NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 608 609 610 611 612 613 614 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 19:34  
Cytuj
Co poleca Nasze_Miasto dla kobiet?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 19:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 19:36  
Cytuj
Soros należy do PIS?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
Co poleca Nasze_Miasto dla kobiet?


Realizację obietnic Prezydenta. A przynajmniej informację jakie działania podejmuje miasto. Chętnie pomożemy jeśli Prezydent zwróci się do nas o pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 21:05  
Cytuj
https://www.facebook.com/wypsieztgkr/videos/2075624932701369/

Nie wiem z kiedy ta wypowiedź ale powala.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 06:30  
Cytuj
CYTAT


Warto przeczytać. Ciekawe informacje.

Ciekawy komentarz

CYTAT (Gienek)
Co do tematu, to wg mnie nie dzieje się nic pozytywnego odnośnie nowych miejsc pracy, natomiast dla zwykłego Kowalskiego igrzyska trwają w najlepsze…… Najbliższe w niedzielę na błoniach….. Takie inwestycje robi się, gdy w budżecie jest nadwyżka, a nie zaciąga nowe kredyty…. Ale cóż??? Czy rządzący podejmujący decyzje o tych inwestycjach zarobili na siebie w normalnej pracy??? Czy tylko potrafią wydawać pieniądze podatników, a nawet nie ich, tylko zapożyczone, które podatnicy będą musieli spłacić??? Ale co tam, przedstawienie trwa, a Kowalski się cieszy!!! Dług miasta rośnie w straszliwym tempie i to mnie bardzo martwi, bo w tych inwestycjach nie ma żadnej, która na siebie zarobi!!!

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 06:59  
Cytuj
CYTAT


Edzio ty to wiesz najlepiej. Wszystko co piszesz to kalumnie wyssane z brudnego palca umiechumiech Po co ty dalej sie tak kompromitujesz? Jesteś jakiś masochista?

Nerwowy sie robisz Edzio. W każdym poście obrażasz i wyzywasz. Dzieciaku poproś ładnie matkę o kolacje, umyj ząbki i idź spać. Może ci sie Soros przyśni umiechumiech



Dobrze Andrzejku a już wiesz że Jakiemu nie chodziło o transport publiczny? Czy partia dalej tego każe się trzymać?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 07:04  
Cytuj
Edzio widać nie czytasz tego co piszę lub po prostu nie rozumiesz. No ale co za różnica, jak ty lubisz kompromitować się umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
https://www.facebook.com/wypsieztgkr/videos/2075624932701369/

Nie wiem z kiedy ta wypowiedź ale powala.


Kasia Kolenda , TVN24 - co więcej może chcieć bezpartyjny wolnościowiec? umiech

Ja słyszałem że kolegom z Wehrmachtu Józef Tusk mówił żeby uważać na jego wnuczka bo rudy to nie kolor a charakter....uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 08:19  
Cytuj
Edo daj link gdzie to słyszałes? Przecież wytykasz ze kazdy klamie tu oprócz ciebie i art więc gdzie to było mówione.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 08:58  
Cytuj
CYTAT


Jaki Lepszy umiech

Patryczek wymyślił darmowe przejazdy dla Powstańców. Zapomniał pierdoła, że po 70 roku życia w Warszawie są darmowe przejazdy komunikacją miejską. A może on nie wie kiedy było to powstanie.

Przytomny współpracownik dodał, że chodzi o transport indywidualny umiech Co ta miernota wymyśliła? Darmowe taryfy?

Oby nasz Lucek nie wpadł na taki pomysł umiech


Widzę Klemensie że występujesz w roli adwokata Andrzejka. Więc zadaj sobie trochę trudu i cofnij się stronę wstecz i sprawdź czy twój klient tak napisał. Potem wejdź sobie na dowolny profil polityka PO w mediach społecznościowych i sprawdź czy to nie jest żywcem to samo. Później sprawdź o jakim transporcie dla ostatnich żyjących powstańców mówił Jaki i porównaj to o czym sztabowcy PO i ich płatne przekaźniki- bezpartyjni wolnościowcy pisali. Kiedy już ustalisz fakty wtedy pogadamy na temat rzeczy prawdziwych i nieprawdziwych.umiech


Swoją drogą uważasz za normalne zapraszać do studia 90 letnią staruszkę , sanitariuszkę z PW żeby pytać ja co jej kolega z powstania miał rzekomo powiedzieć o swoim synu/ swoich synach? Już pomijając fakt czy rzeczywiście te słowa padły , nie uważasz tego tak po ludzku za skurw..yństwo ? Tak po prostu?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 09:40  
Cytuj
Edo dlaczego adwokata. Myslalem ze sie przyznasz ze te szokujące wiesci o Jozefie Tusku zostaly znalezione w laptopie Sorosa

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 09:51  
Cytuj
Rozumiem. Czyli responsu odnośnie słów Jakiego nie będzie - strasznie mi przykro.umiech

Widzisz jak zareagowałeś na temat dziadka z Wehrmachtu? Czy nie uważasz że podobne oburzenie powinno wywoływać linkowanie tego szajsu z TVN24?

Klemensie nie bądź jak Andrzejek , odpowiedz proszę na jedno pytanie. Czy uważasz że postępowanie pani redaktor a później linkowanie tego "wywiadu" za coś normalnego?


Obawiam się że gdyby ktoś uzyskał dostęp do laptopa Sorosa i to udostępnił to ulice naszego kraju spłynęłyby krwią. Nie sądzisz chyba że oni tak wszyscy za darmo ? No wiesz Kijowski , Kasprzak, Ubywatele RP, Amnesty.pl, podkarpackie dewianty, bezpartyjni wolnościowcy i cała reszta tej zdziczałej menażerii.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 10:15  
Cytuj
Juz wiele lat nie oglądalem żadnej telewizji. Nie znam zachowania tej redaktor.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 12:35  
Cytuj
Mhm pewnie z internetu też nie korzystasz?umiech


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2018r. 18:12  
Cytuj
Edzio, dobrze że doradca Patryczka zareagował bo by dał plamę umiech Przecież to napisałem. Nie doczytałeśumiechumiech

Co do wywiadu, to dlaczego nie linkować? Zestawić te słowa i zachowanie Jarka umiechumiech Daje do myślenia umiechumiech Myślącym umiechumiech Przepraszam, że tyle od ciebie wymagam umiechumiech

Edo daj jakiegoś linka o tym Tusku umiechumiech Przecież ty nie kłamiesz umiechumiech Przedsiębiorco z ekonomicznym zacięciem umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 06:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Warto przeczytać. Ciekawe informacje.

Ciekawy komentarz

CYTAT (Gienek)
Co do tematu, to wg mnie nie dzieje się nic pozytywnego odnośnie nowych miejsc pracy, natomiast dla zwykłego Kowalskiego igrzyska trwają w najlepsze…… Najbliższe w niedzielę na błoniach….. Takie inwestycje robi się, gdy w budżecie jest nadwyżka, a nie zaciąga nowe kredyty…. Ale cóż??? Czy rządzący podejmujący decyzje o tych inwestycjach zarobili na siebie w normalnej pracy??? Czy tylko potrafią wydawać pieniądze podatników, a nawet nie ich, tylko zapożyczone, które podatnicy będą musieli spłacić??? Ale co tam, przedstawienie trwa, a Kowalski się cieszy!!! Dług miasta rośnie w straszliwym tempie i to mnie bardzo martwi, bo w tych inwestycjach nie ma żadnej, która na siebie zarobi!!!


ale to sponsorowana czytanka Jędrek.. no i mam podejrzenia bo ty zapodajesz :-)

wtórny sponsoring?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 09:25  
Cytuj
I co cdn, że sponsorowany? Znowu Soros? umiechumiechumiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 10:06  
Cytuj
art2deco, Pytasz nas co proponujemy kobietom? Nie jesteśmy przy władzy i nawet nie mamy takich planów. Pytamy rządzących co zrobili, w jaki sposób realizują swoje obietnice. Ty wolisz zapytać Nas co proponujemy . Zapytaj Prezydenta co zrobił w temacie.

cdn.. artykuł jest sponsorowany bo portal, który go opublikował jest uczciwy. Mamy w mieście portale, które niestety są na usługach magistratu i większość o ile nie wszystkie artykuły są sponsorowane ale żaden nie jest tak podpisany.

Chętnie porozmawiam z Wami o sytuacji w mieście. Fajnie byłoby gdyby Prezydent wyjaśnił jakie jest faktyczne zadłużenie miasta. Mógłby pokazać jakie zadłużenie zastał. Ile kredytów spłacił? Ile nowych kredytów zaciągnął? Ile kosztowało funkcjonowanie urzędu na początku jego kadencji a ile teraz? Jak są realizowane jego obietnice? Bez lania wody tylko konkretne informacje. Takie informacje wiele wyjaśniłyby mieszkańcom. Pomogłyby Prezydentowi w kampanii wyborczej bo przecież zamierza ubiegać się o kolejna kadencję.

Takie są prognozy liczby ludności w mieście.

Obrazek


Niestety Liczba mieszkańców Stalowej Woli na dzień 20.04.2016 – 60 612. Ta prognoza zaraz nie będzie aktualna. Ubywa Nas 1000 osób rocznie.

art2deco i cdn.. uważacie, że warto zajmować się sprawami miasta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
Edzio, dobrze że doradca Patryczka zareagował bo by dał plamę umiech Przecież to napisałem. Nie doczytałeśumiechumiech

Co do wywiadu, to dlaczego nie linkować? Zestawić te słowa i zachowanie Jarka umiechumiech Daje do myślenia umiechumiech Myślącym umiechumiech Przepraszam, że tyle od ciebie wymagam umiechumiech

Edo daj jakiegoś linka o tym Tusku umiechumiech Przecież ty nie kłamiesz umiechumiech Przedsiębiorco z ekonomicznym zacięciem umiechumiech



Patryczek rozjedzie Czaska niczym walec. Czeka ciebie i twoich kolegów ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców spore zdziwienie. Coś na kształt maja 2015...umiech

Kiedyś Andrzejku jakiś zjeb z Newsweeka czy Wyborczej ukradł spod domu Kaczyńskiego kubeł śmieci. Zaczął je przeglądać. Potem zrobił na ten temat artykuł. Lubię sobie czasami w Tok FM posłuchać co obóz zdrady narodowej planuje. Właśnie podczas jednej z audycji poruszyli kwestię śmieci prezesa. Pamiętam zachwyt Żakowskiego nad taką metodą pracy dziennikarskiej. O dziwo nawet Lis zwrócił uwagę że grzebanie w czyichś śmieciach to coś poniżej pewnej nieprzekrczalnej granicy. Nawet on ( szuja i hiena) uznał że są rzeczy których się nie robi. Wywiad z koleżanką Rajmunda Kaczyńskiego to właśnie jedna z takich spraw. Jeżeli nie rozumiesz w czym tkwi problem to obawiam się że nie mam na podorędziu żadnego argumentu...

Andrzejku przeczytałem o tym na forum Stalowemiasto. Niejaki Edo o tym pisał.smiech2. Litości Andrzejku nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówki. Przecież wiesz jakie mam zdanie o ludziach żyjących z lichwy. Naprawdę chcesz ciągnąć takie tematy?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 11:46  
Cytuj
Edo gdzie ta lichwa? Tylko konkretnie bo trzeba bedzie zawiadomic prokurature.
A polityk ktory kladzie wysokie podatki aby mogl przekupic zasilkami biedniejszych wyborcow i siedziec w sejsmie za gruby pieniadz to ...

Gdzie info o tum Jozku Tusku?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Edo gdzie ta lichwa? Tylko konkretnie bo trzeba bedzie zawiadomic prokurature.
A polityk ktory kladzie wysokie podatki aby mogl przekupic zasilkami biedniejszych wyborcow i siedziec w sejsmie za gruby pieniadz to ...

Gdzie info o tum Jozku Tusku?


Zapytaj Andrzejka Klemensie i poznasz prawdy świadectwo. Zawsze jak czegoś nie wiesz to zapytaj Andrzejka...umiech

Info o Tusku powziąłem z tego forum. Edo o tym pisał , nie wiedziałeś?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
Patryczek rozjedzie Czaska niczym walec. Czeka ciebie i twoich kolegów ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców spore zdziwienie. Coś na kształt maja 2015...umiech


Edzio, ja mieszkam w Stalowej Woli. Wynik wyborczy Warszawiaków niewiele mnie interesuje. Mogę tylko wyśmiewać co "lepsze" pomysły Patryczka. Ty brandzlujesz się nad tematem co najmniej jak byś miał tam mieszkać umiech

CYTAT
Kiedyś Andrzejku jakiś zjeb z Newsweeka czy Wyborczej ukradł spod domu Kaczyńskiego kubeł śmieci. Zaczął je przeglądać. Potem zrobił na ten temat artykuł. Lubię sobie czasami w Tok FM posłuchać co obóz zdrady narodowej planuje. Właśnie podczas jednej z audycji poruszyli kwestię śmieci prezesa. Pamiętam zachwyt Żakowskiego nad taką metodą pracy dziennikarskiej. O dziwo nawet Lis zwrócił uwagę że grzebanie w czyichś śmieciach to coś poniżej pewnej nieprzekrczalnej granicy. Nawet on ( szuja i hiena) uznał że są rzeczy których się nie robi. Wywiad z koleżanką Rajmunda Kaczyńskiego to właśnie jedna z takich spraw. Jeżeli nie rozumiesz w czym tkwi problem to obawiam się że nie mam na podorędziu żadnego argumentu...


Temat z tymi śmieciami to musiał być twój ulubiony. Lubisz ploteczki więc idealnie pasujesz do śmieciowego tematu umiech Za słowa wypowiedziane przez koleżankę Rajmunda odpowiada ona sama umiech Gdyby tak wypowiedziała się o Tusku to brandzlowałbyś się przez wiele lat umiech Dawaj tego linka o Tusku umiech

CYTAT
Andrzejku przeczytałem o tym na forum Stalowemiasto. Niejaki Edo o tym pisał.smiech2. Litości Andrzejku nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówki. Przecież wiesz jakie mam zdanie o ludziach żyjących z lichwy. Naprawdę chcesz ciągnąć takie tematy?


Czyli potwierdzasz, że głównie opierasz sie na wiedzy której nie posiadasz umiechumiechumiech
No i argument "lichwiarz". ŻENUA umiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 14:48  
Cytuj
Dobrze Andrzejku niech ci będzie...cool girl

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 16:57  
Cytuj
Wywiad z sanitariuszką sponsorowany. Jakbym słuchał Krzywonos z mównicy sejmowej wymachującej konstytucją hahaha- interpretacja faktów po faktach. Babcia sobie opowiada co uważa.

Ale Jędrek ma racje, sponsorowany no i co? Następna historia dla pelikanów wolnościowców. Muzeum PW Lech postawił, a Totalniacy inne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2018r. 20:03  
Cytuj
CYTAT
Wywiad z sanitariuszką sponsorowany. Jakbym słuchał Krzywonos z mównicy sejmowej wymachującej konstytucją hahaha- interpretacja faktów po faktach. Babcia sobie opowiada co uważa.

Ale Jędrek ma racje, sponsorowany no i co? Następna historia dla pelikanów wolnościowców. Muzeum PW Lech postawił, a Totalniacy inne.



A ty cdn art2deco nie jestescie sposnorowani no nie? Ten pierdyliard wklejek z polskiniepodleglej.pl to co? Te baje o Sorosie to co? To jest moze obiektywizm co?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 608 609 610 611 612 613 614 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »