NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 607 608 609 610 611 612 613 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Może i spółki lepiej funkcjonują. I co z tego? Co ja obywatel mam z tego? Nie sztuka podnieść opłaty i podatki, ceny prądu i paliwa oraz składki by pokazać jak dobre zyski mają SSP.

W Stalowej Woli po nowym roku najprawdopodobniej MZK podniesie opłaty i też wykaże rekordowy zysk umiech

Inflacja rośnie, dług również więc nie wiem co za głupoty opowiadasz.


No dokładnie. Jakby mi gaz czy prąd staniał to OK kocham partię PiS ale tak to wiesz Edzio możesz sobie gadać. Zmian na lepsze nic nul zero

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 14:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 14:24  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 14:28  
Cytuj
Hehe art2deco dopiero go wklejała
Pozdro baranki ktorzy wierzą internetowym trollom

Nazwała kolesia że jest z Sorosowego chowu smiech2 gdyby ten dziadek Soros wiedział ile mu tu życiorysów napisała Art2deco uśmiech

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 15:08  
Cytuj
Art wszędzie widzi Sorosa umiech


Obrazek

Karnowski odpłynął.

Jaki Lepszy umiech

Patryczek wymyślił darmowe przejazdy dla Powstańców. Zapomniał pierdoła, że po 70 roku życia w Warszawie są darmowe przejazdy komunikacją miejską. A może on nie wie kiedy było to powstanie.

Przytomny współpracownik dodał, że chodzi o transport indywidualny umiech Co ta miernota wymyśliła? Darmowe taryfy?

Oby nasz Lucek nie wpadł na taki pomysł umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
Może i spółki lepiej funkcjonują. I co z tego? Co ja obywatel mam z tego? Nie sztuka podnieść opłaty i podatki, ceny prądu i paliwa oraz składki by pokazać jak dobre zyski mają SSP.

W Stalowej Woli po nowym roku najprawdopodobniej MZK podniesie opłaty i też wykaże rekordowy zysk umiech

Inflacja rośnie, dług również więc nie wiem co za głupoty opowiadasz.




Andrzejku jeżeli Orlen podniesie ceny paliwa na swoich stacjach to podkarpackie dewianty pojadą tankować na Shella albo BP. Chociaż pewnie i tak nie tankują na Orlenie odkąd na tych stacjach nie ma Newsweeka.
Jeżeli PZU podniesie składki np za OC to jest kilkanaście innych towarzystw ubezpieczeniowych , które zaproponują lepsze warunki.
Jeżeli PKO BP podniesie oprocentowanie kredytów to jest kilkanaście innych podmiotów na tym rynku które przejmą potencjalnych klientów.
Prezentujesz bolszewickie podejście do tematu : wszystko jest państwowe a ceny ustala rządumiech


A właśnie wśród ludzi gorszego sortu , tych którym PiS odebrał praworządność , jest tendencja żeby nie dać zarobić firmom należącym do skarbu państwa. Więc specjalnie wybierają inne oferty tylko z tego powodu. umiech

Podatki i daniny podnoszone tylko do pewnego momentu przynoszą wyższe wpływy. O krzywej Laffera pewnie słyszałeś. A poza tym PiS postawił bardziej na ściągalność co widać chociażby po zwiększeniu wpływów z VAT.

Mylisz się sądząc że dobra sytuacja SSP nie ma dla ciebie znaczenia. Po pierwsze wartość np Orlenu który jest największą i najdroższą BN polską marką daje nam fory np w notowaniach firm ratingowych czy dla zwykłego prestiżu. Po drugie wyższy zysk oznacza zazwyczaj wyższy wpływ do budżetu z podatków dochodowych. Jest najzwyczajniej w świecie więcej pieniędzy do wydania. W przypadku takiego kraju jak nasz ma to niebagatelne znaczenie bo tak naprawdę brakuje i w służbie zdrowia i edukacji i wielu innych dziedzinach. To czy te pieniądze są dzielone właściwe to inna sprawa .

Nie ma i nigdzie na świecie nie było tak że wysoki wzrost gospodarczy od razu przynosi dla ludzi dobrobyt. Póki co gonimy Zachód i jeszcze trochę przed nami. To musi potrwać. Niemniej takie wskaźniki jak konsumpcja czy nastroje w poszczególnych branżach pokazują że jest ożywienie. Skoro np w budowlance jest spory ruch to chyba raczej nie dlatego że ludziom inflacja zżera pieniądze. Sama inflacja też nie jest specjalnie wysoka. Co ci tak podrożało od listopada 2015 żebyś mógł pisać że wszędzie taka drożyzna?

Andrzejku gdybym ci napisał że najprawdopodobniej po nowym roku w naszą planetę uderzy meteoryt to jakbyś to potraktował?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 19:50  
Cytuj
Edo takie pierdoły wypisujesz jak dobry dziennikarz z TVP smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 19:57  
Cytuj
Trzymasz kciuki za Czaskowskiego Andrzejku?umiech Myślałem że jest co wszystko jedno czy wygra człowiek Tuska czy Kaczyńskiego?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2018r. 20:20  
Cytuj
Widać Edzio, że ty zupełnie nie znasz rynku i nie masz pojęcia o czym piszesz.

Niby coś tam wiesz. Nawet terminów używasz (krzywa Laffera, pewnie z Google zaczerpnąłeś). Zaraz potem piszesz o stawianiu na ściągalność. Widać, że nie wiesz jak to połączyć. Nie rozumiesz, nie wiesz, nie zauważasz rosnących i nowych podatków. Widać, że jesteś pozerem który kreuje się na mędrca.

Nie wiesz, nie rozumiesz albo udajesz skąd rząd ma pieniądze. Myślisz, że Orlen sfinansuje socjal. No ciężko nazwać cię tylko naiwniakiem.

Teraz o wzroście, który przełoży się na dobrobyt. U nas ten wzrost wynika głównie z konsumpcji. A taki nigdy nie przekłada się na dobrobyt mieszkańców. Bogaty kraj to ten, którego mieszkańcy dużo zarabiają ciężką pracą. Socjal nikomu nie przynosi profitów w długim okresie. U nas goli się tych co ciężko pracują by dać socjal tym, którym ciężka praca się nie opłaca. To nie jest normalna sytuacja.

Nie zauważyłeś podwyżek. umiech To idź do sklepu. Jak jesteś na utrzymaniu rodziców to nie masz pojęcia ile kosztuje życie. Tak samo jak nie wiesz ile kosztuje pracownik. A kreujesz się na przedsiębiorcę umiechumiechumiech

Ostatnie twoje zdanie pokazuje jaki z ciebie fantasta teoretyk. Tekst wyjęty z doopy. Rozbawiłeś mnie umiechumiech

To przykre. Ale mem cdn'a chyba się potwierdza. Im bardziej rozwarta japa tym mniejszy mózg. Inaczej mówiąc, im mniejsza wiedza tym więcej do powiedzenia. umiechumiechumiechumiech

PS. Maszt z flagą na "rondzie" padł pod naporem wiatru. To obraz naszej partyjniackiej władzy w kraju i mieście.


CYTAT
Trzymasz kciuki za Czaskowskiego Andrzejku?umiech Myślałem że jest co wszystko jedno czy wygra człowiek Tuska czy Kaczyńskiego?


A jesteś w stanie ogarnąć, że gdybym głosował w Warszawie to nie zagłosowałbym na żadnego z nich? Strasznie jesteś ograniczony Edzio umiechumiechumiech




PS. A tu takie oto efekty 500+

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 06:58  
Cytuj
CYTAT (Tyszka)
1️⃣ Celem Kukiz'15 jest odwrócenie o 180 stopni dotychczasowej polityki wszystkich rządów III RP - zamiast podnosić podatki i wydatki publiczne, trzeba podatki i wydatki zmniejszać!
2️⃣ Problemem zasadniczym III RP jest systemowe marnotrawstwo i złodziejstwo, któremu sprzyja zagmatwanie systemu, chaos organizacyjny. Jest mnóstwo ukrytych przed opinią publiczną, a nawet przed rządzącymi, niepotrzebnych wydatków, zapomnianych urzędników i całych urzędów, spółek i spółeczek, o które nikt już nie pyta. A z drugiej strony dziesiątki, setki, tysiące podatków, parapodatków, danin, składek, opłat. Wreszcie, podatek biurokratyczny, czyli marnowany każdego dnia cenny czas milionów obywateli.
3️⃣ W normalnym państwie, takim o jakie walczymy, urzędnicy dostawaliby premie za oszczędzanie pieniędzy podatników i ułatwianie obywatelom życia. W normalnym państwie, ministrowie i urzędnicy by rywalizowali nie w tym, kto wymyśli nowy bubel prawny, nowy obowiązek, czy opłatę, ale ścigaliby się, kto usunie zbędne przepisy czy całe ustawy. W normalnym państwie politycy dążyliby do tego, by optymalizować wydatki publiczne i coraz mniej ludziom zabierać. Bo zakładaliby, że to obywatele, czyli ich pracodawcy, wiedzą najlepiej jak wydawać swoje własne pieniądze.


Trudno się nie zgodzić.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 07:39  
Cytuj
Tyszka jest z PO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
Widać Edzio, że ty zupełnie nie znasz rynku i nie masz pojęcia o czym piszesz.

Niby coś tam wiesz. Nawet terminów używasz (krzywa Laffera, pewnie z Google zaczerpnąłeś). Zaraz potem piszesz o stawianiu na ściągalność. Widać, że nie wiesz jak to połączyć. Nie rozumiesz, nie wiesz, nie zauważasz rosnących i nowych podatków. Widać, że jesteś pozerem który kreuje się na mędrca.

Nie wiesz, nie rozumiesz albo udajesz skąd rząd ma pieniądze. Myślisz, że Orlen sfinansuje socjal. No ciężko nazwać cię tylko naiwniakiem.

Teraz o wzroście, który przełoży się na dobrobyt. U nas ten wzrost wynika głównie z konsumpcji. A taki nigdy nie przekłada się na dobrobyt mieszkańców. Bogaty kraj to ten, którego mieszkańcy dużo zarabiają ciężką pracą. Socjal nikomu nie przynosi profitów w długim okresie. U nas goli się tych co ciężko pracują by dać socjal tym, którym ciężka praca się nie opłaca. To nie jest normalna sytuacja.

Nie zauważyłeś podwyżek. umiech To idź do sklepu. Jak jesteś na utrzymaniu rodziców to nie masz pojęcia ile kosztuje życie. Tak samo jak nie wiesz ile kosztuje pracownik. A kreujesz się na przedsiębiorcę umiechumiechumiech

Ostatnie twoje zdanie pokazuje jaki z ciebie fantasta teoretyk. Tekst wyjęty z doopy. Rozbawiłeś mnie umiechumiech

To przykre. Ale mem cdn'a chyba się potwierdza. Im bardziej rozwarta japa tym mniejszy mózg. Inaczej mówiąc, im mniejsza wiedza tym więcej do powiedzenia. umiechumiechumiechumiech

PS. Maszt z flagą na "rondzie" padł pod naporem wiatru. To obraz naszej partyjniackiej władzy w kraju i mieście.


CYTAT
Trzymasz kciuki za Czaskowskiego Andrzejku?umiech Myślałem że jest co wszystko jedno czy wygra człowiek Tuska czy Kaczyńskiego?


A jesteś w stanie ogarnąć, że gdybym głosował w Warszawie to nie zagłosowałbym na żadnego z nich? Strasznie jesteś ograniczony Edzio umiechumiechumiech




PS. A tu takie oto efekty 500+

Obrazek


Widzisz Andrzejku z tobą to tylko o świniach. A potem jeszcze się żalisz że język prosto z chlewa. umiech. Wiem że odkąd z lichwy przerzuciłeś się na ubezpieczenia strasznie ci przybyło wiedzy o światowej finansjerze ale cóż ja mogę z tym zrobić?

A lepszy wzrost oparty na konsumpcji czy lepsza jest recesja?
Tym bardziej że konsumpcja prywatna nie jest jedynym motorem wzrostu. Wypisujesz takie gnioty że gdyby nie moja anielska cierpliwość już by leciały wyzwiska - jak na tych durniów z czasów szkolnych co stali przed mapą i nie umieli wskazać Europy.uśmiech

Wszyscy pseudoekonomisci którymi się posiłkujesz to debile. Zwróć uwagę że np Rostowski czy Balcerowicz nie różnicowali sytuacji gospodarczej za rządów PiS od innych aspektów. Miało być katastrofalne zadłużenie i budżet doprowadzony do ruiny. Teraz słyszę że mają szczęście bo im koniunktura sprzyja. I że wzrost zaraz się skończy. Tyle tylko że to zaraz już trwa i trwa..

Andrzejku poczytaj sobie jak do bogactwa dochodziła np Finlandia i wtedy pogadamy....

I odpowiedz konkretnie ( w końcu) czy rozumiesz że jeżeli Orlen czy inna SSP zarobi miliard czy więcej to w postaci podatków wraca do budżetu i można to przeznaczyć chociażby na zaniedbaną służbę zdrowia? Czy mógłbyś podać konkretnie co ci tak drastycznie od listopada 2015 podrożało? Bo moja mama mówi że jest w miarę dobrze.smiech2


Widzę jednak że dalej robisz w lichwie :

Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Leasing finansowy
Pozostałe formy udzielania kredytów

Leasing finansowy a co to jest?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
Tyszka jest z PO?


Jest obawa że PIS nie będzie miał większości w Sejmie i stworzy koalicję z .Nowoczesną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 18:36  
Cytuj
CYTAT

Widzisz Andrzejku z tobą to tylko o świniach. A potem jeszcze się żalisz że język prosto z chlewa. umiech. Wiem że odkąd z lichwy przerzuciłeś się na ubezpieczenia strasznie ci przybyło wiedzy o światowej finansjerze ale cóż ja mogę z tym zrobić?


Edzio to nie ze mną o świniach. Ty tak po prostu masz. Nie masz argumentów to wypisujesz takie pierdoły.



CYTAT
A lepszy wzrost oparty na konsumpcji czy lepsza jest recesja?
Tym bardziej że konsumpcja prywatna nie jest jedynym motorem wzrostu. Wypisujesz takie gnioty że gdyby nie moja anielska cierpliwość już by leciały wyzwiska - jak na tych durniów z czasów szkolnych co stali przed mapą i nie umieli wskazać Europy.uśmiech


Kreujesz sie na znawcę, a kończysz???? Żenujące umiech

CYTAT
Wszyscy pseudoekonomisci którymi się posiłkujesz to debile. Zwróć uwagę że np Rostowski czy Balcerowicz nie różnicowali sytuacji gospodarczej za rządów PiS od innych aspektów. Miało być katastrofalne zadłużenie i budżet doprowadzony do ruiny. Teraz słyszę że mają szczęście bo im koniunktura sprzyja. I że wzrost zaraz się skończy. Tyle tylko że to zaraz już trwa i trwa..


Powołuję się?? Gdzie to wyczytałeś? umiechumiech Ach, przepraszam ty bazujesz na swojej fantazji i na tym budujesz swoje opinie umiechumiech


CYTAT
Andrzejku poczytaj sobie jak do bogactwa dochodziła np Finlandia i wtedy pogadamy....


No, stawianie na jedną firmę przyniosło skutki. Poczytaj trochę bo sie kompromitujesz.

CYTAT
I odpowiedz konkretnie ( w końcu) czy rozumiesz że jeżeli Orlen czy inna SSP zarobi miliard czy więcej to w postaci podatków wraca do budżetu i można to przeznaczyć chociażby na zaniedbaną służbę zdrowia? Czy mógłbyś podać konkretnie co ci tak drastycznie od listopada 2015 podrożało? Bo moja mama mówi że jest w miarę dobrze.smiech2


Odsyłam do lektury. W internecie znajdziesz masę informacji.

CYTAT
Widzę jednak że dalej robisz w lichwie :

Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Leasing finansowy
Pozostałe formy udzielania kredytów

Leasing finansowy a co to jest?uśmiech


No i standard. Niemoc i brak argumentów skutkuje ploteczkami umiechumiech
Wydaje ci się, że jak mnie przedstawisz w złym świetle to sam będziesz lepiej wyglądał. To tak nie działa. umiechumiech


Edzio szkoda mi czasu na ciebie i twoje pajacowanie.

Dowartościowuj sie na kimś innym.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Wczoraj nie zauważyłem tego gniota a to kolejny raz gówno prawda. Boże który to już raz.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Widzisz Andrzejku z tobą to tylko o świniach. A potem jeszcze się żalisz że język prosto z chlewa. umiech. Wiem że odkąd z lichwy przerzuciłeś się na ubezpieczenia strasznie ci przybyło wiedzy o światowej finansjerze ale cóż ja mogę z tym zrobić?


Edzio to nie ze mną o świniach. Ty tak po prostu masz. Nie masz argumentów to wypisujesz takie pierdoły.



CYTAT
A lepszy wzrost oparty na konsumpcji czy lepsza jest recesja?
Tym bardziej że konsumpcja prywatna nie jest jedynym motorem wzrostu. Wypisujesz takie gnioty że gdyby nie moja anielska cierpliwość już by leciały wyzwiska - jak na tych durniów z czasów szkolnych co stali przed mapą i nie umieli wskazać Europy.uśmiech


Kreujesz sie na znawcę, a kończysz???? Żenujące umiech

CYTAT
Wszyscy pseudoekonomisci którymi się posiłkujesz to debile. Zwróć uwagę że np Rostowski czy Balcerowicz nie różnicowali sytuacji gospodarczej za rządów PiS od innych aspektów. Miało być katastrofalne zadłużenie i budżet doprowadzony do ruiny. Teraz słyszę że mają szczęście bo im koniunktura sprzyja. I że wzrost zaraz się skończy. Tyle tylko że to zaraz już trwa i trwa..


Powołuję się?? Gdzie to wyczytałeś? umiechumiech Ach, przepraszam ty bazujesz na swojej fantazji i na tym budujesz swoje opinie umiechumiech


CYTAT
Andrzejku poczytaj sobie jak do bogactwa dochodziła np Finlandia i wtedy pogadamy....


No, stawianie na jedną firmę przyniosło skutki. Poczytaj trochę bo sie kompromitujesz.

CYTAT
I odpowiedz konkretnie ( w końcu) czy rozumiesz że jeżeli Orlen czy inna SSP zarobi miliard czy więcej to w postaci podatków wraca do budżetu i można to przeznaczyć chociażby na zaniedbaną służbę zdrowia? Czy mógłbyś podać konkretnie co ci tak drastycznie od listopada 2015 podrożało? Bo moja mama mówi że jest w miarę dobrze.smiech2


Odsyłam do lektury. W internecie znajdziesz masę informacji.

CYTAT
Widzę jednak że dalej robisz w lichwie :

Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Leasing finansowy
Pozostałe formy udzielania kredytów

Leasing finansowy a co to jest?uśmiech


No i standard. Niemoc i brak argumentów skutkuje ploteczkami umiechumiech
Wydaje ci się, że jak mnie przedstawisz w złym świetle to sam będziesz lepiej wyglądał. To tak nie działa. umiechumiech


Edzio szkoda mi czasu na ciebie i twoje pajacowanie.

Dowartościowuj sie na kimś innym.


Mhm. To straszne Andrzejku . Prawie mi się szkoda zrobiło ....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek


Wczoraj nie zauważyłem tego gniota a to kolejny raz gówno prawda. Boże który to już raz.umiech


Edo tak to Soros po operacji plastycznej mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2018r. 22:17  
Cytuj
Moze nawet i twój wafel. Kto cię tam wie....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 06:24  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 06:59  
Cytuj
CYTAT


Mhm. To straszne Andrzejku . Prawie mi się szkoda zrobiło ....umiech


Nie spodziewałem sie niczego więcej. Bo jak spodziewać się więcej po człowieku, który opiera sie na własnej wiedzy której nie posiada umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 09:16  
Cytuj
Dobrze Andrzejku . A już wiesz o co chodziło Jakiemu z tym transportem dla ostatnich żyjących powstańców? Czy dalej podtrzymujesz kalumnie wprost ze sztabu PO ( jakby inaczej) że mają transport publiczny? Coś drgnęło czy w sztabie konsternacja? umiech

Swoją drogą Jaki idzie jak burza. Rozwali tego Czaskowskigo w puch...uśmiech

Kwestia następna czy te kalumnie odnośnie prowokatora z TVP na proteście koderastów też mają dalej moc obowiązującą? Jakiś miejscowy typ tu się udzielał , pisał coś o Sorosie . Chyba mu chodziło że zna tego gościa spod/znad siebie ? Ale ponieważ on był lakoniczny a ja w sprawy łóżkowe nie wnikam konkretów się nie dowiedziałem. umiech

Czy wiesz że po raz tysięczny rozpowszechniasz wiadomości które okazały się z dupy wyjęte? Jakie to uczucie babrać się w ekskrementach? Ładnie pachnie?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 10:58  
Cytuj
EdoZChabzin najwięcej w swoich postach z dupy wyjętych baj o Sorosie ma Art2deco.
Nawet typek prowokator z TVP został bohaterem bajki Art2deco o Sorosie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 17:25  
Cytuj
Respiratorze z tego gagatka taki sam prowokator z TVP jak z ciebie czy Andrzejka bezpartyjny wolnościowiec....umiech

Gdyby za podawanie fejk newsów były punkty ujemne lichwiarz szedłby w tysiące. Ale po nim to spływa jak po kaczce , tacy ludzie nie wiedzą co to przyzwoitość.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 18:55  
Cytuj
CYTAT


Czy wiesz że po raz tysięczny rozpowszechniasz wiadomości które okazały się z dupy wyjęte? Jakie to uczucie babrać się w ekskrementach? Ładnie pachnie?smiech2



Edzio ty to wiesz najlepiej. Wszystko co piszesz to kalumnie wyssane z brudnego palca umiechumiech Po co ty dalej sie tak kompromitujesz? Jesteś jakiś masochista?

Nerwowy sie robisz Edzio. W każdym poście obrażasz i wyzywasz. Dzieciaku poproś ładnie matkę o kolacje, umyj ząbki i idź spać. Może ci sie Soros przyśni umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 19:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 607 608 609 610 611 612 613 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »