NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 567 568 569 570 571 572 573 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 08:17  
Cytuj
Przynajmniej tyle.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 08:17  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 08:32  
Cytuj
Chyba że coś mi objaśnisz co nie zrozumiałam. Przecie to luzka rzecz się nie zrozumieć i sprawe wyjaśnić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 08:41  
Cytuj
Edzio dużo słów, mało treści. Dużo tekstu nie na temat. Jak zwykle o Tusku i PO (chyba jesteś zakochany). Płacą za literówkę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Z
Właśnie w tym tkwi największy problem przeciwników obecnego rządu. Przypieprzacie się o jakieś pierdoły , a za poprzedników znikały krocie. Bynajmniej nie twierdzę że PiS to idealna opcja ale skoro mam wybór między przeziębieniem a chorobą śmiertelną ja wybieram przeziębienie.umiech

Nie jestem przekonany czy Nadbereżnego przerósł urząd. Mało interesuję się lokalną polityką ( a raczej mam na to kompletnie wyje.ane) ale nie widzę jakichś rzeczy b, które by go dyskredytowały. Jeżeli PiS utrzyma władzę to Kudłaty dostanie pewnie jakąś fuchę w Warszawie. Może załatwi coś dla miasta/regionu. W każdym razie nie mogę się zgodzić że stwierdzeniem że jest jakimś kompletnym nieudacznikiem.

jeśli przepieprzyli miliony naszych pieniędzy to czemu jeszcze chodzą na wolności??? pis miał zrobić porządek z aferzystami i .... a ponadto już nie rządzą więc odwoływanie się do nich jest śmieszne. my obecnie patrzymy na ręce tych co obecnie rządza. widzisz różnice. jak obecny rząd ma gdzieś rozliczenie po-wców z krętactwa to ja tym bardziej nic nie mogę zrobić. przypomniała kryśka ci ceta i traktat lizboński. uważasz, że to działanie pro polskie. a słyszałeś o tym, że grube miliardy pis przekazał do banderowskiej ukrainy to też działanie pro polskie. mamy aż tyle nadwyżki budżetowej.co otwórz oczy.:szok: ustawa 447, chodzenie dudy w żydowskich kapeluszach, mówienie o przygotowaniu 5 mln miejsc pracy dla ukraińców a zapominanie o Polakach na kresach czy o tych co wyjechali za chlebem, aby ich sprowadzić. Taką polityką będziemy mniejszością we własnym kraju. dużo by jeszcze pisać o twoim "przeziębieniu".sciana Odnośnie nadbereżnego to jeśli nie interesujesz się lokalną polityką to jak możesz zauważać rzeczy, które dotyczą stalowej. widzisz tylko szoł, lans, ławki, parki w końcu "coś" się dzieje. prawda??? wydaje ci się, że jest ok. a ja widzę ciągłe zadłużanie na zabawy, emisje obligacji, kredyty, które są trwonione na igrzyska nic nie wnoszące do rozwoju miasta. a rozwój to zadanie dla władzy, którą woli się bawić bo to łatwe niż rozwijać gospodarczo miasto.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 09:15  
Cytuj
To wszystko wina Tuska.
Bo nie wygrał smiech2

Mam nie lada polewkę z "dojnej zmniany". Na początku niby tacy prawi i sprawiedliwi... Koryto jednak zmienia perspektywę.

Najpierw Polska, później partaia, pisiorki! Nie odwrotnie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Edzio dużo słów, mało treści. Dużo tekstu nie na temat. Jak zwykle o Tusku i PO (chyba jesteś zakochany). Płacą za literówkę?



Mam płacone od każdego posta. Zupełnie jak ty.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 09:48  
Cytuj
Złota myśl "polaka" :

-nie ważne co robią i jacy są
-ważne, że nie cierpią tych co ja nie cierpię

http://racjonalista.tv/dlaczego-polacy-kochaja-pis/


https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z
Właśnie w tym tkwi największy problem przeciwników obecnego rządu. Przypieprzacie się o jakieś pierdoły , a za poprzedników znikały krocie. Bynajmniej nie twierdzę że PiS to idealna opcja ale skoro mam wybór między przeziębieniem a chorobą śmiertelną ja wybieram przeziębienie.umiech

Nie jestem przekonany czy Nadbereżnego przerósł urząd. Mało interesuję się lokalną polityką ( a raczej mam na to kompletnie wyje.ane) ale nie widzę jakichś rzeczy b, które by go dyskredytowały. Jeżeli PiS utrzyma władzę to Kudłaty dostanie pewnie jakąś fuchę w Warszawie. Może załatwi coś dla miasta/regionu. W każdym razie nie mogę się zgodzić że stwierdzeniem że jest jakimś kompletnym nieudacznikiem.

jeśli przepieprzyli miliony naszych pieniędzy to czemu jeszcze chodzą na wolności??? pis miał zrobić porządek z aferzystami i .... a ponadto już nie rządzą więc odwoływanie się do nich jest śmieszne. my obecnie patrzymy na ręce tych co obecnie rządza. widzisz różnice. jak obecny rząd ma gdzieś rozliczenie po-wców z krętactwa to ja tym bardziej nic nie mogę zrobić. przypomniała kryśka ci ceta i traktat lizboński. uważasz, że to działanie pro polskie. a słyszałeś o tym, że grube miliardy pis przekazał do banderowskiej ukrainy to też działanie pro polskie. mamy aż tyle nadwyżki budżetowej.co otwórz oczy.:szok: ustawa 447, chodzenie dudy w żydowskich kapeluszach, mówienie o przygotowaniu 5 mln miejsc pracy dla ukraińców a zapominanie o Polakach na kresach czy o tych co wyjechali za chlebem, aby ich sprowadzić. Taką polityką będziemy mniejszością we własnym kraju. dużo by jeszcze pisać o twoim "przeziębieniu".sciana Odnośnie nadbereżnego to jeśli nie interesujesz się lokalną polityką to jak możesz zauważać rzeczy, które dotyczą stalowej. widzisz tylko szoł, lans, ławki, parki w końcu "coś" się dzieje. prawda??? wydaje ci się, że jest ok. a ja widzę ciągłe zadłużanie na zabawy, emisje obligacji, kredyty, które są trwonione na igrzyska nic nie wnoszące do rozwoju miasta. a rozwój to zadanie dla władzy, którą woli się bawić bo to łatwe niż rozwijać gospodarczo miasto.


A kwestii spotkań Królów Podkarpacia i Stalowej Woli nie drążysz? Dziwne.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:34  
Cytuj
już ci napisałem. powinni już siedzieć jeśli udowodniono im działania na szkodę Polaków i kraju. pis obiecał ukaranie winnych i czekam na to. czy się doczekam? tuska już kilka razy wypuścili z Polski a podobno mają takie dowody na niego. przypadek czy gra dla ciemnego ludu.chytry obiecywali w kampanii wyborczej, że nie będą jak po. a jak jest to widać na przykładzie naszego miasta. sitwa, układy i trwonienie naszych pieniędzy.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z
Właśnie w tym tkwi największy problem przeciwników obecnego rządu. Przypieprzacie się o jakieś pierdoły , a za poprzedników znikały krocie. Bynajmniej nie twierdzę że PiS to idealna opcja ale skoro mam wybór między przeziębieniem a chorobą śmiertelną ja wybieram przeziębienie.umiech

Nie jestem przekonany czy Nadbereżnego przerósł urząd. Mało interesuję się lokalną polityką ( a raczej mam na to kompletnie wyje.ane) ale nie widzę jakichś rzeczy b, które by go dyskredytowały. Jeżeli PiS utrzyma władzę to Kudłaty dostanie pewnie jakąś fuchę w Warszawie. Może załatwi coś dla miasta/regionu. W każdym razie nie mogę się zgodzić że stwierdzeniem że jest jakimś kompletnym nieudacznikiem.

jeśli przepieprzyli miliony naszych pieniędzy to czemu jeszcze chodzą na wolności??? pis miał zrobić porządek z aferzystami i .... a ponadto już nie rządzą więc odwoływanie się do nich jest śmieszne. my obecnie patrzymy na ręce tych co obecnie rządza. widzisz różnice. jak obecny rząd ma gdzieś rozliczenie po-wców z krętactwa to ja tym bardziej nic nie mogę zrobić. przypomniała kryśka ci ceta i traktat lizboński. uważasz, że to działanie pro polskie. a słyszałeś o tym, że grube miliardy pis przekazał do banderowskiej ukrainy to też działanie pro polskie. mamy aż tyle nadwyżki budżetowej.co otwórz oczy.:szok: ustawa 447, chodzenie dudy w żydowskich kapeluszach, mówienie o przygotowaniu 5 mln miejsc pracy dla ukraińców a zapominanie o Polakach na kresach czy o tych co wyjechali za chlebem, aby ich sprowadzić. Taką polityką będziemy mniejszością we własnym kraju. dużo by jeszcze pisać o twoim "przeziębieniu".sciana Odnośnie nadbereżnego to jeśli nie interesujesz się lokalną polityką to jak możesz zauważać rzeczy, które dotyczą stalowej. widzisz tylko szoł, lans, ławki, parki w końcu "coś" się dzieje. prawda??? wydaje ci się, że jest ok. a ja widzę ciągłe zadłużanie na zabawy, emisje obligacji, kredyty, które są trwonione na igrzyska nic nie wnoszące do rozwoju miasta. a rozwój to zadanie dla władzy, którą woli się bawić bo to łatwe niż rozwijać gospodarczo miasto.




Podpisanie Traktatu Lizbońskiego to największy polityczny błąd braci Kaczyńskich. Tego się nie da obronić. Sam jestem zwolennikiem jak najszybszego opuszczenia przez Polskę UE. Czekam na powstanie partii która tego skutecznie dokona. Ceta o ile pamiętam to było porozumienie handlowe z Kanadą - nie wydaje mi się żeby wiązało się to z jakimś ogromnym zagrożeniem. Chyba chodzi ci o TTIP , z tego co się orientuję Trump blokuje to w USA więc sprawa jest bezprzedmiotowa. Janek Bury i Zbynek Rynasiewicz ukradli dużo więcej niż te miliony dla Ukrainy. Zapytaj byłego Króla Stalowej Woli jak nie wierzysz smiech2
Najlepiej powiedzieć że nikomu nic nie udowodniono.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:43  
Cytuj
jak ukradli to powinni ponieść karę. koniec i kropka.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Chyba że coś mi objaśnisz co nie zrozumiałam. Przecie to luzka rzecz się nie zrozumieć i sprawe wyjaśnić.


Mylisz Ceta z TTIP . Pewnie nawet nie wiesz czego te umowy dotyczą. Bez urazy ale szkoda mi czasu na ciebie. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
jak ukradli to powinni ponieść karę. koniec i kropka.


Już rozumiesz różnicę między CETA a TTIP? Pytałeś o Janka Burego?uśmiech
Zapytaj , kto pyta nie błądzi.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
To wszystko wina Tuska.
Bo nie wygrał smiech2

Mam nie lada polewkę z "dojnej zmniany". Na początku niby tacy prawi i sprawiedliwi... Koryto jednak zmienia perspektywę.

Najpierw Polska, później partaia, pisiorki! Nie odwrotnie.


Zmień płytę. Ta jest już tak zdarta że nadaje się do kosza.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:53  
Cytuj
zaciąłeś się z burym i powtarzasz to w kółko. usprawiedliwiasz działania pisu działaniami po i psl w przeszłości. przypominam, że oni już nie rządzą.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
zaciąłeś się z burym i powtarzasz to w kółko. usprawiedliwiasz działania pisu działaniami po i psl w przeszłości. przypominam, że oni już nie rządzą.ok


Ok. Czy rozumiesz różnicę pomiędzy CETA a TTIP?uśmiech

Czy przyjmujesz metodę Andrzejka? On zawsze złapany na niewiedzy bądź kłamstwie wykonuje manewr ucieczki do przodu. Nigdy się nie przyznaje do błędu. Też jesteś taki konsekwentnie nieomylny?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 11:16  
Cytuj
wiem co to jest i nie muszę ci tłumaczyć i udowadniać. możesz sobie poczytać różne artykuły o tym. jedno jest pewne to niebezpieczeństwo dla naszej przyszłości, które zgotował nam pis.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 11:31  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin)
Ceta o ile pamiętam to było porozumienie handlowe z Kanadą - nie wydaje mi się żeby wiązało się to z jakimś ogromnym zagrożeniem.


CETA, proste zagrożenia:

-sąd do spraw inwestycyjnych (Polska nie będzie mieć arbitra)

-towar spożywczy z Kanady który w produkcji przechodzi mniejsze normy niż u nas i nie musi być szczególnie oznakowany (substancje ograniczane na terenie UE są dopuszczone w Kanadzie)

-zawieszenie ceł na import żywności z Kanady

-Kanada jest jednym z trzech największych producentów GMO

-W Kanadzie nie ma obowiązku oznakowania towarów GMO tak jak jest to UE

-zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych (KRIR)apelował o nie niszczenie rolnictwa w Polsce przez taniochę z Kanady ( w Kanadzie koszty energii są o wiele tańsze co znowu sprzyja szansą Kanadzie a zmniejsza Polskiemu rolnikowi )

-w ramach umowy CETA istnieje zapis mówiący między innymi o tym, że Państwo niema prawa wprowadzać regulacji ograniczających wielkość banków

.Nowoczesna i Platforma Obywatelska głosowała za CETA tak samo PiS


I mówiąc prostym językiem kolegi z forum Antylewaka jakby to było korzystne dla Polski nie chcieliby tej umowy.
Antylewak- tłumaczył że jak o nas piszą dobrze za granicą albo czegoś chcą to na nie korzyść- miał rację.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 11:49  
Cytuj
No i co z tego? Czym różnią się jabłka spod Sandomierza pryskane w ciągu sezonu kilkanaście razy od tych pryskanych kilkanaście razy spod Vancouver?
Jeżeli uparłeś się koniecznie na te spod Sandomierza to dalej je kupuj.


Żywność jest tak naszpikowana chemią że wartościowanie na zasadzie tam jest gorzej niż u nas uważam za bezsens. Koszty transportu żywności zza Oceanu zniwelują wszelkie różnice w cenie. A jeżeli nawet Lidla czy Biedronkę zaleją tanie jabłka czy kurczaki z Kanady to spokojnie można będzie zakupić te produkty bezpośrednio od polskiego rolnika. A może polskie produkty zaleją tamten rejon, o tym pomyślałeś? Czy nie napisali?

Właśnie dlatego jestem za wyjściem Polski z UE , ponieważ takie umowy są niejako wprowadzane ponad naszymi głowami - negocjowane w Brukseli.
Arbitraż ma za nas prowadzić UE. Dobre!umiech

TTIP jest dużo bardziej niebepieczny , ale obecnie jest w stanie zamrożenia.

Nie uważam ani CETY ani TTIP za zagrażające w czymkolwiek naszemu krajowi. Jest to temat zastępczy straszenie ludzi głupotami zamiast zajmowania się realnymi problemami. Pożywka dla durnych mas-nic więcej.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
wiem co to jest i nie muszę ci tłumaczyć i udowadniać. możesz sobie poczytać różne artykuły o tym. jedno jest pewne to niebezpieczeństwo dla naszej przyszłości, które zgotował nam pis.


Jedno naciśnięcie guzika przez Putina i Polska wyparuje z powierzchni Ziemi a ten się przejmuje słabej jakości żywnością. Zacznij uprawiać swoją , ja tak robię od kilku lat (hobbystycznie) i mam w nosie TTIP i CETĘ.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 12:06  
Cytuj
Z tym naciśnięciem guzika to prawda - pewnie zrobił tego jeszcze, bo część Niemiec też byłaby nie do zamieszkania.

Edo - nie każdy ma możliwość uprawiania własnych warzyw.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
A może polskie produkty zaleją tamten rejon, o tym pomyślałeś? Czy nie napisali?


I Krir gadała by sobie aby gadać.
Nie zaleją bo pod względem ceny nie będą konkurencyjne. Przeciez to banalne
Piszesz tokiem typowego adwokata pisu. Bez odbioru.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 12:26  
Cytuj
Witam

"Panie J. Kaczyński,
1 maja znowu faszyści, ochraniani przez Pańską PiS-owską policję, maszerowali przez Warszawę, unosząc dumnie swoje wielkie flagi. Nad miastem, które tacy sami faszyści zrównali z ziemią w 1944 r. Zamordowali przy okazji setki tysięcy warszawiaków. A Pan siedzi w swoim bunkrze na Nowogrodzkiej i się cieszy?
Władza w Pańskim wydaniu - to szczucie i dzielenie ludzi.
Czy cokolwiek zrobił Pan w swoim życiu bez oglądania się na słupki sondaży?
Czy cokolwiek zrobił Pan zgodnie z obowiązującym prawem?
Odkąd, za pomocą kłamstw wyborczych, doszedł Pan do władzy, staram się zrozumieć, jak to się mogło stać?
Im więcej o Panu wiem, tym bardziej jestem zdumiony, jak Pan mógł oszukać większość społeczeństwa. Nie mam wątpliwości - żeby tego dokonać, trzeba było mieć doświadczenie i niejeden przekręt na sumieniu. Takie nauki zwykle wynosi się z domu, dorastając w przekonaniu, że prawo jest na usługach tych, którzy mają władzę. Problem tkwi tylko w tym, jak do tej władzy dojść. Ale Pan wie, że nie liczy się droga, liczy cel.

Panie J. Kaczyński,
jak to się stało, że wychowywał się Pan z zrujnowanej Warszawie, gdzie nie było NIC, a Panu niczego nie brakowało, nie zaznał Pan głodu? Rodzice otrzymali willę po bohaterze narodowym. Ojciec wyjeżdżał za granicę, a Pan wraz z bratem jako mali chłopcy występowali w główniej roli w filmie produkcji państwowej. Jakim cudem, gdy nie udało się uzyskać świadectwa do następnej klasy, przejście do innej placówki zapewniło nie tylko tę promocję, ale i dopuszczenie do matury?
Kto kiedykolwiek słyszał, żeby jakiś student nie ukończył studiów z tytułem magistra, tylko od razu doktorat (i to z wyróżnieniem)?
Kiedy w PRL-u okazało się, że promotorzy stalinowskich czystek nie mogą liczyć na kariery, musiał Pan zmienić swoją drogę do władzy.
Lech włączył się do ekipy L. Wałęsy, B. Geremka i T. Mazowieckiego.
Pana podobno nazwali „TW Balbina” - nie rozumiem, dlaczego?

Panie J. Kaczyński,
dlaczego nie wyjaśni Pan sprawy pieniędzy Porozumienia Centrum?
Jak to się stało, że tylko Pańska partia ma majątek w Warszawie?
Czy dlatego powołał Pan komisję śledczą, by zwrócić uwagę na innych, tuszując swój udział w przekrętach?
Czy nie jest tak również z aferą Amber Gold, która jest zasłoną miliardowych przekrętów PiS-u w SKOK?
Czy ustawa dezubekizacyjna - to wyrzut sumienia i zmazywanie swoich win, zemsta na tych, którzy pamiętają donosicieli PRL -u?
Czy ustawa degradacyjna - to kolejny wyrzut sumienia, za unikanie obowiązkowej służby wojskowej, której Pan nie odbył?

Jest Pan mistrzem hipokryzji, ale i kłamcą publicznym. Potrafił Pan dla osiągnięcia władzy obiecać, że gdy Lech Kaczyński zostanie prezydentem, to Pan nie będzie premierem.
Władza jest celem, a nie drogą, tak?

Trudno opisać Pana podłości w kilku zdaniach z zachowaniem formuły krótkiego felietonu - tyle jest tych „epizodów”…

Panie J. Kaczyński - myślę, że zrozumiał Pan po wielokrotnie przegranych wyborach, że mądrzy ludzie nigdy Pana nie wybiorą. Wszyscy widzieli, że Pan kłamie, oszukuje, buduje mafijne powiązania, a jedyną Pańską stałą cechą jest unikanie odpowiedzialności. Dlatego skierował się Pan, jak każdy rasowy bolszewik, do mas robotniczo-chłopskich, ludzi słabo wykształconych, otumanionych wiarą, ludzi podatnych na manipulację, że wszyscy są winni ich niskiej pozycji społecznej, tylko nie oni sami.
Myślą, że wszyscy ich okradają, a najbardziej Unia Europejska. Rozpowszechnia Pan swoją prawdę o nieznanych polskich bohaterach, prawdziwych Polakach, których spotkała krzywda i niesprawiedliwość, podobnie jak tych, do których adresuje Pan swój przekaz.

Panie J. Kaczyński,
inną Pana cechą jest umiejętność przekupywania ludzi. Kupuje Pan wszystkich, którzy są potrzebni dla ciągłości władzy. Tak postępuje Pan w programie 500+ czy niebotycznych dotacjach dla Kościoła. Tak powstał system ogromnych nagród dla wiernych PiS-owców, urzędniczych miernot, a i wielu innych, mających problem z przestrzeganiem prawa. To dlatego najważniejszy przekaz medialny narzucają zwykli prostacy, jak „profesor Krycha” czy „jenot”.
Pański sztandarowy prokurator stwierdził ostatnio na spotkaniu, że telewizja publiczna nie jest dla inteligentnych, ale dla Pańskich wyborców. „Ciemny lud to kupi” – jak mawia Pański propagandzista, J. Kurski.

Organizując żywiołowy, nieprzygotowany lot do Katynia, chciał Pan patriotycznego rozpoczęcia prezydenckiej kampanii wyborczej, a z pewnością przyczynił się Pan do śmierci 96 osób. Ale i to potrafił Pan przekuć na sukces wyborczy. Stało się tak, dlatego że ludzie uczciwi współczuli i trwali w pamięci dla ofiar wypadku bylejakości, nieudacznictwa i chciejstwa. A Pana żałoba - to dalsza walka o władzę… Natychmiast wykorzystał Pan to współczucie i zaatakował, szczuł na wszystkich, których dałoby się uderzyć oskarżeniem, tworzył atmosferę zamachu, zmowy międzynarodowej, zdrady innych partii i boskości postaw „poległych za ojczyznę”.
Nawet po 8 latach wyjmuje Pan ofiary tej katastrofy z trumny - dla polityki i dla wiary. Bo może uda się zrobić aferę z czyjejś urwanej ręki złożonej w innym grobie.
Pańska obsesja budowania swojego wizerunku prawego, sprawiedliwego i jedynie prawdziwego Polaka pozwala na brak szacunku dla rodzin zmarłych, dla ich zdania i uczuć.

Pański cel jest najważniejszy!? Władza, władza, władza!

Mnie nurtuje inna kwestia: jak taki nieudacznik, zwykła fajtłapa bez umiejętności prowadzenia samochodu, konta bankowego mogła nas, jako naród, tak sponiewierać i upodlić?
Gra Pan wszystkim, ubliża Polakom, dzieli ich.
Za dotację i poparcie wyzwolił Pan ideologię śmierci – nacjonalizm i faszyzm. Tworzy Pan ochronę dla organizacji bojówkarzy, którzy chcą „Boga i śmierci wrogów ojczyzny”. Zastanawiające, że oni tych wrogów szukają w naszym społeczeństwie.
Zniszczył Pan demokrację i zniszczył podstawowy akt prawa w Polsce – konstytucję, bo nie chce Pan ograniczeń dla swojej ciężko zdobytej władzy. Nie chce Pan unii, bo, jak ma Pan w zwyczaju, nie ma Pan potrzeby liczenia się ze zdaniem innych.
Domaga się Pan ochrony nieuleczalnych płodów, ale nie wzrusza Pana los niepełnosprawnych.
To jest Pańskie oblicze hipokryzji.

Panie J. Kaczyński,
zniszczył Pan polski parlament. Nie ma tworzenia prawa, nie ma nawet dyskusji, jest dyktatura partyjna i Pan – największy w historii niszczyciel naszego kraju.
Jest Pan najbardziej zdemoralizowanym człowiekiem, któremu prędzej czy później suweren odbierze władzę.
Mam nadzieję, że za zniszczenia, jakich Pan dokonał pozostanie Pan w zapomnieniu i samotności, bez szans na jakąkolwiek władzę.

Jeśli dzisiaj znowu maszerują przez Warszawę faszyści w braterskim przymierzu z policją, to znak, że nie cofnie się Pan przed żadnym draństwem w stosunku do Polaków; znak, że jest Pan nieodpowiedzialny i obłąkany, choć rości Pan sobie prawa do bycia przywódcą.
Życzę Panu, żeby naród osądził go w szybkim tempie, bowiem Pana też obowiązuje prawo i sprawiedliwość.

Adam Mazguła"

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Nie uważam ani CETY ani TTIP za zagrażające w czymkolwiek naszemu krajowi. Jest to temat zastępczy straszenie ludzi głupotami zamiast zajmowania się realnymi problemami. Pożywka dla durnych mas-nic więcej.smiech2

no tak TY nie widzisz zagrożenia to pewnie tak jest.sciana słyszysz siebie czy jesteś tak nadęty w samozachwycie, że nie dostrzegasz, że inni mogą mieć przeciwne zdanie. pewnie politycy w telewizji powiedzieli, że nie ma się czym martwić to odetchnąłeś z ulgą.chytry pożywką dla durnych mas są igrzyska organizowane dla odwrócenia uwagi od rzeczy ważnych. no ale ty wiesz lepiej.smiech2

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 14:28  
Cytuj
Piket i inni ze ślepym wyznawcą partii lub płatnym trollem nie podyskutujesz.

Zauważ jak pisze EdoZchabzin. Najpierw on pisze
"O ile pamiętam... nie wydaje mi się"
Potem butnym językiem do czepił się jabłek pomijając inne punkty i wydał podsumowanie niczym art2deco.
Już wszyscy widzimy jak polski rolnik znajduje miejsce na półce w markecie Kanadyjskim dla swojego droższego produktu i "zalewa nim Kanadyjski rynek"

Zauważyć można jedno. Nie trzeba zbytnio krytykować PIS tylko wtrącić jakąś nie zbyt wygodną informacje jak zaraz zakręci to i zamataczy art2deco później coś dołoży cdn.. edozchabzin też nie będzie widział nigdy nic złego w partii PiS co najwyżej "przeziębienie" albo że za PO to wynosili. Innych szanować na forum nie będą za to uwielbiają się wzajemnie.


"Wojsko USA w zamian za poświęcenie ustawy o IPN?"

https://wolne(...)y-o-ipn/" TARGET="_blank">
https://wolne(...)y-o-ipn/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 567 568 569 570 571 572 573 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »