiech

Zdaję sobie sprawę że średnia debila na metr kwadratowy jest jakoś rozłożona , ale doświadczenie pokazuje że u gorszego sortu/Sokzburaka jest ona najwyższa.. uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 14:36  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 14:56  
Cytuj
Taki koncentracik potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 14:59  
Cytuj
Ale chłopcy razem chadzacie umiech Tak sobie wzajemnie komentujecie umiech

Jak tu jest takich dwóch intelektualistów jak wy to zawyżacie średnią umiech

Koncentracik potluczony

No i prawda wyszła na jaw. umiech Z raportu opracowanego przez naukowców z Oxfordu wynika, że w latach 2015 - 2017 PiS opłacało armię trolli, gotowych na każde skinienie atakować przeciwników politycznych i wychwalać rząd pod niebiosa.
Czy ma ktoś swoje typy na Pisowskich trolli? umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 15:42  
Cytuj
Naukowcy z Oksfordu? Chyba raczej naukowiec z Oksfordu o swojsko brzmiącym nazwisku. Jego raport oprócz Wyborczej , natemat.pl , bezpartyjnych wolnościowców i gorszego sortu nie zainteresował dosłownie nikogo....smiech2

http://wyborcza.pl/7,156282,22001141,trolle-w-polskim-internecie-najczesciej-falszywki-wypuszcza.html

https://mobile.twitter.com/rgorwa

To ilu tych naukowców było Andrzejku?uśmiech

Poza tym tak sobie gdybam że ostatnio bardzo dużo zaczepek ze strony bezpartyjnych wolnościowców i gorszego sortu. To że ich jeden sztab opłaca to już wiemy. Pytanie tylko skąd ten wzmożony ruch w interesie?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 16:18  
Cytuj
Edzio, wymień wszystkich po za trollami pisowskimi i uznaj, że nikogo to nie zainteresowało umiech Ja akurat wziąłem to ze strony Korwina umiech

Coś jest na rzeczy skoro tak cię to poruszyło umiech



Już wiemy? To w ilu osobach występujesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 16:45  
Cytuj
Rozumiem Andrzejku. No nic skoro to znalazłeś u Korwina to masz alibi od wypisania bzdur ...umiech

Ta liczba mnoga już z przyzwyczajenia. My - wy! Nasz sztab - wasz sztab! Nie myślałem że ci to przeszkadza...smiech2

Jak na zawołanie:

https://m.fac(...)ource=48

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 16:55  
Cytuj
Nie przeszkadza. Już sie przyzwyczaiłem umiech Do was umiech

Nie po twojej myśli to bzdura umiech To opracowanie tylko potwierdza to o czym już dawno w Polsce wiedzieliśmy. No ale dla ciebie i tobie podobnym to bzdura. Nie spodziewałem się innej odpowiedz umiech

Jak na zawołanie: umiechumiechumiechumiech Wy umiechumiechumiech Goebbels dla ciebie umiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 17:11  
Cytuj
No i git! Jak masz coś jeszcze na miarę raportu naukowców z Oxfordu to dawaj...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 17:16  
Cytuj
Proszę bardzo.

Obrazek

Kolejne głosy kupione umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2018r. 18:48  
Cytuj
No dobrze Edzio nie będę tego robił i będę z Tobą dyskutował bo widzę że taka papranina forumowa daje Tobie tyle radości więc nie mogę Ci tego zabierać.
Myślę że jeśli wysyłasz pieniążki do Torunia to coś z tym fanatyzmem jest u Ciebie. Nie mnie osadzać gdyż osobiście Cię nie znam i nie wiem w jakich kręgach,, osobistości '' się obracasz. No ale wiesz radio z Torunia jest czysto pisowskie.
A jacy to ludzie według Ciebie to gorszy sort? Ci co nie są za pisem a za po?czy ci co mają te dwie partie w czterech literach? Jakie wytyczne podał jeszcze Twój ulubiony polityk nazywając tak ludzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 06:24  
Cytuj
Kto będzie ostatecznie sponsorem 500+ów? Renciści i młodzi ludzie chcący zbudować dom i załorzyć rodzinę?wazne

Pomyślmy i skutkach i jakie to stworzy potologie.

PiS jest głupi, PiS jest zły.

Edzo, powiedz tekst o gorszym sorcie komuś w twarz. Zaloze się że wyłapiesz tam gdzie ci się należy. ;-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 06:53  
Cytuj
Teraz dojdzie jeszcze 500 zł dla emerytów. Trzeba kupić nowe głosy.


Polecam tekst.
https://nczas.com/2018/09/08/zrobili-dokladnie-te-same-zakupy-co-duda-trzy-lata-temu-wzrost-cen-jest-porazajacy/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 09:08  
Cytuj
A teraz drogie dzieci pocałujcie pana Edka w czubek nosa.umiech

https://wiadomosci.wp.pl/barbara-nowacka-jestem-w-stanie-sie-z-nia-zaprzyjaznic-roman-giertych-dla-wp-6293819542042753a

Jedno muszę przyznać Kaczyńskiemu.Potrafi jednoczyć zaprawdę ludzi którzy w normalnych warunkach skakaliby sobie do gardeł. Skoro na listach Koalicji Obywatelskiej znajdą się i mecenas Koń i Barbara Nowacka to mnie już nic nie zdziwi. Ciekawe jak mecenas Koń zagłosuje w sprawie związków partnerskich albo legalizacji aborcji?
W sprawie UE już ma prawilne poglądy , musi chyba jeszcze trochę ustąpić w sferze obyczajowej...uśmiech

Swoją drogą trochę dziwne że ci sami ludzie którzy kilka lat temu krzyczeli : "Giertych do wora , wór do jeziora !" teraz będą mu kampanię organizować i siano dowozić....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 10:18  
Cytuj
Poskakał trochę z nimi hop hop hop i uznali go za swojego. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Teraz dojdzie jeszcze 500 zł dla emerytów. Trzeba kupić nowe głosy.


Polecam tekst.
https://nczas.com/2018/09/08/zrobili-dokladnie-te-same-zakupy-co-duda-trzy-lata-temu-wzrost-cen-jest-porazajacy/


Jak następnym razem Kaczyński do mnie zadzwoni to mu powiem Andrzejku żeby obniżył cenę jajek czy margaryny....umiech
Zadzwoni jak Putin do kierownika sklepu i powie : za drogo - obniżyć!uśmiech

Wzrost cen to normalne zjawisko. Tym bardziej w czasie okresu prosperity. Poza tym Andrzejku rząd nie ma możliwości wpływania na ceny produktów spożywczych. Przynajmniej bezpośrednio. Ale ok skoro twoje bolszewickie ciągoty ( zupełnie jak partia Razem) biorą górę to spójrz na to z tej strony:

Andrzej Duda w 2015 za koszyk zakupów zapłacił 37 złotych. Dziennikarze wp zapłacili w tym za ten sam koszyk 42,55. Oznacza to wzrost o około 15%.
Płaca minimalna w 2015 wynosiła 1750 złotych , w 2018 2100 brutto rzecz jasna. Czyli nastąpił jej wzrost o około 20%. Czyli nawet osoby najmniej zarabiające i tak miały taniej niż trzy lata wcześniej.


https://www.infor.pl/prawo/zarobki/wysokosc-zarobkow/694650,Placa-minimalna-w-2015-r.html

https://kadry.infor.pl/tematy/placa-minimalna-2018/

Średnia krajowa wzrosła jeszcze więcej ....neutralny

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 16:43  
Cytuj
Na ceny ma wpływ gospodarka, wysokość podatków i cena paliwa. PiS nie dba o żadne z powyższych.

Edo napisz coś o inflacji skoro już tak cię poniosło.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Na ceny ma wpływ gospodarka, wysokość podatków i cena paliwa. PiS nie dba o żadne z powyższych.

Edo napisz coś o inflacji skoro już tak cię poniosło.


Regresie a ile byś postawił na fakt np obniżki akcyzy na paliwo i tym samym jego ceny na stacjach , że przełoży się to na spadek cen np margaryny czy jajek? umiech Akurat na artykułach spożywczych całą śmietankę spijają hurtownicy i wielkie sieci handlowe.

Regresie jesteś naiwny , wszystkim kieruje chęć zysku , której jedynym hamulcem jest ryzyko niesprzedania towaru. Podatki czy cena paliwa to tylko pudrowanie noska....smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 17:27  
Cytuj
Mówisz do mnie Edzio pedzio?

Dba się o konkurencję, wolny rynek, konkurencyjność w skali globalnej, innowację i wspiera naukę i nowe technologie, patenty. Nie o machinę urzędniczą, własność złodziei skarbu państwa i ciepłe posadki. Jaki kraj dorobił się na socjalu? Bo tylko tyle oferuje twoja partia Edzio pedzio.


Cena paliwa przeklada się na wszystko. Twoi idole wspierają wydobycie węgla w czasach kiedy świat stawia na pojazdy elektryczne.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Teraz dojdzie jeszcze 500 zł dla emerytów. Trzeba kupić nowe głosy.


Polecam tekst.
https://nczas.com/2018/09/08/zrobili-dokladnie-te-same-zakupy-co-duda-trzy-lata-temu-wzrost-cen-jest-porazajacy/


Jak następnym razem Kaczyński do mnie zadzwoni to mu powiem Andrzejku żeby obniżył cenę jajek czy margaryny....umiech
Zadzwoni jak Putin do kierownika sklepu i powie : za drogo - obniżyć!uśmiech

Wzrost cen to normalne zjawisko. Tym bardziej w czasie okresu prosperity. Poza tym Andrzejku rząd nie ma możliwości wpływania na ceny produktów spożywczych. Przynajmniej bezpośrednio. Ale ok skoro twoje bolszewickie ciągoty ( zupełnie jak partia Razem) biorą górę to spójrz na to z tej strony:

Andrzej Duda w 2015 za koszyk zakupów zapłacił 37 złotych. Dziennikarze wp zapłacili w tym za ten sam koszyk 42,55. Oznacza to wzrost o około 15%.
Płaca minimalna w 2015 wynosiła 1750 złotych , w 2018 2100 brutto rzecz jasna. Czyli nastąpił jej wzrost o około 20%. Czyli nawet osoby najmniej zarabiające i tak miały taniej niż trzy lata wcześniej.


https://www.infor.pl/prawo/zarobki/wysokosc-zarobkow/694650,Placa-minimalna-w-2015-r.html

https://kadry.infor.pl/tematy/placa-minimalna-2018/

Średnia krajowa wzrosła jeszcze więcej ....neutralny



To że twoja wiedza jest na poziomie gimnazjalisty wiem, ale że się tym chwalisz to mnie ciągle zaskakuje umiech
Rząd nie ma żadnego wpływu na ceny umiechumiech w czasie okresu prosperity umiechumiechumiech A jeszcze niedawno twierdziłeś że żadnej dobrej koniunktury nie ma umiechumiech Wszystko zasługa PiS umiechumiech Twoje zdanie jest zmienne jak nick cdn... i Art umiech Jak ci pasuje takie zdanie umiech
Edzio, spuść trochę bo cię rozerwie z tego bajerowania. Ty jesteś lepszy picer od naszego Lucka umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Mówisz do mnie Edzio pedzio?

Dba się o konkurencję, wolny rynek, konkurencyjność w skali globalnej, innowację i wspiera naukę i nowe technologie, patenty. Nie o machinę urzędniczą, własność złodziei skarbu państwa i ciepłe posadki. Jaki kraj dorobił się na socjalu? Bo tylko tyle oferuje twoja partia Edzio pedzio.


Cena paliwa przeklada się na wszystko. Twoi idole wspierają wydobycie węgla w czasach kiedy świat stawia na pojazdy elektryczne.



Gdybym chciał być niemiły napisałbym że pedzio to cię zrobił po pijaku. Ale że jestem dobrze wychowany to tak nie napiszę regresie...umiech

Polityka gospodarcza tego rządu jest ogólnie rzecz biorąc słaba , za bardzo nastawiona na socjal. Nigdy nie twierdziłem że jestem jej zwolennikiem. Ale dopóki wszystkie wskaźniki gospodarcze są in plus nie można jej przekreślić z całą stanowczością. Wolałbym u władzy ludzi bardziej zorientowanych na obniżki i upraszczanie podatków , ale jest jak jest. W tym momencie wybór jest tylko między PiS i PO .
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż zagłosuję na coś co ma wspólnego z poprzednią ekipą rządzącą.

Ty zaś regresie nie rzucaj obelgami , gdyż to objaw że nie masz nic w zanadrzu i tylko to ci pozostało.
A i pozdrów tatę!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 18:10  
Cytuj
CYTAT


Ty zaś regresie nie rzucaj obelgami , gdyż to objaw że nie masz nic w zanadrzu i tylko to ci pozostało.
A i pozdrów tatę!smiech2


To tak jak ty Edzio. Z reguły rzucasz wyzwiskami i obelgami umiech Wg. twojej teorii nie masz nic w zanadrzu umiech Ciągle mnie zadziwiasz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 18:12  
Cytuj
CYTAT



To że twoja wiedza jest na poziomie gimnazjalisty wiem, ale że się tym chwalisz to mnie ciągle zaskakuje umiech
Rząd nie ma żadnego wpływu na ceny umiechumiech w czasie okresu prosperity umiechumiechumiech A jeszcze niedawno twierdziłeś że żadnej dobrej koniunktury nie ma umiechumiech Wszystko zasługa PiS umiechumiech Twoje zdanie jest zmienne jak nick cdn... i Art umiech Jak ci pasuje takie zdanie umiech
Edzio, spuść trochę bo cię rozerwie z tego bajerowania. Ty jesteś lepszy picer od naszego Lucka umiech


A powiedz ekonomisto z Bożej łaski jak Morawiecki ma obniżyć cenę jajek czy masła? Gdybyś poczytał trochę więcej o teorii ekonomii powziąłbyś wiedzę że zazwyczaj w parze z dobrą koniunkturą idzie wyższa inflacja. To nie jest jakaś wiedza tajemna , tylko stąd tobie to wiedzieć?umiech. Koniunktura jest w tym momencie zjawiskiem niepodważalnym. To że nie rozumiesz postów art czy moich wynika z zupełnie innych okoliczności , których tłumaczenie przekracza możliwości twojej percepcji. uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Ty zaś regresie nie rzucaj obelgami , gdyż to objaw że nie masz nic w zanadrzu i tylko to ci pozostało.
A i pozdrów tatę!smiech2


To tak jak ty Edzio. Z reguły rzucasz wyzwiskami i obelgami umiech Wg. twojej teorii nie masz nic w zanadrzu umiech Ciągle mnie zadziwiasz umiech


Rozumiem że ty nigdy nie rzucasz obelgami i wyzwiskami Andrzejku ? Jesteś ponad to?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 18:18  
Cytuj
Edzio, już Progres trochę ci to wyjaśnił ale niestety do ciebie nic nie trafia. Mam ci wykład z ekonomii robić?

Nie rozumiem twoich postów? umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech Lub Madzi? umiechumiechumiechumiech

To metoda na własną niewiedzę?


Ekonomisto, przedsiębiorco bez podstawowej wiedzy. Nowe opłaty i podatki mają wpływ na inflację? Doucz się przynajmniej odrobinę bo bardzo się kompromitujesz umiechumiechumiechumiech


A to filmik z naszej zielonej Stalowej Woli jak to Picer prezydent z Januszami od rewitalizacji czynią dobro umiech

https://youtu.be/rD4O9vbm_lw

A tu w temacie imigrantów.

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2018r. 18:51  
Cytuj
Andrzejku najprościej będzie to wyjaśnić na przykładzie wysokich cen masła. Cena w naszych sklepach nie była taka wysoka bo PiS podniósł jakieś mityczne podatki tylko dlatego że ceny masła zwyżkowały na rynkach światowych. No patrz pisiory nie obniżyli żadnych danin , a ceny same spadły. Wg twojej i regresa logiki to niemożliwe . A jednak ! I wystarczy w pierwszym lepszym spożywczaku się przekonać kto ma rację...umiech

Pewnie że lepiej dla wszystkich by było żeby rząd obniżał podatki i zostawiał ludziom pieniądze w kieszeni. Tego nikt nie neguje. Tyle że twoje możliwości pojmowania otaczającego świata sprowadzają się do źródeł mocno wybrakowanych.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 631 632 633 634 635 636 637 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »