NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 537 538 539 540 541 542 543 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 09:35  
Cytuj
Rsta - zapewne Trick napisze że i tak nie rozumie.
good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 09:35  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 09:55  
Cytuj
Pozwolę sobie nazwać nową "ustawę" o IPN kolejnym bublem... tak, czytałem ją.
Zanim jednak mnie zjecie, powiem skąd ona się wzięła:
Otóż niejaki Barak Hussain Obama przemawiając ... tu linki:

https://pl.wi(...)C5%82ady

oraz

https://www.youtu(...)v24pAg7s

spowodował lawinę. To jest trochę tak jakby Barak Hussain Obama jako prezydent Stanów Zjednoczonych przyjechał do Polski i witające go kwiatami dzieci recytowały wierszyk Juliana Tuwima "Murzynek Bambo w afryce mieszka"...

Niestety, mam wrażenie, że w Polsce "ruskie" geny i geny szmalcowników biorą górę, bo jakoś więcej jest w mediach nagonki na PiS, niż jakiegokolwiek dialogu i propozycji jej ulepszenia...

PS: jak ktoś nie wie o co mi chodzi, z "ruskimi" genami, niech poczyta o gwałtach armii czerwonej podczas "wyzwalania" ziem polskich....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 18:21  
Cytuj
Nadal nie napisał nikt odpowiedzi na moje zapytania. Tylko ciągle jakiś Mirek777 plecie że i tak czegoś nie rozumiem. Bo nie rozumiem.

Skoro jest dobrze, to napisz dla czego jest tak jak.jest.


CYTAT
Mam pytanie.
Nie chodzi o.to czy jestem za czy przeciw PiS. Chodzi mi o jedno pytanie...
Dla czego co by nie zrobili ... co wymyślili to wprowadzają to na siłę... Dla czego wszystko jest kontrowersyjne.
Rozumiem opozycję... są jak dupa od srania by szczekali Ale w PiS sa sami mądrzy ludzie A czego by nie dotknęło to jest wielkie alo.
Teraz odnośnie żydów. Niemców.
Tak warczymy na nich. Ale czy to nie my jednym pomagalismy kosztem życia. A co do drugich to czy nie.przez nich nie mamy traumy ... A teraz... dyktuje warunki.

A ja mam pytanie. A gdyby tak jak zrobili Szkoci anglikom... zebrać się w duży oddział i zdjąć spodnie i pokazać tyłek... Ale nie... bo dwa dni później będzie co... BIDA ...bo wszystko niemieckie lub żydowskie ... A miało się wszystko zmienić. I co. W stalowej woli kwitnie w najlepsze biznes niemiecki A pożyczki udzielają jak udzielały żydowskie Banki. Więc gdzie ta polska wymachujaca siekierki... oj... dziwne to wszystko. I nie piszcie o sądach czy już dawno nie wspomnianych sprzedanych stoczniach bo to lipa. Ogólnie to miłego dnia...heee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (TRICK)
Jeszcze raz pytam... Dla czego PIS uważa że robi same dobre rzeczy... uchwały?

Bo wg nich są dobre.
A dodatkowo mają potwierdzenie tego poparciem w sondażach.
Większość Polaków ich popiera.


To nie odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 18:45  
Cytuj
Oni też nie wiedzą umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 18:59  
Cytuj
Wczoraj się wydało - w Katyniu Niemcy zamordowali naszych oficerów.

https://twitt(...)nej.html


Myślałem, że śmieszniejszej rzeczy niż zamach w Smoleńsku nie można wymyślić ale jak widać każdy nowy dzień uczy czegoś nowego smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 00:58  
Cytuj
TRICK: Bo źle pytanie zadajesz.... Powinieneś pytać, jakąż to miernotą umysłową jest opozycja, żeby tak przewalić w wyborach z PiS'em... podejrzewam, że chodzi o to, że wydaje się, że posłowie PiS przy poprzedniej ekipie to wprost geniusze i święci... szkoda tylko, że to tylko złudne wrażenie, aczkolwiek oddaje ono w pełni ostatnie 30 lat zaniedbań...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 07:33  
Cytuj
Zgadzam się z Tobą w zupełności. Myślę że o opozycji nie warto Noe tylko pisać Ale nawet wspominać. Dla mnie to dopiero banda nieudaczników. Oni są zadumani w sobie na całego. Można powiedzieć że opozycji nie ma i długo nie będzie. Ponieważ obecnie panujący przed kamerami to są blazny. Wiedząc że spuerdzielily wybory to dwa lata po nich nie mają nawet jednej linijki w zeszycie napisane... BIJEMY SIE W PIERS I ZACZYNAMY WALCZYC... Oni nic tylko... bo PiS to... bo PiS tamto... smutne to

Koniec o miernocie... opozycji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 07:41  
Cytuj
Moje krótkie pytanie.. POminmy co napisałem w wcześniej.
Dla...czego PiS pozjadal wszystkie rozumy.
Przykład naszego miasta... portalu Stalowemiasto.pl
Artykuł jeden... Stalowa Wola nowoczesne miasto. Prężnie rozwijające ... dające szansę młodym .. .itd to nie cytaty z artykułów Ale w tym stylu piszecie

Artykuł drugi... Miasto się wyludnia... co roku zmniejsza się liczba mieszkańców o 2000...2500
Stacja pomiarów powietrza pokazuje na zielono. Jest czysto jak nigdzie dotad...
Przed wyborami jeden z głównych punktów było zanieczyszcZenie aluminiowe.
Teraz powstał jeszcze jeden zakład A zanieczyszcZenie nie ma... jak to możliwe

Ludzi wystraszyluscie czy heyter dostał się gdzieś do pracy w angli.
Bo jak wiem to na hutnika nadal śmierdzi niemiłosiernie.

Rzadko tu pisze Ale ponownie mam pytanie. Co wam daje pisanie głupot.
Serio myślicie że lodowisko i ModernTalking to jest szczyt marzeń mieszkańca?

No dobra... teraz Mirek777 w poniedziałek jak przyjdzie do pracy to mi dopiero napisze jaki jestem nieuk... głupek i całą ta opoka... Ale dla czego w pracy? Boi się z domu pisać...😂😂😂😂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 10:12  
Cytuj
Mirek pisząc, jest w pracy. Zobacz na godziny wpisów. Ja myślę, że jego pracą jest właśnie pisanie tych postów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 17:56  
Cytuj
https://www.facebook.com/MaxTVfan/videos/1888486098148668/

Nie myślałem, że kiedykolwiek wkleję materiał TV Trwam. No ale to co PiS zrobił z branżą futrzarską to dramat. Może skończyć sie mega kryzysem w Polsce. Polecam materiał. Facet trochę nawiedzony ale całkiem merytorycznie się wypowiada.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 16:39  
Cytuj
Nie odpiszę ci trick - bo to nie ma sensu.
potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
https://www.facebook.com/MaxTVfan/videos/1888486098148668/

Nie myślałem, że kiedykolwiek wkleję materiał TV Trwam. No ale to co PiS zrobił z branżą futrzarską to dramat. Może skończyć sie mega kryzysem w Polsce. Polecam materiał. Facet trochę nawiedzony ale całkiem merytorycznie się wypowiada.

Masz dowód Andrzej na to, że Trwam nie jest takie ślepe i tylko zapatrzone w PiS umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 23:04  
Cytuj
CYTAT

Masz dowód Andrzej na to, że Trwam nie jest takie ślepe i tylko zapatrzone w PiS umiech


No mam i co w związku z tematem branży futrzarskiej? Facet z filmu mówi całkiem rozsądnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 23:22  
Cytuj
Mam nadzieję,że PiS się zagalopował z tą branżą i to tylko jakaś gra polityczna albo nadgorliwość prezesa.
Jeżeli już to powinnni zwrócić uwagę na humanitarność a.nie całkowicie zakazywać.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 06:36  
Cytuj
CYTAT
Mam nadzieję,że PiS się zagalopował z tą branżą i to tylko jakaś gra polityczna albo nadgorliwość prezesa.
Jeżeli już to powinnni zwrócić uwagę na humanitarność a.nie całkowicie zakazywać.


Ty masz nadzieję, a oni tracą pracę. No ale pomodlisz się za nich umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam nadzieję,że PiS się zagalopował z tą branżą i to tylko jakaś gra polityczna albo nadgorliwość prezesa.
Jeżeli już to powinnni zwrócić uwagę na humanitarność a.nie całkowicie zakazywać.


Ty masz nadzieję, a oni tracą pracę. No ale pomodlisz się za nich umiech


A co powinienem zrobić?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam nadzieję,że PiS się zagalopował z tą branżą i to tylko jakaś gra polityczna albo nadgorliwość prezesa.
Jeżeli już to powinnni zwrócić uwagę na humanitarność a.nie całkowicie zakazywać.


Ty masz nadzieję, a oni tracą pracę. No ale pomodlisz się za nich umiech


Szkoda, że tak nie załowałeś ludzi, którzy tracili pracę w stoczniach albo tych, którzy wpłacali na Amber, bo Tusk nie ostrzegł, że to lipa.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Mam nadzieję,że PiS się zagalopował z tą branżą i to tylko jakaś gra polityczna albo nadgorliwość prezesa.
Jeżeli już to powinnni zwrócić uwagę na humanitarność a.nie całkowicie zakazywać.


Ty masz nadzieję, a oni tracą pracę. No ale pomodlisz się za nich umiech


Szkoda, że tak nie załowałeś ludzi, którzy tracili pracę w stoczniach albo tych, którzy wpłacali na Amber, bo Tusk nie ostrzegł, że to lipa.


A Ty płaczesz za tych co stracili prace w sklepach jak otwarto Vivo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 14:23  
Cytuj
Ja potępiam dziką prywatyzacją Ale bez przesady. Stalowa Wola ograbiona do cna A Wy ciągle stocznia... Tusk... itd
A dziś... podoba Wam się to co się dzieje... puste sklepy... Rozwadów to już dno dna A tereny HSW... gdzie te firmy? Gdzie jest obiecaną praca... Nowe miejsca w HSW zbrojeniowy... tym się nie żyje bo jarek nie mówi nic... prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
Ja potępiam dziką prywatyzacją Ale bez przesady. Stalowa Wola ograbiona do cna A Wy ciągle stocznia... Tusk... itd
A dziś... podoba Wam się to co się dzieje... puste sklepy... Rozwadów to już dno dna A tereny HSW... gdzie te firmy? Gdzie jest obiecaną praca... Nowe miejsca w HSW zbrojeniowy... tym się nie żyje bo jarek nie mówi nic... prawda


Puste sklepy gdzie?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 16:09  
Cytuj
Puste sklepy...cały Rozwadów... Frac... Hala targowa... nawet boksy wywieźli... Galeria Prima... Ciny Park... masakra... człowieku... wyjdź z biura... człowieku... Stalowa Wola to ruina przedsiębiorczości... A Ty się pytasz gdzie😂😂😂😂😂😂
Nie.ma.kiosków ruchu... zamyka się małe Tesco... nie.no... teraz mnie rozsmieszyles...
Antylewak... jesteś od dziś moim przyjacielem. 😂😂😂😂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 16:39  
Cytuj
Jak porobili za dużo sklepów to niektóre teraz przychodzi pozamykać ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 16:44  
Cytuj
Słyszałeś powiedzenie: jak by nie umarł by żył...😂😂😂

Przecież wiadome jest że to wina Tuska i jego rządu... przez osiem lat zrobili tyle złego ze obecnie rządzący nie mogą się pozbierać przez ostatnie 3lata A w naszym mieście od 5 lat... taki bajzel zastali😂😂😂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2018r. 17:45  
Cytuj
Sklepy to prywatna inicjatywa gospodarcza. Vivo to było przeoranie konkurencji za spory czynsz. Znowu mało z tego dla mieszkańców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 537 538 539 540 541 542 543 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »