NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 585 586 587 588 589 590 591 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio, Gdybym nie płacił składki ubezpieczeniowej do budżetu to stać by mnie było na ubezpieczenie prywatne. Wtedy to kolano w Rudnej również zoperowałbym sobie z ubezpieczenia. Rożnica taka, że to ja bym zdecydował umiech No ale po co ci to tłumaczyć umiech Wiesz lepiej umiech

Co tam nasi wyznawcy powiedzą o 304 milionach dla Rydzyka? Gliński tuczy Rydzyka umiech Zaoszczędzili na opiekunach niepełnosprawnych to mają umiech


Powiedzmy Andrzejku że to co płacisz obecnie pokryłyby koszty ubezpieczenia prywatnego. Aż jestem ciekaw co by za te trzysta parę złotych składki zdrowotnej zaproponował prywatny ubezpieczyciel?umiech

Daję głowę że niewiele. Aleś ty naiwny.

Ten Gliński to w ogóle jakiś oszołom. Jak nie daje kasy na jakąś Idę czy Otwarty Dialog to znowuż na Ojca Rydzyka. Do uwalenia.



No niestety nie sprawdzimy tego. Nie ma w Polsce masowych ubezpieczeń prywatnych więc twoja i moja oraz Bobka wiedza opiera sie tylko na przypuszczeniach.

Może i jestem naiwny. Mam (jeszcze) do tego prawo umiech

Edzio za pełny pakiet ubezpieczenia w PZU OMS (nie jest to typowa grupówka) za całą rodzinę zapłaciłbym trochę ponad 500 zł. Poczytaj. Opieka Medyczna PZU.

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
Obrazek
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 06:45  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 10:24  
Cytuj
CYTAT


No niestety nie sprawdzimy tego. Nie ma w Polsce masowych ubezpieczeń prywatnych więc twoja i moja oraz Bobka wiedza opiera sie tylko na przypuszczeniach.

Może i jestem naiwny. Mam (jeszcze) do tego prawo umiech

Edzio za pełny pakiet ubezpieczenia w PZU OMS (nie jest to typowa grupówka) za całą rodzinę zapłaciłbym trochę ponad 500 zł. Poczytaj. Opieka Medyczna PZU.

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
Obrazek
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2


Tak Andrzejku za te 500 złotych masz full wypas ubezpieczenie. Nawet Bobek czai temat , a ty dalej jesteś głęboko w lesie. umiech

http://forum-oddluzanie.pl/pytanie/pzu-zdrowie-i-opieka-medyczna-wasze-opinie/

Nie ma większego oszusta medialnego niż Tomasz Lis. Kurski i Karnowscy to przy nim betka. Domyślam się że partia wymaga od ciebie cytowania tego propagandysty , ale miej dla nas litość i oszczędź nam tego.umiech

A widziałeś Jarosława przy obradach okrągłego stołu? smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 10:53  
Cytuj

„Tanie Państwo”


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 11:17  
Cytuj
Ciekawe na co oni te pieniądze wydają..?
Na pewno trzeba jak nie zlikwidować, to zmniejszyć co najmniej do 10% dotychczasowej sumy.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 11:18  
Cytuj
Uzależnić od "lobbystów"?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 11:21  
Cytuj
A za lobbystów takie kary dosadzić, że się nie pobierają..

Ja bym jeszcze zlikwidował pieniądze na kampanie wyborcze!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 17:27  
Cytuj
Dzisiaj lobbyści też wpływają na posłów. Na co wydają? Na siebie, na PR na hejterów w internecie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 18:02  
Cytuj
Powtarzać Lisa - bezcenne :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 18:20  
Cytuj
Tak sobie czytam co na onecie piszą o Wenezueli i taki cytat:
CYTAT
Nacjonalizacja wielu branż, rozdęty socjal prezydenta Hugo Chaveza, który przyzwyczaił Wenezuelczyków do otrzymywania wszystkiego za półdarmo, a potem nieudolnie rządy i trzymanie się posad przez Nicolasa Maduro i jego ekipę, skutkowały porzuceniem Wenezueli przez zagraniczne koncerny.


Nie pisałem wcześniej że idziemy w podobnym kierunku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 19:37  
Cytuj
Nie idziemy, nieustannie chcemy sie pozbyć tej targowickiej przeszłość i kamieni kupy, ale oni chcą żeby było jak było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 19:38  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 19:44  
Cytuj

Drugi protest mielczan przeciwko firmie Kronospan! Prezydentowi przynieśli listę postulatów



Kiedy wreszcie my mieszkańcy Stalowej Woli zrozumiemy, że można żyć normalnie. W mieście gdzie normy hałasu oraz zanieczyszczenie nie przekracza ustalonych norm.

Postulaty protestujących:

1. Żądamy zmian w prawie lokalnym naszego miasta, które będą zabraniały emisji szkodliwych gazów takich jak formaldehyd, a emisja odorów będzie niemożliwa.

2. Żądamy zmian w prawie lokalnym naszego miasta, które ograniczą powierzchniowo rozbudowę zakładu Kronospan i będą ją utrzymywać w stosownych ryzach.

3. Żądamy zmian w prawie państwowym aby gigantyczna spalarnia wielopaliwowa firmy Kronospan Mielec została zaliczona do dużego obiektu energetycznego i polegała pod standardy emisyjne i zapobiegania zanieczyszczeniom jak dla obiektów energetycznego spalania.

4. Żądamy natychmiastowego utworzenia delegatury WIOŚ w naszym mieście wraz z jednostką inspekcyjną i profesjonalnym laboratorium.

5. Nie zgadzamy się na pogłębienie eutanazji Osiedla Mościska, które jest usytuowane najbliżej zakładu Kronospan i najbardziej odczuwa niekorzystny wpływ instalacji na zdrowie i codzienny byt.

6. Żądamy zakazu spalania w piecach zakładu odpadów drewnopochodnych i budowy nowej instalacji dla odpadów.

7. Nie zgadzamy się na jawnie realizowany podział inwestycji skumulowanej, który trwa od przeszło 20 lat i trwa nadal przy zgodzie administracji, kęsając drobnymi kawałkami nasze środowisko lokalne.


8. Nie zgadzamy się na wydanie kolejnego pozwolenia zintegrowanego bez nakazu pełnej hermetyzacji zakładu i jego składowisk oraz ograniczeń emisji wszystkich zanieczyszczeń gazowych co najmniej o 90% w stosunku do obecnych.

Mielczan protestujących przeciw Kronospanowi wspierała delegacja z miasta Żary, gdzie działa podobna firma. Tam pierwsze pikiety gromadziły kilkaset osób. Jak opowiadali miejscowa burmistrz nie wyszła do protestujących, nie wspiera ich w akcji sprzeciwu.


Nie mogę wkleić linku do artykułu. Proponuję samemu wyszukać w Google. Hej Mielec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 20:40  
Cytuj
A co ich tak wzieło?
Kronospan dymi od bardzo wielu lat.

potluczony

Oczywiście żartuję. Trochę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 20:53  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 21:05  
Cytuj
Trochę śmieszny jesteś umiech
CYTAT
I właśnie za ten bezład i niewydolność trzeba się żegnać z UE. Jakim prawem Timmermans czy inny owczarek niemiecki ma prawo oceniać polskie ustawodawstwo?

Nie on ocenia a Komisja Wenecka, kto ją do Polski zaprosił nie będę przypominał smiech2
CYTAT
Kto mu dał mandat? Jak w ogóle wygląda tworzenie Komisji Europejskiej i wybór poszczególnych komisarzy?
Przecież to jest zaprzeczenie demokracji. O wyborze szefa KE decyduje Kanclerz Niemiec i Prezydent Francji- taka to demokracja.

A jak sobie wyobrażasz wybory w Unii ?, bogaty w życiu ma zawsze z górki, gdyby Polska miała taką gospodarkę jak Niemcy (która Ci się tak podoba) to pewnie byłoby inaczej, zwłaszcza z JK na czele smiech2
CYTAT
Dopóki istotą Unii była swoboda przepływu osób i kapitału miało to sens , teraz jest to zbiurokratyzowany moloch - na dodatek z kiepskimi rokowaniami na przyszłość. Adieu!smiech2

I dalej tak jest, w kupie jest: siła, bezpiecznie i czasem wesoło a najważniejsze ma bronić Europejskie firmy, po to aby Twoje wnuki uczyły się dalej Polskiego a nie krzaczków smiech2

CYTAT
Kongres USA to miejsce gdzie decydują się losy świata , w Brukseli decydują się sprawy dopłat dla hodowców bydła/tytoniu i ewentualnie kary dla krajów takich jak Polska i Węgry. Równać Kongres USA z Parlamentem Europejskim to nieporozumienie Bobku.

Bo to jest Unia głównie gospodarcza, od wojska i trochę polityki jest NATO umiech
Edo być w Unii nie jest obowiązkiem, w każdej chwili można wystąpić, np jak Anglia.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 22:10  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Trochę śmieszny jesteś umiech
CYTAT
I właśnie za ten bezład i niewydolność trzeba się żegnać z UE. Jakim prawem Timmermans czy inny owczarek niemiecki ma prawo oceniać polskie ustawodawstwo?

Nie on ocenia a Komisja Wenecka, kto ją do Polski zaprosił nie będę przypominał smiech2
CYTAT
Kto mu dał mandat? Jak w ogóle wygląda tworzenie Komisji Europejskiej i wybór poszczególnych komisarzy?
Przecież to jest zaprzeczenie demokracji. O wyborze szefa KE decyduje Kanclerz Niemiec i Prezydent Francji- taka to demokracja.

A jak sobie wyobrażasz wybory w Unii ?, bogaty w życiu ma zawsze z górki, gdyby Polska miała taką gospodarkę jak Niemcy (która Ci się tak podoba) to pewnie byłoby inaczej, zwłaszcza z JK na czele smiech2
CYTAT
Dopóki istotą Unii była swoboda przepływu osób i kapitału miało to sens , teraz jest to zbiurokratyzowany moloch - na dodatek z kiepskimi rokowaniami na przyszłość. Adieu!smiech2

I dalej tak jest, w kupie jest: siła, bezpiecznie i czasem wesoło a najważniejsze ma bronić Europejskie firmy, po to aby Twoje wnuki uczyły się dalej Polskiego a nie krzaczków smiech2

CYTAT
Kongres USA to miejsce gdzie decydują się losy świata , w Brukseli decydują się sprawy dopłat dla hodowców bydła/tytoniu i ewentualnie kary dla krajów takich jak Polska i Węgry. Równać Kongres USA z Parlamentem Europejskim to nieporozumienie Bobku.

Bo to jest Unia głównie gospodarcza, od wojska i trochę polityki jest NATO umiech
Edo być w Unii nie jest obowiązkiem, w każdej chwili można wystąpić, np jak Anglia.


Bobku Komisja Wenecka w zaleceniach wydała min propozycję zmiany Konstytucji. Ze strony PO ta propozycja była od razu nie do przyjęcia. Timmermans to stary lewak bez żadnego pojęcia o prawodawstwie , tym bardziej o Polsce. Teraz czytam że Timmermans ma inne stanowisko niż Juncker ws sankcji na Polskę. Wychodziłoby na to że człowiek roku Gazety Wyborczej za bardzo poczuł się zobowiązany Michnikowi. Zresztą to bez znaczenia bo żadnych sankcji nie będzie.
Wybór szefa KE to jak pisałem zaprzeczenie demokracji. Nie da się tego obronić. Decyzje zapadające na życzenie silniejszego już przerabialiśmy i nie ma potrzeby do tego wracać.
Kiedy właśnie Bobku są już konkretne plany utworzenia armii europejskiej poza NATO. UE aspiruje również do utworzenia superpaństwa, a tak naprawdę nie ma żadnej przyszłości. Jedyną drogą ratunku jest powrót do poprzednich traktatów. A jeżeli nie to czas się pożegnać. Jeżeli ty twierdzisz że w kupie siła to ja wyrażam wątpliwość. W realu okazuje się że niemiecki interes narodowy jest ważniejszy dla Frau Merkel niż dobro Polski czy całej UE. Jest to strategia realizowana jeszcze za Bismarcka , podziału Europy na strefy wpływów i kolonizowanie swojej części. Mi to nie odpowiada chociaż muszę przyznać że jest to robione bardzo skutecznie.
Podoba mi się sam model funkcjonowania gospodarki niemieckiej. Jest to klasyczny model społecznej gospodarki rynkowej , na dodatek okraszony sukcesem 60 lat funkcjonowania. Żywy dowód że można się bogacić przy zachowaniu troski o tych słabszych i mniej zaradnych.
Rzeczywiście jest tak że to Niemcy są głównym sponsorem Unii , jednak ich dyktat rodzi bardzo złe skojarzenia. Zresztą ze wszystkich powiedzeń premier Thacher te o Niemcach uważam za najbardziej trafione , znasz je?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Andrzejku a o 300 złotowym pakiecie ubezpieczeniowym już nic nie dopiszesz? Czujesz chociaż że się wygłupiłeś?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2018r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
A co ich tak wzieło?
Kronospan dymi od bardzo wielu lat.

potluczony

Oczywiście żartuję. Trochę.


Wy tu żartujecie z urwisem a ja wzruszyłam się na te wspominki z czasów Szlęzaka i RM (dzisiejsza opozycja gorąco zielona aż z obowiązkowości czerwona). Pamiętacie jak zachęcał przedwyborczo że Ikea otworzy innowacyjną fabrykę dobrych płyt klejonych w Stalowej i zatrudni 1000 ludzi. To był dobry Pan z dobrym Dworem że patologii co ich nie chciała, takie sanatorium na odejściu chciał wybłagać u Inwestora. I to za darmo! Lud ciemny co zagląda do Mielca zaczął się pytać o monitoring i sprawa się rypła. Kronospan sporo dopłaca do obywatelskiego SPA ale go to nie zraża, sanatorium kwitnie i rak wrócił do okolicznych stawów. Gdyby jeszcze mieli amelinium to byłby pięciogwiazdkowy kurort dla niekastowych. Gone with the wind placze



CYTAT
Nie zgadzamy się na wydanie kolejnego pozwolenia zintegrowanego bez nakazu pełnej hermetyzacji zakładu
- o proszę bardzo trafiło się ziarno dla Andrzejka.


https://www.youtube.com/watch?v=qbwzjY7WkaU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 07:16  
Cytuj
Madzia, powiedz szczerze. Warto tak poświęcać sie dla władzy?
Co pokazuje twój wpis? Źle było za poprzednika teraz mamy dobrą zmianę i jest pięknie? Naprawdę wierzysz, że ludzie w Stalowej Woli to tacy idioci i uwierzą w te brednie Lucjusza?

Edzio, pisałem że w Polsce nie ma jeszcze masowych ubezpieczeń zdrowotnych. Dałem przykład PZU ale to nie jedyna firma w Polsce. Gdybyś uważniej czytał, doczytałbyś w komentarzach z linku który wkleiłeś. Bobek ma rację. Jak przyjdzie coś "cięższego" to zaczną sie schody, bo w Polce ten system ubezpieczeń nie jest wcale rozwinięty. NFZ robi schody przy każdej chorobie. No chyba że nie zauważyłem a dobra zmiana zlikwidowała kolejki. Jarek faktycznie szybko załatwił temat kolana umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 09:02  
Cytuj
Jędrek, ale tak było przecież pamiętasz?

Ależ to wali dymem jak XIX wieczna manufaktura, strach jakie innowacje importujemy dzięki inwestorom i myślącym samorządom, a przecież za CO2 który nie szkodzi każą nam płacić jak za sanatorium. To ja już jestem za wąchaniem CO2, takie wyziewy klejowe, formaldehydy i rozpuszczalniki do żywic to śmierć.

Jak się skończy następna afera ze składowaniem śmieci unijnych w Polsce Jędrek, nie podejmujesz ekologicznego tematu. Czy powęszyłeś na naszym wysypisku, może tam się chowają? :-)

Ja myślę ze to było niezgodne z wartościami unijnymi, nieekologiczne i niepraworządne. Gdy się aktywiści Zielonych dowiedzą to mogą zablokować wszystkie wysypiska w Niemczech. Już blokowali nawet elektrownie jądrowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 10:44  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 11:31  
Cytuj
CYTAT


Edzio, pisałem że w Polsce nie ma jeszcze masowych ubezpieczeń zdrowotnych. Dałem przykład PZU ale to nie jedyna firma w Polsce. Gdybyś uważniej czytał, doczytałbyś w komentarzach z linku który wkleiłeś. Bobek ma rację. Jak przyjdzie coś "cięższego" to zaczną sie schody, bo w Polce ten system ubezpieczeń nie jest wcale rozwinięty. NFZ robi schody przy każdej chorobie. No chyba że nie zauważyłem a dobra zmiana zlikwidowała kolejki. Jarek faktycznie szybko załatwił temat kolana umiech



A ja ci mówię że jeżeli wejdą kompleksowe programy ubezpieczeniowe i nawet jeżeli będą miały charakter masowy (bo jakiś pogrobowiec Balcerowicza dorwie się do żłoba) to koszt takiego ubezpieczenia będzie kilka razy wyższy niż obecna twoja składka zdrowotna. Teraz odprowadzasz trzysta parę złotych , prywatny ubezpieczyciel za POZ , wizyty do specjalistów , leczenie szpitalne i ambulatoryjne , rehabilitacyjne itd. skasuje cię kilka razy więcej. Twoja naiwność/niewiedza zaczyna mnie razić . W tym momencie państwo dosypuje do garnuszka zwanego służbą zdrowia miliardy złotych ( w ciągu jednego roku 100 razy więcej niż do tej pory zebrała WOŚP), prywatny ubezpieczyciel będzie jeszcze na tym chciał zarobić.
Zresztą przerabialiśmy to z OFE ( największym oszustwem w III RP). Buzek i Balcerowicz obiecali ludziom złote góry na emeryturze , tymczasem okazuje się że były to bajki dla dzieci. A jeżeli ktoś na tym skorzystał to wyłącznie prywatne fundusze.

Nie twierdzę że pis zaprowadził jakieś radykalne zmiany , które poprawiły sytuację pacjentów. Twierdzę tyle że prywatna służba zdrowia to coś czego nie rozumiesz . Ani ty ani inni pseudoliberałowie . Musi się zwiększyć finasowanie służby zdrowia , z tego co wiem obecna władza robi to rokrocznie. Czy posiadasz inne dane ? umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 12:57  
Cytuj
Widać strach padł na lokalnych "władców". Przykład Mielca pokazuje, że ludzie potrafią się zorganizować i naciskać na "nic niemogące" władze. Naprawdę mam ogromną nadzieję, że i u Nas w mieście wreszcie ludzie pójdą po rozum do głowy i zaczną zmuszać władze do działania.
Prezydent w kampanii obiecał "walkę" z zanieczyszczeniem i hałasem. Niestety po otrzymaniu mandatu zapomniał z czym szedł po władzę. Ludzie pamiętają. Mam nadzieję, że rozliczą nieudolne władze.

Pisanie przez lokalnych usłużnych niewiele zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2018r. 13:38  
Cytuj
Pikieta solidarnościowa ze zwolnioną działaczką w PLL LOT

https://wolnemedia.net/pikieta-solidarnosciowa-ze-zwolniona-dzialaczka-w-pll-lot/

Obrazek


https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 585 586 587 588 589 590 591 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »